Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2011., 11:04   #41
Quote:
think.pink34 kaže: Pogledaj post
za novu temu , konačno, odlično, hvala!

cure jeste bile ovih dana u Trstu? zanima me da li je došla ova najnovija kolekcija haljina i tuta, ono sve nešto gipsy, za proljeće, ljeto?
i ako je netko bio nedavno u Kopru ili Trstu, općenito kakva je ponuda?
Mislim da imaju nove stvari i u Trstu i u Kopru, bilo je sve tako šareno, cvjetasto, prugasto, točkasto, flafasto, da su mi skoro počele krvariti oči
Strahota.
Iako, dobro za moj novčanik
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Old 21.03.2011., 11:06   #42
ima li netko ovaj clutch za žirafa printom? ako može napisat kratki review.. hvala

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us



izgleda mi užasno tanak, ne znam stane li u njega uopće novčanik
snowshine is offline  
Old 21.03.2011., 11:27   #43
Meni je u procesu dolaska kada dodje javim
iwa_kc is offline  
Old 21.03.2011., 13:24   #44
isti je ko i cvjetni i tigrasti i onaj retro..

slamnati, super izgleda i definitivno ga se isplati kupiti ga za 10e

btw, probala sam ovaj kombinezon


materijal je skroz lagan, super stoji, mozda je malo proziran, lijepo ocrtava liniju tijela i meni je bio XS taman duzina, a 163cm sam..
blablabla01 is offline  
Old 21.03.2011., 13:34   #45
molim vas bilo kakve informacije o ovoj haljini,materijal ,izgled uživo,kvaliteta i koju veličinu uzeti i tak..
__________________
Odluka o tome da ćeš imati dijete – iznimno je važna. To znači da će tvoje srce zauvijek koračati negdje izvan vlastitog tijela.
Blaža85 is offline  
Old 21.03.2011., 14:12   #46
Quote:
blablabla01 kaže: Pogledaj post
isti je ko i cvjetni i tigrasti i onaj retro..

slamnati, super izgleda i definitivno ga se isplati kupiti ga za 10e

btw, probala sam ovaj kombinezon


materijal je skroz lagan, super stoji, mozda je malo proziran, lijepo ocrtava liniju tijela i meni je bio XS taman duzina, a 163cm sam..


ja naručila xs a imam 172 cm, misliš da će mi biti kratak????? inaće imam 55 kg pa bi mi S možda bio širok ??? help
star 69 is offline  
Old 21.03.2011., 14:31   #47
Quote:
snowshine kaže: Pogledaj post
ima li netko ovaj clutch za žirafa printom? ako može napisat kratki review.. hvala

izgleda mi užasno tanak, ne znam stane li u njega uopće novčanik
ja imam isti model, ali drugi uzorak meni je odlican, za 9,95€ je stvarno super... novcanik stane, bas sam sad isprobala, neki prosjecne velicine (i debljine ) stane bez problema jedino ta slama, treba biti pazljiv s njom, da se ne osteti... ali eto, za tu lovu

a ovaj kombinezon mi je apsolutno predivan , jedva cekam da dodje kod nas, ako ne, idem ga probati u austriju
ma.nx is offline  
Old 21.03.2011., 15:26   #48
da li netko zna da li je kolekcija, koju Giselle reklamira, tek u najavi ili je već u prodaji?
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Old 21.03.2011., 15:44   #49
Quote:
Blaža85 kaže: Pogledaj post
molim vas bilo kakve informacije o ovoj haljini,materijal ,izgled uživo,kvaliteta i koju veličinu uzeti i tak..
imam je ja, super izgleda uživo, kvalitetno, sve najbolje o njoj, da je 3x skuplja, isplatila bi se
što se veličine tiče, uzmi onu koju inače uzimaš u H&M-u, trebala bi ti biti dobra.
__________________
shoppingholic talk-too-much know-it-all med student writing a blog
Nora1709 is offline  
Old 21.03.2011., 15:55   #50
Quote:
tinkerbell kaže: Pogledaj post
da li netko zna da li je kolekcija, koju Giselle reklamira, tek u najavi ili je već u prodaji?

moze link od toga?
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Old 21.03.2011., 15:57   #51
btw, zna li neko za ovo prstenje, koliki je promjer ovog XS/S?


