Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2012., 01:26   #41
Quote:
kiselikupus kaže: Pogledaj post
Hvala

Da, taj prijelaz juniori-seniori je važan. Ima ih masu dobrih juniora, a nikad od njih dobri seniori.

Cura mi je simpatična, pa pitam(naravno nikada je nisam vidio kako igra, nego ovako iz nekih intervjua njezinih) I inače baš ne pratim ženski tenis, baš pomažu ovakvi postovi.


Inače za no_gamea ovo je njezina slika, treća po redu je Ana(svježa slika sa ovogodišnjeg Wimbledona gdje su ona i njena partnerica u paru poražene u finalu Wimbledona.
Kako se ova Belinda Benčić razvila i izrasla u godinu dana.Vidio sam sliku od prošle godine kada je izgubila od Ane u 3 seta.
no_game22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 08:15   #42
Jucer navecer Ante Pavic na challengeru u Binghamtonu (SAD) izgubio od domaceg kvalifikanta,1622.na ljestvici Andrew Cartera 6-2,2-6,3-6.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 10:17   #43
jel taj pavic igra na collegu nekom jer vidim da igra sam u americi turnire,
drugo sto se tice vekicke meni je takodjer njen raspored cudan, iduci turnir ce igrati u engleskoj tjedan poslije ovog u brazilu, a mogla je 2 zaredom u engleskoj
mislim da je sa ta 2 ispunila kvotu turnira koje smije igrat, neki kazu da ce igrat kvale na usopenu, al sumnjam
eliii is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 12:57   #44
savic izgubila 2-1 u setovima, ali protivnica je negdje 120 na ljestvici i u naletu, tako da je tu negdje anina prava vrijednost, mozda i top 100 fine bodove je dobila sam sto se kvalificirala
eliii is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 13:10   #45
7 bodova nije nešto, ovo je bila rijetka šansa. Prolaz prvog kola je 20 bodova.
jpm is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 23:18   #46
Evo tog intervjua sa Anom Savić

http://www.itftennis.com/procircuit/...ana-savic.aspx
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 01:26   #47
Ne mogu izdržati da ne napišem nešto o 25k u brazilu. M. Gonzalez prošla lagano prvo kolo, a ove godine je tri puta izgubila od ane k. Zaključke izvucite sami.
jpm is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 01:31   #48
ja sam cuo da je perspektivan i Borna Coric

btw. Donna nastavlja da pobjedjiva po "miki maus Itf-ima"

Konacno odigrala I pobijedila 1.kolo protiv Kurata Nathaly, Bra 64 63. U zahtjevnim uvjetima zagrijavala sam svoja oruzja, uvijek tezak prvi mec poslije toliko cekanja, ali spremna za sutra! (sa Fb)

Inace, tek 15-god. a vec ima 2.700 fanova

Quote:
eliii kaže: Pogledaj post
jel taj pavic igra na collegu nekom jer vidim da igra sam u americi turnire,
drugo sto se tice vekicke meni je takodjer njen raspored cudan, iduci turnir ce igrati u engleskoj tjedan poslije ovog u brazilu, a mogla je 2 zaredom u engleskoj
mislim da je sa ta 2 ispunila kvotu turnira koje smije igrat, neki kazu da ce igrat kvale na usopenu, al sumnjam
Mislim da bi za US Open kval. morala dici ranking za 15-ak pozicija
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild

Zadnje uređivanje Greco : 19.07.2012. at 02:17.
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 02:55   #49
Vidim sad da je Lucic izgubila parove u SAD-u, odlucila je igrati parove ,a ne singl (WTA Carlsbad)
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 14:33   #50
Jucer Draganja izgubio u drugom kolu Recanatija od australskog kvalifikanta Propoggia (606) 4-6,6-7.Danas igra Mektic,protivnik mu je treci nositelj Francuz Serra (127).
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 15:30   #51
pa Lučić nemože igrat u glavnom ždrijebu Premier razine wta sa svojim rankingom, tak ni u Carlsbadu..osim ak ne dobije wc, a to je vrlo teško..il ak igra kvalifikacije što ovdje nije bio slučaj..
Blue Corsair is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 16:04   #52
Quote:
Blue Corsair kaže: Pogledaj post
pa Lučić nemože igrat u glavnom ždrijebu Premier razine wta sa svojim rankingom, tak ni u Carlsbadu..osim ak ne dobije wc, a to je vrlo teško..il ak igra kvalifikacije što ovdje nije bio slučaj..
zasto nebi mogla, pa ona je trenutno 98. a 4 igracice su u glavnom zdrijebu, a da su iza 100. mjesta

link
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 16:42   #53
zbog ovoga Women's ranks as of June 4, 2012

dakle lučić je tada bila izvan prvih 120-130, neznam točno trebalo bi pogledat liste za tada..zato niti nije ušla u main draw..koliko ja znam, ranking za entry listu turnira se uzima uvijek par tjedana ranije u odnosu na trenutni renking
Blue Corsair is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 17:49   #54
bezveze, 5-6 tjedana prije praviti listu, znaci Federer je #1 na Us Openu
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 17:53   #55
rođo do us opena ne brani puno, najvjerojatnije će bit tako
Blue Corsair is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 17:57   #56
Ne kužim da tebi treba osnove objašnjavat, entry lista 6 tjedan prije turnira, nositelji na turniru po listi od ponedjeljka. Entry je važan samo kad imaš ranking koji ti ne jamči ulaz na željeni turnir, pa onda čekaš zatvaranje liste ili još i dalje na alternativnoj listi.
jpm is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 21:03   #57
Izgubio Mektic od Serre 3-6,4-6.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 10:40   #58
Marcan i Draganja su u polufinalu parova u Recanatiju,igraju sa Australcima,Lemke-Letcer.

Dodig i Melo takođe danas igraju polufinala u Gstaadu,protivnici iz Kolumbije,Farah-Giraldo.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 14:18   #59
dodig i melo bezveze spusili u king tb 10-8 :/ steta, prilika odlicna za osvojit turnir, kod muskih je za kvale gsova negdje cut off oko 300tog mjesta, moguce da je na wta drugacije, inace dona prosla i drugo kolo, danas igra 1/4
eliii is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 14:41   #60
Quote:
Blue Corsair kaže: Pogledaj post
pa Lučić nemože igrat u glavnom ždrijebu Premier razine wta sa svojim rankingom, tak ni u Carlsbadu..osim ak ne dobije wc, a to je vrlo teško..il ak igra kvalifikacije što ovdje nije bio slučaj..
Mislim da se ona sama zeznula, opet je bila prva ili druga ispod crte, pa je valjda mislila da ce netko odustati i ona uletiti u MD.......ne vidim neko drugo objasnjenje, ako je vec dosla igrati parove ...trebala je igrati kvalifikacije
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:22.