Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2011., 21:55   #41
http://www.hcl.hr/vijesti-hitman-abs...t-5932-27.html
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 11:03   #42
osobno mi trajnost u Hitmanu nikad nije bio neki problem, baš zato jer se misije mogu proći na x načina, pa jednu igram više puta, a uostalom nije ovo takva vrsta igre da treba imati preko 100 sati gameplaya, zadnji hitman je dobar upravo zato jer su misije skroz drugačije, mada ih ima premalo/dovoljno...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 18:08   #43
Odlična vijest. Izgleda da su zbilja dosta uložili u igru, moglo bi to biti dobro.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 18:10   #44
hitman je klasik. niti u jednoj drugoj igri ne možeš doživjeti taj osjećaj i zadovoljstvo nakon ispaljenog samo 1 metka. sjećam se te misije, trebalo je ubiti dvojicu mafijoza koji sastanče na trgu. popenjem se na neki balkon, čekam, čekam, i 1 metkom ubijem obojicu. sniper nazad u kofer i laganim korakom doma

ne znam šta se dogodilo s franšizom kasnije, mislim da sam igrao neke nastavke ali to je nekako bilo sve lošije i lošije, a misija premalo. nadam se da će se opametiti i vratiti na stari put, igra ima potencijala, ljudi ju vole ...
__________________
Nebeske se strijele strijelovito strijeliše u strijelište strijela.
Vexdran is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 21:46   #45
http://www.hcl.hr/najave-hitman-abso...s3-206-22.html
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 17:22   #46
Novi trailer. Izgledo bi mi super, da nema Hitman u naslovu.
Kalashnjikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 17:54   #47
Grafika ok i atmosfera-ali nije li on to gledao kroz zidove i slušao što drugi misle? Wtf?
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 14:58   #48
Ja se duboko nadam da nije.

Edit: izglda da ipak je. WTF?!!!!
__________________
Čisto zlo!

Zadnje uređivanje Discovery.v2 : 11.10.2011. at 15:05.
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 22:10   #49
Ne sviđa mi se
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 22:23   #50
To vise nije Hitman, isto kao sto i Conviction vise nije SC.
Jebale ih igre za sve vrste igraca, Hitman nikad nije bio za svakoga, i trebalo je tako ostat.
Jadno i brutalno lose izgleda, tj. izgleda tocno onako kako sam zamisljao da ce biti, sva sreca pa nisam ocekivao Hitman igru od ovog, pa cu odigrat reda radi, a ne iz neke naklonjenosti prema Hitman serijalu.
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 01:39   #51
slažem se da je hitman nije bio za svakoga i zato igra jest dobra. ali ova brutalnost koja se prikazuje u trilerima je super. recimo hitman BM sam igrao milijun puta i super je al nekako je ko za dicu, ona grafika i sve to, takva igra treba bit malo mračna (ko recimo hitman 3 al opet da ima fensi levela ko u četvorci) i više brutalnosti i krvi. ipak upravljamo klona koji ubija ljude.

jedva čekam igru i nadam se da će bit dobra ko BM
Z_interactive is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 10:36   #52
Trailer je jeben, neznam kaj se svi žalite.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 12:48   #53
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Trailer je jeben, neznam kaj se svi žalite.
Zato kaj vidi kroz zidove, predviđa di će ljudi ić i čita misli.
Kalashnjikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 18:03   #54
Quote:
Kalashnjikov kaže: Pogledaj post
Zato kaj vidi kroz zidove, predviđa di će ljudi ić i čita misli.
Ja nisam primjetio čitanje misli. Sve što je čuo je bio razgovor.

A "gledanje kroz zidove i predviđanje kretanja" se može objasnit s time da je lik toliki motherfucker da može po zvuku i ponašanju predvidjeti pozicije i kretanja drugih (a možda i u priči to nekak extra objasne).

Mislim ono, lik je takav motherfucker. Bio je takav još u prvoj igri, nakon toliko nastavaka morao bi biti još veći.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 21:26   #55
Još bolje objašnjenje je da je njegov "otac" prilikom kloniranja uzeo od 6 donora najbolje gene i "stvorio ga". Dobio je samo najbolje.
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 22:13   #56
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
Još bolje objašnjenje je da je njegov "otac" prilikom kloniranja uzeo od 6 donora najbolje gene i "stvorio ga". Dobio je samo najbolje.
Mogao je jednostavnije pitat Chucka Norrisa da mu da.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 22:13   #57
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ja nisam primjetio čitanje misli. Sve što je čuo je bio razgovor.

A "gledanje kroz zidove i predviđanje kretanja" se može objasnit s time da je lik toliki motherfucker da može po zvuku i ponašanju predvidjeti pozicije i kretanja drugih (a možda i u priči to nekak extra objasne).

Mislim ono, lik je takav motherfucker. Bio je takav još u prvoj igri, nakon toliko nastavaka morao bi biti još veći.
Meni se tu učinilo da je čito misli murjaku, ne znam, možda sam u krivu. Ovo s predviđanjem pokreta i gledanjem kroz zidove mi je stvarno glupo, osjećam se ko da gledam trailer za Batman: Arkham City. Al ako će se moć maknut sve to u opcijama il na Professional težini onda super.
Kalashnjikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 22:17   #58
Quote:
Kalashnjikov kaže: Pogledaj post
Meni se tu učinilo da je čito misli murjaku
Mislim da je to samo ovak, dodatak igrici da bude napetija, a ne čitanje misli.
Nije ni ovaj niš važno mislio...


Quote:
osjećam se ko da gledam trailer za Batman: Arkham City.
To je bila i moja prva reakcija.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 23:00   #59
te pomoći su napravljene za "civile" mi fanatici će mo sve isključiti i to je to.

al zabrintu sam da ga ne unište :

Quote:
Z_interactive kaže: Pogledaj post
http://www.hollywoodreporter.com/new...me-uses-187550

igra će se radit u SAD-u a najviše u čikagu.
vidit će mo i dianu, glumit će je http://en.wikipedia.org/wiki/Marsha_Thomason
jebate crnac glumi dianu, pa ona je BJELKINJA

inače EIDOS više ne radi s IQ-om tako da mi se čini novi hitman će bit fail, previše odlazi od originalnog koncepta

još će se i http://en.wikipedia.org/wiki/Keith_Carradine pojavit s ulogom nekog lika......
Z_interactive is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 23:03   #60
i muziku radi neki drugi lik.....ostaje na samo nadati se da će hitman jednostavno ostat hitman
Z_interactive is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:36.