__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Old 21.03.2011., 16:30   #52
Za prodaju postoje Mali oglasi.
mardar is offline  
Old 21.03.2011., 16:32   #53
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Mislim da imaju nove stvari i u Trstu i u Kopru, bilo je sve tako šareno, cvjetasto, prugasto, točkasto, flafasto, da su mi skoro počele krvariti oči
divotica

nadam se da će tako bit i kod nas.
deedeedee is offline  
Old 21.03.2011., 16:47   #54
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
ja imam isti model, ali drugi uzorak meni je odlican, za 9,95€ je stvarno super... novcanik stane, bas sam sad isprobala, neki prosjecne velicine (i debljine ) stane bez problema jedino ta slama, treba biti pazljiv s njom, da se ne osteti... ali eto, za tu lovu

a ovaj kombinezon mi je apsolutno predivan , jedva cekam da dodje kod nas, ako ne, idem ga probati u austriju
hvalaa ti e da te još samo pitam za onaj drapirani blazer, sjećam se da si i to rekla da imaš veličine su standardne jelda? ne znam u biti koju bi si uzela. možda 36 da budem ziher.. 34 bi mogao imat uska ramena!
snowshine is offline  
Old 21.03.2011., 17:09   #55
Quote:
amy_ kaže: Pogledaj post
Ima li netko ove sandalice? Ako da, može par riječi kakve su uživo i jeste li ih uzimali u svom broju ili?
ja imam takve ali ne od ove godine ja sam svoje kupila proslo ljeto pa neznam jel su to te iste ali isto izgledaju, uzela sam svoj uobicajeni broj 39 i duzina je ok ali me remencici zuljaju
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Old 21.03.2011., 17:26   #56
Quote:
snowshine kaže: Pogledaj post
hvalaa ti e da te još samo pitam za onaj drapirani blazer, sjećam se da si i to rekla da imaš veličine su standardne jelda? ne znam u biti koju bi si uzela. možda 36 da budem ziher.. 34 bi mogao imat uska ramena!
taj imam u vel. 36. imam i jedan crni klasicni blejzer, i jedan tamnoplavi - oba su mi velicina 38. visoka sam 173cm, a inace njihove gornje dijelove nosim S ili 36/38... ali taj drapirani mi je bio prevelik u 38, u 36 mi je taman... jel ti to ista pomaze?
ma.nx is offline  
Old 21.03.2011., 17:39   #57
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
taj imam u vel. 36. imam i jedan crni klasicni blejzer, i jedan tamnoplavi - oba su mi velicina 38. visoka sam 173cm, a inace njihove gornje dijelove nosim S ili 36/38... ali taj drapirani mi je bio prevelik u 38, u 36 mi je taman... jel ti to ista pomaze?
znači iste smo mjere skroz hvala ti, puno si mi pomogla! djelovao mi je malo prelabavo, bojala sam se da mi ne dođe kao sve one oversized tunike i majice koje sam naručivala redom : 36, S i jednu XS/S i sve sam ih morala nosit krojačici na sužavanje!!
sad ću te uvijek gnjavit kad sam u dvojbi ne samo da smo očito iste građe nego i imamo isti ukus
snowshine is offline  
Old 21.03.2011., 17:44   #58
Quote:
snowshine kaže: Pogledaj post
znači iste smo mjere skroz hvala ti, puno si mi pomogla! djelovao mi je malo prelabavo, bojala sam se da mi ne dođe kao sve one oversized tunike i majice koje sam naručivala redom : 36, S i jednu XS/S i sve sam ih morala nosit krojačici na sužavanje!!
sad ću te uvijek gnjavit kad sam u dvojbi ne samo da smo očito iste građe nego i imamo isti ukus
super, onda mogu i ja tebe zagnjaviti, ako cu imati neke dvojbe
meni su opcenito njihove majica, topici, bluze, tunike... sve mi je skoro u vel. 36 ili S... iako imam i par XS-ova, uglavnom, kao i ti, za ove oversized modele... inace u njima plivam
ma.nx is offline  
Old 21.03.2011., 17:56   #59
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
super, onda mogu i ja tebe zagnjaviti, ako cu imati neke dvojbe
meni su opcenito njihove majica, topici, bluze, tunike... sve mi je skoro u vel. 36 ili S... iako imam i par XS-ova, uglavnom, kao i ti, za ove oversized modele... inace u njima plivam
može, deal mene oversized modeli isto pojedu jer sam kako bi se reklo "fragilne građe" bar u gornjem dijelu tijela.. tanke ručice, male , uzak struk a za donje dijelove- npr suknje uvijek pogodim, hlače teško napamet, ovisno o modelu jer imam jako izražene kosti od kukova i nešto malo bokova i dupeta
kako sam se krasno opisala!! ako se netko prepozna nek mi se javi da ga savjetujem za veličine
snowshine is offline  
Old 21.03.2011., 18:27   #60
zahvaljujući @nchi
za mene....



i njega...



odlično sve pogotovo veličine
provincijalka76 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:01.