Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2017., 17:42   #1341
Quote:
ExCenTric kaže: Pogledaj post
King Cross. Bilo ih je jučer svih veličina bar po pet komada.
Hvala!
ronac zg is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 06:51   #1342
Quote:
Nečovjek kaže: Pogledaj post
Imaju i modeli za dječake, možda bi pasali curama...
Žensku verziju te majice nemaju jer je kakti za nogomet a žene prema Decathlonu ne igraju nogomet. Gdje su sad feminazi da pošalju pritužbu u Decathlon
To je bit će ipak više do financijske iplativosti
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 12:01   #1343
Quote:
Nečovjek kaže: Pogledaj post
Imaju i modeli za dječake, možda bi pasali curama...
Žensku verziju te majice nemaju jer je kakti za nogomet a žene prema Decathlonu ne igraju nogomet. Gdje su sad feminazi da pošalju pritužbu u Decathlon
Ima na drugim odjelima također podmajica i ženskih modela, samo treba malo pogledati. Npr. 1, 2...
I gledati modele sa oznakom 500 i 900 kvalitetnija roba, 100 i 300 slabija kvaliteta.
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 18:21   #1344
https://images.sportsdirect.com/imag...42739297_l.jpg


imam ovakvu majicu, vel za 13 g, meni je ok za tijelo, za ruke pak preuska nekako, ako netko treba za dijete povoljno prodam ili se mijenjamo za nešto
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 06:50   #1345
Ja sam ovom kineskom kopijom vrlo zadovoljan, jako kvlitetan materijal

https://www.ebay.com/itm/2XU-Men-Com...72.m2749.l2649
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 07:25   #1346
Quote:
sun888 kaže: Pogledaj post
Ima na drugim odjelima također podmajica i ženskih modela, samo treba malo pogledati. Npr. 1, 2...
I gledati modele sa oznakom 500 i 900 kvalitetnija roba, 100 i 300 slabija kvaliteta.
Naravno da ima drugih baselayera, to nije upitno.
Ali nisu ni do koljena toj nogometnoj. Sve sam ih isprobao u Decathlonu.
Meni je ta nogometna vrh vrhova i best buy sportske odjeće ikad.


Kad smo već kod Decathlona, šteta što su promijenili materjal za sportsko donje rublje, bokserice su prije bile od nekog super i glatkog materjala, sad je grublji i lošiji.
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 13:43   #1347
Quote:
Nečovjek kaže: Pogledaj post
Naravno da ima drugih baselayera, to nije upitno.
Ali nisu ni do koljena toj nogometnoj. Sve sam ih isprobao u Decathlonu.
Meni je ta nogometna vrh vrhova i best buy sportske odjeće ikad.
Slažem se s ovim. Nemam linkani BL, ali imam druga dva modela, također Kipsta. Jedan tanji, za proljeće/jesen i jedan deblji, zimski. Odlične majice. E da, imam i jedan ljetni kratkih rukava, isto je super.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 09:10   #1348
Quote:
Nečovjek kaže: Pogledaj post
Naravno da ima drugih baselayera, to nije upitno.
Ali nisu ni do koljena toj nogometnoj. Sve sam ih isprobao u Decathlonu.
Meni je ta nogometna vrh vrhova i best buy sportske odjeće ikad.


Kad smo već kod Decathlona, šteta što su promijenili materjal za sportsko donje rublje, bokserice su prije bile od nekog super i glatkog materjala, sad je grublji i lošiji.
Zato jer je kg poliestera jedno 5-10 puta jeftinija od kile poliamida.

"Skupi" i proizvođaći kompresijske baselayer odjeće i dalje koriste poliamid (tipa 2XU, Skins), proizvođaći biciklističke odjeće i sl.

Npr ova gore linkana kineska kopija 2XU-a je od poliamida.

Poliester načelno nešto bolje upija znoj i brže se suši od poliamida, ali je zato dosta grublji i neugodniji na koži.
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 06:43   #1349
Quote:
grizli kaže: Pogledaj post
Zato jer je kg poliestera jedno 5-10 puta jeftinija od kile poliamida.

