Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2006., 10:13   #81
Quote:
Svicar kaže:
Imali u ZG ducan gdje se mogu kupiti Calida proizvodi?
U teslinoj imaš calida i joop shop
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 15:19   #82
Pidjame!

sjetih ih se zato sto sam skuzila da su su sve koje imam vec ojadnile, a da mi je omiljena pidjama zapravo mamina koju je njoj kupila njena mama al je njoj mala pa je ne moze nosit
trebala bih ic kupit nesto, ali ne znam di se uputit. pidjame uvijek kupujem nekako usputno, nikad s namjerom. a sad mi bas treba, ne mogu po svijetu u pidjami na rupe
usput, kakvi modeli pidjama su trenutno in u svijetu mode (ili u vasem osobnom svijetu, ne manje vazno )?
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 15:22   #83
Quote:
vilinska musica kaže: Pogledaj post
usput, kakvi modeli pidjama su trenutno in u svijetu mode (ili u vasem osobnom svijetu, ne manje vazno )?
Pa zar i to ide po modi?
Bice da sam demodirana, nemam pojma sta se nosi
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 15:26   #84
nosiš ono kaj ti je najudobnije. ja pidžame kupujem u marks&spenceru i h&mu
KAELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 16:01   #85
Quote:
UltraViolet kaže: Pogledaj post
Pa zar i to ide po modi?
Bice da sam demodirana, nemam pojma sta se nosi
pa netko i pidjame dizajnira. sve netko dizajnira. i za sve postoji neka sablona unutar koje se improvizira. pa u odredjenom razdoblju neka sablona bude zastupljenija od druge. to sam mislila kad sam rekla in, koji krojevi pidjama kolaju po trgovinama, buduci da ja ni ne znam di bih u zagrebu kupila udobnu pidjamu. i jeftinu, naravno. po mogucnosti ne kinesku. zaboravi in/out u smislu nekakve norme, nisam to mislila. al ono, ne vjerujem da se jos proizvode pidjame s volancicima (za odrasle) kao kad sam bila mala. znaci da se i moda pidjama mijenja, htjeli mi ili ne
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 16:15   #86
moja naj, naj, najdraža i najudobnija pidžama je stara neke 2 godine i još je kao nova! kupila sam je u miss selfridgu jer je tamo jedno vrijeme bilo kupit prekrasnih, slatkih, fora pidžama, al mislim da ih je bilo i u ostalim magma dućanima... siva je, na roze prašćiće, gornji dio izgleda kao klasična muška pidžama sa kragnom, kopčanjem i džepićem na desnoj strani, a donji dio je tako jaaako širok i dug - zapravo u njoj izgledam kao da sam obukla dečkovu pidžamu i obožavam je! bila je nekih 200kn što nije malo, al stalno je nosim, oprala se valjda miljun puta, a to se na njoj uopće ne vidi koliko je kvalitetna... samo mi je žao što tada nisam kupila i još jednu, svijetloplavu na pingvine
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*

Zadnje uređivanje anything but angel : 03.03.2007. at 17:48.
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 16:25   #87
ja bih neku deblju, za zimu. zimogrozna sam. spavam s planinom deka
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 16:28   #88
Quote:
anything_but_angel kaže: Pogledaj post
moja naj, naj, najdraža i najudobnija pidžama je stara neke 2 godine i još je kao nova! kupila sam je u miss selfridgu jer je tamo jedno vrijeme bilo kupit prekrasnih, slatkih, fora pidžama, al mislim da ih je bilo i u ostalim magma dućanima... siva je, na roze prašćiće, gornji dio izgleda kao klasična muška pidžama sa kragnom, kopčanjem i džepićem na desnoj strani, a donji dio je tako jaaako širok i dug - zapravo u njoj izgledam kao da sam obukla dečkovu pidžamu i obožavam je (by the way, muški spol okida na nju više nego na sexi rublje... provjereno! )! bila je nekih 200kn što nije malo, al stalno je nosim, oprala se valjda miljun puta, a to se na njoj uopće ne vidi koliko je kvalitetna... samo mi je žao što tada nisam kupila i još jednu, svijetloplavu na pingvine
Imam i ja jednu preslatku iz Miss Selfridge, stvarno su im dobre pidžame
Lullabye is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 19:33   #89
Schiesser!
Zvonchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 19:43   #90
Quote:
Lullabye kaže: Pogledaj post
Imam i ja jednu preslatku iz Miss Selfridge, stvarno su im dobre pidžame
ako ih vidiš opet negdje, javi!!! pokupovat ću zalihu za idućih 10 godina!
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 12:49   #91
kupila ove zime u benettonu divnu pidžamicu na biglića(inače imam biglićicu doma pa me sve vezano za njih oduševljava), a pidžama je takvo nekvalitetno smeće da je to za poludit. donji dio se razvukao u roku odmah, tako da sad nalikuje na bezobličnu štracu. jedino što me veseli je slatko malo psetance na gornjem dijelu...al neš ti utjehe...
inače, imala sam pred dosta godina također jednu njihovu pidžamu čiji se donji dio gotovo jednakom brzinom razvukao(čovjek bi rekao da učim iz pogrešaka, al eto).

