Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2017., 15:04   #3921
Danas mi je stigao paket s LF naručen na Black Friday. Paket je bio s trackingom. Do sada mi je takve pakete uvijek dostavljao DPD pa me zato danas iznenadilo kad mi je Overseas dostavio paket s LF.
uppsala is offline  
Old 08.12.2017., 16:03   #3922
Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
Danas mi je stigao paket s LF naručen na Black Friday. Paket je bio s trackingom. Do sada mi je takve pakete uvijek dostavljao DPD pa me zato danas iznenadilo kad mi je Overseas dostavio paket s LF.
Ajme s trackingom pa danas :O
Sad me brine da li ce moji paketi bez trackinga poslani 26.11. i 1.12. doci do Bozica

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
malinica is offline  
Old 08.12.2017., 16:08   #3923
Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
Danas mi je stigao paket s LF naručen na Black Friday. Paket je bio s trackingom. Do sada mi je takve pakete uvijek dostavljao DPD pa me zato danas iznenadilo kad mi je Overseas dostavio paket s LF.
Ajme s trackingom pa danas :O
Sad me brine da li ce moji paketi bez trackinga poslani 26.11. i 1.12. doci do Bozica

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
malinica is offline  
Old 08.12.2017., 16:09   #3924
Quote:
malinica kaže: Pogledaj post
Ajme s trackingom pa danas :O
Sad me brine da li ce moji paketi bez trackinga poslani 26.11. i 1.12. doci do Bozica

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ma čak mislim da to nije standardna opcija, jer su mi inače njihovi paketi s trackingom stizali za cca tjedan dana. Nisam plaćala shipping jer mi je narudžba imala free shipping. E sad, je li moguće ako imaš free shipping s tracking opcijom da stigne sporije, nego kad baš plaćaš?
uppsala is offline  
Old 08.12.2017., 19:17   #3925
Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
Ma čak mislim da to nije standardna opcija, jer su mi inače njihovi paketi s trackingom stizali za cca tjedan dana. Nisam plaćala shipping jer mi je narudžba imala free shipping. E sad, je li moguće ako imaš free shipping s tracking opcijom da stigne sporije, nego kad baš plaćaš?
Ja sam imala free tracking na LF, naručeno 24.11. i došlo 29.11.
S druge strane, paket koji je naručen 19.11. nije uopće bio shippan do 28.11., i tad je samo jedna od dvije stvari poslana. Prekjučer sam poslala mail da pitam što je s ostatkom, kada će biti poslan, i samo su mi rekli "it is on special order for you with our supplier but at this time they are unable to give me a date for when they will have it back in stock" i da ću dobiti mail kad pošalju.

Zadnja 2 mjeseca sam imala dvije narudžbe s cultbeautyja, sve u redu i bez problema, paketi su super zapakirani. Beauty bay malo sporije dolazi, no isto sve u redu. iHerb mi je dosta dugo dolazio i toner se u transportu malo prolio, no nije mi se dalo navlačit s njima jer sam imala previše narudžbi ionako i samo sam htjela da sve što prije dođe.

Sa Selfridgesom sam imala problem i paket mi se nakon dva i pol tjedna natezanja vratio nazad. Djelomično je moja greška, a djelomično Selfridges i DPD. Napisala sam slučajno krivi broj, nije me bilo doma ta dva dana, a nisam dobila obavijest na mail niti na sms da je paket došao, onda mi je Selfridges poslao mail da me pitaju želim li još uvijek narudžbu, na što sam im rekla da želim i da piše krivi broj pa sam poslala koji je točan broj, na što su oni rekli da će proslijediti dpd-u. Međutim cijeli tjedan taj nitko nije došao dostaviti paket, a Selfridges nije više odgovarao na mailove, onda sam zvala korisničku službu dpd-a i pitala mogu li pokupiti paket na depou jednostavno na što su mi rekli da može. Kad sam došla na depo, nisu mogli pronaći moj paket i ostavila sam opet broj da me nazovu čim ga nađu i da ću doći po njega, i nitko me nije nazvao. Onda sam vidjela na trackingu da se paket vraća nazad. Ne znam što bih mislila, no eto s Look fantastica mi je isto dpd dostavio paket i bez problema sam ga preuzela.
Tigresse is offline  
Old 12.12.2017., 18:55   #3926
Quote:
Visper00 kaže: Pogledaj post
Netko s Beauty Baya naručivao ovih dana?
Moja paleta je poslana 3.12. i jos ju cekam. Jel ikome stiglo i koliko dugo ste cekale?
Little Sophia is offline  
Old 12.12.2017., 22:59   #3927
Da li je netko narucivao sa elf cosmetics americke stranice? Jel dobro citam da je free delivery do 18.12? Jel imaju često free delivery izvan usa?

