Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2006., 22:30   #81
di je zlatna skoljka?
znam da to vidjam po gradu ali di ...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 13:47   #82
Quote:
hana kaže:
di je zlatna skoljka?
znam da to vidjam po gradu ali di ...
na korzu kod elektromaterijala
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 18:18   #83
Trki jel taj Nono Frane riblji retoran ili ima svega? Za to trovanje u marunu i maretini nisam imala pojma pa kad je to bilo?!?
slažem se da je Delphino u Lovranu bolji od onog u Rijeci, najbolja mi je pizza tamo
__________________
" I ja sam spreman da tocno u podne kao Gary Cooper sam izadjem pred barabe"
Hanii is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 19:27   #84
Quote:
Trki kaže:
Delfino u Lovranu je puno bolji od onog u Rijeci. U Rijeci nema salata ni tjestenine ili rižota, a u Lovranu su u tome odlični. Svakako preporuka za taj Delfino.
Maretina i Lovorka su out. Ljudi se potrovali i više ne žele ni čuti. Ćevapi u marunu su iz ćevabdžinice na Drenovi koja se zove Amel. Dobro mjesto za ljetne večeri - krasan pogled.
Novo mjesto koje svakako preporučam je restoran Nono Frane preko puta Maretine. Odlično mjesto, dobra klopa, pristojne cijene.
u Lovorci se ljudi potrovali ?
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 19:17   #85
Nažalost, moj prijatelj je skoro završio u bolnici od trovanja u Lovorci. Od tada ne jede ćevape, a obožavao ih je.
Za Maretinu sam čula od nekoh ljudi koji su jeli tamo. Sve je to bilo prošle godine. Da li se je stanje promjenilo ne znam jer od tada tamo nismo zalazili.
Nono Frane je restoran koji uglavnom ima meso. Ima i lignje, ali to je to. Nažalost. Meso je ukusno i porcije su obilne, a cijene su male. Imaju i fino vino.
Trki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 00:23   #86
Quote:
Trki kaže:
Nažalost, moj prijatelj je skoro završio u bolnici od trovanja u Lovorci. Od tada ne jede ćevape, a obožavao ih je.



ontopic: frendica je jučer bila u onom makedonskom restoranu na srdočima, neznam ime, kaže da je klopa odlična
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 02:08   #87
Skopski Merak-klopa odlična, cijene onako , ali porcije mi se čine malene nekako
mililica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 19:29   #88
Trebam pomoc: Krajem tjedna moram pet (poslovnih) ljudi odvest na (finiji) rucak. Kvaka je u tome da moramo biti na Korzu ili blizu Korza. Sto bi mi (osim Skoljke) preporucili? Hvala unaprijed .....
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 15:56   #89
Svakako probati Municipium. On je iza Radio Rijeke. Ili Bonaviu. Ili, ako je malo neformalnije onda Buda bar.
Trki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 10:56   #90
Quote:
Trki kaže:
Svakako probati Municipium. On je iza Radio Rijeke. Ili Bonaviu. Ili, ako je malo neformalnije onda Buda bar.
Puno hvala! Rezervirao sam u Municipiumu ....
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 12:15   #91
inače,šta se dobro jede u Skopskom meraku,planiram drugi tjedan tamo...
pohvale za Nono Frane u Viškovu,odličan grill,posluga super,ambijent ok,slastice odlične,dobijete i gratis kolač,a cijene stvarno povoljne...ugodno iznenađenje
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 12:22   #92
Quote:
kiksy kaže: Pogledaj post
inače,šta se dobro jede u Skopskom meraku,planiram drugi tjedan tamo...
pohvale za Nono Frane u Viškovu,odličan grill,posluga super,ambijent ok,slastice odlične,dobijete i gratis kolač,a cijene stvarno povoljne...ugodno iznenađenje
Potpisujem od riječi do riječi.
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 15:04   #93
U skopskom meraku ti preporuče specijalitete.
Mi smo bili i nije nešto naručito, dobar ambijent, srednja klopa.
Moji favoriti su:
Prava domaća kod Bujana
Divan Ambijent za sunčan dan , prvi red do mora-marina Yacht club u Opatiji
Intimna večer-Loža na Kastvu
Najbolja pizza- Ružmarin u Opatiji
Jass is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 13:32   #94
Quote:
kiksy kaže: Pogledaj post
inače,šta se dobro jede u Skopskom meraku,planiram drugi tjedan tamo...
pohvale za Nono Frane u Viškovu,odličan grill,posluga super,ambijent ok,slastice odlične,dobijete i gratis kolač,a cijene stvarno povoljne...ugodno iznenađenje
Moja preporuka je da ne odes u Skopski Merak jer tko tamo jednom ode vise se ne vraca. Ako hoces uciti na svojim greskama, odi pa se sam uvjeri. Toliko se reklamiraju a ustvari jedno veliko NIS.
 
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 13:38   #95
Quote:
teichy kaže: Pogledaj post


ontopic: frendica je jučer bila u onom makedonskom restoranu na srdočima, neznam ime, kaže da je klopa odlična
Ako zelis probavne tegobe samo odi u Skopski Merak. Hrabro naprijed Dobar početak proljetnog čišćenja i dijete !

ovdje ne upotrebljavamo neke smajlice pa nemoj ni ti.
hvala, atlantis

Zadnje uređivanje atlantis : 16.02.2007. at 19:34.
 
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 16:17   #96
Quote:
madi kaže: Pogledaj post
Ako zelis probavne tegobe samo odi u Skopski Merak. Hrabro naprijed Dobar početak proljetnog čišćenja i dijete !

3 posta i sva tri o pljuvanju Skopskog Merka, ma zamisli

hvala, ne treba mi dijeta ni proljetno čišćenje, bila sam i oduševljena sam hranom, ambijentom, poslugom i sigurno će me vidjeti opet tako da ...
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 17:41   #97
Sve pohvale i od mene za Nono Frane.

Što se tiče dobre klope, ako je za grupu (nekakve proslave, poslovne večere i sl.) jako dobru klopu ima konoba Stina na cesti Zamet-Marinići (bolje njoke u umaku od gljiva u životu nisam probao). Preporučljivo najaviti se dan ranije.
Međutim, kako je konoba totalno van ruke, a i uopće se ne reklamira, prilično sam skeptičan oko pripreme jela a la carte (zbog slabe posjećenosti).

Ističem da jako dobru klopu (pizze i grill) ima Girasole (bivši San Marco) na Zametu. Pizze su odlične u Ružmarinu u Opatiji i kod Anića u Kostreni, a ćevapi u Battisti na okretištu dvojke, također na Zametu (50 metara od Girasole-a). Najbolje cijene (i prilično obilate i ukusne porcije) ima, trebam li uopće pisati??? Zna se: Ex na Srdočima.

Mjesta idealna za izbjegavanje: Fadila (namjerno na prvom mjestu), Marun, Kokolo, Mali raj u Ičićima, Paris Kostrena (klopa ok, ali čekati na pizzu 70 minuta je ipak malo previše)...
__________________
...rasipam korake k'o pijan dinare...
Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 21:01   #98
Baš sam planirala jednom u bližoj budućnosti nešto pojesti u Malom Raju, imaju terasu sa PREKRASNIM pogledom.... Zašto ne preporučaš?
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 01:57   #99
a di je taj Ex na srdočima? negdje kraj onih auto centara kod Rijeka tanka?
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 02:03   #100
zanima me šta se dobro može pojest u Kaneti u Opatiji jer namjeravam danas tamo...
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:16.