Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2017., 16:03   #3281
U koje doba dolazi? Postoji direktna autobisna linija koja ide od aerodroma do Vienna International Centra (Kaisermuhlen) a hotel je ne 5 min pjesice. Povrqtna karta je 13€, a vozi svakih sat vremena od 8:10 do 20:10. Isto moze ici drugim autobusom s aerodroma do Schwedenplatza pa na U1 do stanice VIC. Ako ce s CATom, onda silazi na Landstraße, pa mora na U3 do Stephansplatza pa na U1 do VIC. Ili od Landstraße schnellbahmom do Pratersterna pa od tamo opet U1 do VIC.

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 16:07   #3282
Dolazi oko 5 popodne, radni dan. Gdje se moze uzeti povratna karta do tog Viena Int Center?
IvyGia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 16:09   #3283
Onda neka sjedne na bus na aerodromu na kojem pise da vozi na KAGRAN i mora samo kod ulaska reci vozacu na kojoj stanici da stane, a to je Vienna International Centar. Od tamo ima 5 min setnje do hotela

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 20:33   #3284
Pozdrav svima, preporuka za parking u Grazu, zadnji put sam pametovao i 3sata 90kn, zato cijenim nekakvu preporuku, odgovara mi i pola sata šetnjice do centra, zahvaljujem(tema Graz je zamrla cini mi se)...

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
cMaltese is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 19:51   #3285
Sutra putujemo pa imam još jedno pitanje, je li se pije u Beću voda iz vodovoda ili se smije piti samo flaširana voda? Zahvaljujem još jednom :-)
__________________
Život ne mora biti savršen da bi bio predivan.
bubi13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 19:53   #3286
Quote:
bubi13 kaže: Pogledaj post
Sutra putujemo pa imam još jedno pitanje, je li se pije u Beću voda iz vodovoda ili se smije piti samo flaširana voda? Zahvaljujem još jednom :-)
Pije se voda iz pipe, dosta je visoke kvalitete ta voda, a po gradu su ljeti postavljene i cesme iz kojih se isto moze piti i vodu natociti u bocice.

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 19:57   #3287
Idemo sa malom curkom pa se brinem oko svega.

Hvala na brzom odgovoru :-)
__________________
Život ne mora biti savršen da bi bio predivan.
bubi13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 10:13   #3288
Ima li u Beču neki muzej zaher torte?
Ako nema može i proporuka za najbolju i najslavniju kavanu.
Ma, može i oboje.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 14:57   #3289
Ima hotel Sacher sa istoimenom kavanom u kojoj se jede originalna Sacher torta. Može se kupiti i cijela torta u kutiji. Obično se čeka u redu ispred kavane za ulazak (gužva je).

A ima puno poznatih kavana u Beču: Mozart, Demel, Diglas, Central ..

