Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2005., 15:03   #21
Kupiš cimetovu kremu protiv celulila Forte u deemu, namažeš se, ako ti srce dozvoljava omotaš se plast. folijom, na to biciklističke i udri u raskorake, čučnjeve i klečanja na podu .
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 15:04   #22
diskretno bih napomenula da guze imaju i svoju zadanu gradju koja se vjezhbama mozhe eventualno popraviti. izmjeniti ne.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 15:04   #23
Quote:
violent_femmes9 kaže:


pa dobro, nije bed. 10% populacije navodno ima istu takvu orijentaciju kao ti. izadji iz ormara

Htjela sam reagirati, ali si mislim, bio je fin... pa neću
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 15:05   #24
Quote:
Anastasia kaže:
Htjela sam reagirati, ali si mislim, bio je fin... pa neću
... točno to
LeeLooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 15:05   #25
seva.. i s-faktor.... sve vjezbe ukljucuju stiskanje guze
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 15:06   #26
Ne upotrebljavaj lift...ako živiš na nekom višem katu
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 15:07   #27
Quote:
magic kaže:
diskretno bih napomenula da guze imaju i svoju zadanu gradju koja se vjezhbama mozhe eventualno poraviti. izmjeniti ne.
Pravilnom prehranom i pristupom vježbanju, može se jako puno postići. Jako puno. Svakako da nije rješenje sjedenje i skupljanje celulita.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 15:10   #28
Još nekaj...

Kada gledaš tv ili si za kompom, stavi loptu između nogu tj nadkoljenica, i steži ju nogama u serijama.

se vidi da se ja borim sa svojom?
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 15:11   #29
Quote:
magic kaže:
diskretno bih napomenula da guze imaju i svoju zadanu gradju koja se vjezhbama mozhe eventualno popraviti. izmjeniti ne.

ha čuj. ..mislim da mi je podloga i više nego dobra...

al znaš, isto mislim da su ljudi danas tolko naviknuti na sjedenje i jedenje, pa ti to promijeni tu tvoju zadanu gradju a da ni neznaš..i nevidiš.. kolko samo ljudi znam koji su skinuli samo par kg( znaci ne jako debeli) pa smo se svi iznenadili kak su zapravo građeni...i puno drukcije neg su sa 5-6 kg viska izgledali.

dakle, izgleda da tokom godina možemo pokvarit osnovnu gradu a maximum je u biti kak bi ona trebala izgledat inače...da nemamo sjedilački način života..

al, whatever , ovo je za neku drugu temu
LeeLooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 15:14   #30
Quote:
LeeLooo kaže:
super...

pa dobro necu ja sad manicno vjezbat cijele dane... ono, na ovo bi se više koncentrirala.. tj. htjela bi poveća opseg guze al ne i npr nogu
Vjeruj mi sa cucnjevima ili ispadima, ako ih radis sa opterecenjem svoga tjela ili sa dodatnim opterecenjem od najvise 5 kg, neces sjacat noge samo ces ih definirat. Noge se ne jacaju pri tako malim opterecenjima jer su "navikle" na takva opterecenja. Dok guza nije i zato su ti te vjezbe super (pogotovo ispadi i ona doggy style vjezba na strunjaci koju ce ti anastacia opisat). To ti je super, definiras noge a jacas guzu.
__________________
Zivot je samo ono, zbog čega umiremo
Little bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 15:15   #31
Quote:
samo_svoja kaže:


se vidi da se ja borim sa svojom?
ne da se vidi, smrdiš na dobru guzu
LeeLooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 15:17   #32
Quote:
LeeLooo kaže:
ha čuj. ..mislim da mi je podloga i više nego dobra...

al znaš, isto mislim da su ljudi danas tolko naviknuti na sjedenje i jedenje, pa ti to promijeni tu tvoju zadanu gradju a da ni neznaš..i nevidiš.. kolko samo ljudi znam koji su skinuli samo par kg( znaci ne jako debeli) pa smo se svi iznenadili kak su zapravo građeni...i puno drukcije neg su sa 5-6 kg viska izgledali.

dakle, izgleda da tokom godina možemo pokvarit osnovnu gradu a maximum je u biti kak bi ona trebala izgledat inače...da nemamo sjedilački način života..

al, whatever , ovo je za neku drugu temu
sad si nepravedna prema onima stvarno lijepima i zgodnima, koji takodjer imaju "sjedilacki nacin zivota", kako ga nazivas

a poznajem takve zene, u cetrdesetim godinama zivota, ne nave se sportom, NORMALNO jedu i izgledaju MRAK
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 15:17   #33
Quote:
Anastasia kaže:
Pravilnom prehranom i pristupom vježbanju, može se jako puno postići. Jako puno. Svakako da nije rješenje sjedenje i skupljanje celulita.
al istina je da osnovnu gradju nemreš puno uljepšat. kolko samo cura ide u teretane, nema celulit, nema viška kg, pa su im guze ravne ko daske. genetika...
LeeLooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 15:19   #34
Quote:
violent_femmes9 kaže:
sad si nepravedna prema onima stvarno lijepima i zgodnima, koji takodjer imaju "sjedilacki nacin zivota", kako ga nazivas

a poznajem takve zene, u cetrdesetim godinama zivota, ne nave se sportom, NORMALNO jedu i izgledaju MRAK
istina, al zamisli si samo kako bi dobro izgledale da se bave sportom i stoje dok tipkaju na kompu,...
LeeLooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 15:20   #35
Quote:
LeeLooo kaže:
ne da se vidi, smrdiš na dobru guzu
To je borba, vječita borba protiv spuštenih stropova
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 15:21   #36
Quote:
LeeLooo kaže:
istina, al zamisli si samo kako bi dobro izgledale da se bave sportom i stoje dok tipkaju na kompu,...
Rolaj..imam frendicu kaj mnogo sjedi na poslu i doma, a ima prčastu lijepu guzu..svaki dan rola na Jarunu
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 15:23   #37
Viš dakle svako bi ono kaj nema. Npr, ja imam prčastu guzu s kojom zadenem u svaki jebeni čošak.... i to me tolko nervira jer zgleda ko da hodam naprčena. Dok se sjetim trauma u pubertetu i staru koja me uvjeravala da to "muški baš vole".... I gle, moj dragi obožava....ja mrzim a niš ne poduzimam po pitanju vježbanja, dapače, sjedim po cijele dane i niš. Ima neko recept za ispuhavanje dupeta?
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 15:26   #38
Quote:
Crow Jane kaže:
Ima neko recept za ispuhavanje dupeta?
Leži..ne hodaj..ne plivaj...ništa..samo lezi..ne mrdaj nogama nikako!
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 15:28   #39
Quote:
violent_femmes9 kaže:
sad si nepravedna prema onima stvarno lijepima i zgodnima, koji takodjer imaju "sjedilacki nacin zivota", kako ga nazivas

a poznajem takve zene, u cetrdesetim godinama zivota, ne nave se sportom, NORMALNO jedu i izgledaju MRAK

genetika
ali to su rijetki slučajevi
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 15:28   #40
Quote:
samo_svoja kaže:
Leži..ne hodaj..ne plivaj...ništa..samo lezi..ne mrdaj nogama nikako!
LeeLooo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:58.