Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2014., 00:09   #201
Quote:
missy_ kaže: Pogledaj post
Ja naručila ove tenisice i danas mi stigle:

Krasne su, jel dobro izgledaju uživo? Jel ta koža izgleda jeftino? I jesu udobne?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 09:19   #202
Quote:
rosemary505 kaže: Pogledaj post
Ma ja se poveselila kad ono kod vrijedi samo za UK. Napisala im oštru poruku na fejsu da zašto nas koji nismo u UK navlače tobožnjim popustima, a ono nije za nas. Kad su već tako pratili moje aktivnosti i košaricu mogli su pratiti i gdje sam i poslati pravi kod za mene ili ništa, a ne me navlačiti da biram i punim košaricu i tek na kraju skužim da kod ne vrijedi.

Odgovorili su, kažu da vide da to može biti misleading, proslijedit će svom timu da to razmotre i bit će više nego sretni da mi refundiraju poštarinu na sljedeću pošiljku, samo da napišem broj narudžbe i neki referentni broj koji mi je dao.
ista stvar kod mene! baš im poslala mail,pa bumo vidli hoće i mene počastiti hahahahha
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 13:26   #203
Quote:
Sanjch kaže: Pogledaj post
ista stvar kod mene! baš im poslala mail,pa bumo vidli hoće i mene počastiti hahahahha
stigo mail i meni će refundirati poštarinu
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 14:18   #204
Quote:
Sanjch kaže: Pogledaj post
stigo mail i meni će refundirati poštarinu
Hahaha, super, Sanjch!
Sad ne znam hoće li upaliti i drugi put, ja opet obilazim i stavljam u košaricu...
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 17:11   #205
Da, inače, što se tiče njihovih brojeva cipela i tenisica, nikad se ne zna. Ja se sjećam dok su imali trgovine u HR da su mi neke stvari mogle proći i 39, a neke su mi bile dobre i 42 Ni u jednoj trgovini nisam vidjela tolike oscilacije u veličinama. Što se tiče poštarine, jel vam nije jednostavnije da se dogovorite 2,3 cure iz Hr i pređete tu cifru od 55funti, da ne morate plaćati poštarinu
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 17:35   #206
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Da, inače, što se tiče njihovih brojeva cipela i tenisica, nikad se ne zna. Ja se sjećam dok su imali trgovine u HR da su mi neke stvari mogle proći i 39, a neke su mi bile dobre i 42 Ni u jednoj trgovini nisam vidjela tolike oscilacije u veličinama. Što se tiče poštarine, jel vam nije jednostavnije da se dogovorite 2,3 cure iz Hr i pređete tu cifru od 55funti, da ne morate plaćati poštarinu
Pa nije mi jednostavnije. Ja nisam u Zagrebu, a i druge cure je pitanje gdje je koja i onda bi opet narudžbe slale po Hrvatskoj, pa je i pitanje povjerenja tko bi naručio, kome bi dala novce, tako da mi je to isto komplicirano.
Ovo je ispalo slučajno ovako prvi put da smo se ogrebale za besplatnu poštarinu, ali neka, a moje duševne boli dok sam 2 sata birala (a ne bi uopće išla praviti narudžbu da mi nije ponuđena besplatna poštarina) i onda ups, nije za mene ta free delivery.... morala sam im to reći i dobro su reagirali, svaka čast. I još sam dobila kod za 5f off na 25f tako da će možda imati i drugu narudžbu od mene.
U krajnosti možda će dobiti 2 narudžbe, a nisam namjeravala išta kupiti... tako da im je dobra politika.
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 18:52   #207
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Krasne su, jel dobro izgledaju uživo? Jel ta koža izgleda jeftino? I jesu udobne?
Joj super su, udobne, mekane i boja je divna , baš sam razočarana što su mi velike . Hvala i drugim curama na suosjećanju . Jedino dobro što se izrodilo iz toga je što sam napokon odlučila ovaj vikend konačno napraviti album sa robicom koja je rezultat promašene internet kupovine. Pol ormara mi zauzima roba s etiketom koja mi je ili prevelika ili premala, a teško mi se odvojit od stvari kad mi se nešto sviđa, iako ih ne nosim .

Oprostite na off topicu ,ali baš mi je bezveze da New Look ne prima zamjene i povrate iz inozemstva i to mi je kap koja je prelila čašu .
__________________
D 18.05.2009. i L 30.03.2011. mamine ljubavi
missy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 19:01   #208
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Da, inače, što se tiče njihovih brojeva cipela i tenisica, nikad se ne zna. Ja se sjećam dok su imali trgovine u HR da su mi neke stvari mogle proći i 39, a neke su mi bile dobre i 42 Ni u jednoj trgovini nisam vidjela tolike oscilacije u veličinama. Što se tiče poštarine, jel vam nije jednostavnije da se dogovorite 2,3 cure iz Hr i pređete tu cifru od 55funti, da ne morate plaćati poštarinu

Zast ovo ranije nisam vidjela za cipele?!

