Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2010., 16:52   #21
Mi smo bili nedavno, svi smo bili zadovoljni, meso jako fino, kao i prilozi. Jedino nas je desert razočarao, tijesto je bilo gumasto, radilo se o piti od limete.
__________________
Naš paketić stigao 2.10.2010.
woodlands is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 20:51   #22
našla post....možda bi i mogla tamo ...

evo linka ako tko želi pročitati dojmove --> https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...postcount=2582

tko prvi, obvezno nek piše....gledala sam njihovu stranicu, izgleda i meni dobro...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 01:12   #23
Uzeo dva komada preko Kolektive (mislim, valjda- pomogla mi jedna forumašica kao kartičnog zaziraču- pusa darlin') i tak.
Probam, javim- e sad kad.... traje 9 mjeseci ponuda, lol.

Inače, od ljudi sam čuo da je meso vrlo okej.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 15:38   #24
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Probam, javim- e sad kad.... traje 9 mjeseci ponuda, lol.
Nakon Vapiana, kuponi se odmah troše. Bez obzira koliki im je (navodni) rok.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 22:54   #25
zasto? sto je bilo s vapianom?
sope is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 23:44   #26
Quote:
sope kaže: Pogledaj post
zasto? sto je bilo s vapianom?
da se prosto narodski izrazim: "Prdnuo u čabar! da prostiš!"
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 23:59   #27
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
da se prosto narodski izrazim: "Prdnuo u čabar! da prostiš!"
molim?! jesu vam vratili novce?
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 00:28   #28
Quote:
Coco_Nut kaže: Pogledaj post
Nakon Vapiana, kuponi se odmah troše. Bez obzira koliki im je (navodni) rok.
I to što kažeš!

Quote:
sope kaže: Pogledaj post
zasto? sto je bilo s vapianom?
Sad mu nije ništa! Ubio si ga ko zeca!


Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
molim?! jesu vam vratili novce?
Mom kuminju jesu, odgovoriše mu odmah na mail, kako će mu uplatiti na račun povrat.
Svaka im čast.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 21:49   #29
ima tu netko tko prica hrvatski? lijepo sam pitala pa sam htjela i normalan odgovor
sope is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 21:58   #30
Quote:
sope kaže: Pogledaj post
ima tu netko tko prica hrvatski? lijepo sam pitala pa sam htjela i normalan odgovor
e našla si crkvu diš se molit

imaš temu ovdje na gastronimiji, raspavljalo se nadugo i široko o rahmetli Vapijanu. upotrebi tražilicu.
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 01:42   #31
Quote:
sope kaže: Pogledaj post
ima tu netko tko prica hrvatski? lijepo sam pitala pa sam htjela i normalan odgovor
Evo, izvolite.

Pogledajte ovdje, molim lijepo.
Poštovanje.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 12:35   #32
"zapečeni grah" je ocijeđeni grah iz konzerve, zapečenosti taj vidio nije...

bilo nas četvero, od četiri odreska dva (t-bone i ramstek) su prepekli (tražili srednje pečene, dobili skroz spržene, suhe i žilave), druga dva su bila ok ali ništa posebno.

konobari užurbani, nestrpljivi, čekaš ga 15 minuta a onda moraš naručiti u 15 sekundi jer lik već odlazi.

kada smo htjeli platiti konobar je nestao, pa sam ga tražio po restoranu s računom i novcima u ruci. nisam našao ni jednoga pa sam novce dao gazdi, koji je pričao na mobitel i nije me ni pogledao dok ih je uzimao. drago mi je da sam u zadnji čas ipak odvojio napojnicu i spremio je natrag u džep.

