Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2013., 17:10   #221
I kakve veze ovo gore ima s temom?
Ja si danas rezervirao u knjižnici Inferno,konačno je stigla i do njih,pa sad preostaje samo čekanje dođem na red.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 18:20   #222
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
I kakve veze ovo gore ima s temom?
pa kolega je kvotario jocinu pametnu izjavu
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 19:27   #223
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
pa kolega je kvotario jocinu pametnu izjavu
Jel to pokušavaš biti ironičan? Jer mi ta izjava djeluje više kao nebuloza.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 20:03   #224
slusajte momci meni tu nema nista ironicno. izjava na mjestu 100%

brownove knjige su toliko glupe i isprazne da me cudi kako netko tko voli knjizevnost tako nesto moze progutati toliko ima lagane literature koja je dobra i zanimljiva i pametnija od brownovih mentalnih isprdaka. kazem tko voli nek izvoli
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 22:10   #225
Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
slusajte momci meni tu nema nista ironicno. izjava na mjestu 100%

brownove knjige su toliko glupe i isprazne da me cudi kako netko tko voli knjizevnost tako nesto moze progutati toliko ima lagane literature koja je dobra i zanimljiva i pametnija od brownovih mentalnih isprdaka. kazem tko voli nek izvoli
Pa nemoj ih čitati ako ti se ne sviđaju.
Na kraju krajeva to jesu trileri,bez obzira na svu pompu koja ih prati,niš više.Ne kužim što ljudi očekuju od takvih knjiga,ali po meni one isporučuju sve što je bitno za kvalitetan i dobar triler : napetu radnju,brzi tempo,dobru i zanimljivu priču.Budimo realni,nije najbolji ali nije ni tolko loš kao što ga neki opisuju.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 00:26   #226
Čitao ga jednom, Anđeli i demoni. Najgora knjiga koju sam ikada pročitao. Katastrofa nešto, od stila, preko karakterizacije likova pa nadalje.
Dudley is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 00:53   #227
to je kao da ti netko kaže da si glup zato što nosiš plavu košulju s dugim rukavima a ne zelenu s kratkim
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 17:57   #228
Konačno došo do Inferna,na 60.sam stranici,i zasad mi izgleda puno bolje i zanimljivije od Izgubljenog simbola.Priča odmah ponese čitatelja,napet je ,bez okolišanja-nadam se da će nastaviti biti dobar.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 23:52   #229
Ja isto sad čitam Inferno. Dobar mi je roman, tipicni Brown. Napeto, stalni preokreti i ne očekivane situacije.
Dudley, e baš si Dudley Meni je Brown ok, volim njegove knjige, pročitam ih i stavim na policu, nema šanse da dva ili više puta pročitam njegovu knjigu.
__________________
Moj blog- http://jaludak.blogspot.com/
Zeleni Pokrivač is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 19:31   #230
Jutros sam dovršio Inferno Dana Browna,i mogu reći da knjiga nije tolko loša,makar mi se nije tolko dojmila kao Da Vincijev kod i Anđeli i demoni.Najveće mane su pretjerano opisivanje spomenika i zgrada do te mjere da u nekim dijelovima knjiga liči na vodič za turiste (fale samo slike,preporuka : čitajte knjigu uz Google ) i zbog toga prva polovica romana je pomalo sporijeg ritma da bi kasnije se raspoštoljio i ličio na njegove prethodne romane.
Sve u svemu radi se o zabavnom romanu koji je čak i u odnosu na druge trilere veoma light ,čak i extra light,gotovo stripovski,ali neloš.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 14:53   #231
ja baš jako volim brownove knjige, najbolja mi je anđeli i demoni i da vincijev kod...baš su mi odlične! baš mi je knjiga za odmaranje i opuštanje, zanimljive su mi njegove teme i sve mi se sviđa...novu knjigu još nisam stigla pročitati,ali sigurno hoću!
__________________
Svatko ubija onoga koga voli. Netko gorkim pogledom, netko riječju laskavom... Netko voli premalo, netko previše...Netko kupuje, a netko prodaje.
žana guja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 10:07   #232
baš
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 19:43   #233
Ima već dosta vremena da sam čidao njegove knjige a pročitao sam:
da vinciev kod,anđeli i demoni i velika obmana.Imam još u polici i digitalnu tvrđavu i mislim da će to biti dovoljno za sada.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 00:28   #234
Quote:
žana guja kaže: Pogledaj post
ja baš jako volim brownove knjige, najbolja mi je anđeli i demoni i da vincijev kod...baš su mi odlične! baš mi je knjiga za odmaranje i opuštanje, zanimljive su mi njegove teme i sve mi se sviđa...novu knjigu još nisam stigla pročitati,ali sigurno hoću!
Potpisujem, baš sadrže sve elemente dobrih trilera počevši od napetosti, zanimljivih likova, smislene i povezane radnje... Ne shvaćam čemu ga se toliko omalovažava

Ali i negativni publicitet je publicitet, s toliko prodanih primjeraka knjige, što ga briga
Betty Mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 11:03   #235
Ja sam pročitao sve njegove knjige koje su objavljene kod nas i jako sam zadovoljan.Sviđa mi se što na početku nekih knjiga postoji objašnjenje da su sve povijesne činjenice točne i provjerljive,kao i podaci o kulturnim zgradama,povijesnim osobama i umjetničkim djelima.Nekako je na mene najbolji dojam ostavio Inferno,najviše zbog vrlo aktualne tematike i zbog kraja,koji me je iznenadio,ugodno iznenadio.
pravaš21st is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 18:50   #236
Dugo nema nikakvih vjesti o nekom novom trileru.Jel on još piše.malo su ga drugi autori ovakvih trilera odavno prešišali.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 10:44   #237
I mene zanima ako ima kakvih informacija po pitanju nove knjige ?
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 21:03   #238
vjerojatno ispija gemište s Martinom

http://www.thebookseller.com/news/da...h-next-langdon
krbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 17:53   #239
Izašo 5.nastavak iz Langdon serijala.
Origin.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 19:40   #240
upravo sam nabavio. krećem s čitanjem čim pročitam The Iron Druid Chronicles do kraja.
javim rezultat.
Arcturus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:17.