Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2009., 21:13   #41
Quote:
crack-brained kaže: Pogledaj post
Još nešto je loše kod mene; hoću da bude po mome.
I'm not in this world to live up to your expectations and you're not in this world to live up to mine.

Slobodno pročitaj ostale citate Bruce Leeja, kontempliraj o njima te implementiraj odgovarajuće u život.
PashkoPata'q is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 10:32   #42
Quote:
crack-brained kaže: Pogledaj post
Izmjerio sam si QI.... više puta... =106

U društvu gubim interes.
Na poslu gubim interes.
Stvari mi postaju dosadne.
Nisam zadovoljan u odnosima. Nije onako kako ja hoću.
U razgovorima postanem nezainteresiran, kada ne pratim o čemu se priča ( da, koncentracija i to... ali ?? ).
Stalno mjenjam društva ( na poslu ).
Od kada sam u braku, to nije to što se tiče društva ( posao - kuća - posao ).

Jesam li izgubljen sa samim sobom? Ili sam glup?

Je li nedostatak samopouzdanja i samouvjerenja ili imati toga dvoga previše znak da sam glup?
Da, dođu dani kada sam nezadovoljan u vlastitoj koži. Ali, da li zbog toga moram trpiti i opterećivati se mislima, da sam glup?

Ne radim često gluposti ( tu i tamo ), ali.....

Jesam li glup? Da li postoji test za glupost ( da znam QI-test, ali...) ?

P.S. Jedna zanimljiva žena, rekla mi je, da sporije obrađujem informacije.

Nisi glup, glupi ljudi u pravilu nisu svjesni svoje gluposti, budale jesu. Tebe nesto drugo brine, sto se ispoljava s tvojim problemom da si "glup", to znaci da je tvoj problem dublje naravi. Izazovi u bliskoj budućnosti ? Netko te povrijedio pa si izgubio osjecaj povjerenja ? Moze bit yx problema, koje TI jedino mozes rijesiti.

Inace IQ ( Mensin ...) je irelevantan u svim segmentima, jedino sluzi osobama koji nemaju love za ferrari za k****enje pred ekipom i poslodavcima.

Zadnje uređivanje fantazista : 19.11.2009. at 10:37.
fantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 20:46   #43
inteligencija nema veze s pameću...
al ak već tak hoćeš...meni je IQ s 12 bio -112... sad se osjećam fkt inteligentno <3
i onak,potrudi se malo da ti život ne bude tak dosadan pa se ne budeš osjećal glupo,probaj nekaj novo...
katarina_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 21:00   #44
Nisi glup, već jednostavno nemaš samopouzdanja. Svima, ili barem većini nas, jednom u životu postane dosadno, to je tako, i neke stvari su nam nezanimljive, ali to nije mjera nečije inteligencije. Jednostavno moraš poraditi malo na samopouzdanju i sve će bit bolje
laura tj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 13:25   #45
Quote:
laura tj kaže: Pogledaj post
Nisi glup, već jednostavno nemaš samopouzdanja. Svima, ili barem većini nas, jednom u životu postane dosadno, to je tako, i neke stvari su nam nezanimljive, ali to nije mjera nečije inteligencije. Jednostavno moraš poraditi malo na samopouzdanju i sve će bit bolje
A čuj, nekada su takve prilike da možeš ispasti glup ili budala. I onda se u takvim situacijama nađu ljudi koji će rado "pomoći" da baš ispadneš glup.... tako da nekad nikakvo samopouzdanje ne pomaže.... a takvih ljudi uvijek ima... koji gotovo čekaju da ti se dogodi nešto loše i onda to još posole svojim jadom i prepotentnošću....
__________________
Should I give up or should I just keep chasing pavements, even if it leads nowhere? (.....ako me povrijediš.....ja bi se mogao uništiti......)
crack-brained is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 13:30   #46
Dragi crack-brained. Imam IQ oko 150, ali mi je svejedno trebalo SEDAM godina da završim srednju školu

Žalosno ali istinito
Brenya is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 13:35   #47
Quote:
crack-brained kaže: Pogledaj post
Izmjerio sam si QI.... više puta... =106

U društvu gubim interes.
Na poslu gubim interes.
Stvari mi postaju dosadne.
Nisam zadovoljan u odnosima. Nije onako kako ja hoću.
U razgovorima postanem nezainteresiran, kada ne pratim o čemu se priča ( da, koncentracija i to... ali ?? ).
Stalno mjenjam društva ( na poslu ).
Od kada sam u braku, to nije to što se tiče društva ( posao - kuća - posao ).

