Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2017., 13:16   #1
Alita: Battle Angel

https://youtu.be/CqYfXOYqzy4


Foršpan je objavljen. Čini se okej, nije trash kako to Rodriguez obično radi, ali ovaj put je imao ogroman budžet.

Osobno, oči me ne smetaju. Ali ostaje vidjeti kako će se nacrtani lik uklopiti u scene s pravim glumcima, na par mjesta me to zasmetalo...
Shpiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 13:35   #2
o ovom se pricalo jos prije 20 godina da ce cameron radit al kak je zapeo s tim avatarom na kraju je dao rodriguezu da rezira...

trailer ne obecava a i rodriguez nije snimio dobar film vec 10 godina... i sto je s tim ocima?
ulceroz kolitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 15:50   #3
Izgleda jeftinoooooo

Zašto pobogu mora imat velike oči nije to anime
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:08   #4
Vidiš, ja uopće nisam primijetio neke jeftine kadrove... To bi zbilja morali biti talenti, da na budžet od 170+ milja dobiju jeftini izgled
Shpiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:22   #5
Quote:
Shpiro kaže: Pogledaj post
Vidiš, ja uopće nisam primijetio neke jeftine kadrove... To bi zbilja morali biti talenti, da na budžet od 170+ milja dobiju jeftini izgled
khm, justice league, wonder woman ... da spomenem neke od recentnih naslova koji su meni recimo izgledali jeftino iako je ulupano pun k para...
ulceroz kolitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:44   #6
O čemu zapravo pričamo? O ne fotorealisticnim efektima? Jel to ovdje definicija jeftinog izgleda? To je po meni odvojena rasprava jer već neko vrijeme u Hollywoodu guraju sve slabije i slabije efekte. To nažalost skoro postaje standard
Shpiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 18:00   #7
Nažalost, cijela izgleda kao iščupana iz neke videoigrice.
__________________
Stop jednoumlju.
facersplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:27   #8
mislim da će ovo biti previše za široku publiku, a i čini se standardno trashy za rodrigueza
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 09:52   #9
Quote:
Shpiro kaže: Pogledaj post
Vidiš, ja uopće nisam primijetio neke jeftine kadrove... To bi zbilja morali biti talenti, da na budžet od 170+ milja dobiju jeftini izgled
Ovo ima budžet od 170 mil. ?!?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 23:50   #10
hahah sto gore napisase ovo je trebalo 2005 izaci
kad se sjetim hahahahh
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 00:02   #11
Nažalost izgleda grozno. Postigli su kontraefekt s ovim ogromnim očurdama; užasno su creepy. Što Japanci ne rade igrane adaptacije vlastith mangi?
Lapinot is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 11:17   #12
bezveze djeluje
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:10   #13
Ovo će biti fora, Rodriguez zna šta radi.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2018., 21:21   #14
Drugi trailer.

Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2018., 21:37   #15
bilo bi puno bolje da svi likovi imaju oči kao alita
__________________
Ptica bi pružila čovjeku ruku da je ima, ptica tako hoda i tako stoji.
androlog is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2018., 22:40   #16
Ocekujem flop na box officeu i klasicni rodrigezovski trash, ali mozda me iznenadi

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2019., 12:36   #17
Upravo odgledao u 3D, po meni odlican film, inace japanski anime su specificni i malo cudni za europski mentalni sklop, ali vizualno je izvanredan, akcione scene dinamicne a film ima i emotivnu dimenziju.

Postapokalipticni svijet 26og stoljeca sa raznim kiborzima, jako dobro napravljeno.

Film ocigledno nije zavrsen, vjerojatno spremaju nastavak, a koliko sam mogao procijeniti prilicno se drzi originalne price.
Moja preporuka je POGLEDATI.
Ringo10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2019., 17:42   #18
Neznam za ostale, ali ja sam hajpan za ovaj film zato što je James Cameron producer, onda vizualno stvarno mora dobro izgledati. Idem uskoro u kino pogledati to.
Sinjore is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2019., 19:42   #19
Quote:
Ringo10 kaže: Pogledaj post
Upravo odgledao u 3D, po meni odlican film, inace japanski anime su specificni i malo cudni za europski mentalni sklop, ali vizualno je izvanredan, akcione scene dinamicne a film ima i emotivnu dimenziju.

Postapokalipticni svijet 26og stoljeca sa raznim kiborzima, jako dobro napravljeno.

Film ocigledno nije zavrsen, vjerojatno spremaju nastavak, a koliko sam mogao procijeniti prilicno se drzi originalne price.
Moja preporuka je POGLEDATI.
Znači nije šrot? Ocjena nije bajna, ali ako se da pogledat, makar radi vizualija, odem možda u IMAX.
__________________
Stop jednoumlju.
facersplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2019., 12:56   #20
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Znači nije šrot? Ocjena nije bajna, ali ako se da pogledat, makar radi vizualija, odem možda u IMAX.
MA pusti kriticare, svi mi imamo mozak pa da sami zakljucimo.

Sjecam se kako je Blade Runner prilicno hladno docekan kad se tek pojavio, a danas se smatra za SF masterpiece.

JA ne znam sta ko ocekuje od filma koji se radi na osnovu Japanskog Anime i stripa. Ima sve sto treba a CAmeron i Rodriguez su ga ipak priblizili zapadnjackom mentalnom sklopu.

Citam da sudbina nastavaka ovisi o tome kako ce ovaj financijski opravdati sebe. NAvodno bi trebala biti tri filma da pokriju cijelu pricu.

Bilo bi mi zao ako to tako ne bude.

Da, svakako u IMAX. Ja ce ga pogledati opet u IMAX-u.
Ringo10 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:06.