Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 09:57   #2101
Cure strpite se malo. Nemojte stalno gledati ni proucavati nos. Proslo mi je vise od 2 mjeseca od operacije. Mislim da sve skupa imam nekih 30ak slika i to svako tjedan dana cisto da vidim pomak. Vrh mi je trenutno najoteceniji, vise nego na pocetku, Imala sam poprilicnu grbu koja je maknuta. Kad sam skinula kalup i dalje sam imala grbicu al manju. Do nedavno je bila ali nos je sada ravan. Vrh je na pocetku bio podignut, spustio se vremenom. Nos sam pocela bas ispuhivati ima nekih 15ak dana jer me bilo strah. Sve ide svojim tijekom. Konac koji drzi vrsak moje tijelo je super prihvatilo, curi koja je operirana par dana prije mene nazalost tijelo nije prihvatilo taj konac i vrh je totalno pao. Puno toga ovisi do naseg organizma. Iskreno nemam ni vremena taj nos proucavati i ponekad se zaboravim da sam operirana. Nos i dalje na jaci dodir boli. Tek cu za nekih 4-5 mjeseci sjest i detaljno ga prouciti i reci doktoru svoje misljenje. Prvi dan mi je rekao strpljenje i strpljenje! Sto ti se god ne bude svidjalo pricat cemo nakon 6 mjeseci. Ja sam zasad jako zadovoljna i daj Boze da ovako ostane. Znam da nece ostati jer je nos toliko otecen da je nemoguce da se jos nesto ne promijeni al mislim da se nista ne bi trebalo pokvariti-nadam se. Tek sam prosli tjedan prestala ici kod doktora na ciscenja i kontrole i sad sam slobodna do proljeca. Znaci puna dva mjeseca sam svaki tjedan isla na kontrolu i ciscenje nosa. Bila sam spremna od samog pocetka i znala sam u sta se upustam. Definitivno se slazem sa mnogima tu koji su rekli da je ovo jedan od najtezih i kompliciranijih zahvata, i puno toga ne ovisi o kirurgu jer svi se plasimo onoga "kasnije". Sretno svima
Lena30001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:54   #2102
Quote:
Lena30001 kaže: Pogledaj post
Cure strpite se malo. Nemojte stalno gledati ni proucavati nos. Proslo mi je vise od 2 mjeseca od operacije. Mislim da sve skupa imam nekih 30ak slika i to svako tjedan dana cisto da vidim pomak. Vrh mi je trenutno najoteceniji, vise nego na pocetku, Imala sam poprilicnu grbu koja je maknuta. Kad sam skinula kalup i dalje sam imala grbicu al manju. Do nedavno je bila ali nos je sada ravan. Vrh je na pocetku bio podignut, spustio se vremenom. Nos sam pocela bas ispuhivati ima nekih 15ak dana jer me bilo strah. Sve ide svojim tijekom. Konac koji drzi vrsak moje tijelo je super prihvatilo, curi koja je operirana par dana prije mene nazalost tijelo nije prihvatilo taj konac i vrh je totalno pao. Puno toga ovisi do naseg organizma. Iskreno nemam ni vremena taj nos proucavati i ponekad se zaboravim da sam operirana. Nos i dalje na jaci dodir boli. Tek cu za nekih 4-5 mjeseci sjest i detaljno ga prouciti i reci doktoru svoje misljenje. Prvi dan mi je rekao strpljenje i strpljenje! Sto ti se god ne bude svidjalo pricat cemo nakon 6 mjeseci. Ja sam zasad jako zadovoljna i daj Boze da ovako ostane. Znam da nece ostati jer je nos toliko otecen da je nemoguce da se jos nesto ne promijeni al mislim da se nista ne bi trebalo pokvariti-nadam se. Tek sam prosli tjedan prestala ici kod doktora na ciscenja i kontrole i sad sam slobodna do proljeca. Znaci puna dva mjeseca sam svaki tjedan isla na kontrolu i ciscenje nosa. Bila sam spremna od samog pocetka i znala sam u sta se upustam. Definitivno se slazem sa mnogima tu koji su rekli da je ovo jedan od najtezih i kompliciranijih zahvata, i puno toga ne ovisi o kirurgu jer svi se plasimo onoga "kasnije". Sretno svima
Ja samo znam da se nimalo ne cudim onima koji idu dva tri puta operirati nos.
Ja sam mislila da to nikad necu reci ali ako se moj nekim cudom ne smanji i ja cu ici drugi put.
Zar da cijeli zivot zivim isfrustrirana radi nosa.
Moj je ovog casa polovicno odraden posao i ak se stanje me popravi idem pet puta ako treba .
Vise nisam zadovoljna sa onim " ma bolji je nego sta je bio".
Da je valjao nebi isla i sad sam se bas nabrusila i zelim lijepi nos a ne malo bolji od starog.
Od staroga je sve bolje ali kao sto kazem to nije dovoljno.
NRB is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 16:26   #2103
Pozdrav,uskoro moram na operaciju nosa iz zdravstvenih razloga.Naime imam devijaciju septuma i moram to operirati.Do operacije imam 2 mjeseca.Sada mene zanima koliko traje sam oporavak poslije operacije jer moram znati radi posla ?
Cobain27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 17:15   #2104
Quote:
Cobain27 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,uskoro moram na operaciju nosa iz zdravstvenih razloga.Naime imam devijaciju septuma i moram to operirati.Do operacije imam 2 mjeseca.Sada mene zanima koliko traje sam oporavak poslije operacije jer moram znati radi posla ?
Estetska op. 7-14 dana...kako kome modrice budu. Za devijaciju neznam.
NRB is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 17:41   #2105
Quote:
Cobain27 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,uskoro moram na operaciju nosa iz zdravstvenih razloga.Naime imam devijaciju septuma i moram to operirati.Do operacije imam 2 mjeseca.Sada mene zanima koliko traje sam oporavak poslije operacije jer moram znati radi posla ?
Operirala sam devijaciju.Po mome iskustvu,kakva sam bila,uzela bih najmanje 2 tjedna bolovanja,jer radim kao kuharica i stojim na nogama 7 sati.I svaki dan na poslu moram nesto ovamo-tamo nositi,nije to nista teško,ali svaki dan,ovo-ono.Netko tko radi uredski posao,moze se vratiti i nakon tjedan dana.Tako da ovisi što radite.
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:18   #2106
Po meni dva tjedna bi bilo dovoljno
petra288 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:58   #2107
I ja sam prije tocno 2 tjedna operirao devijaciju. Prva 4dana nisam spavao ni minute, kasnije dozirao po sat dva u razmacima.