Meni osobno najbolja kava i iznenađujuće super ljubazno osoblje je u Meinl am Graben (dućan Julius Meinl sa kafićem na poznatoj Graben ulici)
aliceblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 17:11   #3290
Quote:
bubi13 kaže: Pogledaj post
Pozdrav forumaši
Ovoga mjeseca sa suprugom putujem u Beć. Imamo vaučer za jedan vikend u hotelu Kaiserwasser. Idemo sa autom a pakranje u navedenom hotelu je skupo Ima li možda tko kakvo saznanje o besplatnom parkiranju u blizini hotela?
imam slično pitanje, promjenili smo hotel, adresa je 2. Leopoldstadt, Beč
idemo ipak autom, jer planiramo do logora mauthausen, ali parking od hotela je 22 eura dan u garažu čuvanoj, a ispred hotela, u kvartu se plača preko tjedna. da li netko možda zna u blizini neki parking jeftiniji, ili koliko je dnevna karta u tom kvartu i dal uopće se može naći parking ?
hvala.
i da li imate nešto za preporučiti što bi valjalo posjetiti na putu prema Beču, kad već idemo autom? hvala!
https://www.booking.com/hotel/at/iml...oom=#hotelTmpl ovo je hotel
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 01:33   #3291
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
imam slično pitanje, promjenili smo hotel, adresa je 2. Leopoldstadt, Beč
idemo ipak autom, jer planiramo do logora mauthausen, ali parking od hotela je 22 eura dan u garažu čuvanoj, a ispred hotela, u kvartu se plača preko tjedna. da li netko možda zna u blizini neki parking jeftiniji, ili koliko je dnevna karta u tom kvartu i dal uopće se može naći parking ?
hvala.
i da li imate nešto za preporučiti što bi valjalo posjetiti na putu prema Beču, kad već idemo autom? hvala!
https://www.booking.com/hotel/at/iml...oom=#hotelTmpl ovo je hotel
Sad sam malo preletila lokaciju na karti i stranice AT autokluba, taj cijeli bezirk jer zona kratkog parkinga do max 2h pon-pet 9-22h tako da vam ne gine hotelski parking cini mi se, bar ako planirate koristit auto kroz dane dok ste tamo. U slucaju da se mislite po gradu kretati gradskim prijevozom, isplatilo bi vam se iskrcati u hotelu i parkirati se u neku Park˛Ride garazu koje su 3€/dan, ali ih nema u blizini samog hotela. Nadam se da ce se mozda naci netko tko zna nesto vise od mene...
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 10:08   #3292
Quote:
*Aria* kaže: Pogledaj post
Sad sam malo preletila lokaciju na karti i stranice AT autokluba, taj cijeli bezirk jer zona kratkog parkinga do max 2h pon-pet 9-22h tako da vam ne gine hotelski parking cini mi se, bar ako planirate koristit auto kroz dane dok ste tamo. U slucaju da se mislite po gradu kretati gradskim prijevozom, isplatilo bi vam se iskrcati u hotelu i parkirati se u neku Park˛Ride garazu koje su 3€/dan, ali ih nema u blizini samog hotela. Nadam se da ce se mozda naci netko tko zna nesto vise od mene...
našla! budemo u neku od tih garaža, 4 eur je puno podnošljivije.
da li netko ima preporuku što bi mogli vidjeti usput, dok već idemo iz zg za beč, autom? ići ćemo u mauthausen logor, ali iz beča, pa ako ima nešto tako zanimljivo za preporučiti kad već idemo autom.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 00:51   #3293
Zna li itko koliko dugo vrijede ulaznice za KHM u manjim podružnicama muzeja?
Pred mjesec i pol sam bio u KHM, ali ne u ostalim muzejima za koje vrijedi ista ulaznica, a sad opet putujem u Beč, pa me zanima hoće mi još uvijek vrijediti, ili ću morati kupovati nove karte za te muzeje?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 17:47   #3294
Pozdrav svima, nova sam tu. Dečko i ja idemo u Beč 3 dana, pronašli smo A&T Holiday Hostel sa povoljnom cijenom. Da li je netko bio možda tu i jel to puno daleko od centra?

https://www.booking.com/hotel/at/a-a...al;type=total&
bambi68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 18:38   #3295
Daleko je od centra, ali je grad izvrsno prometno povezan pa valjda nece biti problem. To je ono sto mogu reci jer zivim u Becu, a valja li hostel, to pojma nemam.

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 07:39   #3296
Pozz ekipa.

Naime, dobio kaznu zbog sfere u Njemi u U bhanu, tocnije Dusselodrf, 60 eura. E sad me zanima da li je moguce ako ne platim kaznu da ce ona doc na kucnu adresu u Hr? Prilikom pisanja kazne uzeli su mi osobnu jer su inzistirali na nekom dokumentu. Rije nije bilo. Trazili su adresu u Njemi te sam im dao adresu stana od firme ali nigdje tamo nije navedeno moje ime. Dobio sam kao neki papir za kojeg mi je kontorolor rekao da ga mogu koristi na nacin da sa njim odem do tog njihovog cusotmer supporta i probam riješit izbjegavanje placanja kazne ali predpostavljam da to samo uspijeva ako si slucajno zaboravio kartu ili sl. Aj pliz help ako je moguce nekako izbjec placanje te kazne. Pozz
black4mation is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 09:46   #3297
Dobro da nije i veca kazna. Plati sto prije.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 10:53   #3298
Hvala na odgovoru
bambi68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 11:58   #3299
Plati kaznu i nemoj se tresti za tih 70€ i mirno spavaj.
Zanimljivo razmišljanje.Prvo napraviš piz.....u,onda razmišljaš kako nebi platio.
Znači svi oni koji su platili kartu za Ubahn su budale,a ti najpametniji bez.
Sledeči put plati kartu i videčeš kako je život jeftin i nezakompliciran.
Ratter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 10:36   #3300
Da li vozi nekakav vlak od aerodroma do Beča?

Edit: vidim da ima

Idem poslovno na jedan dan, može li preporuka za jednu dobru stvar da pogledam tamo jer više od toga ne stignem.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:44.