Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2017., 10:56   #2121
Quote:
Tinkach kaže: Pogledaj post
Planet obuća je prošle godine imala takve 'plus size' čizme, vjerojatno imaju i ovu sezonu. Imao je i jedan butik na križanju Vinodradske i Ilice, provjerit ću ovih dana ponudu
Ajde pliz javi ako i gdje kaj nades.. meni bi trebale za jednu kombinaciju 15. 😉 Tako da to tad imam vremena da nest nadem..
Narančada is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 22:39   #2122
Ja isto imam malo jače listove i uspjela sam u Massu kupit visoke čizme prošlu zimu.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 15:54   #2123
Spremam se poharati sniženja u Grazu (Seiersberg i Center West) pa molim tipove gdje sve ima većih veličina.
Osim klasike (C&A, H&M) planiram zaviriti u Bonitu, Adler, Gerry Weber pa možda nešto bude. Ullu Popken baš ne lajkam.
EliseaBooblock is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 23:30   #2124
Ja isto, ovo kaj si napisala, imam isti plan. Ja idem uvijek i u Peek. A što se plus sizea tiče - meni je famozan H&M. Naime, pitala prošle godine jel imaju u Seirsbergu plus soze. Kažu - imaju. Dođem tamo - nemaju. Pitam sad jel imaju, njihovu službu za korisnike, kažu: imamo, i u Seierbergu i Westu. Živi bili pa vidjeli.

Za Bonitu nisam čula nikad, očito mi promaklo, a u Adleru si nikad nisam ništ našla, "vuče" mi na Ullu, odnosno bapske modele, a onda često k tome i skupe....ne znam koji broj točno si, ali Peek je super za one do 48.

P.S. Ideš 13.-og možda?
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 12:16   #2125
Cure, imam haljinu vel 48/50 u oglasima, nikako da se riješim toga, pomognite . Zbilja sam snizila cijenu na bezveze, s obzirom da je plaćena puno više i da se radi o "standard" konfekciji iz Hrvatske, a ne nekoj jeftinoj kineskoj...nečem.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 17:41   #2126
Trebaju mi šarene obične hlače, ne trenirka, ne leggings, samo najobičnije hlače. Ima li netko ideju gdje da ih nađem, tražila sam u Mangu/Violeta, u Zari, u Stradivariusu i u HMu? Nosim broj 44/46.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 15:47   #2127
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Trebaju mi šarene obične hlače, ne trenirka, ne leggings, samo najobičnije hlače. Ima li netko ideju gdje da ih nađem, tražila sam u Mangu/Violeta, u Zari, u Stradivariusu i u HMu? Nosim broj 44/46.
nisam sigurna da znam na šta misliš, možda nešto ovako:



