Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2017., 00:22   #741
Quote:
Utice kaže: Pogledaj post
Samo da prijavim hadesa koji me uznemirava preko privatnih poruka. Rekao mi je da je zabranjeno iznosit spoilere javno, a nisam napisala niti jedan spoiler. Spoiler nije da su rey i kylo zajedno već je to fan fiction to jest teorija određenih fanova koji žele da budu oni zajedno. I sad meni forumaš Hades koji nije moderator ali vjerojatno bi volio biti jer se čovjek uznemirio pa mi šalje da će ko neki cinker za 5 kuna mene cinkati moderatorima.



Ako sam napisala spoiler, ispričavam se ali neću trpiti ovakve napade
prijavi PP s onim trokutićem
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 00:22   #742
Hvala

Mislim, Hades je u pravu za spoilere ali ova zadnja recenica pa sto je to. Ton mi se cini totalno bezobraznim.
Utice is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 00:23   #743
Quote:
Utice kaže: Pogledaj post
Hvala
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 00:44   #744
Karte rezervirane za petak, ajde da vidimo o cemu se radi.

Inace, di je problem sa spojlerima? Film je sluzbeno vani, ako vas ne zanimaju spojleri, nemojte otvarat temu, sutra i prekosutra sve projekcije rasprodane u Areni (barem vecernji termini), mozemo ocekivati prve dojmove i diskusije o filmu.

Ako cekate piratsku verziju, dođite na topic za 6 mjeseci
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 01:09   #745
Quote:
SergioRamos kaže: Pogledaj post
Karte rezervirane za petak, ajde da vidimo o cemu se radi.

Inace, di je problem sa spojlerima? Film je sluzbeno vani, ako vas ne zanimaju spojleri, nemojte otvarat temu, sutra i prekosutra sve projekcije rasprodane u Areni (barem vecernji termini), mozemo ocekivati prve dojmove i diskusije o filmu.

Ako cekate piratsku verziju, dođite na topic za 6 mjeseci
ja idem u Branimir Centar u petak u 20.00h
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 01:37   #746
Sutra. S aviona direkt u zg imax.
Veceras je bila europska premijera u royal albert hallu.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 08:26   #747
Quote:
Utice kaže: Pogledaj post
Ako sam napisala spoiler, ispričavam se ali neću trpiti ovakve napade
Ako si ti napisala spoilere što je tek onda s onim postom Sumrak7.

Quote:
Rey nije Skywalker. Rey i Kylo će se zaljubiti jedno u drugo.
Kylo će ubiti Snokea i zauzeti njegovo mjesto.
I željet će Rey da vlada skupa sa njim kao njegova ''carica''.
Također njih dvoje su ostvarili i nekakav ''force link''. Psihićku povezanost.
Luke će umrijeti. Snoke će mu iscrpiti živornu energiju.
Ali će ipak nastavit postojati kao nekakva nikad do sad viđena verzija force ghosta.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 08:40   #748
Fan fiction

Slazem se da ne treba biti spoilera ovdje. Eto, mozda smo oboje pogrijesili. Ja se ispricavam, ali duboko vjerujem da je sve to fan fiction upravo radi toga sto postoji jedna grupa fanova ukljucujuci mene koja zeli da Rey i Kylo budu zajedno, a sumnjam da ce se to dogoditi.

Isto kao sto odredena grupa fanova ima teoriju da je Jar Jar Binks ustvari zlikovac i da je Boba Fett Snoke. To su sve jako nategnute fan teorije. Pogotovo ove zadnje dvije. Velik fandom pa se nade svakakvih ljudi
Utice is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 08:54   #749
Quote:
Utice kaže: Pogledaj post
Fan fiction

Slazem se da ne treba biti spoilera ovdje. Eto, mozda smo oboje pogrijesili. Ja se ispricavam, ali duboko vjerujem da je sve to fan fiction upravo radi toga sto postoji jedna grupa fanova ukljucujuci mene koja zeli da Rey i Kylo budu zajedno, a sumnjam da ce se to dogoditi.

Isto kao sto odredena grupa fanova ima teoriju da je Jar Jar Binks ustvari zlikovac i da je Boba Fett Snoke. To su sve jako nategnute fan teorije. Pogotovo ove zadnje dvije. Velik fandom pa se nade svakakvih ljudi
Ako Rey i Kylo završe zajedno to će biti tek na kraju trećeg filma, ne u ovom drugom.

Ali meni je logično.

