Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2007., 14:26   #41
sory 5 puta tjedno ne dnevno!Moja greška al molim te objasni mi šta je visoki GI šta niski.Bena sam za sve to.Meni moraš bukvalno jel niš ne kužim!!
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 14:30   #42
@tvuk
sta mislis, jel se moze(smije) skupit hrpa dobrih tekstova s forum.teretana.net i napravit kvalitetna top-tema, ovako ljudi postavljaju pitanja prozvakana 50puta?

@seceruuu
najbolji nacin za skidanje masti ti je lagano trcanje/brzo hodanje ujutro prije dorucka kao sto ti je vec tvuk napisao

Quote:
Kod aerobnog treninga niskog intenziteta utrošak kalorija po satu treninga je manji (nego na bicikli ili steperu), ali je postotak kalorija dobiven od izgaranja tjelesne masti veći.

Kod obavljanja bilo kakvog rada troši se i mišić koji radi (samo taj mišić) i potkožno masno tkivo (ali ne samo s onog mišića koji radi): što je rad teži (intenzivniji) više se troši mišić, a što je lakši - potkožno masno tkivo.
52X32X52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 14:32   #43
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
sory 5 puta tjedno ne dnevno!Moja greška al molim te objasni mi šta je visoki GI šta niski.Bena sam za sve to.Meni moraš bukvalno jel niš ne kužim!!
samo tri teme ispod (hint: baci pogled na Osnove - obavezno pročitati - prehrana) ti piše najjednostavniji mogući opis
52X32X52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 14:38   #44
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
sory 5 puta tjedno ne dnevno!Moja greška al molim te objasni mi šta je visoki GI šta niski.Bena sam za sve to.Meni moraš bukvalno jel niš ne kužim!!
Što je glikemijski indeks neke namirnice viši to ugljikohidrati iz nje brže ulaze u krv. Tebi je cilj da jedeš namirnice sa niskim glikemijskim indeksom odnosno one kojima treba duže da se probave i od kojih ćeš duži period vremena imati energije. Na linku koji sam ti dao imaš listu najčešćih izvora ugljikohidrata sa pripadajućim glikemijskim indeksom.

@52X32X52 - Top tema bi dobro došla, al što ćeš kad nisi moderator. Ionako je pitanje dal bi to itko čitao, ljudima je lakše postavit pitanje nego pročitati topic dva-tri reda niže.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 18:20   #45
ima li u apotekama kupit laneno ulje i koliko košta??
macon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 21:06   #46
Quote:
macon kaže: Pogledaj post
ima li u apotekama kupit laneno ulje i koliko košta??
30-ak kuna 250 ml.

On topic, preporučam Cytosport complete whey. Kvaliteta poput Optimumove, cijena nešto niža, okusi predobri, aspartam free. www.prosport.net
Arathorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 21:53   #47
Quote:
cvio14 kaže: Pogledaj post
Di u Rijeci ima za kupit whey proteina osim u osječkoj?
vidim ja da te nitko ne sljivi pol posto, svi se dali u kemijsku analizu.. (ovo je histori, al ipak)

upravo idem iz ulice matije gupca 12 (okrenes se prema gkr, lijevo ulicica, prije kafica s terasom). sve od weidera, zakon, mos i naruciti pa za nekoliko dana stigne. uzela sam whey protein sirutke u prahu s l-glutaminom i vitaminom B6, 135 kuna - 500g...

hej bilderi: JEL TO OK???????????!!!!!!!!!!!!
merlin_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 21:56   #48
điz... bas sad nikog!

merlin_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 10:24   #49
Quote:
merlin_ kaže: Pogledaj post
whey protein sirutke u prahu s l-glutaminom i vitaminom B6, 135 kuna - 500g...

hej bilderi: JEL TO OK???????????!!!!!!!!!!!!
nisam bilder al cu ti odgovoriti

naravno da je OK
52X32X52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 13:26   #50
U biti malo je skupo... ima i dosta jeftinijih varijanti (doduse sto se malih pakiranja tice ona nikad nisu isplativa ko velika pakiranja).
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 18:04   #51
a nije bilo vecih, jap

drugi put cu probati kantu , ako mi bude ok...
za sada je bitno da ste ekipno ZA

merlin_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 20:49   #52
ja sam jučer za početak uzeo ovo pa ćemo vidjeti jel to šta djeluje............
 
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 00:00   #53
Kakve pomake ti misliš vidjeti s tim proizvodom?

Zašto se ne raspitaš prije nego kupiš nešto? ccc...
brainiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 00:08   #54
meni treba mi kilaža, i to je to...........
ako ne pomaže "Mass" onda idem na nešto drugo..........
 
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 00:21   #55
Kakva kilaža? Kvalitetne mišićne mase ili može i salo?

Ovo prvo sa mass-om nećeš dobiti,a ovo drugo hoćeš. No ovo drugo možeš dobiti i s običnom lošom prehranom.
brainiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 00:28   #56
pa ovo pijem da dobije na kilaži uz vježbanje... ne trebaju mi mišići da se vide i sl. nego samo da se kazaljka na vagi više pomiče...naravno, ne mislim postati kugla........ali s običnom lošom hranom ne bi tako brzo mogao dobiti na kilaži..........još ništa ne znam....vidjet ćemo kada potrošim ovo što imam...
 
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 00:36   #57
Kako ne bi? Pa jedan big mac ima sigurno 400 kcal a to je više od tvoje 3-4 porcije ovoga.
brainiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 00:39   #58
a hebiga, moram probati da bi kasnije znao jel valja ili ne.......znam ih nekoliko koji to koriste i djeluje....
 
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 00:43   #59
ja uzimam inkosporov extreme whey. 30g ujutro(iza zobenih) i 45g +glukoza ~60g(nemogu vise, ubije me slatkoca ) iza treninga
6isperadun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 00:50   #60
Quote:
vek kaže: Pogledaj post
hranu?
Racunaj si kalorije.. Ako dnevno uneses preko 4000 kcal na konju si...
Zbroji si kalorije jedan dan da vidis koliko kcal unosis... Naravno ako govorimo o misicnoj masi (naravno da to vuce i malo sala) onda su to namirnice tipa piletine, puretine, ribe, integralnog kruha, rize, tjestenine, povrca, svjezeg sira, itd... unesi tog 4000 kcal kroz vise obroka na dan ( oko 6) pa se javi za 3 mjeseca
broj kalorija je individualan za svaku osobu. nemos nekom reci unosi preko 4000kcal a niti neznas koliko kila ima, kakav metabolizam... neko raste sa 2500kcal a nekom treba puno vise, zato je najbolje da sam isprobava. i ako je ektomorph onda mu je dosta 5 obroka ali "pravih". jer njima nije potrebno dodatno ubrzati vec "ubrzani" metabolizam
6isperadun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:26.