ovo je C&A.
inače ta vrsta šarenih hlača je nedavno izašla iz mode, pa ovi high street dućani koji jako prate trendove to nemaju sad u ponudi.
ostaje ti konfekcija, kao C&A, Takko, Kik, Mana, itd.
Što se tiče tvog broja, 44/46 je još regularan broj u našim dućanima, a ne plus size, barem u ovima koje sam ti navela, tako da možeš slobodno proširiti potragu na obične odjele, a ne samo na plus size.
__________________
My greatest weakness? Occasionally, I give a damn.
never_angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 16:04   #2128
Ne, samo obične hlače sa printom, recimo traperice s printom ili hlače od poslovnog materijala (samnt, pamuk, štoliveć), samo s printom.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:21   #2129
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Ne, samo obične hlače sa printom, recimo traperice s printom ili hlače od poslovnog materijala (samnt, pamuk, štoliveć), samo s printom.
Probaj u Calliope. Oni znaju imat takvih hlaca.
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:55   #2130
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
Probaj u Calliope. Oni znaju imat takvih hlaca.
Nažalost, Terranova je otišla iz Zadra, kao i Calliope.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 11:37   #2131
Draga Victora, hvala na brzom odgovoru. Planovi nam se izokrenuli pa smo odjurili u Graz prošli petak.
Obišla sam jako puno dućana u Seiersbergu, baš sam se potrudila.
Ugodno sam iznenađena dostupnošću veličina (meni su interesantne 46-48-50, ovisno o kroju i materijalu), ali je ponuda generalno bezveze (nevezano za veličinu). Popusti osrednji, kao kod nas.
Kupila sam dosta basic/essentials stvari (Primark je za njih zakon, puna vreća majičica, gaća, čarapa za 30-tak eurića), hlače i majicu u C&A (vjerujem da bi to našla i kod nas), vesticu u H&M-u (u kojem je ponuda generalno čisti trash), običnu majicu u Adleru (skup, ali s popustima se da, ponuda mahom bapska kako reče Victora, ali može se izabrati). Bonita je isto za 40+, ali nisam ni ušla jer sam u izlogu vidjela nenormalne cijene za malo muzike. sOliver, Tom Taylor i Esprit ponuda je u namanju ruku razočaravajuća. Gledala sam nešto malo i obuću, našao bi se pokoji kvalitetniji model nego kod nas.
Sve u svemu, većina toga ima i kod nas po sličnim cijenama i isplativost puta je upitna (nije to što je nekad bilo ).
Victora, ak ti se bude dalo, natipkaj svoje iskustvo nakon 13.-og
EliseaBooblock is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 09:16   #2132
Meni se čini da se ne isplati uopće tako tražiti po trgovinama koje imaju ili lošu ili bapsku ponudu. Danas skoro svi "moderni" brendovi imaju svoje plus size odjele s ogromnim izborom. Npr. Mango Violeta na sniženjima koja jako često idu imaju hlača od 100 kn, što poslovnih što ležernijih krojeva. Majice, bluzice, džemperi do 150 kn, kaputi 300-400 kn itd. A puno se toga nađe i na Krpicama, potpuno novih stvari po još nižim cijenama nego na Mangu.

Odjeća im je kvalitetna, boje se ne ispiru, a kad su sniženja, ima podjednako i zimske i ljetne robe.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 16:46   #2133
Talking

Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Meni se čini da se ne isplati uopće tako tražiti po trgovinama koje imaju ili lošu ili bapsku ponudu. Danas skoro svi "moderni" brendovi imaju svoje plus size odjele s ogromnim izborom. Npr. Mango Violeta na sniženjima koja jako često idu imaju hlača od 100 kn, što poslovnih što ležernijih krojeva. Majice, bluzice, džemperi do 150 kn, kaputi 300-400 kn itd. A puno se toga nađe i na Krpicama, potpuno novih stvari po još nižim cijenama nego na Mangu.

