Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2017., 15:17   #2081
Quote:
janis2102 kaže: Pogledaj post
@kadlec ja uvijek uspijem jako zategnuti i nemašem utezima
da ali ti si radila kleicin program zatvaranja i zatezanja teglica sa zimnicom ..
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 17:38   #2082
Quote:
Arash's friend kaže: Pogledaj post
da ali ti si radila kleicin program zatvaranja i zatezanja teglica sa zimnicom ..
Pa da
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 19:19   #2083
Quote:
janis2102 kaže: Pogledaj post
@kadlec ja uvijek uspijem jako zategnuti i nemašem utezima
Ovisi kakve utege imaš. Imam točno takve utege kao i on, matica se otpusti za pola cm-centimetar ma kako god ga zategneš.
Ali nema straha od slučajnog ispadanja utega, toliko mi se otpusti i dalje ne ide.
Vjerojatno je razlog što je promjer šipke pola cm veći od standardnog promjera utega pa je zato taj luft.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 22:18   #2084
i meni se to događa,znam da neće ispast ali me nervira klepetanje...
imala sam one gumice ali su poispadale,zagubile se...

Tinch,imam šipku (ne olimpijsku doduše) i problem mi je bez racka, kad je MM doma onda mi asistira,u protivnom uopće ne radim npr. čučnjeve s njom na leđima jer poslije nemam snage/ne mogu podić je iznad glave i spustit na pod...a davat preko 2000kn za neki mini-rack samo za čučnjeve mi je stvarno too much...
Dubrovcanka_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 23:25   #2085
Quote:
Dubrovcanka_25 kaže: Pogledaj post
i meni se to događa,znam da neće ispast ali me nervira klepetanje...
imala sam one gumice ali su poispadale,zagubile se...

Tinch,imam šipku (ne olimpijsku doduše) i problem mi je bez racka, kad je MM doma onda mi asistira,u protivnom uopće ne radim npr. čučnjeve s njom na leđima jer poslije nemam snage/ne mogu podić je iznad glave i spustit na pod...a davat preko 2000kn za neki mini-rack samo za čučnjeve mi je stvarno too much...
Da to sam si i mislila
Bolje mi je onda uzetu manju, utegice vec imam...

Ali to moze do 20kg max, i toeto.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 00:22   #2086
Problem s maticom svi imaju, ali mnogi sute o njemu hehehe
Nego, mijenjao sam ja i stranu matice, lijepio onu traku sto obostrano lijepi, ali oni proklapaju prije kraja ponavljanja kako god. Necete vjerovati, ali taj problem je isti vec 20-tak godina. I svaki dan isto.
Tko zna kako bih izgledao danas da mi to ne klapa, pa uvijek zavrsim vjezbu prije nego trebam.
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 08:24   #2087
Bože koliko priče o labavoj matici. Svaka matica bi na strani koja naleže na teg morala imati gumicu. Ako nema gumicu ispala je, treba da ima urez da se može ubaciti gumica. Dakle, ako nemate gumicu, improvizujte, ubacite neku gumu u taj urez, i neka štrči dovoljno da "uhvati" kod navijanja.
Ako baš niste u stanju ništa da improvizujete, otiđite u prodavnicu sportske opreme i maznite gumicu.

Ako ni to niste u stanju, batalite sve i posvetite se ekstenzivnoj poljoprivredi.

Mene inače jako nervira kad ne pritegnem dovoljno maticu, pa se razlabavi, zato pre vežbanja obavezno dooobro stegnem, tako vežbam i podlaktice..
Gusenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 17:16   #2088
Pozdrav,
Vrijedili šta mini bicikl tj.isplatili se to kupovat...
Imo sam ozljedu koljena pa mi je preporučena vožnja
Gledo sam ovaj u dechatlonu