Jesam li izgubljen sa samim sobom? Ili sam glup?

Je li nedostatak samopouzdanja i samouvjerenja ili imati toga dvoga previše znak da sam glup?
Da, dođu dani kada sam nezadovoljan u vlastitoj koži. Ali, da li zbog toga moram trpiti i opterećivati se mislima, da sam glup?

Ne radim često gluposti ( tu i tamo ), ali.....

Jesam li glup? Da li postoji test za glupost ( da znam QI-test, ali...) ?

P.S. Jedna zanimljiva žena, rekla mi je, da sporije obrađujem informacije.
a nisi glup samo te možda muče neki drugi problemi. nije iq jedina stvar kojom testiraš svoj mozak.
ono.. ak si i pametan.. znaš kak se veli: 10 % talenta i 90% rada.
znači ako oćeš da ti ide bolje u životu trebaš se truditi - oko svega!
možda si samo lijen ali ne glup!
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 13:46   #48
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
a nisi glup samo te možda muče neki drugi problemi. nije iq jedina stvar kojom testiraš svoj mozak.
ono.. ak si i pametan.. znaš kak se veli: 10 % talenta i 90% rada.
znači ako oćeš da ti ide bolje u životu trebaš se truditi - oko svega!
možda si samo lijen ali ne glup!
...eto, tko će drugi nego coolinesay.... .... točno u sridu.... lijen sam....
...a lijenost upropasti bilo koji talent i slično.... hmm....



....ako hoću da mi bolje ide u životu trebam se truditi...
...ako hoću da mi bolje ide u životu trebam se truditi...
...ako hoću da mi bolje ide u životu trebam se truditi...
...ako hoću da mi bolje ide u životu trebam se truditi...

....ALI....

...npr..... na poslu.... ako nemaš štele, uzalud vam trud svirači.... jer ako imaš štele.... na poslu možeš biti i lijen....
__________________
Should I give up or should I just keep chasing pavements, even if it leads nowhere? (.....ako me povrijediš.....ja bi se mogao uništiti......)
crack-brained is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 13:50   #49
Quote:
Brenya kaže: Pogledaj post
Dragi crack-brained. Imam IQ oko 150, ali mi je svejedno trebalo SEDAM godina da završim srednju školu

Žalosno ali istinito
Uh, ovo je gadno.......... ( ali možda i nije..... znam jednog koji je uspio poslije u životu, poslije jako dugog završavanja srednje škole - fax i slično; ali uz pomoć štele, naravno ).
__________________
Should I give up or should I just keep chasing pavements, even if it leads nowhere? (.....ako me povrijediš.....ja bi se mogao uništiti......)
crack-brained is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 13:54   #50
Quote:
crack-brained kaže: Pogledaj post
Uh, ovo je gadno..........
Ma nije tako loše kako se čini. Bilo je to više iz neke lijenosti uzrokovane depresijom, pa sam se školovala pomoću obrazovanja odraslih, a to se može otegnuti ko fakultet

A i što će mi ta silna pamet kad planiram postati 'švelja'
Brenya is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 14:05   #51
Quote:
crack-brained kaže: Pogledaj post
...eto, tko će drugi nego coolinesay.... .... točno u sridu.... lijen sam....
...a lijenost upropasti bilo koji talent i slično.... hmm....



....ako hoću da mi bolje ide u životu trebam se truditi...
...ako hoću da mi bolje ide u životu trebam se truditi...
...ako hoću da mi bolje ide u životu trebam se truditi...
...ako hoću da mi bolje ide u životu trebam se truditi...

....ALI....