Tek nakon 10-11dana su mi vadili tzv. foliju koja drzi pregradu iznutra, i konce. To je dosta neugodnije od vadjenja tampona, makar ni to ne traje predugo pa nije nesto strasno. Tj jedva cekas, jer sam tek tada prodisao full na obje nosnice. Al kako sam prosetao gradom par sati po ovoj hladnoci, dosta je osjetljivo pa se prehlada, zacepljenje nosa cesto i dalje. Koristim fiziolosku svaki dan sto cesce. Preksutra novi pregled ide, pa dalje lijecenje sluznice.


Uglavnom ovisi o tome koliko ti je jaka devijacija i sto tocno treba raditi. Neka zenska iza mene je bila doslovno 5min unutra i rekao joj je da sutra-preksutra vadi sve van vec, ako se dobro sjecam, znam da je pricala da je isla prvi put prek hzzo na salati dok je bilo i tam jos, al da joj nije nis pomoglo, i dalje kapi itd..(meni je trajalo dosta duze).
Tak da mozes prodisat kroz 3-4dana, a moze i 10tak trajati. No kroz 4 ce prestat krvarit cesto, pa mozes obavljat kaj moras.

Koliko je sad uopce zeznuto izlagat se ovoj hladnoci? Sad smo u subotu sat vremena prije neke svadbe naslikavali vani i pocelo me bolit vec. Obavezno cu sal nosit preko nosa jos neko vrijeme.


