Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2012., 17:16   #61
Quote:
PlayMaker91 kaže: Pogledaj post
Slažem se, jednostavno bi se mogle otvarati dnevne teme, s tim da prilikom postanja, mora se navesti razlog igranja, a ne samo postanje tipova (tako barem slicno funkcionira strani forum b.advice), u protivnom nek moderator dodijeli karton ili izbriše post. S ovakvim trenutnim pristupom se dosta gubi na kvaliteti foruma i pronalaska mogucih parova.
potpuno se slažem, ova tema nema smisla i nije ni do koljena dnevnim temama (ma kakvi god postovi bili)
Vratite dnevne teme i
ninodr is offline  
Old 01.03.2012., 17:37   #62
Quote:
PlayMaker91 kaže: Pogledaj post
Slažem se, jednostavno bi se mogle otvarati dnevne teme, s tim da prilikom postanja, mora se navesti razlog igranja, a ne samo postanje tipova (tako barem slicno funkcionira strani forum b.advice), u protivnom nek moderator dodijeli karton ili izbriše post. S ovakvim trenutnim pristupom se dosta gubi na kvaliteti foruma i pronalaska mogucih parova.
Koja bi bila razlika između dnevne teme u kojoj bi trebalo napisati razloge igranja i ove teme?

Nikakva.
Morales77 is offline  
Old 01.03.2012., 17:37   #63
Thumbs up

Quote:
ninodr kaže: Pogledaj post
Vratite dnevne teme i
Potpisujem
daribor is offline  
Old 01.03.2012., 17:39   #64
Ne razumijem u čemu je problem sa ovom temom, u ovih 20-ak postova se moglo naći više pametnijih stvari nego u dnevnoj temi kroz cijeli tjedan. Ko želi nek piše, ko ne ne mora. Meni se ovo osobno sviđa i ja ću sigurno napisat kad ću misliti da ima nešto pametno za odigrat. Kao što mislim da je danas Olimpija - Alba over 5,5 golova

Nisam neki vrsni poznavaoc EBEL-a i hokeja općenito, ali pošto u zadnje vrijeme nešto i pratim, ovo mi izgleda kao dobar bet.
Dakle, danas je možda posljednja utakmica doigravanja između Olimpije i Albe. Olimpija vodi sa 3:2 i eventualnom pobjedom danas, prolazi. Kao što je već netko napomenuo Olimpija ima problema sa momčadi danas tako da Alba ima laganu prednost. Ne mogu računati ni na prvog vratara zbog ozljede, ni na drugog zbog suspenzije oko puštanja onih penala. Izostanak glavnog golmana je po meni najbitniji faktor jer ih je u večini utakmica on spašavao. Ta lagana prednost po mojem mišljenju ne znači mnogo, Olimpija je dosta dobra kod kuće, imat će podršku publike i neće samo tako propustiti takvu priliku za prolazak dalje. Kod ovakve utakmice najlogičniji bet po meni bi bio over golova, a savršen primjer je prošlo kolo bila utakmica Linza. Dakle, nedostaci Olimpije, motiviranost Olimpije, domaći led, Albina utakmica za biti ili ne biti, a i međusobni susreti, sve je na strani ovog beta. Tako da 1,65 u SS izgleda isplativo, u stranim kladionicama over 6 po kvoti oko 1,80 također. Ja sam uzeo jučer kad su kvote bile oko 1,90 za neki srednji-visoki ulog. Sretno!
zizou5 is offline  
Old 01.03.2012., 17:51   #65
Kako je tek meni?
Ja zbilja više ne znam tko tu koga jebe?


Dnevne su bile ok, ali bez ovih ispada tipa hokej, nba i slično.
I bez da jedna osoba ili više njih uzurpira medijski prostor.

IMF kladionica je opće dobo svih ovisnika.
__________________
"Željeti je da se preko Une i Save stvori država koja bi svojim životom živjela." F. Rački
Ostoja Grubica is offline  
Old 01.03.2012., 17:52   #66
ja sam za ovu temu ko oce slamati i davati parove bez analiza neka dode na chat
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Old 01.03.2012., 18:00   #67
Quote:
Morales77 kaže: Pogledaj post
Koja bi bila razlika između dnevne teme u kojoj bi trebalo napisati razloge igranja i ove teme?

Nikakva.
Razlike ima, jedna od njih je da u dnevnoj temi odmah znas na koji se dan odnosi, za razliku od ove gdje moras gledati kojeg je datuma postano, dal se par igra danas ili je vec odigran par dana prije. Druga stvar je preglednost, u ovoj temi imas nabacanu hrpu parova te moras traziti dio odakle pocinju parovi za danasnji dan. To je po meni kljucni dio. Mnogi forumi vecinom imaju dio gdje se cheta (dnevna live tema), te dio gdje se pisu analize za pojedini sport za pojedini dan. Chat tema postoji, te jedino sto bi pametno bilo, je otvarati dnevne teme obskrbljene parovima sa iznesenom cinjenicom zasto se igra. Naravno, svi tipovi bez obrazlozenja bi se trebali brisati.