Odjeća im je kvalitetna, boje se ne ispiru, a kad su sniženja, ima podjednako i zimske i ljetne robe.
Mango Violeta-postoji li fizicki u ducanima
Nekak nemrem kupit jeans i sl.komade online
Austra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 16:47   #2134
Ne, nažalost.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 16:47   #2135
Spremam se i u Pepco ubrzo
Super su mi sportske tajice iz kataloga koji vrijedi od danas do 20.i nekog 1. (smijesna cijena...30ak kuna)
Nadam se da ce biti brojeva
Austra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 16:49   #2136
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Ne, nažalost.
Fak it
Austra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 11:32   #2137
Quote:
EliseaBooblock kaže: Pogledaj post
Draga Victora, hvala na brzom odgovoru. Planovi nam se izokrenuli pa smo odjurili u Graz prošli petak.
Obišla sam jako puno dućana u Seiersbergu, baš sam se potrudila.
Ugodno sam iznenađena dostupnošću veličina (meni su interesantne 46-48-50, ovisno o kroju i materijalu), ali je ponuda generalno bezveze (nevezano za veličinu). Popusti osrednji, kao kod nas.
Kupila sam dosta basic/essentials stvari (Primark je za njih zakon, puna vreća majičica, gaća, čarapa za 30-tak eurića), hlače i majicu u C&A (vjerujem da bi to našla i kod nas), vesticu u H&M-u (u kojem je ponuda generalno čisti trash), običnu majicu u Adleru (skup, ali s popustima se da, ponuda mahom bapska kako reče Victora, ali može se izabrati). Bonita je isto za 40+, ali nisam ni ušla jer sam u izlogu vidjela nenormalne cijene za malo muzike. sOliver, Tom Taylor i Esprit ponuda je u namanju ruku razočaravajuća. Gledala sam nešto malo i obuću, našao bi se pokoji kvalitetniji model nego kod nas.
Sve u svemu, većina toga ima i kod nas po sličnim cijenama i isplativost puta je upitna (nije to što je nekad bilo ).
Victora, ak ti se bude dalo, natipkaj svoje iskustvo nakon 13.-og
Praktički isto kao tvoje . Ja sam si kupila dvoje čizme za štrapac, jedne ala Uggsice za 3 eura i jedne "normalne" za 8 eura, ne očekujem ni od jednim da traju više od par nošenja, ali svejedno mi je. Gaćice 4 komada su 8 eura (tu dolazimo do onog da bi za te nvce ustvari i u C&A kod nas kupila). To je za Primark. S tim da ja tamo ne bi ni ušla da nisam morala prijateljici ići po čizme, nemam ja živaca za taj rusvaj tamo. Dobila sam napad panike.
Peek je puno lošiji u odnosu na ono čega se sjećam da je bilo pred dvije godine i što ima (ili više nema) u Zagrebu.
H&M - klasika, čak je možda kod nas više izbora. I naravno - opet pitala preko chata imaju li plus size odjel - kako da ne, imamo mi sve. Kad sam došla tamo sam skužila da je njima L i XL valjda plus size odjel .
Grudnjaci u Vögeleu i Adleru, dvije majice za finjaka u C&A i Peeku.

Isplativost nema, on, "izlet" je, pa...

Isplativ je onima koje nisu debeljuce, one mogu naći dosta stvari jako jeftino. Čak i skupe stvari, marke, su snižene na neke prosječne cijene, pa je recimo isplativo kupovati markiranu robu sretnicama :tužni:.

Uglavnm - njah.

I misterija mi je kako se isplat ljudima iz Sarajeva i Tuzle dolaziti u Primark i voziti dvoja-troja kolica robe. Zbilja, ima netko ideju? S obzirom na njihove niske cijene itd....
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 21:03   #2138
https://docs.google.com/forms/d/e/1F...rm?usp=sf_link
jedna kratka anketa koja bi pomogla mladim poduzetnicama u daljnjem poslu �� i nama XL ljudima
penibypeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 19:24   #2139
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post

Isplativ je onima koje nisu debeljuce, one mogu naći dosta stvari jako jeftino. Čak i skupe stvari, marke, su snižene na neke prosječne cijene, pa je recimo isplativo kupovati markiranu robu sretnicama :tužni:.
Na koje dućane misliš? Moja seka (nosi 38) se baš nije usrećila. Ne toliko cijenama koliko ponudom.
EliseaBooblock is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 22:07   #2140
Kleider Bauer su recimo imali super haljine do veličine 42, ev.44, ali najviše manjih brojeva. Sad da me ubiješ ne sjećam se koje marke, ali nije baš bilo ljudi u dućanu, iako su bile prekrasne (od onih za plažu, preko onih za posao, do onih za goste ne vjenčanju), to sve govori . Uglavnom, cijene su bile upola i više snižene čak. Peek mi je isto imao super ponudu za mršave, pa C&A, Adler je imao Tommy H. i Esprit odličan, uglavnom su dućni u kojima sam bila imali dobru ponudu manjih veličina, sad ne znam gdje je ona bila i što je kupovala. S obzirom da ja idem u trgovine u kojima bi kao trebala biti plus size roba, može biti da ona upravo u te ne ide, pa ne vidimo iste stvari. Npr. ja u New Yorker ne idem uopće. Jer nema veličine za mene. Tako kad govorim o ponudi govorim o dućanima u koje ja idem zbog sebe, ali imaju i "mršavu" robu, u ostale niti ne uđem.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:38.