...npr..... na poslu.... ako nemaš štele, uzalud vam trud svirači.... jer ako imaš štele.... na poslu možeš biti i lijen....
što znači ta riječ??
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 14:14   #52
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
što znači ta riječ??
štela = veza.... preko veze zaposlen.... preko štele zaposlen....
__________________
Should I give up or should I just keep chasing pavements, even if it leads nowhere? (.....ako me povrijediš.....ja bi se mogao uništiti......)
crack-brained is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 14:16   #53
Quote:
Brenya kaže: Pogledaj post
Ma nije tako loše kako se čini. Bilo je to više iz neke lijenosti uzrokovane depresijom, pa sam se školovala pomoću obrazovanja odraslih, a to se može otegnuti ko fakultet

A i što će mi ta silna pamet kad planiram postati 'švelja'
Švelja....hm.... ajde de.... možeš ti biti jako dobra švelja.... tipa modni kreator... zašto ne?
__________________
Should I give up or should I just keep chasing pavements, even if it leads nowhere? (.....ako me povrijediš.....ja bi se mogao uništiti......)
crack-brained is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 14:36   #54
Quote:
Brenya kaže: Pogledaj post
Ma nije tako loše kako se čini. Bilo je to više iz neke lijenosti uzrokovane depresijom, pa sam se školovala pomoću obrazovanja odraslih, a to se može otegnuti ko fakultet

A i što će mi ta silna pamet kad planiram postati 'švelja'

pa trebala si potraziti pomoc na vrijeme
orka12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 14:50   #55
Liječim se od početka srednje škole, ne brini, imam medicinsku skrb i ljekove

Samo, dugo je trebalo da pronađem pravog doktora i kombinaciju ljekova. Sustav u nekim slučajevima zakaže nažalost
Brenya is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 21:04   #56
Quote:
mishamu kaže: Pogledaj post
imaš prosječnu inteligenciju ko i većina ljudi i to je ok
zlatna sredina.

znaš ono kad pričaš s nekim ko je glup ko k. al baš baš jebeno glup i to ne kuži i digne ti tlak?
e pa tak je iznadprosječno inteligentnima valjda jako često i nekako mi je to usamljeno, mislim da je najbolje bit prosjek ili čak ispod

http://www.youtube.com/watch?v=s-UIOVAp75U


skužila sam da uz veliku inteligenciju često idu i velike tuge i tragedije, a znam previše glupih ljudi koji su jebeno sretni u životu.


a to što sporije obrađuješ info može značit da si temeljit, precizan i to je zapravo dobro.
znam jednu curu kojoj treba par min da skuži običan vic a neke kompliciranije ni ne skuži a u matematici je genije...
možda je fah idiot
cold one is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 21:15   #57
Quote:
crack-brained kaže: Pogledaj post
Jesam li glup?/Izgleda da sam glup
sorry frende ali mislim da si glup kad otvaras ovakve teme na forumu, cim sam vidio naslov sve mi bilo jasno, daj se saberi malo zvucis ko neka curica od 13 godina.
all eyez on me is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 08:06   #58
Quote:
Brenya kaže: Pogledaj post
Dragi crack-brained. Imam IQ oko 150, ali mi je svejedno trebalo SEDAM godina da završim srednju školu

Žalosno ali istinito
Možda si išao u krivu srednju školu!
Krle is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 11:56   #59
Quote:
all eyez on me kaže: Pogledaj post
sorry frende ali mislim da si glup kad otvaras ovakve teme na forumu, cim sam vidio naslov sve mi bilo jasno, daj se saberi malo zvucis ko neka curica od 13 godina.
Ne da mi se sada gledati ( a i ne stignem ).... ostale postove.... ali mislim da je ovo ipak još bolji odgovor ( onako, za "osvješćivanje" ) na moje pitanje.... nego ijedan drugi....

Thanx, man.....
__________________
Should I give up or should I just keep chasing pavements, even if it leads nowhere? (.....ako me povrijediš.....ja bi se mogao uništiti......)
crack-brained is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 11:59   #60
Quote:
crack-brained kaže: Pogledaj post
Ne da mi se sada gledati ( a i ne stignem ).... ostale postove.... ali mislim da je ovo ipak još bolji odgovor na moje pitanje.... nego ijedan drugi....

Thanx, man.....
Nemoj se na njega obazirati, nije ni on baš najbistriji
Brenya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:39.