da, ukupno smo četiri odreska (od čega dva prosječna i dva loša), četiri juhe, tri piva i coca-colu platili 676 kuna. drugim riječima, nikad više.
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 12:49   #33
kako niste odmah skužili da ne se ne isplati ići tamo, ono reklama, masovnost, hrpa jela etc.
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 16:18   #34
ma išli smo na one neke promo-kupone, pa kao, vrijedi probat. trebao sam biti precizniji - račun je IZNOSIO 676 kuna, a platili smo ukupno 403 kune. a i fort apache, prije 2-3 godine kada je (barem meni) bio odličan, isto je bio golem, kič-kaubojski uređen i imao hrpu jela na meniju, pa sam svejedno uživao u tamošnjim stejkovima.
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 02:01   #35
Wrong- Namjeravam otići ovih dana. Što preporučaš uzeti od stejkova?
Imam ta dva Kolektiva kupona (i vi ste išli s tim?), s obzirom na nesavršeni ugođaj (koji si ti imao), moguće da ću oba dati isti dan, odjednom. Može li se to? Išlo bi nas dvoje...
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 09:55   #36
može se, dok god nisi sâm (jedan kupon vrijedi za jednu osobu). od ovoga što smo mi naručili najbolji je bio... hmgrlj moram napisati tu riječ... "dinamo" stejk, punjen vrganjima (ako je vjerovati meniju), odnosno šampinjonima (ako je vjerovati vlastitim očima). to meso je bilo prilično ok, solidne veličine i nije bilo sprženo kao ostalo. uz prilog se dobiju solidni krumpiri s vrhnjem (koji se zovu "pole" ali su u biti klasični pečeni krumpiri, ne smeta, dobri su); grah koji, kako rekoh, nije ništa posebno ali opet - grah je kao seks, i kad je loš, prilično je dobar; i nekakvo povrće koje sam dao curi u zamjenu za njezin grah za tih 120 kuna + piće isplatit će vam se.
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 10:03   #37
600kn je izgleda postao nekakva normativ za 4 čovjeka koji odu na roštilj
e ja kažem prvi put,zadnji put i nikad više
prije 2 mjeseca bio u ladanjskom raju 750kn bilo nas je 6 ubili se u kombiniranoj plati koja je po meni za bar još dvoje
popili 4litre ˝gazdinog˝ vina(tak ga konobar zove) samo nas je 4 pilo vino ostali su bili na sokićima još smo poslje kad smo platili završili sa gazdom u podrumu tamo uništil još po litru svaki
najbolja stvar drugi dan glava ništa sve 5 inače me od tih domačih vina ubije glavobolja
a onda sam skužio da nam je konobar bez pitanja zapakirao što nam je ostalo od večere za doma
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 10:43   #38
ha ono, jedno je roštilj, a drugo je steak. po meni, normalna cijena za ćevape, pljeskavice, vješalice i slične stvari je 50-60 kuna po glavi, recimo do 100 s pićem, salatama i sličnim. toliko otprilike košta vrhunski roštilj u MZ-u na ravnicama, i to je korektna cijena. za dobar steak normalna cijena je 100 kuna, do 150 sa pićem i ostalim. da je ova cijena bila za stvarno kvalitetan steak, ne bih se bunio, i vratio bih se, samo što ne bih išao tamo jednom u mjesec dana, nego par puta godišnje. ali za osrednji steak, bliže lošem nego dobrom, i lošu poslugu, previše je.

zaboravih spomenuti detalj na koji sam baš zamračio, i uvijek mrzim kad mi to rade u restoranima: morat ćete sačekati jelovnik, morat ćete sačekati piće, ne stignem vam objasniti kakav je koji steak - jer GUŽVA JE. kao prvo, restoran je unutra bio PRAZAN, a ni vani nisu bili zauzeti svi stolovi; kao drugo, dabogda godinu dana nemao više od dva zauzeta stola, ako ti je teško stići poslužiti ostale. trebali bismo se valjda ispričati što smo došli potrošiti novce u tvoj restoran, pa ne stigneš čitati novine nego moraš nas posluživati...
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 11:25   #39
Hvala, Vronže.
Detaljno sam pročitao i analizirao tvoje riječi, djelomice sam zadovoljan glede svog odlaska, a djelomice i ne (onaj dio o spaljivanju i nesusretljivosti osoblja, fak).
Sve više se pitam nije li moj kum, koji uredno NE prijavi da ima Kolektivin kupon, nego to spomene tek prije traženja računa (lol, koji gad- onda uvijek dobije dobru uslugu)... daklem je li on u pravu kad to radi.
Drugim riječima- je li moguće da ti zbog tog popusta daju lošiju uslugu?
Odgovor je: da, vrlo je moguće (makar tako ne bi smjelo biti).

Pišem osvrt kroz koji dan.
(neću uzeti praksu kuma, makar su to zaslužili)
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 11:40   #40
mali oftopik, u osijeku postoji pizzerija "gondola" u koju se ide s DDK kuponima (dobrovoljno davanje krvi)... jednom smo unaprijed rekli da smo DDK, vidjevši rezultate svaki sljedeći put smo išli u dugim rukavima, makar usred ljeta
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:11.