https://m.decathlon.hr/p/8398193_mini-bike-100.html
roko0402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 01:49   #2089
Nisam probao, ali mi se cini nezgodan za naci dobru poziciju tijela.
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 10:12   #2090
Ma ništa od toga, nažuljaš dupe nakon nekog vremena sjedeći na stolcu. Totalni fail.
Brlj4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 19:56   #2091
Quote:
Dubrovcanka_25 kaže: Pogledaj post
Tinch,imam šipku (ne olimpijsku doduše) i problem mi je bez racka, kad je MM doma onda mi asistira,u protivnom uopće ne radim npr. čučnjeve s njom na leđima jer poslije nemam snage/ne mogu podić je iznad glave i spustit na pod...a davat preko 2000kn za neki mini-rack samo za čučnjeve mi je stvarno too much...
Kupi si stalak, znatno je jeftinije.
Mislim da sam svog platila 800kn.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:06   #2092
Može preporuka youtube vježbe za curu izvan forme? Volim ples, ali toliko sam izvan forme da ne mogu pratiti pola tih pokreta.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:22   #2093
Mora biti bas youtube?
Za doma bi ti preporucila program Focus T 25, imas i posebnu temu o tome, pa malo prouci.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 09:48   #2094
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Može preporuka youtube vježbe za curu izvan forme? Volim ples, ali toliko sam izvan forme da ne mogu pratiti pola tih pokreta.
Fitness blender na youtubeu. Ima svasta.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 09:32   #2095
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Može preporuka youtube vježbe za curu izvan forme? Volim ples, ali toliko sam izvan forme da ne mogu pratiti pola tih pokreta.
Ja pratim ovaj blog već jedno dva mjeseca i puno su mi pomogle informacije vezano za vježbanje kod kuće.
Mislim da je cura spominjala baš i neki plesni program u tom posljednjem postu.
__________________
I must be a mermaid, Rango. I have no fear of depths and a great fear of shallow living.
dvatricetiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 15:00   #2096
Što vježbati kad živiš u stanu?
Mislim ne mogu skakati, što mi ostaje? Doduše ispod mene ne živi nitko, no u mojoj zgradi se čuje kad kihneš, a gdje ostalo.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 15:39   #2097
Vježbe za gornji dio tijela

Može mi netko preporučiti vježbe za gornji dio tijela (ruke, ramena, gornji dio leđa). Vježbam kod kuće već mjesecima i nemam problema sa dobivanjem mišića u donjem dijelu (noge, guzica) ali gornji dio tijela je skroz druga priča, koliko god se trudila rezultati su minimalni. Uglavnom radim sklekove (s koljenima na podu) i različite vježbe s bučicama. Unaprijed se zahvaljujem na savjetima
Esteraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 17:39   #2098
kako to da mjesecima nisi mogla napredovat od modificiranog skleka s koljena na onaj sa stopala?

koliko su ti teške te bučice?
Dubrovcanka_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 20:47   #2099
Quote:
Dubrovcanka_25 kaže: Pogledaj post
kako to da mjesecima nisi mogla napredovat od modificiranog skleka s koljena na onaj sa stopala?

koliko su ti teške te bučice?
Nisam ni pokušavala onaj sa stopalima, rekla mi je jedna trenerica kako su za žene sasvim dovoljni oni na koljenima Bučice imam od 5 i 8 kg. Ne kažem da rezultata uopće nema, samo puno sporije napredujem nego u donjem dijelu tijela, iako kad radim vježbe za guzicu ni ne koristim neke velike težine. Možda jednostavno krivo radim vježbe
Esteraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 21:08   #2100
Quote:
Esteraa kaže: Pogledaj post
Nisam ni pokušavala onaj sa stopalima
Razmisli malo o ovom što si napisala i doći ćeš do najvjerojatnijeg rješenja na tvoj problem.

Ni u jednom segmentu života vrlo vjerojatno nećeš napredovati ako nikad ne pokušaš nešto teže i naprednije. Isto vrijedi i kod treninga.

Quote:
rekla mi je jedna trenerica kako su za žene sasvim dovoljni oni na koljenima
Blesava "trenerica". Zaboravi sve što ti je ikad rekla.
eqinor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:26.