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:16   #2108
Quote:
NRB kaže: Pogledaj post
Ja samo znam da se nimalo ne cudim onima koji idu dva tri puta operirati nos.
Ja sam mislila da to nikad necu reci ali ako se moj nekim cudom ne smanji i ja cu ici drugi put.
Zar da cijeli zivot zivim isfrustrirana radi nosa.
Moj je ovog casa polovicno odraden posao i ak se stanje me popravi idem pet puta ako treba .
Vise nisam zadovoljna sa onim " ma bolji je nego sta je bio".
Da je valjao nebi isla i sad sam se bas nabrusila i zelim lijepi nos a ne malo bolji od starog.
Od staroga je sve bolje ali kao sto kazem to nije dovoljno.
Tek ti je proslo mjesec dana, pricekaj neko vrijeme. Razumijem kad nesto placas da ocekujes i da bude kako treba. Moj nos definitivno nije savrseno napravljen ali da je prcast ili premal ne bi mi ni pristajao. Ovaj oblik pristaje mom licu i mojoj osobnosti. Ako sam rodjena i stvorena s vecom grbom na nosu koja je cak imala neku draz onda mi nikako ne pristaje prcasto ili malo na licu. Ja sam cak najvise bila sokirana kad sam se vidjela od naprijed jer odjednom sam vidila kraci i ravni nos, kao da se cijeli odraz promijenio. Eto na to sam se navikavala najvise. Ne znam tko te operirao ali popricaj sa svojim kirurgom i reci mu da nisi zadovoljna,on ce ti reci sta cete dalje. Sigurna sam da ce ti reci da pricekas dok prodje pola godine ako zelis popravak.
Lena30001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:00   #2109
Quote:
Lena30001 kaže: Pogledaj post
Tek ti je proslo mjesec dana, pricekaj neko vrijeme. Razumijem kad nesto placas da ocekujes i da bude kako treba. Moj nos definitivno nije savrseno napravljen ali da je prcast ili premal ne bi mi ni pristajao. Ovaj oblik pristaje mom licu i mojoj osobnosti. Ako sam rodjena i stvorena s vecom grbom na nosu koja je cak imala neku draz onda mi nikako ne pristaje prcasto ili malo na licu. Ja sam cak najvise bila sokirana kad sam se vidjela od naprijed jer odjednom sam vidila kraci i ravni nos, kao da se cijeli odraz promijenio. Eto na to sam se navikavala najvise. Ne znam tko te operirao ali popricaj sa svojim kirurgom i reci mu da nisi zadovoljna,on ce ti reci sta cete dalje. Sigurna sam da ce ti reci da pricekas dok prodje pola godine ako zelis popravak.
Operirao me Glumicic.
Naravno da moram cekati ...taman i da hocu prije nema operacije prije nego prode godinu dana.
U mom slucaju on nikako nebi pristao na popravak cak to nebi ni trazila nego bi morala opet platiti.
To sta bi ja njemu rekla da je to jos uvijek veliki nos to ne prolazi...po meni se mogu zaliti i traziti reoperaciju cure koje imaju grbe i izbocine i udubljenja i sta ja znam...a kod mene je sve tehnicki ok zasad.

Ovim postom cu i odgovoriti curama sta su mi slale privatne poruke a koje misle ici kod njega.
Dakle smatram da je sve po pitanju nosa odradio super osim sto je premalo kracen. I zbog toga mi se cini veliki iz profila.
Ostale stvatlri su u redu...dakle grbe nema , nos je ravan da ravniji nemoze biti, nema nikakvih udubina ni asimetrija ( bilo malo asimetrijas u pocetku) znaci lijepo je sve odradeno osim sta je po meni trebao jos skratiti profil. Nije isto kad dode netko sa grbavim malim nosom i grbavim velikim nosom.
Mali grbavi nos je dovoljno maknut grbu i malo ga skratit.
U mom slucaju velikog nosa trebalo ga vise kratiti iz profila.

Ali eto u svakom slucaju moram cekati jer vrh nosa mi je jos dosta otecen pa kad to splasne mozda se bar malo i iz profila promjeni.