Uzela sam ove na asosu i velike su mi za cijeli broj.. Uzela broj koji i inace nosim i imam jos cm lufta na kraju.. A bas su divne

Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 21:35   #209
Ako želi netko naručit sa mnom, javite se na pp Bar da na pola podijelimo poštarinu.
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 21:53   #210
Quote:
rosemary505 kaže: Pogledaj post
Pa nije mi jednostavnije. Ja nisam u Zagrebu, a i druge cure je pitanje gdje je koja i onda bi opet narudžbe slale po Hrvatskoj, pa je i pitanje povjerenja tko bi naručio, kome bi dala novce, tako da mi je to isto komplicirano.
A dobro, ja nekako vjerujem curama na forumu, pogotovo ako imaju puno postova. Ja sam nedavno naručivala s jednom forumašicom, još smo imale kod za 20off, pa smo iskoristile, a slanje najvećeg paketa tiskom je 15 kn. Opet bolje nego 80 za poštarinu.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 12:26   #211
Sad ste me zbunili s ovim veličinama cipela. Naručila bih si štikle, tj. sandale s visokom petom, ali nemam pojma koji broj uzeti.
Imam već jedne iz Bershke koje sad moram prodavati jer su mi prevelike, a uzela sam 38 koji inače nosim. To mi je prvi put da mi je 38 prevelik.
Ak uzmem 37 strah me da mi ne budu premale
Imate neki savjet?
tehom is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 18:36   #212
Evo koda koji sam dobila mailom pa ga probajte iskoristiti:
https://ci6.googleusercontent.com/pr...nceback_UK.jpg

Sa ovog linka vam se skine slika sa kodom na računalo, ali ako s tim imate problema kod je UKEMFEB28, za 25f potrošenih dobije se popust 5f. Vrijedi do 29.3.
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 16:42   #213
Cure,kakve su im velicine traperice?
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 19:34   #214
Quote:
gloria56 kaže: Pogledaj post
Cure,kakve su im velicine traperice?
Ja sam naručila jedne traperice do sada, bile su jako snižene pa sam riskirala, naručila sam UK 12 koji i inače naručujem. Hlače su mi taman pa bih po tome rekla da su brojevi realni.
Nisu traperice, ali naručila sam i sportske tajice i hlače od trenirke isto u veličini UK 12, također pogođena veličina.

Došla mi na mail obavijest o kodu koji važi još sutra:
-kod koji skida 15f nakon potrošenih 75f
-kod koji skida 25f nakon potrošneih 100f

http://www.vouchercodes.co.uk/newloo...=1&ud=16539621

Isplati se iskoristiti pogotovo ako vas se nađe više za narudžbu.
TkoPita-NeSkita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 20:44   #215
Vidim da dosta cura pita za veličine New Look cipela.Naime,točnog savjeta nema.Veličine se razlikuju čak i do istog para.Znači možete naručiti dvoje iste cipele a da vam dođu različiti kalupi.Znači čista lutrija.
andio is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 21:02   #216
Evo da i tu pitam..kakve su new look inspire veličine? trebala bi naručiti nekaj kolegici koja je malo jača, pa ne znam dal da joj uzmem realnu ili broj veću/manju veličinu?
radi se o ovim majicama
http://www.asos.com//New-Look-Inspir...px?iid=3417567

http://www.asos.com//New-Look-Inspir...px?iid=3931652
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 14:27   #217
Cure, na asosu je 30% off na sve nesniženo, a imaju dosta Newlookovih stvari, pa pogledajte tamo. Poštarina je besplatna.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 15:32   #218
dobila sam refund za jednu vestu sto su mi poslali u krivoj velicini i neki kod za popust od 25%, međutim ne vidim nigdje taj kod... jel imao netko slican problem?
Krampic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 20:38   #219
Želi netko naručit nešto s new looka?Nedostaje nam 100kn za besplatni shipping
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 23:56   #220
Quote:
Krampic kaže: Pogledaj post
dobila sam refund za jednu vestu sto su mi poslali u krivoj velicini i neki kod za popust od 25%, međutim ne vidim nigdje taj kod... jel imao netko slican problem?
Mislim da bi trebao biti u mailu. Ako ga ne vidiš, javi im.
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.