Zadnje uređivanje whatamess : 12.12.2017. at 23:23.
whatamess is offline  
Old 13.12.2017., 14:51   #3928
Quote:
Little Sophia kaže: Pogledaj post
Moja paleta je poslana 3.12. i jos ju cekam. Jel ikome stiglo i koliko dugo ste cekale?
Moja je poslana 30.11. I dalje cekam, nisam uzela tracking tako da nemam pojma sta se događa. Na upite mi i ne odgovaraju bas. I mene zanima kako ostalima stize
Visper00 is offline  
Old 13.12.2017., 18:43   #3929
Malinica, ako te tješi niti moji paketi poslani 29.11.s LF jos nisu stigli do mene, a kao pise da trebaju do 13.12.2017.stići.Naravno nema ih
E sad, jel tko zna koja je procedura u slucaju da proizvodi uopce ne dodu i kada treba reagirati?Da još čekam?
i da dostava je standardna
Tihanchica is offline  
Old 13.12.2017., 23:52   #3930
budu za koji dan, strpite se jos malo, bila im je velika guzvara oko BF
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Old 14.12.2017., 12:40   #3931
Quote:
Tihanchica kaže: Pogledaj post
Malinica, ako te tješi niti moji paketi poslani 29.11.s LF jos nisu stigli do mene, a kao pise da trebaju do 13.12.2017.stići.Naravno nema ih
E sad, jel tko zna koja je procedura u slucaju da proizvodi uopce ne dodu i kada treba reagirati?Da još čekam?
i da dostava je standardna
Nadam se da ce nam paketi stici na vrijeme. Cim stignu, napisem ovdje.
Ja cu pricekati do sredine iduceg tjedna, ako do tad ne dodju, onda cu im se javiti.
Odlucila sam da cu ili manje narucivati s LF i Feela ili uzimati tracking jer mi ovo cekanje uzrokuje stres. Pogotovo zato jer su u njima bozicni pokloni.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
malinica is offline  
Old 14.12.2017., 14:56   #3932
Quote:
Tigresse kaže: Pogledaj post
Ja sam imala free tracking na LF, naručeno 24.11. i došlo 29.11.

S druge strane, paket koji je naručen 19.11. nije uopće bio shippan do 28.11., i tad je samo jedna od dvije stvari poslana. Prekjučer sam poslala mail da pitam što je s ostatkom, kada će biti poslan, i samo su mi rekli "it is on special order for you with our supplier but at this time they are unable to give me a date for when they will have it back in stock" i da ću dobiti mail kad pošalju.



Zadnja 2 mjeseca sam imala dvije narudžbe s cultbeautyja, sve u redu i bez problema, paketi su super zapakirani. Beauty bay malo sporije dolazi, no isto sve u redu. iHerb mi je dosta dugo dolazio i toner se u transportu malo prolio, no nije mi se dalo navlačit s njima jer sam imala previše narudžbi ionako i samo sam htjela da sve što prije dođe.