I da opet idem opet bi njega izabrala jer nema kirurga koji je svima savrseno napravio...svakog netko pohvali a netko popljuje.

I ako se nedaj Boze opet odlucim za operaciju po pitanju kracenja ici cu njemu.

Eto nadam se da sam ovim odgovorila na pitanja.
NRB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 20:27   #2110
Quote:
NRB kaže: Pogledaj post
Operirao me Glumicic.
Naravno da moram cekati ...taman i da hocu prije nema operacije prije nego prode godinu dana.
U mom slucaju on nikako nebi pristao na popravak cak to nebi ni trazila nego bi morala opet platiti.
To sta bi ja njemu rekla da je to jos uvijek veliki nos to ne prolazi...po meni se mogu zaliti i traziti reoperaciju cure koje imaju grbe i izbocine i udubljenja i sta ja znam...a kod mene je sve tehnicki ok zasad.

Ovim postom cu i odgovoriti curama sta su mi slale privatne poruke a koje misle ici kod njega.
Dakle smatram da je sve po pitanju nosa odradio super osim sto je premalo kracen. I zbog toga mi se cini veliki iz profila.
Ostale stvatlri su u redu...dakle grbe nema , nos je ravan da ravniji nemoze biti, nema nikakvih udubina ni asimetrija ( bilo malo asimetrijas u pocetku) znaci lijepo je sve odradeno osim sta je po meni trebao jos skratiti profil. Nije isto kad dode netko sa grbavim malim nosom i grbavim velikim nosom.
Mali grbavi nos je dovoljno maknut grbu i malo ga skratit.
U mom slucaju velikog nosa trebalo ga vise kratiti iz profila.

Ali eto u svakom slucaju moram cekati jer vrh nosa mi je jos dosta otecen pa kad to splasne mozda se bar malo i iz profila promjeni.

I da opet idem opet bi njega izabrala jer nema kirurga koji je svima savrseno napravio...svakog netko pohvali a netko popljuje.

I ako se nedaj Boze opet odlucim za operaciju po pitanju kracenja ici cu njemu.

Eto nadam se da sam ovim odgovorila na pitanja.
Zeznuto je to jer Glumicc koliko sam shvatila ne radi projekciju nosa prije zahvata...ja nikad ne bi pristala na op ako na papiru me vidim sta on to misli radit s nosom i kako bi to okvirno izgledalo. Nije isto usmeno opisati sto ce se raditi i to racunalno prikazati....mada nitko ne garantira da ce nos biti kao s projekcije, barem imas neke smjernice dali isto razmisljate. Eto on je ocigledno mislio da je dovoljno kracen a ti se ne slazes, tebi je velik a njemu nije. Meni je dr prije opetacije napravio dvije projekcije..i pitao koji oblik nosa mi se vise svidja. Rekao naravno da ne obecava da ce napraviti isto ali da ce se potruditi. I pogodio je odlcno, samo molim Boga da mi se nos ne promijeni.
petra288 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 20:51   #2111
Quote:
petra288 kaže: Pogledaj post
Zeznuto je to jer Glumicc koliko sam shvatila ne radi projekciju nosa prije zahvata...ja nikad ne bi pristala na op ako na papiru me vidim sta on to misli radit s nosom i kako bi to okvirno izgledalo. Nije isto usmeno opisati sto ce se raditi i to racunalno prikazati....mada nitko ne garantira da ce nos biti kao s projekcije, barem imas neke smjernice dali isto razmisljate. Eto on je ocigledno mislio da je dovoljno kracen a ti se ne slazes, tebi je velik a njemu nije. Meni je dr prije opetacije napravio dvije projekcije..i pitao koji oblik nosa mi se vise svidja. Rekao naravno da ne obecava da ce napraviti isto ali da ce se potruditi. I pogodio je odlcno, samo molim Boga da mi se nos ne promijeni.
Iskreno nekad je i bolje bez tih projekcija jer upravo zato sta nemora tako ispasti cesto ljudi budu razocarani jer nije ispalo kako su zamislili da hoce.
Ja nisam znala sta me ceka ali sam na konzultacijama cula ono sto sam htjela...i sve je ispostovao.
E sad ja nisam obracala pozornost toliko na kracenje profila za koliko ce to tocno biti jer sam mislila valjda on zna...i mislim se nema sanse da Glumicic nekom ostavi veliki nos( ja mu jos budala kazem da necu mali jos-zajeb zivota).
Svega sam se bojala ali toga nisam(velikog profila).
Tek sad u zadnje vrijeme vidim da nisam jedina da je poceo minimalne promjene raditi ...da sam to ja ovdje procitala rekla bi mu da ga krati koliko moze.

