Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2007., 16:14   #81
Quote:
I love IT kaže: Pogledaj post
znate li ima li nesto takvo kao ccusa samo za rad u europi za studente?
mislim da ti CCUSA organizira nešto u Rusiji..nisam sigurna..pogledaj na njihovoj stranici
 
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 16:42   #82
Quote:
I love IT kaže: Pogledaj post
znate li ima li nesto takvo kao ccusa samo za rad u europi za studente?
vidis..stvarno..dobra ideja..ono..isao bi negdje radit..al mjesec dana..jer vise nemogu..imam vec neke druge planove..
ka:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 12:54   #83
Quote:
ka:) kaže: Pogledaj post
vidis..stvarno..dobra ideja..ono..isao bi negdje radit..al mjesec dana..jer vise nemogu..imam vec neke druge planove..
mislim da ti se i ako ima u Europi svodi na isto..ne isplati se ići na mjesec dana..eventualno ako ti nije cilj zarada nego avantura

ako već imaš druge planove..bolje ti je ići radit kod nas na more..tu nikako ne možeš izgubit
 
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 17:10   #84
ima li jos neko ko planira ic sam,evo moje prije zezaju sad im se da sad im se ne da,pa nebi tila riskirat s njima,ja bi bas isla ovo lito 2008, pa bi mi bilo lakse ako bi poznavala nekog...javite se,ako bi isli sigurno ovo lito na mail [email protected],pa da zajedno trazimo posa...
knezy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2007., 03:20   #85
pa ono..vec i jesam na moru u hrv..a htio bi dok sam jos student otic ovako negdje malo..
ka:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 13:21   #86
Quote:
knezy kaže: Pogledaj post
ima li jos neko ko planira ic sam,evo moje prije zezaju sad im se da sad im se ne da,pa nebi tila riskirat s njima,ja bi bas isla ovo lito 2008, pa bi mi bilo lakse ako bi poznavala nekog...javite se,ako bi isli sigurno ovo lito na mail [email protected],pa da zajedno trazimo posa...
Hej knezy!i ja bi htjela ići, al ne sama a isto ko i ti nemrem nikog nagovorit da ide.a ti bi išla preko independent opcije?ja sam misla ići preko placement za 1. put, jer mislim da je tako sigurnije.ne kužim ovu independent opciju, dali mi imamo sigurno posao kad ga sami nađemo prije nego odemo u Ameriku i dali ak nas poslodavac uzme nam osigura i smještaj?
kljukica kvakić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 13:23   #87
i još nešto-vidla sam na njihovoj stranici da na ccusa program mogu ići i studenti zadnje godine.kak sam ja student na zadnjoj godini dali se na mene odnose one odredbe da moram imat najmanje 3 ispita nepoložena??
kljukica kvakić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 16:29   #88
Quote:
kljukica kvakić kaže: Pogledaj post
i još nešto-vidla sam na njihovoj stranici da na ccusa program mogu ići i studenti zadnje godine.kak sam ja student na zadnjoj godini dali se na mene odnose one odredbe da moram imat najmanje 3 ispita nepoložena??
da, jer ako nemaš teško ćeš dobit vizu

bar su tako rekle cure na sastanku
 
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 16:33   #89
Quote:
kljukica kvakić kaže: Pogledaj post
Hej knezy!i ja bi htjela ići, al ne sama a isto ko i ti nemrem nikog nagovorit da ide.a ti bi išla preko independent opcije?ja sam misla ići preko placement za 1. put, jer mislim da je tako sigurnije.ne kužim ovu independent opciju, dali mi imamo sigurno posao kad ga sami nađemo prije nego odemo u Ameriku i dali ak nas poslodavac uzme nam osigura i smještaj?
posao da..jer ti prvo nađeš poslodavca, potpišeš ugovor i sve to prije nego uopće dobiješ vizu..

a smještaj nalaziš kad dođeš tamo..kažu da nije problem naći jer su vjerojatno ljudi i prije radili kod tog poslodavca..i on ti može preporučit di su ljudi koji su prije dolazili živjeli..

ak ti ne paše, preseliš se
 
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 16:32   #90
sara tancredi fala na odgovoru

ka i meni vise nekako pase europa...budem zaguglala pa mozda nesto ispadne
I love IT is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 14:53   #91
ako nades sta obavezno javi..
ka:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 16:39   #92
Idem u Ocean City krajem svibnja pa me zanima da li još netko ide?
I jel ima netko tko je već bio tamo da mi preporuči poslodavca, smještaj...
Hvala!
IvanOs is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 00:01   #93
Kako si našao posao?mislim prek koje stranice?
kljukica kvakić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 17:24   #94
Thumbs up

bok...frendica mi je bila na au pair programu preko BHV Education i bila je odusevljena s agencijom, pa sam ja odlucila da cu ici preko njih na Work& Travel...btw i jeftiniji su od ccusa
malimrav2101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 17:58   #95
A kojom opcijom bi išla i šta bi radila?evo ja sam isto danas saznala za njih, pa mi se čine skroz ok.Jel bi išla sama ili s nekim?jer bi i ja išla, pa ako bi se nekako mogli dogovorit da nas ide malo više...
kljukica kvakić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 19:32   #96
Quote:
malimrav2101 kaže: Pogledaj post
bok...frendica mi je bila na au pair programu preko BHV Education i bila je odusevljena s agencijom, pa sam ja odlucila da cu ici preko njih na Work& Travel...btw i jeftiniji su od ccusa
da malo je jeftinije nego ccusa, barem što se tiče independet opcije (nekih 70€) ali ipak im je to prva godina da nude tu opciju work&travel...
nekako mi se ccusa čini sigurnijom..
IvanOs is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 22:04   #97
kako si našla posao u ocean city-u?

ja idem s dva frenda, ali još moramo naći posao pa smo sad u tome...
ima netko možda neke preporuke što, gdje i kako tražiti?
chipa85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 22:11   #98
imaš na stranici www.j1jobs.com poslova, šalji mailove pa možda upali...
IvanOs is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 22:15   #99
pa jel tebi tako upalilo?

baš sad trenutno tražim tamo šta se nudi...
koliko mailova si poslala, nakon koliko si mailova dobila odgovor? kada planiraš tamo krenuti?
mi smo planirali ići oko 20.5. jer se kao ranije nađu bolji poslovi.
chipa85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 22:25   #100
Nisam još našao posao, neznam da li ću u Ocean City ili New York, u NY imam neki posao, prijatelj je radio tamo pa me može preporučit.
Mislio sam ići isto tako oko 20.05. pa će doći još 2 cure isto iz OS.
IvanOs is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:13.