Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2011., 20:29   #21
Gade
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 08:01   #22
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
u beti sam
hax!
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 21:16   #23
meni se svidja mada ima nedostataka
lover11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 22:18   #24
meni se prvenstveno ne sviđa skill sistem dajte mi klasični double strike (lv 6) > cleave (lv 12) > ground slam (lv 24)> LOLOMGWHIRLWIND (lv 30) sistem

nadalje, treba poboljšati response, kako kretanja, tako i napada

ubaciti još questova

i pobogu, smanjiti likovima glave

ostalo je oke, nema dovoljno skillova ali to ubacuju s vremena na vrijeme tako da će biti oke
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 16:33   #25
pobogu
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 18:40   #26
Ono, closed beta je
Manje je završeno nego Diablo III koji je isto u closed beti. Sljedeći patch kažu da bi trebao donijeti velike balans promjene, znači promjene u mehanici.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 21:12   #27
ma sve jasno, samo kažem šta ne valja trenutno
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 19:29   #28
Napokon sam upao u betu prije par dana pa sada po malo igram svaki dan. Fire Witch, lvl 27 trenutno.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 19:44   #29
jel imaš slowdownove u drugom actu? ja sam zbog toga i prestao, a imam i više nego dobru konfiguraciju
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 12:01   #30
Nemam nikakve slowdown, makar jučer me ubio lag (prvi puta) na cruel težini.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 15:23   #31
čudno
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 18:07   #32
Možda je to bilo samo tada. A možda je to bio bug koji je fixan naknadno. Kada si to prestao igrati?
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 19:13   #33
pa prije ~2 tjedna, idem baš probati sada
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 19:38   #34
radi normalno sada
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 17:12   #35
Samo da znaš, sljedeći tjedan dolazi 0.9.3 patch koji će do sada biti najveći balans patch (mnogo velikih promjena će biti), te se dosadašnji likovi svi prebacuju u zasebnu ligu, a nova liga se otvara za 0.9.3 likove. Tako da nema ti smisla sada nastaviti igrati s dosadašnjim likovima ako ne planiraš s njima igrati i dalje dok mi svi ostali igramo iz početka
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 05:14   #36
Uletio mi beta invitation, ovo je fuckin boooooring.

Cons:
- neinvetivni map layouti, mapa je bez veze, više smeta nego kaj koristi
- definitivno premali screen, svi mene vide prije nego ja njih, fali zoom i to opaki
- skill sistem je sulud
- atmosfera 0 bodova, dosadna muzika
- grafika tak-tak, očekivao sam bolju fiziku pokreta, svi trče ko baletani
- priča? nisam baš skužio o čem bi se trebalo raditi, od NPC-a nikakve koristi
- questovi su full bezvezni

Pros:

- tjah...ne znam još
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 12:30   #37
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Uletio mi beta invitation, ovo je fuckin boooooring.

Cons:
- neinvetivni map layouti, mapa je bez veze, više smeta nego kaj koristi
- definitivno premali screen, svi mene vide prije nego ja njih, fali zoom i to opaki
- skill sistem je sulud
- atmosfera 0 bodova, dosadna muzika
- grafika tak-tak, očekivao sam bolju fiziku pokreta, svi trče ko baletani
- priča? nisam baš skužio o čem bi se trebalo raditi, od NPC-a nikakve koristi
- questovi su full bezvezni

Pros:

- tjah...ne znam još
- smanji prozirnost.
- slažem se da je premali screen, rekli su da će vjerojatno neki zoom out omogućit u budućnosti.
- skill sistem je genijalan. Nauči ga dobro koristit
- act1 ima nešto lošiju atmosferu ali act 2 mi ima bolju muziku i tak
- lol grafika loša? Kada ti lik protrči kroz grm grm se zadrma (nešto što igre kao Crysis imaju), voda je genijalna, animacije mnogih monstera kada dolaze na polje su super (neznam koliko si daleko došao, vecina tih su u act 2: rock monsteri, majmuni, paukovi)
- nema priče još, ovo je closed beta (open beta počinje tek u 1. ili 2. 2012)
- questovi isto još nisu gotovi. A ionako ih nitko na kraju ne čita (barem ja nisam čitao questove u D2; bilo je odi i ubi)
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 23:09   #38
Koristio bi ja skill sistem da mi padne neki skill gem koji mogu s lukom koristit, sve mi neka melee sranja daju i imam hrpu onih gemova za charge sa shieldom, very funny...u skill tree sam na kraju ulupao 15 pointa, jedino kaj mi se digao AR, 3% IAS, FRW i još neka bezveznoća, na 50-tom lvlu ću možda uspjeti i damage dići za 5%.

Kod mape nije problem opacity, nego kaj je previše nebitnih stvari prikazano na njoj, sve one šrafirane površine kaj predstavljaju vodu, šumu, rub mape...samo reducira vidljivost, moram mijenjati opacitiy svaki put kad se promijeni tip mape, inače ne vidim mapu ili ne vidim kaj se na ekranu dešava. Pogotovo je jebada u onim pećinama, tam sam više pipao sige da nađem put nego kaj mi je mapa pomogla, još da nisu prolazi bili žuto označeni, tapkao bi po onim hodnicima do smrti. Izometrija je loša kao u HOMM V podzemnim mapama.

Bugove nisam našao, osim ponekog chesta do kojeg se nije moglo doći i lag tu i tamo zeza.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 00:14   #39
*ebo PoE kada imamo D2 i uskoro D3
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 02:54   #40
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Koristio bi ja skill sistem da mi padne neki skill gem koji mogu s lukom koristit, sve mi neka melee sranja daju i imam hrpu onih gemova za charge sa shieldom, very funny...u skill tree sam na kraju ulupao 15 pointa, jedino kaj mi se digao AR, 3% IAS, FRW i još neka bezveznoća, na 50-tom lvlu ću možda uspjeti i damage dići za 5%.

Kod mape nije problem opacity, nego kaj je previše nebitnih stvari prikazano na njoj, sve one šrafirane površine kaj predstavljaju vodu, šumu, rub mape...samo reducira vidljivost, moram mijenjati opacitiy svaki put kad se promijeni tip mape, inače ne vidim mapu ili ne vidim kaj se na ekranu dešava. Pogotovo je jebada u onim pećinama, tam sam više pipao sige da nađem put nego kaj mi je mapa pomogla, još da nisu prolazi bili žuto označeni, tapkao bi po onim hodnicima do smrti. Izometrija je loša kao u HOMM V podzemnim mapama.

Bugove nisam našao, osim ponekog chesta do kojeg se nije moglo doći i lag tu i tamo zeza.
Pa skill gem sistem je takav da te natjera da radiš trade s drugim igračima. Pitaš u general chat da ti netko proda neke archery gemove. U zamjenu im daš Orbove ili ako žele neki tvoj gem. Osim toga za questove dobijaš skill gems, u pravilu dovoljno ih se dobije. Za archery ionako mislim da imaš samo 3 skill gema trenutno (i nekoliko support gems) ali za te moraš doči na Act 2 ili čak u sljedeću težinu.

Što se tiće pasivnih skillova, odi putem za Frenzy charges, to ti je malo više od samo par bonusa. Imaš i bonus damage u pasivnim, pogledaj malo bolje.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.