Sa Selfridgesom sam imala problem i paket mi se nakon dva i pol tjedna natezanja vratio nazad. Djelomično je moja greška, a djelomično Selfridges i DPD. Napisala sam slučajno krivi broj, nije me bilo doma ta dva dana, a nisam dobila obavijest na mail niti na sms da je paket došao, onda mi je Selfridges poslao mail da me pitaju želim li još uvijek narudžbu, na što sam im rekla da želim i da piše krivi broj pa sam poslala koji je točan broj, na što su oni rekli da će proslijediti dpd-u. Međutim cijeli tjedan taj nitko nije došao dostaviti paket, a Selfridges nije više odgovarao na mailove, onda sam zvala korisničku službu dpd-a i pitala mogu li pokupiti paket na depou jednostavno na što su mi rekli da može. Kad sam došla na depo, nisu mogli pronaći moj paket i ostavila sam opet broj da me nazovu čim ga nađu i da ću doći po njega, i nitko me nije nazvao. Onda sam vidjela na trackingu da se paket vraća nazad. Ne znam što bih mislila, no eto s Look fantastica mi je isto dpd dostavio paket i bez problema sam ga preuzela.


Za kolko ti otpfilike dode cult beauty? I jel se mozda sjecas tko dostavlja za njih?
Zla_grančica is offline  
Old 14.12.2017., 15:32   #3933
Javljam dobru vijest. Stigao mi danas paket s looka naručen na BF, no poslan tek 2.12.
Čekam paket s feela, on je poslan 30.11., no još ništa.
crvenokosa112 is offline  
Old 14.12.2017., 15:37   #3934
Quote:
crvenokosa112 kaže: Pogledaj post
Javljam dobru vijest. Stigao mi danas paket s looka naručen na BF, no poslan tek 2.12.
Čekam paket s feela, on je poslan 30.11., no još ništa.
Bas super, hvala sto si javila

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
malinica is offline  
Old 14.12.2017., 19:08   #3935
Quote:
malinica kaže: Pogledaj post
Bas super, hvala sto si javila

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ma ništa, nadam se da će i vama ostalima stići ubrzo.
crvenokosa112 is offline  
Old 14.12.2017., 19:43   #3936
Quote:
malinica kaže: Pogledaj post
Nadam se da ce nam paketi stici na vrijeme. Cim stignu, napisem ovdje.
Ja cu pricekati do sredine iduceg tjedna, ako do tad ne dodju, onda cu im se javiti.
Odlucila sam da cu ili manje narucivati s LF i Feela ili uzimati tracking jer mi ovo cekanje uzrokuje stres. Pogotovo zato jer su u njima bozicni pokloni.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Javim tada i ja ako stignu.I ja ću pričekati do drugog tjedna, javljam im se 21.12. Al mozda dođu do Božića.Moraju
Tihanchica is offline  
Old 14.12.2017., 19:48   #3937
Quote:
crvenokosa112 kaže: Pogledaj post
Javljam dobru vijest. Stigao mi danas paket s looka naručen na BF, no poslan tek 2.12.
Čekam paket s feela, on je poslan 30.11., no još ništa.
Moj je poslan 29.11.ali jos nista
Drugi je poslan 4.12. i jos nista
p.s.dal ove bez trackinga dostavlja naša pošta?Možda da se zaletim malo do teta u pošti?
Tihanchica is offline  
Old 14.12.2017., 20:14   #3938
Quote:
Tihanchica kaže: Pogledaj post
p.s.dal ove bez trackinga dostavlja naša pošta?Možda da se zaletim malo do teta u pošti?
Da, naša pošta, meni je moj poštar dao danas paket koji je bio bez trackinga.
crvenokosa112 is offline  
Old 15.12.2017., 16:06   #3939
Danas sam dobila u sanducicu obavijest za podizanje paketa. Tek sutra mogu po paletu, tako mi pise. Nadam se da nece bit ostecena. Javim se sutra s updateom.

Naruceno s BB, poslano 30.11., bez trackinga.
Visper00 is offline  
Old 16.12.2017., 19:22   #3940
Stiglo u najboljem redu. Zapakirano cvrsto u nekoliko slojeva. Zadovoljna!

Ali BB Customer service ima problema ovih dana, to su i mailom javili. Nekih 10ak dana vec nisu uppce aktivni tako da na upite odgovaraju na jedvite jade.


Quote:
Visper00 kaže: Pogledaj post
Danas sam dobila u sanducicu obavijest za podizanje paketa. Tek sutra mogu po paletu, tako mi pise. Nadam se da nece bit ostecena. Javim se sutra s updateom.

Naruceno s BB, poslano 30.11., bez trackinga.
Visper00 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:56.