E sad je gotovo. Za ostatak nosa nemam primjedbi pogoden uz lice ( mozda on misli da mi stoji nosina).

Mozda kad vrsak splasne malo...mozda se i taj profil popravi.

Moj savjet svima koji idu njemu recite mu da hocete mali nos😂😂😂
NRB is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 03:39   #2112
Bok...kod mene je operacija fino protekla i zadovoljan sam ishodom...radio sam iskljucivo radi estetike...i proslo je vise od pola godine od operacije...nos je i dalje sklon fluktuiranju....nekad nema nekad ima otoka ali to je ono minimalno ...inace,on mene boli na najmanji dodir...i pitam se koja su ogranicenja, smijem li naprimjer, manipulirati nosom (pomjerati ga ljevo desno),pritisnuti nos...protrljati nos...ispuhati nos i tak te neke normalne stvari koje smo radili prije operacije...jer ja ga cuvam ko bebu...i nerviram se na svaki nesvjestan dodir (kuckanje)...tak da kakva su vama iskustva povodom tog "cuvanja nosa" i ...koliko on zapravo lako moze da se pokvari nekim nepozeljnim manevrisanjem?
Meni je kirurg rekao na pocetku da budem pazljiv i to...ali ne znam sad koliko pazljiv moram biti i nakon skoro 7 mjeseci...osim onog da ga ni u ovom stadiju ne smijem naravno udariti ...
snith is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:11   #2113
http://www.unimedic.hr/Medicinski-tim/

Pozdrav ekipa, jel zna tko šta o ovoj ekipi, da je netko tu operirao ili slicno, ovo su svi doktori iz Vinogradske bolnice, ali zanima me kakvi su estetski, vjerujem da su za funkcionalnost dobri
sinuskosinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 09:40   #2114
Quote:
sandalye kaže: Pogledaj post
Najbolje je ništa ne dirati. Znam da se neki ne slazu i da se ponavljam, ali mozda kome pomogne ako bude koristia forum pri donosenju te odluke.
Neki se i slazu u potpunosti s tobom. Naravno ako se radi o samoj estetskoj promjeni. Najbolje je ne dirati nista.

Ostalim curama zelim brz oporavak, puno strpjenja i srece
__________________
Waka, Teksas Renđa
Teksaški Renđer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 02:20   #2115
Joj, čitajući ovaj podforum čovjek bi stekao dojam da je najveći problem u životu ljudske vrste imati ne ravan profil nosa. Kvržicu na nosu koja deformira taj idealni ravan profil nosa. Ali očito ti ljudi nisu iskusili veće životne nepravde. zapravo, niti ne priželjkujem da ikad iskuse kako je imati govornu manu, gubitak kose (npr alopeciju areatu), deformitete čeljusti, lica koji se puno teže operiraju nego jedan nos gdje se jednostavniji zahvati više manje izvode pod lokalnom. Na kraju ova tema je o problemima nosa, a 90% postova odnosti se na estetsku korekciju. Vidim osobe koji nemaju problem s izgledom nosa, kako ne mogu dobiti odgovore kad je u pitanju devijacija septuma i slični rinološki problemi. Zato što se iznova ponavljaju ista pitanja. kod koga ići, kod koga ne ići.

kao prvo, svaki estestki kirurg ima u svojoj karijeri velike propuste (koji su na sudu zavšili), srednje i manje. To je posebice prisutno kod korekcije nosa gdje se ipak kosti lome. Tu postoje rizici okoštavanja, krivog zacijeljenja i reakcije tkiva (hrskice u vrhu nosa i sl.). Na te stvari ne može kirurg utjecati. Također, ako imate nakon rinoplastike neravnine/asimetrije na nosu i reklamirate to kirurgu kod kojeg ste bili. Ako odbije to korigirati u naknadnom zahvatu, to ne znači da vas se želi riješiti već da svaki dodatni rad i lomljenje može uzrokovati samo veće štete nego koristi. Jer kako i ne bi....