najzadovoljnija sam sa jednom h&m-ovom pidžamicom, muški kroj, flanelasta, imam je nekih godinu i po, nije me iznevjerila.
__________________
just a little lovin' early in the mornin'
beats a cup of coffee for starting off the day...
penelope pitstop is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 20:41   #92
i meni se benetonove pidžame razvukle - isto nisam naučila iz pogreške
razvukla se jako brzo, mucice se napravile, iako je pamučni žersej. a nisu baš bile ni jefine

sad sam kupila dvije spavaćice u h&m-u, so far - so good i jednu pidžamu ali sam strogo pazila da donji dio bude od flanela, da se ne može razvući
gornji dio iz h&m-a se manje ofucao od ovih benetonovih

inače, u h&m-u sam godinama kupovala isključivo neke trake za kosu i sl. a sad sam počela pidžame i pamučne gaćice (hipsterice)
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:28   #93
koliko koštaju piđamje () u H&M-u? nikad mi nije palo na pamet tamo ih potražit.
naime moja majka ima naviku kupit nam/mi one najjeftinije loše turske pamučne pa ja nekako.. nikad ne kupujem piđame--.
__________________
idem malo vidjet šta ima na forumu
~Jesen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:51   #94
oko 15ak eura su pidžame u h&mu
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 22:16   #95
ja kupujem pidjamice u lanteinoj trgovini u teslinoj, mislim da se lilly zove. ako se ide iz gajeve, samo se prijeđe cesta i dućan je na desnoj strani u smjeru zrinjevca. imaju ok izbor, ima pidjamica onkao klasičnijih za gospođe, ali i zgodnih pamučnih na prugice ili sa nekakvim životinjicama i slično za mlađe (uvjetno govorim - neka se nitko ne uvrijedi!). ja imam 23 godine i otkad sam otkrila taj dućan tamo kupujem. mislim da ima robe za dobne skupine 20 - 50 godina. nisam vidjela skuplju od 200 kn. ja svoje šarene perem na 40 stupnjeva i sasvim se dobro drže.
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 00:26   #96
Quote:
penelope pitstop kaže: Pogledaj post
kupila ove zime u benettonu divnu pidžamicu na biglića(inače imam biglićicu doma pa me sve vezano za njih oduševljava), a pidžama je takvo nekvalitetno smeće da je to za poludit. donji dio se razvukao u roku odmah, tako da sad nalikuje na bezobličnu štracu. jedino što me veseli je slatko malo psetance na gornjem dijelu...al neš ti utjehe...
inače, imala sam pred dosta godina također jednu njihovu pidžamu čiji se donji dio gotovo jednakom brzinom razvukao(čovjek bi rekao da učim iz pogrešaka, al eto).

najzadovoljnija sam sa jednom h&m-ovom pidžamicom, muški kroj, flanelasta, imam je nekih godinu i po, nije me iznevjerila.
ma benetton u pravilu ima dosta nekvalitetne stvari.. frendičin dečko je talijan i ona je non-stop u milanu i kaže da se kod njih benetton smatra ono, robom druge kvalitete, štracama i da su stvari 5 puta jeftinije nego kod nas. a nama ovdje prodaju spike o kvaliteti i nabijaju cijene! katastrofa! a pidžame su im strašno skupe - oko 400 i nešto kn i onda se razvuku u prvom pranju - totalno bačeni novac! jedina iznimka su im grudnjaci - vrlo kvalitetni za relativno pristojnu cijenu, moje frendice ih kupuju ko lude, samo meni ne pašu jer im je raspon brojeva od 1 do 4 (1-70B, 2-75B, 3-80B, 4-85B) što je katastrofa budući da meni treba 70/75 C ili D košarica (ovisno o modelu)... joj, i ti grudnjaci me namuče... malo je off-topic, ali...
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 01:29   #97
finky, hvala ti puno - koristan savjet, evo idem ovih dana vidjet.
vidim da se ovdje spominje h&m koji ja znam samo iz prica. jel to uopce postoji u hr? (pretpostavljam da ne buduci da cijene pisete u eurima... al ono mozda...?)
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 09:02   #98
nema h&m-a u hr.
imaš u mariboru, celju, ljubljani, pa dalje u grazu...
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 15:31   #99
ima prekrasnih u benettonu bas sam donjim rubljem, jesu oko 300 kuna ali su bas dobre
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 16:54   #100
da ne otvaram novu temu; curke, zna li koja gdje ima za kupiti spavaćica od krepa? onak, prave starinske spavaćice od krepa. našla u yamayu bebidol od krepa i to je jedino kaj sam vidla od takvog materijala.
unaprijed hvala,
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:49.