Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2008., 09:15   #121
Quote:
Roose Bolton kaže: Pogledaj post
Ma je li? Vidi ti stručnjaka.
Ajde ti nama reci u kojem to kvartu žive "šipci" kad se to zna?
Reći nan ti ki si dva put čepan kako lažeš.
__________________
Sve za Hrvatsku, Hrvatsku nizašto.
Istrijan73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 16:09   #122
a ti si istrijan a gore si istranina ja se ovaj put necu dati isprovocirati samo ti uzivaj u MOM RODNOM GRADU
__________________
Badža kronjo sa svojim plitkim i balkanskim prostaklukom
dr.kronja is back is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 21:19   #123
Quote:
dr.kronja is back kaže: Pogledaj post
a ti si istrijan a gore si istranina ja se ovaj put necu dati isprovocirati samo ti uzivaj u MOM RODNOM GRADU
Kol¨ko nas ima, j....e kol"ko nas ima ...!!!

Ne brini nema bijelih miševa. Samo skup mislećih jednina.
Ma koliko ti mislio da ti možeš predstavljati množinu ne možeš pobjeći od činjenice da tu postoji i druga puležanska, istrijansko-istarska stvarna množina.

S druge strane ne daj se smetati. Samoproglašeno mesijanstvo ti odlično ide.
Istranin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 22:13   #124
Quote:
Istranin kaže: Pogledaj post
Kol¨ko nas ima, j....e kol"ko nas ima ...!!!

Ne brini nema bijelih miševa. Samo skup mislećih jednina.
Ma koliko ti mislio da ti možeš predstavljati množinu ne možeš pobjeći od činjenice da tu postoji i druga puležanska, istrijansko-istarska stvarna množina.

S druge strane ne daj se smetati. Samoproglašeno mesijanstvo ti odlično ide.
ajde se sad javi ko istrijan
__________________
Badža kronjo sa svojim plitkim i balkanskim prostaklukom
dr.kronja is back is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 23:16   #125
Quote:
Istrijan73 kaže: Pogledaj post
Reći nan ti ki si dva put čepan kako lažeš.
Čepan ili čapan. Odluči se. Ja ne znam japanski.

Inače. 36 godina živim u Puli i nikad nisam čuo za "šiptarski" kvart.
Možda vi "državotvorci" to znate.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 23:36   #126
Quote:
Ringo59 kaže: Pogledaj post
Ti ocigledno svrsavas od srece sto se ta drkotina pojavila u prodaji iako ni sam nemas pojma o bilo kakvom spisateljskom kvalitetu te umotovrine.
Ali ono sto te cini srecnim je radnja toga romana.

Ali neka i takvih budalastina. Da se zna da smo demokratska zemlja.
Ajoj ljudi pa zato i je to u žanru SF-a.!!!..pa to je parodija..oko čega se vi uzrujavate..uostalom nek lljudi pišu što žele..nemožeš stvari zabranjivati u današnje doba...Evo ja sam za odcjepljenje Zagreba od Dugog sela ali nemrem naći sponzora za knjigu.
__________________
Spavanje je gubljenje korisnog vremena - odmorit cemo se kad umremo:-)
FARGO NEW is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 23:43   #127
Nakon Zmagine idiotske izjave da je 80% Istrana bilo 91' za odlazak iz Hrvatske, a da su kasnije naseljeni Hrvati u Istru imam 3 pitanja:
1) Uopće nije zabilježeno veće iseljavanje iz Istre,odakle ta ideja?
2) 54% stanovništva se na popisu 91' izjanislo kao Hrvati, zašto su se tako izjasnili da su bili protiv Hrvatske?
3)Odakle uopće podatak o 80% ljudi koji su protiv Hrvatske?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 23:04   #128
Angry

ne razmijem zasto su svi tako popljuvali knjigu bez da su je procitali, a jos je jadnije da od svih stranica odgovora samo na prve 2 se raspravlja o knjizi a na ostalima se pise nesto sta nema veze s temom-tocnije: tko je ustasa a ko partizan, di zive "pravi Hrvati", a di pritajeni izdajice... ( zasto admin nesto ne poduzme kad se udalji od teme?)
uglavnom...decko koj je to pisao nije iz Istre a za knjigu su mu cak prijetili ubojstvom...znam pouzdano...
al to nema veze s mozgom! nit je on Istrijan pa da podrzava neko odcijepljenje niti ne zastupa komuniste..al kod nas ce se vjecno i za 1000 godina raspravljati o ustasama i partizanima...pre-jadno!
knjiga je zabavni SF, a stanje nacije je tako jadno ocito kad se jednom mladom piscu umjesto podrske prijeti ubojstvom!
PetraGmaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 20:27   #129
Quote:
Ringo59 kaže: Pogledaj post
Ma ne treba nista spaljivati, bas naprotiv. Treba je javno ismijavati.