Druga stvar. priča se ovdje je da je Glumičić guru za nos. Išla ova menekenka, ide sutra druga. na forumu ova cura iznosi svoje isksutvo. Zapravo guru jest u odnosu na neke tragičare poput Ostojića, Žgaljardića. Napose Glušca kojeg prozivaju u medijima jer je složene zahvate liposukcije radio u lokalu što nije smio. A ovaj klub tragičara neki svrstavaju i dr. Tončiča, ne onog starijeg koji se umirovio, nego onog mlađeg koji sada operira, a koji je dosta štete napravio. A mora se i on na nekome naučiti - pisalo se na forumu o tome.

Mislim, da je Glumičić malo iznad iznad njih. Čovjek se ispraksao, a kako i ne bi. Kad ima reklame. Nije to plaćena reklama, ali cure koje idu kod njega, masno plate. Stanoviti broj bude zadovoljan. Tu pišu. Pa onda to vide druge cure i tako se taj krug ponavlja. Ali da je čovjek imao velike i manje propuste - apsolutno je imao ! Pogledajte malo stari8ju temu Operacija nosa - I. dio od već davne 2002. godine, kad nije bilo interneta, pa ćete svašta o njemu pročitati. Kad bolje pogledam Glumičićeve noseve, on po mom mišljenju radi noseve po kalupu (podigne ih i smanji u profilu, svima) i nije dobar plastičar. Ne sviđaju mi se nosevi koje je napravio Blanki (apsolutno joj ne stoje), Jeleni Glišič, Severini prvi put (izvadio joj je previše hrskavice), Nini Morić, Antei Kodžoman, Marku Grubniću. Ako se vama navedeni nosevi sviđaju nakon što ih kritički pogledate, to je sasvim o.k., ali onda jednostavno imamo drukčiji ukus. I problem je što mu konzultacije traju prekratko. Pristup pacijentu nije baš najtemeljitiji, nego je vrlo ubrzan. Morate imati pripremljena sva bitna pitanja, prije svega što želite, a ne neka općenita vezana za oporavak. To svi koji su pročitali 10tak stranica foruma znaju.

Tako da nema idealnog kriruga. To svi znaju.

Zadnje uređivanje Serengeti : 20.12.2017. at 02:36.
Serengeti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 21:55   #2116
Otkud Žgaljardić u tragičarima? Ja se taman napenalila kod njega na konzultacije i po treću sreću

Sandalye, takvog nema nažalost.
želimir02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 22:48   #2117
Quote:
želimir02 kaže: Pogledaj post
Otkud Žgaljardić u tragičarima? Ja se taman napenalila kod njega na konzultacije i po treću sreću

Sandalye, takvog nema nažalost.
Jesi razgovarala sa Zambelliem da rjesis problem???
Zalosno je da u nasoj drzavi nema kirurga koji nije nekom zasrao.
I da se svi zadovoljavamo time idem onome ko je najmanje zasrao pa molis Boga da nebudes u losoj statistici.
NRB is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 23:31   #2118
Quote:
NRB kaže: Pogledaj post
Jesi razgovarala sa Zambelliem da rjesis problem???
Zalosno je da u nasoj drzavi nema kirurga koji nije nekom zasrao.
I da se svi zadovoljavamo time idem onome ko je najmanje zasrao pa molis Boga da nebudes u losoj statistici.
Jesam... Meni je lagano sedlasti nos koji sam dobila na prvoj op. bio sladak iz profila i aleluja nakon čitavog života što sam imala nos koji sam mrzila odjednom nešto slatko al odnaprijed je bio pao u sredini i bio je velik vrh koji je išao više u jednu stranu. Čak to nije bilo ni tako strašno iz ove perspektive, nitko ga nije primjetio kao lošeg. Trebalo je popuniti malo tu sredinu i smanjiti vrh.