Send from Android using Tapatalk
PlayMaker91 is offline  
Old 01.03.2012., 18:04   #68
@ playmaker

Jbt. koji problem se snaći na koji dan se odnosi neka tekma... Nije da ima 100 postova na dan... Klikneš na zadnju stranicu teme i to ti je u većini slučajeva to...
Sad da se otvara svaki dan tema za 5,6 postova...? malo bezveze.
Mene više muči kad trebam prolistati 6,7 stranica kod prijašnjih dnevnih tema da nađem 1 ili 2 kvalitetna posta sa parovima nego da je ovako.
Morales77 is offline  
Old 01.03.2012., 18:09   #69
meni ovo bezveze, ali tko sam ja da moj glas vrijedi, ja nemam par tisuća postova iza sebe ;/
spooky is online now  
Old 01.03.2012., 18:13   #70
Zakaj ti je bezveze?
Morales77 is offline  
Old 01.03.2012., 18:20   #71
Quote:
Kockar :D kaže: Pogledaj post
kao odlaske i povratke tsigija kocki
da,i to isto
napravimo tajnu kladionicu, u ponudi razrada na temu hoce li(kada) se tsigi vratiti

a sto se tice ove teme,meni je ovo dolicno..kako je netko spomenuo u dva dana se ovdje vise korisnoga moglo procitati nego u tjedan dana u starim dnevnim temama

jedan :top. za modove
zoom-zoom is online now  
Old 01.03.2012., 18:28   #72
Quote:
PlayMaker91 kaže: Pogledaj post
Razlike ima, jedna od njih je da u dnevnoj temi odmah znas na koji se dan odnosi, za razliku od ove gdje moras gledati kojeg je datuma postano, dal se par igra danas ili je vec odigran par dana prije. Druga stvar je preglednost, u ovoj temi imas nabacanu hrpu parova te moras traziti dio odakle pocinju parovi za danasnji dan. To je po meni kljucni dio. Mnogi forumi vecinom imaju dio gdje se cheta (dnevna live tema), te dio gdje se pisu analize za pojedini sport za pojedini dan. Chat tema postoji, te jedino sto bi pametno bilo, je otvarati dnevne teme obskrbljene parovima sa iznesenom cinjenicom zasto se igra. Naravno, svi tipovi bez obrazlozenja bi se trebali brisati.

Send from Android using Tapatalk
A velike filozofije, pogledat kad je post kojeg si pročitao ostavljen
Još i piše u naslovu 'zamjena za dnevne teme', neće nitko stavljat parove za onaj tamo tjedan il šta ja znam.
Ono is offline  
Old 01.03.2012., 18:36   #73
Quote:
Morales77 kaže: Pogledaj post
@ playmaker

Jbt. koji problem se snaći na koji dan se odnosi neka tekma... Nije da ima 100 postova na dan... Klikneš na zadnju stranicu teme i to ti je u većini slučajeva to...
Sad da se otvara svaki dan tema za 5,6 postova...? malo bezveze.
Mene više muči kad trebam prolistati 6,7 stranica kod prijašnjih dnevnih tema da nađem 1 ili 2 kvalitetna posta sa parovima nego da je ovako.
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
A velike filozofije, pogledat kad je post kojeg si pročitao ostavljen
Još i piše u naslovu 'zamjena za dnevne teme', neće nitko stavljat parove za onaj tamo tjedan il šta ja znam.
To je samo moje misljenje, jer bar tako vecina ostalih foruma vrlo dobro funkcionira. Meni je svejedno, jer se ugl. kladim samo na NBA pa pišem vecinom tamo, ovo ostalo je rekreacija. No rekoh, posto sam clan ovog foruma, da bar doprinesem na neki način boljem funkcioniranju. Just an idea.
PlayMaker91 is offline  
Old 01.03.2012., 18:41   #74
Ovaj topic je bezveze i nikako ne može biti bolja solucija od dnevnih tema. Uostalom tko je još vidio neki forum o klađenju bez dnevnih tema? PlayMaker91 je lijepo objasnio zašto ne valja.

Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
Postovi sa samo nabrojenim parovima će se odmah brisati, a kasnije i kartonirati.
Ako će već ovdje netko dežurati i brisati takve postove, ali ne može isto to raditi u dnevnoj temi? Nepotrebno komplicirate.
Tomoki Sakurai is offline  
Old 01.03.2012., 18:57   #75
Po meni može ovako i onako , nije velika razlika. Samo šta u ovoj novoj temi se pišu razlozi igranja parova. Glupo je samo stavit parove, a ne dat obrazloženje...
tovarvg is offline  
Old 01.03.2012., 19:30   #76
kladim se vec vise od deset godina ... i vidio sam mnoge forume koji su imali podforume za kladjenje i svaki kad se pocelo uvoditi previse pravila je jednostavno nestao i ugasio se ... pazite da ljudi koji su ovdje pisali na dnevnim temama da ne odu na druge forume jer hvala bogu ima ih . .

ne znam zasto al ponekad mi se cini da moderatori i admini jednostavno unistavaju ovaj forum zbog pre pre velikih pravila ... ja sam najcesce na temi internet i mogu reci da ni tamo zbog silnih pravila ovakvih onakvih ekipa se jednostavno preselila na druge forume...

pitanje? kaj je falilo dnevnim temama? . .nesto najgluplje kaj sam vidio je to da se neko sjetio ugasit dnevne teme... ak neko napise da je odigrao 5 parova bez nekih komentara pa kaj onda? ak neko napise da je odigrao 5 parova i svaki obrazlazuci sa i po 100 recenica opet pa kaj onda? . .oba nacina su dobra po meni ne vidim razlog gasenja dnevnih tema .... stvar je funkcionirala vise nego odlicno . .


