Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2016., 11:40   #581
Pozdrav,
jel netko tko je dobio poziv za testiranje sutra za radno mj. 7 dobio popis literature u mailu?
Meni su u mailu stavili "Popis literature i izvora za testiranje bit će dostavljeni kandidatima prilikom poziva na testiranje."
Ali ispod nema nikakvog popisa niti su mi naknadno poslali mail s popisom pa sam malo

Btw, kako se vi koji idete pripremate? čitate njihov site uzduž i poprijeko ili na još kojem siteu vježbate eng? i kaj uopće ponavljate - gramatiku, Business eng. neke fraze, poslovno pismo?
Bila bi zahvalna za kakav savjet od bilo koga
Točka na i is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 12:02   #582
pa dobit ces popis literature AKO prodjes engleski i pozovu te dalje. mislim da ce ovo biti neki opci test poznavanja gramatike tako da se ne spremam posebno...
jelenko_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 16:18   #583
ok. hvala na odgovoru. znaš možda da li je i ovaj razg iza testiranja od 5-10 min isto na eng ili na hrvatskom?
što ispituju, poznavanje nekih ekonomskih termina ili nešto vezano za njihovo poslovanje?
ili možda čisto da se predstaviš na eng?
Točka na i is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 16:58   #584
jel itko od vas koji su bili na testiranju engleskog dobio poziv za sljedeći krug??
anjat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 08:50   #585
Pozdrav svima. Ja sam bio pozvan na razgovor, nisam dobio posao. Ali evo, registrirao sam se da podijelim svoje misli.

Mislim da se ne bi trebali previše bedirati što niste pozvani na razgovor niti primljeni jer smatram da su oni dogovorili koga će zaposliti prije nego što su raspisali natječaj. Malo sam istraživao ljude koji su izabrani, onako iz znatiželje, i vidi se da tu ima podosta ljudi od 40+ godina koji su jako uspješni u svom dosadašnjem poslu, najčešće u školama. Uglavnom izabrali su dobro kvalificirane ljude, ali ne vjerujem da bi se netko u tim godinama sa sigurnim poslom povlačio po nekakvim natječajima i intevjuima za koje ne zna hoće li ili neće dobiti, a da to prije već nije dogovorio. Eto, takav je moj dojam. Moguće je da su svega par ljudi izabrali na samom natječaju, ali i u to sumnjam.

Zadnje uređivanje Eratosten : 31.01.2016. at 09:01.
Eratosten is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 08:58   #586
Još samo par primjedbi.
Viđao sam da su ljudi zatečeni time što im je intervju tekao super i ležerno, a krajnji rezultat je bio nepovoljan. Pa eto, tako je bilo i meni. Prema tome, zaključujem da su oni takvi prema svima na intervjuu. Dakle stalo im je izgraditi neki dobar dojam o sebi, ali ne zbog vas nego zbog sebe. Žele ostaviti dojam da je to jako lijepo mjesto za rad.

E sad, kad smo već kod mjesta za rad, moram se osvrnuti na urede u ime poreznih obveznika. Smatram da je neodgovorno smjestiti agenciju u najskuplje poslovne prostore u atraktivnom poslovnom dijelu grada. Inače, u toj zgradi ima par praznih katova, pa možemo zamisliti koliko je to povoljno. Dakle, ne štede na (tuđim) novcima.

Drugo, koliko sam čuo, već gotovo desetljeće njima engleski jezik provjerava jedna te ista škola stranih jezika. Ne znam kakav imaju deal s njima, ali je svakako i to sumnjivo jer ne čini se da skupljaju nove ponude od škola stranih jezika ne bi li rasteretili državni proračun.
Eratosten is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 15:01   #587
Pozdrav,
Moze li mi netko reci kako izgleda usmeni iz eng? Hvala
QQXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 11:55   #588
Je li netko dobio poziv ili mail nakon testiranja engleskog?

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 19:58   #589
Quote:
fashfit kaže: Pogledaj post
Je li netko dobio poziv ili mail nakon testiranja engleskog?

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Ja sam bio u utorak na testiranji iz engleskog.. Jos nista nazalost 😔
smajlic008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 09:42   #590
Evo ja dobila za cetvrtak poziv

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 14:05   #591
Jel stiglo nekom rijesenje tko je dobio posao?

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:43   #592
Bok ljudi!
Ako se tko možda javio na ovaj nedavni natječaj iz studenog, jeste li dobili poziv na testiranje od njih?
Ja još ništa nisam dobila, a već je prošlo mislim mjesec dana, pa mi je malo čudno...
Purple Sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 16:16   #593
Quote:
Purple Sky kaže: Pogledaj post
Bok ljudi!
Ako se tko možda javio na ovaj nedavni natječaj iz studenog, jeste li dobili poziv na testiranje od njih?
Ja još ništa nisam dobila, a već je prošlo mislim mjesec dana, pa mi je malo čudno...
Ja sam se javila. Danas mi je stigao sms od Ucilista Prospero da su mi poslali mail s pozivom na testiranje te da potvrdim dolazak, no mail nisam dobila. Je li to samo kod mene propust ili je jos netko dobio sms, ali ne i mail?
born slippy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 17:30   #594
Quote:
born slippy kaže: Pogledaj post
Ja sam se javila. Danas mi je stigao sms od Ucilista Prospero da su mi poslali mail s pozivom na testiranje te da potvrdim dolazak, no mail nisam dobila. Je li to samo kod mene propust ili je jos netko dobio sms, ali ne i mail?
Jel dobio tko povratnu informaciju nakon testiranja engleskog jezika?
Purple Sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 15:34   #595
Quote:
Purple Sky kaže: Pogledaj post
Jel dobio tko povratnu informaciju nakon testiranja engleskog jezika?
Nista jos.
born slippy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 11:50   #596
Počeli su stizati pozivi na razgovor za ovaj tjedan.
Flory Flo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 14:10   #597
Ja sam pozvana na razgovor (prije toga u Prospero je bio engleski). Zanima me da li imate informacije kako izgleda otprilike intervju? Treba li se posebno pripremati?

Sretno svima
leona_lewis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 18:36   #598
Kada ste to bili na testiranju engleskoga?

I ja sam dobila poziv na razgovor, ali kako je od testiranja prošlo skoro dva mjeseca, a u mailu ne piše za koja radna mjesta se obavlja razgovor, ne mogu biti sigurna radi li se o natječajima iz listopada ili studenog.
Ime Prezimenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 08:37   #599
Quote:
Ime Prezimenko kaže: Pogledaj post
Kada ste to bili na testiranju engleskoga?

I ja sam dobila poziv na razgovor, ali kako je od testiranja prošlo skoro dva mjeseca, a u mailu ne piše za koja radna mjesta se obavlja razgovor, ne mogu biti sigurna radi li se o natječajima iz listopada ili studenog.
To je natjecaj iz studenog...testiranje eng je bilo negdje sredinom prosinca, ako se ne varam
leona_lewis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 11:47   #600
drugi krug razgovora je ovih dana ne znam da li ce bit jos krugova ili je to to
stars around is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:54.