Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2009., 11:55   #41
Ne treba viza, ni ne gnjave na ulasku. Daš putovnicu, pogledaju je, i udare pečat. Najčešće bez ikakvog pitanja.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 16:40   #42
Post zelim da studiram u maleziji

zdravo svima.
Oduvijek sam imao zelju studirati u Maleziji.
Zavrsavam gimnaziju i zelim nesta studirati oko infromatike .
Da li ko studira tamo, neka mi opise kako je , citao sam sta ko misli i jako mi se svidilo stanje u Maleziji i skladu sa vasim misljenjima.
Bit cu jako zahvalan onome ko ima sta za reci oko studiranja tamo .
Hvala
benjix is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 11:15   #43
Prije nego se odlučiš studirati u nekoj takvoj zemlji, mislim da bi je prvo trebao posjetiti, barem na 2-3 tjedna, čisto da stekneš vlastite dojmove...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 17:06   #44
Ostajem 4 dana u KL, osim Batu Cave, Nacionalni Muzej, Merdeca Palace i Batterfly Park sta bi jos drugo mogao da posetim. Mogo bi sta organizirati za dva dana i jednu noc neko putovanje van KL ili bilo bi to samo gubitak vremena?
TeskoVremeZaMatore is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 17:18   #45
Ja nisam bio u Kuala Lumpuru ali se spremam krajem 1. mjeseca na Bali, a u prolazu sam uzeo 2 dana stopover u Kuala Lumpuru, pa ajde molim te kad bude uhvatio malo vremena napiši dojmove. Trenutno sam u fazi proučavanja vodiča i raznih foruma po internetu i ispada da je taj Museum of Islamic Art dosta zanimljiv i kvalitetan (i u svjetskim razmjerima), ako te takve stvari zanimaju.
Adriaan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 17:41   #46
Quote:
Adriaan kaže: Pogledaj post
Ja nisam bio u Kuala Lumpuru ali se spremam krajem 1. mjeseca na Bali, a u prolazu sam uzeo 2 dana stopover u Kuala Lumpuru, pa ajde molim te kad bude uhvatio malo vremena napiši dojmove. Trenutno sam u fazi proučavanja vodiča i raznih foruma po internetu i ispada da je taj Museum of Islamic Art dosta zanimljiv i kvalitetan (i u svjetskim razmjerima), ako te takve stvari zanimaju.
Da procitao sam za Museum of Islamic Art i vec je u schedule, ja idem 15 prvog pa mislim da ku ostaviti neki feedback za KL. Bila bi mi zelja da idem do Taman Nagore nacionalni park ali to bi bilo pravo ubojstvo zasto treba da proputujem jos preku Kambodzu i Tajland za preostalih 12 dana od odmora u svakom slucaju hvala za tips.
TeskoVremeZaMatore is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 22:29   #47
Kako najjeftinije do Malezije?
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 22:46   #48
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Kako najjeftinije do Malezije?
probaj airasia.com preko londona.
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 23:57   #49
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Kako najjeftinije do Malezije?
Funkster je u pravu što se Air Asie tiče, ali možeš razmotriti i opciju sa Emiratesima iz Venecije. Povratna karta sa svim davanjima za npr. u svibnju, dođe 602,90 eura:

http://www.emirates.com/english/

P.S. Razumije se, ako ti Venecija nije baš "van ruke"...
flumen-day is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 12:36   #50
Air Asia me potakla da mijenjam planove za G.O.
Ukoliko ulovim dobar termin i povratnu za 300 eura letim.

Molim preporuke za neke druge destinacije iz Kuala Lumpura i s obzirom da nisam letio na tu stranu.
Koliko je optimalno dana dovoljno za put?
Ispod 2 tjedna ne vrijedi ići? :nezna:
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 12:41   #51
Pogledaj i dalje na stranice Air Asije... U principu, nema nekog ograničenja što se tiće destinacija - Bali, Indonezija, Singapur, Filipini, Bangladeš, Vijetnam, Tailand, Kina, Japan, Australija... Indija...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 12:48   #52
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
Air Asia me potakla da mijenjam planove za G.O.
Ukoliko ulovim dobar termin i povratnu za 300 eura letim.

Molim preporuke za neke druge destinacije iz Kuala Lumpura i s obzirom da nisam letio na tu stranu.
Koliko je optimalno dana dovoljno za put?
Ispod 2 tjedna ne vrijedi ići? :nezna:

Ja bi ti savjetovao Bali, nađe se iber jeftini smještaj i ima se šta za vidjeti, odradiš tamo max tjedan dana i prebaciš se u Tajland tamo opet tjedan dana nazad do KL i doma.

I da, nikako ispod 3 tjedna pogotovo ako uloviš kartu za 300 eura, tjedan Malezije, tjedan Balija i tjedan Tajlanda pa doma.

Mislim da bi se uz ovu kartu 300 eura + 2-3 leta AA-om+smještaj i hrana moglo za male pare odraditi ta tura, male u smislu dobivenog.

1000-1200 eura?
Buda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 12:52   #53
Prihvatljivo.

Netko je letio za Kuala Lumpur pa za Filipine?
Poslije je u novinama bila neka tužna priča o April.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 13:05   #54
Ja sam letio tako. Ali nisam imao nikakvu tužnu priču po novinama...
S tim da sam do KL letio s Airasia, a onda dalje s Malaysian. Samo za Filipine trebaš vizu. Za Maleziju ne trebaš. Za indoneziju i Tajland isto trebaš.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 18:02   #55
Quote:
Buda83 kaže: Pogledaj post
Ja bi ti savjetovao Bali, nađe se iber jeftini smještaj i ima se šta za vidjeti, odradiš tamo max tjedan dana i prebaciš se u Tajland tamo opet tjedan dana nazad do KL i doma.

I da, nikako ispod 3 tjedna pogotovo ako uloviš kartu za 300 eura, tjedan Malezije, tjedan Balija i tjedan Tajlanda pa doma.

Mislim da bi se uz ovu kartu 300 eura + 2-3 leta AA-om+smještaj i hrana moglo za male pare odraditi ta tura, male u smislu dobivenog.

1000-1200 eura?
Gledao sam već sada njihove karte za 7 mjesec.
Kuala Lumpur - Bali = 40 dolara.
Bali - Phuket = 50 dolara.
Phuket – Kuala Lumpur = 40 dolara.
Jesu to O.K. cijene za taj dio svijeta?

Kakve je klima kod njih u to doba godine?
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 18:37   #56
Ja bio dva puta, baš u to doba godine 7-8 mjesec, i klima je bila ok,iako je tada tamo kao "kišna sezona", ako se ne varam. Oba puta kad sam bio- nisam vidio kišu - navodno je po noći jednom padala.
File is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 19:16   #57
Thumbs up

Evo malo detalja o novoj liniji iz Pariza, čini mi se pouzdano

http://www.businesstraveller.com/new...kl-paris-route

mr.vinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 22:49   #58
Nukac, jel znaš koje kreditne kartice primaju u Air Asia?
Imam samo Hypo Mastercard Prepaid, Amex, Visa Electron PBZ (tekući).

Ne bi bilo dobro da me sustav izbaci.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 23:01   #59
Toma, tu su sve navedene

https://www.flylowcostairlines.org/l...e-airasia.html

Kako planirate doći do CDG? Easy ili?
mr.vinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 23:04   #60
Prvo da se poklope cijena i slobodni dani, a onda ako treba pješke.
Mislim eassy. Zar ne lete na Orli?
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:34.