Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2015., 15:08   #2081
Pozdrav curke!
Ima li koja od Vas Copelandovu nevjestu u pdf-u?
Bila bih zahvalna ako netko ima,pa da mi proslijedi na mail!
majacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 18:21   #2082
imam ti ju ja na engleskom. nemam knjige na hrv. više
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 08:21   #2083
imam ja, daj mi mail pa ti posaljem
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 15:35   #2084
cure, zašto čitate u pdf-u. ako čitate na kompu ili lapu skinite si kindle za pc ili MS Reader, puno je ugodnije jer izgleda kao prava knjiga. ja sam isto prije sve čitala u pdf-u, onda sam se prebacila na kindle i razlika je ogromna

također, knjige iz jednog formata u drugi brzo i jednostavno možete konverati na ovom linku:
http://ebook.online-convert.com/

jednostavno sa lijeve strane odaberete u koji format želite da vam konverta. za pdf-ove možete dodati rub, jer nekad pdf-ovi budu od ruba do ruba, što mene osobno jako smeta
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 17:56   #2085
Puno hvala hellie draga!

Živim u totalnom neznanju...
Više volim knjigu držati u rukama, ali kada nema ništa u rezervi u većini slučajeva posluži Scribd.

Ova informacija će definitivno biti od pomoći!
majacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 18:12   #2086
i ja isto volim pravu knjigu, ali čitam užasno puno, 1 knjiga svakih 2-3 dana. u knjižnici sam pročitala sve što me zanimalo, a da kupujem knjige koje ću pročitati samo jednom bankrotirala bi . pa sam isto sve skidala s neta i čitala u pdf-u i uništavala oči. kindle mi je super jer se može puno toga podesiti za ugodnije čitanje, pozadina, veličina slova, broj stupaca, svjetlina.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 08:15   #2087
Slazem se, ja imam Nook i to je sveta stvar.. Ugodnije za oci definitivno od kompjutera a ugodnije i a moj novcanik :P
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 15:06   #2088
mislila sam kindle na kompu, da se može sve lijepo podesiti . on mi je najbolji od svih readera za pc


ali imam od prije par mjeseci i baš kindle reader (uređaj) i stvarno predobra stvarčica i definitivno se isplati investirati pravi reader (ne nužno kindle). iako mi je u početku bilo malo teže naviknuti se
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 08:57   #2089
Za sve ljubiteljice SEP, Rachel Gibson, Linde Howard,... predlažem knjige Julie James. Više o knjigama možete pročitati na http://juliejames.com/books/
Žena piše jednostavno, zanimljivo, ima nekoliko knjiga iz serijal FBI/US Attorney. Sve knjige su dostupne na internetu :-) na engleskom. Na njezinom blogu piše da knjige uskoro izlaze i na hrvatskom :-) Izdavač je Znanje.
Jedina_Mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 23:52   #2090
pitanjce. da li je theo u heroes are my weakness gradio kućicu za vile za klinku od one ženske što je živila kod njega u kući.
nisam sigurna je to iz te knjige, neke druge knjige ili iz nekog filma, pa prvo da provjerim ovdje
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 16:30   #2091
Je, to je ta knjiga.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 16:58   #2092
thanx
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 14:38   #2093
Zna li netko gdje se mogu naručiti SEPine knjige na engleskom, osim na book depository?

Vidjela sam da joj u kolovozu izlazi 8.knjiga iz Chicago Stars serije, pa si hoću kupiti ove prethodne da imam, obožavam ju čitati iskreno
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 18:35   #2094
amazon vjerojatno ima
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 18:53   #2095
izašla danas First star I see tonight (Chicago stars #8).
možete ju skinuti sa mobilisma
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:41   #2096
Pročitala sam sve knjige SEP osim Copelandove nevjeste.

Prije mi je bila sjajna, romani poput Ili ti, ili nitko, Ovo moje srce, Samo moje dijete, Anđeoska ljubav, Ti si dobro znao tko sam ja, On i nijedan drugi su mi apsolutni vrh žanra sa savršenim miksom emocija, strasti i humora, izvrsne karakterizacije i dobro razrađenih sporednih radnji i likova.

No negdje se nešto desilo u međuvremenu Je li to zato što je SEP ostarila pa više nema to nešto u sebi, ali onaj sassy love moment, ona magija i strast su mi nestali iz njenih knjiga, a na moju veliku, veliku žalost.

Recimo knige Odbjegla nevjesta, Što sam učinila zbog ljubavi, Slaba na heroje i sada ova najnovija, Prva večernja zvijezda.

Ok su. Nisu loše knjige, da ih se pročitati. Ali više mi to nije onaj punokrvni ljubavni roman, fali mi emocija, strasti, naboja. Puno slabije nego prije.

Šteta, ali valjda se to s vremenom desi i najboljim piscima.

U svakom slučaju, njene ranije knjige su školski primjer kako napisati dobar ljubavni roman i njima ću se uvijek vraćati.
Molly K Darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:43   #2097
U pravu si al ne odustajem od nje ❤❤❤❤❤
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:45   #2098
Quote:
snjeska kaže: Pogledaj post
U pravu si al ne odustajem od nje ❤❤❤❤❤
Ma ne odustajem ni ja, ne mogu i da hoću.
Molly K Darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2019., 22:29   #2099
Nova knjiga SEP, Dance Away with Me, izaći će 9. lipnja 2020.!
Molly K Darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2019., 07:50   #2100
Yaaay,jedva cekam
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.