Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2008., 16:52   #1
Eveline

Sad trazim i jel moguce da nemamo eveline
web site: EVELINE

O anticel kremicama se pisalo nadugo i siroko na topicu o celulitu i ukratko najvise se hvali bijela pa evo ti proizvodi:

i nesto cega kod nas jos nema (ako se ne varam)
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 16:55   #2
A nedavno je kod nas dosla i Sun Care linija:





mljeko postoji i sa faktorom 10, 20 i 30

A imaju jos masu proizvoda koji kod nas nema pa cak i Make up...
Ali novost je da ih se mozes nac i po supermarketima a ne samo u DM-u, ja npr vidjela u Plodinama
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 19:56   #3
Ima ih i u Billi, Konzumu... U svim dućanima praktički.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 20:04   #4
te sun linije je bilo i proslih godina ali, kao i make up-a, uglavnom u ljekarnama. imam 2 njihova sjenila, mislim da sam ih koristila samo jednom, nisu nesto.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 21:15   #5
ja planiram kupit ljubičastu kremicu i piling čim mi bude usput ili bijelu ne znam, budem jednu za ujutro, drugu za navečer.
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 01:22   #6
mene privlaci ova sun linija pogotovo ona neka kremica kao za poslje suncanje a da se dulje zadrzi boja pa ako je nesto netko probao pliz podijelite
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 06:00   #7
nisam ništa probala od proizvoda za sunčanje,al sam danas vidila da ih ima u kozmu i vrlo su povoljni, pa prije mora sigurno kupujem nešto od toga
bulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 20:08   #8
e, a kojoj ljekarni u zg ima njihove dekorative? naodno je dobra
hrčkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 18:40   #9
Quote:
bulj kaže: Pogledaj post
nisam ništa probala od proizvoda za sunčanje,al sam danas vidila da ih ima u kozmu i vrlo su povoljni, pa prije mora sigurno kupujem nešto od toga
Moja frendica ima samo riječi hvale za tu sun liniju! Sama još nisam probala, ali koliko priča o tome, morat ću. U Kozmu ima neki jeftini paket - čini mi se da tri proizvoda koštaju šezdesetak kuna.
tonya is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 18:45   #10
da taj paket ima i u plodinama, kao u nekoj kvazi kozmetickoj torbici mislim da je unutra ulje i mljeko i krema za samotamnjenje
mislim da cu ja isto kupit nesto
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 16:28   #11
Quote:
hrčkica kaže: Pogledaj post
e, a kojoj ljekarni u zg ima njihove dekorative? naodno je dobra
Jos prije dvije godine sam ju vidjela u Encianu u Ozaljskoj (izmedju Selske i remize).
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 16:32   #12
Eveline

Ovako... prvo mi je ovo bio sinonim za jeftine anticelulitne kreme... onda sam naletjela i na istoimeno sredstvo za skidanje šminke... danas sam vidjela ulje za sunčanje istog imena... tako da pod ovim brandom ima više proizvoda, a kako su pristupačne cijene, možemo razmjenit iskustva o njima na ovoj stranici...
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 17:56   #13
Postoji već ova tema.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=347348
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 19:39   #14


onda molim moderatore da to pripoje tamo ...
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 21:35   #15
Je li probao netko sredstvo za skidanje make-upa od eveline? Piše doduše i da je za skidanje make-upa s očiju, ali nekako sam skeptična... ima iskustva??
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2008., 10:57   #16
Zna li netko gdje ima za kupiti njihovih proizvoda, da je malo bolja ponuda?

Koristila sam njihove anticelulitne kreme i oduševila se, a ovo ljeto sam kupila i onaj paket za sunčanje (mlijeko i ulje) i ponovno se oduševila.

Konkretno, zanima me ova kremica protiv strija :

Aricija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2008., 02:33   #17
Quote:
tessaa kaže: Pogledaj post
Je li probao netko sredstvo za skidanje make-upa od eveline? Piše doduše i da je za skidanje make-upa s očiju, ali nekako sam skeptična... ima iskustva??

Imam tu 3 u 1 emulziju za čišćenje lica i jako sam zadovoljna. Super skine šminku i ne peku me oči od nje. A cijena je jako povoljna - 20,90 kn za 200ml.
I ja sam bila skeptična, ali pokazala se jako dobrom
Cindy_Lou is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 11:25   #18
Bok svima. Ja koristim zelenu (24kn plodine) i ljubicastu (38 kozmo) kremu i svidja mi se,koristim tek tj dana al od sveg isprobanog do sad najucinkovitije,zato me zanima ima li negdje u sibeniku veci izbor njihovih proizvoda.ako netko zna neka javi. Hvala
smedjeoci is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 02:31   #19
Hm, jesi gledala u Plodinama na Njivicama? Tamo sam često viđala dosta Eveline stvarčica. Ili Kozmo..Šibeniku zbilja fali poštena parfumerija. Kad ljeti tražim nešto, to je ravno nemogućoj misiji.
Isprobala sam akcelerator za tamnjenje jer volim te stvarčice s karotenom, ugodno miriši ali se prebrzo potroši. Na plaži poprimi tekući oblik, postane skroz tekuće teksture. Ulje sam isto kupila al mi se nije dalo trackat s masnim pripravcima za sunčanje pa nisam ni probala. Nekak su mi losioni draži u zadnje vrijeme.

Zadnje uređivanje mishevi : 11.01.2009. at 02:38.
mishevi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 09:35   #20
ja sam isprobala sve anticelulitne kremice od njih, ove godine je izasla i thermo active slimming serum anticelulite, zapravo ne znam jel ove godine izasao al ove godine ga tek vidjeh kod nas, uglavnom cim namazete osjetite toplinu kako protjece i to bas tamo gdje ga ima najvise, namazem citava bedra, al osjetim kako pocne grijat tj. peckat bas tamo gdje ima najvise dakle ispod guze zato ju stavljam navecer http://www.eveline.com.pl/pl/en_content.html

super mi je njihov i serum http://www.eveline.com.pl/pl/en_content.html koji stavljam ujutro.

a prije nanosenja kreme istusiram se sa http://www.eveline.com.pl/pl/en_content.html

i moram priznat da jedino uz ove kreme i afroditinu seriju se vide neki pomaci kod mene, a eveline mi je jeftiniji.
renchys is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.