U prvoj trilogiji vidimo kako dobrica postaje zao, odnosno kako od dobre osobe posteje netko poput Dart Wadera, u trećoj bi mogli vidjeti kako zao (Kylo) postaje dobar.
mravac8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 13:16   #750
Or
Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
Ako si ti napisala spoilere što je tek onda s onim postom Sumrak7.
U mom postu je naznačeno da te informacije možda nisu točne i da se možda radi o fan fiction. Ali ti ovim postom praktički potvrđuješ taj post kao točan spoiler što znači da ti onda spojlaš
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 17:01   #751
Koliko vidim recenzije su do sada izuzetno slavljenicke. Za sada jedino znacajnije negativne kritike dali su CNN i Independent, ali su za sada manjina. U ovoj fazi ne saljem linkove za sada da se ljudi ne spojlaju.
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:15   #752
Quote:
Richie kaže: Pogledaj post
Koliko vidim recenzije su do sada izuzetno slavljenicke. Za sada jedino znacajnije negativne kritike dali su CNN i Independent, ali su za sada manjina. U ovoj fazi ne saljem linkove za sada da se ljudi ne spojlaju.
situacija je ovakva, profesionalni kritičari hvale film, ali prosječni gledatelji su daleko puno kritičniji. Ako pođeš na strane forume, vidjet ćeš puno negativnih reakcija prosječne publike. Neki ga nazivaju najgorim SW filmom. Kažu da se redatelj popišao na prvih 6 filmova i uništio lik Luka i važnost obitelji Skywalker. Spominje se i ''Superman Leia'' scena sa kojom se mnogi sprdaju.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 19:29   #753
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
situacija je ovakva, profesionalni kritičari hvale film, ali prosječni gledatelji su daleko puno kritičniji. Ako pođeš na strane forume, vidjet ćeš puno negativnih reakcija prosječne publike. Neki ga nazivaju najgorim SW filmom. Kažu da se redatelj popišao na prvih 6 filmova i uništio lik Luka i važnost obitelji Skywalker. Spominje se i ''Superman Leia'' scena sa kojom se mnogi sprdaju.


E forume sam za sada namjerno izbjegavao ali u ovoj fazi svasta je moguce. Rian mi barem izgleda u senzibilitetu kredibilniji lik od JJ-a jer je otvoreno branio i PT ali nikad ne znas.

Znat cu danas za par sati
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 19:34   #754
Richie - još jednom ponovi takvo nedozvoljeno quotanje i slijedi ti trajni odmor od PDF Filma. Već sam umoran od tvoje razmaženosti i nedokazanosti. Smatraj ovo zadnjim upozorenjem pred isključenje.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 20:10   #755
Unistise SW.
Disneyu želim bankrot.

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 20:25   #756
Kaki je film de pisite
murof7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 20:55   #757
Citam reakcije, ljudi podijeljeni. Procitao i spojlere, iznenaden sa dosta stvari.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 21:16   #758
Sergio pozitivno ili negativno iznenadjen? Kome sad vjerovati.
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 22:06   #759
Najbolji SW film nakon Empire Strikes Back i Return od the Jedi.

Spojleri

Zašto je Rey poštedjela Kylo´a kada se probudila dok je on još bio onesviješten?

Kako se Leia spasila iz svemira? Koristeći silu? Ako da zašto svi onda govore o Luke´u kao posljednjem Jedi´u kada Lea putuje svemirom i razvaljuje vrata sa silom?

Snoke se pokazao kao gluplji i besmisleniji lik od Jar-Jar´a scenaristi su ga se riješili po brzom postupku bez ikakve potrebe da objasne tko je on, otkud je i kako je naučio baratat silom.

Kylo je proveo godine sa Luke´om i nema dovoljnu poveznicu sa njim da osjeti da ovaj nije fizički pred njim?

Zli Luke mi se svidio, šteta što Kylo nije prešao na svijetlu stranu pa da on i Rey idu protiv Luke´a. Da je film otišao tim tokom bio bih mi bolji i od ROTJ

Dio filma u kasinu (Dubrovniku) je bio najdosadniji.

U filmu nema Anakina/Vadera tako da poveznica između njega i Kyo´a gdje je u prvom filmu natuknuto da njih dvojca komuniciraju je mrtva ulica.
Scenaristi su valjda scrapali taj storyline kao što su i Snoke´a riješili. čak u filmu simbolički prikazali razbijanjem maske.

__________________
▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉

Zadnje uređivanje YinX : 13.12.2017. at 22:20.
YinX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 22:22   #760
Nakon drugog gledanja film je još bolji. Nevjerojatna vizualna bomba s odličnom pričom. U svakom trenutku u kojem je film mogao otići u patetiku ili fan service nije. Sve je s mjerom, dozirano i sređeno. Daleko najbolji SW do sada.

Mislim da JJ Abrams ima težak posao u epizodi 9. Od ovoga je teško moguće napraviti nešto bolje.
darth-vader is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:51.