Je i proizvodnja majice od poliamida ih ne košta 1$ nego 1.5$, što svakako opravdava prodajnu cijenu veću za 15-50$
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 18:08   #1350
Molio bih za savjet. Majice za trčanje perem na 40 stupnjeva i stavljam omekšivač (obično neki koji je na akciji ) Nakon pranja mirišu kao Semiramidini rajski vrtovi. Međutim one više puta nošene se već nakon par km počinju "osjetiti". Prilično neugodna situacija kad si u grupi ljudi A baš nama vegetarijancima sam znoj nema tako neugodan efekt, baš je do same majice. Pretpostavljam da one gljivice ili bakterije ili koji već vragovi, koji se osjete, prežive pranje i reanimiraju se u doticaju s vlagom. Ima li kakav trik, osim paljenja na lomači, da se uklone?
__________________
Nick mi je trebao biti Pripitomljen ali je tipkovnica rik&%$#".... evo je opet :(
Pripit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 18:19   #1351
Omekšivač se ne bi trebao koristiti na sportskoj odjeći jer se ne može dovoljno dobro isprati i zapravo smanjuje funkcionalnost i prozračivanje.
Ja recimo perem sve na 30 stupnjeva s malo deterdženta u koji još dodam onu antibakterijsku tekučinu iz DM-a.



Ali opet nakon dužeg trčanja i ja se blago usmrdim. Ne znam da li tko ima riješenje kakvo za totalni nesmrad
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 18:26   #1352
Quote:
Pripit kaže: Pogledaj post
Molio bih za savjet. Majice za trčanje perem na 40 stupnjeva i stavljam omekšivač (obično neki koji je na akciji ) Nakon pranja mirišu kao Semiramidini rajski vrtovi. Međutim one više puta nošene se već nakon par km počinju "osjetiti". Prilično neugodna situacija kad si u grupi ljudi A baš nama vegetarijancima sam znoj nema tako neugodan efekt, baš je do same majice. Pretpostavljam da one gljivice ili bakterije ili koji već vragovi, koji se osjete, prežive pranje i reanimiraju se u doticaju s vlagom. Ima li kakav trik, osim paljenja na lomači, da se uklone?
Bas jucer vidjela savjet na nekoj od trkacih grupa na fb i sad ne mogu naci: uglavnom kaze ne omeksivac i ne viskom deterdzenta pokusavati nego prije pranja namociti u vodu sa alkoholnim octom... jbg, zaboravih omjer a mislim da je to kljucno Svakako bolje manje nego vise.
scaramouche is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 18:33   #1353
Obično prije pranja malo protrljam sa sapunom, perem isto na 30 i stavljam ovo što je listopad linkao. Ovo s octom zvuči zanimljivo. Ali vjerojatno roba ima svoj vijek trajanja : ne zna:
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 18:35   #1354
Hvala svima. Spasili ste mi, ako ne život, a ono dignitet.
__________________
Nick mi je trebao biti Pripitomljen ali je tipkovnica rik&%$#".... evo je opet :(
Pripit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:09   #1355
Trcite li sad s rukavicama bas za trcanje? Imam neke za trcanje, razmisljam da uzmem jos koje, ali ne bi davala ekstra pare na specijalne za trcanje ako ne moram.
Imam i losu cirkulaciju i zimi mi se nikad ne znoje ruke
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:45   #1356
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Trcite li sad s rukavicama bas za trcanje? Imam neke za trcanje, razmisljam da uzmem jos koje, ali ne bi davala ekstra pare na specijalne za trcanje ako ne moram.
Imam i losu cirkulaciju i zimi mi se nikad ne znoje ruke
Imam neke iz Lidla, bas za trcanje, crne i sive, fine, tanke, tak da ih nosim i kad ne trcim, idu i uz građansku odjecu
scaramouche is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 16:42   #1357
Quote:
scaramouche kaže: Pogledaj post
Imam neke iz Lidla, bas za trcanje, crne i sive, fine, tanke, tak da ih nosim i kad ne trcim, idu i uz građansku odjecu
Imam iste.
Tanke, a tople. Zapravo , meni čak i pretople. Koristio sam ih na dvije utrke, na obje sam ih skinuo prije cilja, a temperatura je bila oko nule.

Uglavnom, za smiješnu cijenu od čini mi se 30kn - odlične.

Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Trcite li sad s rukavicama bas za trcanje? Imam neke za trcanje, razmisljam da uzmem jos koje, ali ne bi davala ekstra pare na specijalne za trcanje ako ne moram.
Imam i losu cirkulaciju i zimi mi se nikad ne znoje ruke
Ma nema potrebe za neke specijalne... štedi si novce za čarape.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 16:51   #1358
Mislim da ce tako i biti

Hvala vam oboma
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 17:13   #1359
imam kalenji i ok su do neke granice. inače imam baš smrznute prste i noge
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:45   #1360
Ja imam kalenji, al nisu baš za trčanje, nego su to valjda podrukavice za skijanje. Neka sića je bila u igri. Super su. Ali u zadnje vrijeme ih gotovo uopće ne nosim jer imam neku Nike majicu s genijalnim izumom - rukavi se mogu izvrnuti preko šaka. To mi je super rješenje jer rukavice uglavnom skidam nakon prvih par km pa ih onda trpam po džepovima, a ovako samo odvrnem rukave.
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:01.