Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2017., 06:45   #1
Levis

Kakve je kvaliteta Levis traperica ovih dana?

Nisam već dugo kupovao, nekad ih je Varteks šivao i bile su meh (cufale su se između nogu uvijek), kakva je sad situacija?
Mostly_Harmless is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 15:11   #2
Nitko ne kupuje Levis?
Mostly_Harmless is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 12:22   #3
Imaju premalo slim i skinny modela pa se slabije prodaju. Meni osobno najbolje traperice su Scotch&Soda, najstarije su stare 3 godine i izgledaju skoro ko nove. Neke sam kupio u europa92, neke direkt od njih preko neta. Skim model je fenomenalan, ko da su mi ga radili po mjeri. Osim njih jos su mi super Pepe Jeans i Lee. Antony Morato i Police su isto super kaj se tice krojeva i izgleda, ali kvaliteta im je malo losija, ak ih nades na snizenju za 400-500 kn super, inace ima i boljih po punoj cijeni.
ZeroW is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 19:07   #4
Quote:
ZeroW kaže: Pogledaj post
Imaju premalo slim i skinny modela pa se slabije prodaju.
ne znam meni se baš čini da imaju samo skinny i slim modele, da uopće namaju loose modele,

ovakve recimo trapke nemaju,

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 20:37   #5
Mene najviše zanima 501 regular, ništa fancy. Plan je trenutno kupiti ih u Arena centru na Laništu, obzirom da mi treba malo veći shopping tamo mi je sve na jednom mjestu.
Mostly_Harmless is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 13:42   #6
nedavno kupio u broadwayu jedne 501 i jedne 504 indigo straight koje su me oduševile jer imaju u sastavu 1% elastana, pa su udobne za poludit.
sad razmišljam uzet još jedne
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:34.