Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2006., 15:28   #1
Crikvenica - komunalno poduzeće Murvica

Da bi se "lijepe nasa" odrzala lijepa, svako komunalno poduzece mora barem:
- obavljati poslove u svojoj nadleznosti
- pruzati te usluge po slovu zakona
- omogucavati napredak tih poslova


Ja bi se danas bavila "murvico"m komunalnom poduzecu u Crikvenici, koje ne obavlja svoje duznosti. Nakon sto ucine sve da nikad ne isprazne kontejnere i nakon opatovanih molbi, oni naravno uvedu kante za smece koje ne mozete dobiti.

Zasto, jer ste vikendas, jer ih vi morate stavljati na cestu, a kako cete kad oni weekendom ne rade, a vi ste radnim danom mozda u drugom mjestu npr Zagrebu.

I tu cvjete komunalna ucjene, jer racuni stizu za posao koji nikada nije htio biti napravljen. I tako 12mj godisnje, za usluge koje koristis 2-3 mj. godisnje.Ali ih vise nit ne meozes koristiti.

Da li tko ima iskustva s Murvicom?
Da li tko zna kako probiti Murvicino ne odgovaranje na pisma, sudske tuzbe itd?

Sto je zapravo Murvica?
Meni lici na mafijasku udrugu kojoj placas da ti "pruzi zastitu".
swap is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 21:22   #2
Quote:
swap kaže:

I Da li tko zna kako probiti Murvicino ne odgovaranje na pisma, sudske tuzbe itd?
treba se obratiti, pismeno:
povjerenstvu za reklamacije potrošača trgovačkog društva "Murvica"
a isto tako poslati kopije prepiske:
HRVATSKA UDRUGA ZA ZAŠTITU POTROŠAČA - http://www.huzp.hr/
750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 20:16   #3
Crikvenica

Jako lijepi grad na Jadranu. Imao je jednom i jako lijepi forum... Danas ga isto ima ali nema nikakve veze sa onim starim kojeg nam je gradska uprava ugasila. Jako mi fali, fale mi svi oni dobri ljudi s kojima sam se na forumu druzila, nono Edo, Dijana, Tomi, Ivana.N., Dea, samo su neki o kojima vec danima nista ne znam pa ako kad tu svrate nek se jave i utjese me. Nije u redu to sto su nam napravili.....
Smokvica
dewett is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 22:01   #4
ne da nije u redu- nego je sramota.
ustvari, samo su pokazali (opet) koliko im je stalo do svojih sugradjana.
bog, smokvice! nis se ne brini. nadam se da ce se javit netko od onih koje si
zazeljela opet citat.
gotovanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 22:32   #5
Sunce moje zlatno, šokiran sam i zbunjen novim forumom.Registrirao sam se ponovno ali se ne javljam,čekam da se priberem od šoka.Nema više onih naših tema.Možda je tako i sa ostalima,možda se ipak pokrenemo.Ne sviđa mi se način na koji se pokreću teme.Mislim da ljudi bokotiraju forum,ali proći će ih to.Ne može nas ništa zaustaviti da se stara klapa ne čuje.Lijepi pozdrav Crikvenici iz Karlovca.Tomi.
To@mek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 22:34   #6
Quote:
gotovanka kaže: Pogledaj post
ne da nije u redu- nego je sramota.
ustvari, samo su pokazali (opet) koliko im je stalo do svojih sugradjana.
bog, smokvice! nis se ne brini. nadam se da ce se javit netko od onih koje si
zazeljela opet citat.
I tebi lijepi pozdrav iz Karlovca.
To@mek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 22:36   #7
To je samo dokaz da u našem gradu nesto opasno ne stima... Ljudi su progovorili o problemima koji godinama muče naš grad, o ljudima koji nas godinama potkradaju, lažu nam i mažu nam oči... I onda cenzura. Zar je to demokracija kojom se toliko dičimo?? Dno dna, najpodmukliji način ušutkavanja ljudi. Time su samo pokazali koliko malo im je stalo do građana ovog grada, i koliko im je stalo do punjenja vlastitih džepova... Činom uklanjanja foruma dokazali su da skrivaju štošta, i da se sve to prelama preko nas. Nisko, bezobrazno i za svaku osudu.
__________________
"I'm so tired
I can't sleep..."
Ribica_lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 22:43   #8
Primjetio sam da je zbog političkog neslaganja i svega ovog što si nabrojala došlo do drastične promjene foruma.Ja volim promjene koje idu na bolje ali ovo neznam kuda vodi.Moram priznati da mi se dosta novina u forumu čak i sviđa ali sam način uključivanja u teme,definitivno ne.Lijepi ti pozdrav.
To@mek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 07:45   #9
hejjjjj!!!!bog mek i ribice!
osjecam se kao kad sretnes stare frendove....dijelimo misljenje o novom forumu. samo......ne vjerujem im vise.....kad im se nesto ne svidja - samo to jednostavno obrisu i.....gotovo. nekako sumljam da cu se vratiti.
svako dobro.
gotovanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 17:22   #10
Gotovanka,lijepi ti pozdrav.Imaš pravo,i ja se tako osječam i neobićno mi je drago da se ipak ćujemo.Bivši forum je odisao nekom toplinom prijateljstva a ovaj mi djeluje previše ozbiljno,kruto...možda se varam.Biti će mi drago ako se budemo ovdje čuli.Puno lijepih pozdrava tebi i tvojima.
To@mek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 20:39   #11
Crikvenica