Yebi ga, izgleda da je talijanasima iz IDS-a pocela zaista opadati popularnost, cim su se morali obratiti svojim gazdama iz talijanske neofasisticke bulumente za pomoc u financiranju ovakve nazovi knjizevne SF-lakrdije.
treba hapsiti. HAPSITI!
cchater is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 09:43   #130
Quote:
cchater kaže: Pogledaj post
treba hapsiti. HAPSITI!
knjigu je pisao decko iz Djurdjevca...jel ti mislis da je to talijanski grad? hm...
PetraGmaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 13:14   #131
Quote:
PetraGmaz kaže: Pogledaj post
knjigu je pisao decko iz Djurdjevca...jel ti mislis da je to talijanski grad? hm...
dabogda ga soa pratila...
cchater is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 19:57   #132
Iridenta u Istri ne miruje.Oni su naručili ovu knjigu i vjerujem da će knjiga biti hit u inozemstvu.Tu mislim na Italiju,Sloveniju i Srbiju.Tu čitam svakakvih budalaština o Puli kao o gradu sa getima,najgore je kada o Puli pišu ljudi koji su tamo bili eventualno 7 dana na godišnjem odmoru.Kao rođeni Puležan mogu reći da je Pula tolerantan grad,svatko je dobro došao tko dolazi sa dobrim namjerama.Bajke o bojnom polju Istri propagira IDS,a i sami znaju da će na svakim idućim izborima u Puli biti teška pušiona.Potaljančivanje Pule je više svima dozlogrdilo,kino Zagreb su preimenovali po poznatoj taljanskoj glumici Alidi Valli koja se do smrti ponosila svojim fašizmom,Thompsonu su zabranili koncert u Areni,a sa taljanskim fašistima godinama izmjenjuju posjete.Kada je austrijski neonacist Haider došao u Pulu,Jakovčić i bagra su ga dočekali kao englesku kraljicu.I toj bagri će brzo doći kraj!
babaluj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 22:37   #133
Quote:
PetraGmaz kaže: Pogledaj post
ne razmijem zasto su svi tako popljuvali knjigu bez da su je procitali, a jos je jadnije da od svih stranica odgovora samo na prve 2 se raspravlja o knjizi a na ostalima se pise nesto sta nema veze s temom-tocnije: tko je ustasa a ko partizan, di zive "pravi Hrvati", a di pritajeni izdajice... ( zasto admin nesto ne poduzme kad se udalji od teme?)
uglavnom...decko koj je to pisao nije iz Istre a za knjigu su mu cak prijetili ubojstvom...znam pouzdano...
al to nema veze s mozgom! nit je on Istrijan pa da podrzava neko odcijepljenje niti ne zastupa komuniste..al kod nas ce se vjecno i za 1000 godina raspravljati o ustasama i partizanima...pre-jadno!
knjiga je zabavni SF, a stanje nacije je tako jadno ocito kad se jednom mladom piscu umjesto podrske prijeti ubojstvom!
Strasno bi se zabavio citajuci knjigu koja govori o odcjepljenju nekog dijela Hrvatske,Hrvatske za ciju smo se nezavisnost krvavo izborili.Sta je taj pisac ocekivao nekakve hvalospjeve ili sto?
Ša la la la is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 22:29   #134
Quote:
PetraGmaz kaže: Pogledaj post
ne razmijem zasto su svi tako popljuvali knjigu bez da su je procitali, a jos je jadnije da od svih stranica odgovora samo na prve 2 se raspravlja o knjizi a na ostalima se pise nesto sta nema veze s temom-tocnije: tko je ustasa a ko partizan, di zive "pravi Hrvati", a di pritajeni izdajice... ( zasto admin nesto ne poduzme kad se udalji od teme?)
uglavnom...decko koj je to pisao nije iz Istre a za knjigu su mu cak prijetili ubojstvom...znam pouzdano...
al to nema veze s mozgom! nit je on Istrijan pa da podrzava neko odcijepljenje niti ne zastupa komuniste..al kod nas ce se vjecno i za 1000 godina raspravljati o ustasama i partizanima...pre-jadno!
knjiga je zabavni SF, a stanje nacije je tako jadno ocito kad se jednom mladom piscu umjesto podrske prijeti ubojstvom!
Pazi ovako,od DR je proslo 13god.,a od mirne i potpune reintegracije jos i manje.Za ovu su Hrvatsku nam Domovinu u ovim granicama svoj zivot polozili mnogi ljudi,dali su ono najvrijednije sto su mogli dati da bi ja ti ili ovaj sta je napisao knjigu mogli danas zivjeti u slobodi.Reci mi molim te dali ti smatras da je to normalno da se niti 13god od zavrsetka ratnih operacija pisu ovakve stvari,ovakve knjige i romani,i to o regiji na koju su posebno osjetljivi ostali dijelovi Hrvatske,a znamo i zbog cega i zbog koga.Da li je to izraz postovanja spram branitelja koji su ostavili svoje zivote na braniku Domovineda li im je to zahvala da li je to ispravno.Kazes zabavni SF!,a sto bi drugo i moglo biti nego SF,a da ne izazove jos i vece zgrazanje i osude.
st.kilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 16:22   #135
Quote:
PetraGmaz kaže: Pogledaj post
ne razmijem zasto su svi tako popljuvali knjigu bez da su je procitali, a jos je jadnije da od svih stranica odgovora samo na prve 2 se raspravlja o knjizi a na ostalima se pise nesto sta nema veze s temom-tocnije: tko je ustasa a ko partizan, di zive "pravi Hrvati", a di pritajeni izdajice... ( zasto admin nesto ne poduzme kad se udalji od teme?)
uglavnom...decko koj je to pisao nije iz Istre a za knjigu su mu cak prijetili ubojstvom...znam pouzdano...
al to nema veze s mozgom! nit je on Istrijan pa da podrzava neko odcijepljenje niti ne zastupa komuniste..al kod nas ce se vjecno i za 1000 godina raspravljati o ustasama i partizanima...pre-jadno!
knjiga je zabavni SF, a stanje nacije je tako jadno ocito kad se jednom mladom piscu umjesto podrske prijeti ubojstvom!
Ma nemoj,idemo mu dati podrsku da jos napise odcjepljenje Slavonije,Zagorja,Dalmacije.Nije stanje nacije jadno nego je stanje u glavama pojedinaca jadno,ocito ukljucujuci i tebi
Ša la la la is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 01.12.2008., 17:01   #136
Quote:
babaluj kaže: Pogledaj post
Iridenta u Istri ne miruje.Oni su naručili ovu knjigu i vjerujem da će knjiga biti hit u inozemstvu.Tu mislim na Italiju,Sloveniju i Srbiju.Tu čitam svakakvih budalaština o Puli kao o gradu sa getima,najgore je kada o Puli pišu ljudi koji su tamo bili eventualno 7 dana na godišnjem odmoru.Kao rođeni Puležan mogu reći da je Pula tolerantan grad,svatko je dobro došao tko dolazi sa dobrim namjerama.Bajke o bojnom polju Istri propagira IDS,a i sami znaju da će na svakim idućim izborima u Puli biti teška pušiona.Potaljančivanje Pule je više svima dozlogrdilo,kino Zagreb su preimenovali po poznatoj taljanskoj glumici Alidi Valli koja se do smrti ponosila svojim fašizmom,Thompsonu su zabranili koncert u Areni,a sa taljanskim fašistima godinama izmjenjuju posjete.Kada je austrijski neonacist Haider došao u Pulu,Jakovčić i bagra su ga dočekali kao englesku kraljicu.I toj bagri će brzo doći kraj!