Quote:
tovarvg kaže: Pogledaj post
Po meni može ovako i onako , nije velika razlika. Samo šta u ovoj novoj temi se pišu razlozi igranja parova. Glupo je samo stavit parove, a ne dat obrazloženje...


zasto bi bilo glupo napisat 6 parova koje je netko odigrao? ha kaj je tu glupo? .. zbog ovog pravila je propao tipdana.com nekada pred cca 5 i vise godina najbolji forum za kladjenje



i da mislim sve se vidi iz aviona... tema zamjena za dnevne teme ima u 3 dana postova kolko bi dnevna tema skupila u jedno dopodne.... a kad je lika prvaka ili uefa ili subota onda bi jos tu noc premasila broj postova od ove kaj imamo sad i koja ima sveka stranicu i dva posta u 3 dana?! . .


ak hocete zadrzat tu ekipu vratite dnevne teme . .nebu jos dugo ljudi tu . . ak vec i sad ni kasno
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating

Zadnje uređivanje mr. No : 01.03.2012. at 19:39.
mr. No is offline  
Old 01.03.2012., 19:39   #77
Quote:
Morales77 kaže: Pogledaj post
Zakaj ti je bezveze?
bilo mi je preglednije kad su naslovi bili podijeljeni na datume... baš jest... s druge strane nba tema nije nepregledna jer nema toliko ljudi koji prate i postaju na toj temi, pa tako jedan dan u nba-u bude max 4 stranice, dok u dnevnim temama ponekad rasprava ide i do 10 stranica..samim time odvajanje dana se čini razumno. uostalom sve te dnevne teme nek se brišu nakon 10 dana ako opterećuju server, al nek nama vrate ono na što smo navikli...prvo dnevne teme onda i sve ostalo sloboda narodu
spooky is online now  
Old 01.03.2012., 19:40   #78
budući da se sad na ovoj temi o kombo tiketima očekuje da svatko napiše nekoliko parova i obrazloži ih, bit će manje komentiranja parova (ne znam ni da li se to tamo smije), ne znam, ja nisam još vidio da je netko nešto tuđe komentirao
s druge strane chat tema ionako ne može služit za komentiranje jer jednostavno ima previše čistog chata koji nema veze s ničim pa se postovi koji imaju veze s parovima izgube u roku keks
znači nema nikakvog dijaloga, rasprave ni ničega, mrtva atmosfera
Waw is offline  
Old 01.03.2012., 19:40   #79
Quote:
mr. No kaže: Pogledaj post

pitanje? kaj je falilo dnevnim temama? . .nesto najgluplje kaj sam vidio je to da se neko sjetio ugasit dnevne teme... ak neko napise da je odigrao 5 parova bez nekih komentara pa kaj onda? ak neko napise da je odigrao 5 parova i svaki obrazlazuci sa i po 100 recenica opet pa kaj onda? . .oba nacina su dobra po meni ne vidim razlog gasenja dnevnih tema .... stvar je funkcionirala vise nego odlicno . .

zasto bi bilo glupo napisat 6 parova koje je netko odigrao? ha kaj je tu glupo? .. zbog ovog pravila je propao tipdana.com nekada pred cca 5 i vise godina najbolji forum za kladjenje
ajde,objasni nam svima koji to ne kuzimo ocito...koja je korist od postova u kojima su samo nabrojeni parovi?

tipdana je bio dobar,ali bas da je bio najbolji...nije
zoom-zoom is online now  
Old 01.03.2012., 20:31   #80
Zaključak je da se večini ne sviđa to što više nema priče i razgovora kao što je to bilo u dnevnim temama. Bojim se da bi u subotu moglo bi max 6-7 postova ako ne i manje.

Vidim neki spominju i chat temu, da se tamo može normalno razgovarat o sportu, no dosta je ljudi otvorilo chat temu, vidili su da se tamo više priča o nekakvim zezancijama, npr. tko šta radi, pa se baci neki link ne vezano za kladionicu (naravno nemam ništa protiv toga) i onda ljudi jednostavno nemaju volje pisat nešto vezano za sport u chat temu, osim nekolicine koja je stalno aktivna na forumu.

Istina, ovo je ipak dosta bolje jer se u ovoj kombo temi više neće pisat rečenice tipa ovo prolazi 100%, neće bit više Real ovo ziher pobjeđuje i 1.50 je poklon i sl. i naravno da je ovo zbog takvih stvari dobar potez.

Malo sam se raspisao, no htio sam reć da sve ima svoje prednosti i nedostatke.
Sonyy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:08.