Tomi
Kako mi je drago da te cujem! Nisam par dana bila tu jer nemam ni obicaj dolazit na ovaj forum. Kakvo prekrasno iznenadenje! Vidim da si i ovdje vise nego aktivan. Meni jako fali onaj nas forum, nisam se ni uclanila, ne svida mi se sve to i nakako sam ljuta, valjda ce proc...
Strasno je sto rade. U knjizi dojmova na crikvenickoj stranici isto su brisali postove na kojima ljudi iskazuju svoje nezadovoljstvo s promjenom foruma. Nadam se da ce im netko stati na kraj.
Ribice, Gotovanka srdacan pozdrav!
I Tomiju naravno!
Doskora!

Zadnje uređivanje dewett : 04.03.2008. at 20:40. Reason: Krivo ime
dewett is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 01:07   #12
Quote:
dewett kaže: Pogledaj post
Tomi
Kako mi je drago da te cujem! Nisam par dana bila tu jer nemam ni obicaj dolazit na ovaj forum. Kakvo prekrasno iznenadenje! Vidim da si i ovdje vise nego aktivan. Meni jako fali onaj nas forum, nisam se ni uclanila, ne svida mi se sve to i nakako sam ljuta, valjda ce proc...
Strasno je sto rade. U knjizi dojmova na crikvenickoj stranici isto su brisali postove na kojima ljudi iskazuju svoje nezadovoljstvo s promjenom foruma. Nadam se da ce im netko stati na kraj.
Ribice, Gotovanka srdacan pozdrav!
I Tomiju naravno!
Doskora!
Baš sam sretan da se ćujemo.Evo na onom našem forumu sam se večeras sramežljivo javio.Ma vratit ćemo se mi svi tamo a biti ću i na ovom forumu,pa se čujemo.Šaljem ti jedan veliki pozrav.
To@mek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 22:29   #13
evo mene...

vidio sam u novom listu da je crikvenički forum gotov. užas

ne razumijem zašto su pobrisali sve teme i sve korisnike ako se forum samo preuređivao. to onda više nije isti forum
crikva boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 23:45   #14
Quote:
crikva boy kaže: Pogledaj post
evo mene...

vidio sam u novom listu da je crikvenički forum gotov. užas

ne razumijem zašto su pobrisali sve teme i sve korisnike ako se forum samo preuređivao. to onda više nije isti forum
O crikva boy,neobično mi je drago da i tebe čujem.Za tobom je bila velika potraga na starom forumu.Ja sam se prijavio na novom forumu Crikvenice ali vidim da se još mnogi nisu prijavili.Šok je to bio za sve,sva ta brisanja...
Crikva lijepi ti pozdrav,čujemo se.
To@mek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 16:49   #15
ma ja sam pred par dana samo vidio u šta se pretvorio taj forum i zajedno sam otišao. nisam se ni registrirao. zašto bi oni imali moje:
ime*
prezime*
telefon*

sve to obavezno!

malo morgen

registrirao sam se na crikvaaa forum. valjda će tamo doć stari članovi ili će gradske vlasti vratit stari forum (trebali bi pogledat knjigu dojmova na stranicama crikvenice)

poz i tebi
crikva boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 17:21   #16
Quote:
crikva boy kaže: Pogledaj post
ma ja sam pred par dana samo vidio u šta se pretvorio taj forum i zajedno sam otišao. nisam se ni registrirao. zašto bi oni imali moje:
ime*
prezime*
telefon*

sve to obavezno!

malo morgen

registrirao sam se na crikvaaa forum. valjda će tamo doć stari članovi ili će gradske vlasti vratit stari forum (trebali bi pogledat knjigu dojmova na stranicama crikvenice)

poz i tebi
Ime,prezime i telefon im treba da te po potrebi lakše naguze a ja sam im malo dalje I ja sam se registrirao na crikvaaa forum.Snježni pozdrav iz karlovca.
To@mek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 17:29   #17
Jedva čekam ljeto...i Crikvenicu..

JEdino što nevolim Čehe i Slovake koji sa sladoledom kodaju uokolo kao zombiji...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 17:42   #18
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Jedva čekam ljeto...i Crikvenicu..

JEdino što nevolim Čehe i Slovake koji sa sladoledom kodaju uokolo kao zombiji...
A Čehinje i Slovakinje?
To@mek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 17:48   #19
Quote:
To@mek kaže: Pogledaj post
A Čehinje i Slovakinje?
A žena?
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 18:37   #20
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
A žena?
Ma neće te žena ako samo gledaš.Mene moja lupi u rebra ako koju zgodnu ne pogledam.
To@mek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.