i samo zbog toga ću glasat za njih
__________________
Zamrznite plaće... podignite kamate... ne kupujte darove djeci... ne jedite na domjencima... ne dajte božićnice... stegnite remen... jer smo u banani i visimo o niti!
Tko je ukrao Božić??? Idemo dalje!
"Neće Thompson u Arenu dok smo živi mi!" by Ladronja.org
Trolleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 23:40   #137
Quote:
Trolleo kaže: Pogledaj post

i samo zbog toga ću glasat za njih
A ja cu samo zato ici na koncert! Biti ce Arena puna kao sto nikad u 2000 godina nije bila!
babaluj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 19:34   #138
Quote:
babaluj kaže: Pogledaj post
A ja cu samo zato ici na koncert! Biti ce Arena puna kao sto nikad u 2000 godina nije bila!
Koje godine?

Reci svojim praunucima nek ti snime Thomsona kad umjesto mača, bude štakama lupao po pozornici
__________________
Zamrznite plaće... podignite kamate... ne kupujte darove djeci... ne jedite na domjencima... ne dajte božićnice... stegnite remen... jer smo u banani i visimo o niti!
Tko je ukrao Božić??? Idemo dalje!
"Neće Thompson u Arenu dok smo živi mi!" by Ladronja.org
Trolleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 02:59   #139
Otkud Italijanima ideja da dodju na nesto tako kad ih tamo nema ni 10 %??
BpSRB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:51.