Napravio mi je visoki nos, visok od korijena, oči su mi drugačije, obrve mi izgledaju strašno, čitava faca, čak sam taj nos možda ne bi bio toliko loš ali uz moje lice ne ide. Imam nazubljene grbice kao kamenje, za to mi je ponudio popravak.
Rekla sam ja njemu da sam voljela taj svoj sedlasti nos, lice mi je bilo nježnije i ženstvenije. Kaže to je bio deformiran nos, ako ga spustimo sad stavljat će mi opet hrskavicu iz rebra da ga opet nadograđuje. Poslije toga ne bi otišla njemu na popravak jer vidim da smo na različitim valnim duljinama a kad sam na trenutak pogledala na njegovom kompu sliku prije i poslije došlo mi da plačem.

I taj jeb. nos deprimira, svaki dan kad se pogledam u ogledalo. Sandalye je pisala o depri radi toga pa su je malo pošpotale kao ne mogu si priuštiti biti u badu zbog nosa kad imaš ovo, ono... Imam i ja jako puno posla, djecu, svašta, uvijek u petoj al sam svejedno deprimirana užasno radi tog nosa. Toliko truda, novaca, bola, straha, svega, frustracija za ovo... i ne znam šta dalje
želimir02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 23:48   #2119
Quote:
želimir02 kaže: Pogledaj post
Jesam... Meni je lagano sedlasti nos koji sam dobila na prvoj op. bio sladak iz profila i aleluja nakon čitavog života što sam imala nos koji sam mrzila odjednom nešto slatko al odnaprijed je bio pao u sredini i bio je velik vrh koji je išao više u jednu stranu. Čak to nije bilo ni tako strašno iz ove perspektive, nitko ga nije primjetio kao lošeg. Trebalo je popuniti malo tu sredinu i smanjiti vrh.

Napravio mi je visoki nos, visok od korijena, oči su mi drugačije, obrve mi izgledaju strašno, čitava faca, čak sam taj nos možda ne bi bio toliko loš ali uz moje lice ne ide. Imam nazubljene grbice kao kamenje, za to mi je ponudio popravak.
Rekla sam ja njemu da sam voljela taj svoj sedlasti nos, lice mi je bilo nježnije i ženstvenije. Kaže to je bio deformiran nos, ako ga spustimo sad stavljat će mi opet hrskavicu iz rebra da ga opet nadograđuje. Poslije toga ne bi otišla njemu na popravak jer vidim da smo na različitim valnim duljinama a kad sam na trenutak pogledala na njegovom kompu sliku prije i poslije došlo mi da plačem.

I taj jeb. nos deprimira, svaki dan kad se pogledam u ogledalo. Sandalye je pisala o depri radi toga pa su je malo pošpotale kao ne mogu si priuštiti biti u badu zbog nosa kad imaš ovo, ono... Imam i ja jako puno posla, djecu, svašta, uvijek u petoj al sam svejedno deprimirana užasno radi tog nosa. Toliko truda, novaca, bola, straha, svega, frustracija za ovo... i ne znam šta dalje
Razumijem te u potpunosti...ja sam neki dan pisala da me nimalo ne cudi da ljudi idu vise puta operirati nos... i meni moj velik iz profila i ako se cudom nekim to ne smanji takoder idem opet .
Zaslosno je da neznaju to iz prve rjesiti i da se mora to sve opet prolaziti.
Al opet zar cijeli zivot gledat sranje od nosa .
Moj je malo bolji nego prije operacije nema grbe i uzi je al prevelik...i mislim se zar cu sad opet bit isfrustrirana radi nosa.
Uglavom ako se stanje ne popravi definitivno idem opet .
Rekla sam da bi opet Glumicicu al samo zato jer neznam gdje drugdje.
NRB is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 08:21   #2120
Koliko je vama nakon op bio jos bolan nos?
Meni je dosta bolan, po cjeloj duzini a vrh posebna prica, utrnut cijeli..koliko ovo traje?
petra288 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:23.