Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2012., 11:51   #61
Hvala svima

Miss p -jako lijepa haljina. Zara?
mierda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 15:21   #62
Quote:
pupetta.maresca kaže: Pogledaj post
ok, da ne ispadne da komentiram a nista ne postam

Ovo je jutrosnja kada ne znam sto da obucem, a ljuta sam i neispavana i moram hitno u kemijsku jer su (vjerovatno) unistili muzev pulover (a nece priznati, neg mi vele da sam dala 200 eura na pulover sa greskom ).
Brijem da je suknja predugacka i da babski dojam i nikako da se dogovorim sama sa sobom dal da ju kratim ili ne



meni je OK suknja, nije mi babska, ali ja bih na nju obukla recimo jednostavnu bijelu košulju dugih rukava i neke tamne gležnjače, ne bih ove čizme ni kaput ni torbu

Quote:
EkatarinaVelika kaže: Pogledaj post
kjut samo mi ove čarape i peta na cipelima ogroman višak
From A Nut House is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 19:25   #63
hvala na komentarima.
izvinjavam se sto sam stavila prevelike slike...nadam se da su sada odgovarajuce velicine

pantalone su H&M



EkatarinaVelika is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 20:03   #64
Quote:
redheadlady kaže: Pogledaj post
pupetta suknja je super, meni ne djeluje babsko zbog boja... kombinacija bi mi bila bolja da su čizme u drugoj boji.
mfashionfreak lijepo, šal mi je nepotreban ali nije da smeta
evo mene danas...
http://
gornji dio mi djeluje malo neusklađeno s donjim, al ništa previše. -odakle je suknja? Prelijepa je
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 12:31   #65
Subota. Radna subota. Danas je kod mene naime radni dan, i ovo sam trebala nositi u novi najdraži restoran, za ugodno društvo u radnoj pauzi i rice noodles s tofuom i ljutim umakom s kokosovim mlijekom . No planovi su valjda tu da se mijenjaju, pa me ova kombinacija odvela samo do banke i dućana, pa nazad kući; no sve je ispalo sretno, jer mi je spletom okolnosti baš trebala slika jednog slojevitog outfita - a kad slike već imam, neka ih i ovdje. Sve komade već znate osim čizama, ali ni one nisu nove - imam ih već godinama, samo ih nosim (pre)rijetko, ali radim na tome da - umjesto da uložim u novi par čizama - to promjenim ove zime
Naučila sam iz komentara u zadnjih par tjedana da ovo neće biti svačija 'šalica čaja', i to je naravno OK, ali ja se u ovakvim outfitima zaista najbolje osjećam





nosim: haljina: nakkna; čizme: g-star raw; grilonke: calzedonia; vesta: pull & bear; kaput: zara
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 12:38   #66
xavi, krasno ti je ovo, stvarno jedna od najboljih tvojih ikad. ja i tvoje cipele se već godinama ne slažemo () ali ove čizme lajkam mucho i nosi to češće sviđa mi se kako su čizme dale kombinaciji neki mrvicu, usudim se napisati, rockerski štih. treća fotka je zakon
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 12:42   #67
xavi, nisam nikad komentirala ovdje, bacim pogled rijetko..ali ovo tvoje, prasiceee počevši od one nakkna haljine , pa do kaputa..i cizme su krasne..kolika im je peta? nisu skroz ravne jelda?
delicatessen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 12:44   #68
Xsavi, cim sam te vidjela pao mi mrak na oci

:P

salim se,
no za ozbac nista ne vidim, sve je crno

ali cizme mi se cine zakon
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 12:48   #69
xavi, lipo ti je ovo cizme su mi bile ruzne na onoj slici sto si stavila prije par dana, al na tebi mi nisu lose
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 12:52   #70
Quote:
pupetta.maresca kaže: Pogledaj post
Brijem da je suknja predugacka i da babski dojam i nikako da se dogovorim sama sa sobom dal da ju kratim ili ne

suknja je jos najbolja u ciloj ovoj prici cizme, torba i jakna mi se ne svidjaju ni u kombinaciji ni zasebno
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 13:01   #71
Inače ne komentiram ovdje, ali sada moram. xavi ovo je haljina je , nešto što bi ja isti tren kupila i s užitkom nosila (čak pomalo i zavidim), a i čizme su mi
marixa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 13:03   #72
redheadlady, kjut, volim jako kombinaciju tih boja samo bi ti nesto drugo obula
EKV, kul mi je ovo nije nesto sto bi ja nosila, ali zanimljivo je sa jaknicom, bez nje mi se malo manje svidja
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 14:28   #73
Xavi, meni je ovo, kao i uostalom sve tvoje, jako lijepo i ove čizme su baš "šlag na tortu" i s obzirom da nema nikakvog nakita super podižu kombinaciju.

Sad baš razmišljam kak su meni stilovi nekih ljudi ovdje super i gotovo sve što stave na sebe mi izgleda u globalu dobro (npr. Xavi, Lilie, Kiki, Lady, Likica), a gotovo niti jedan nema veze s onim drugim, dapače, to su totalno različiti stilovi odjevanja. I to vidim i po svom odjevanju, izgleda da se još nisam baš našla
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 15:21   #74
@xavierkat
Odavno me na ovoj temi nešto nije oduševilo kao tvoja zadnja kombinacija
Ja ti nisam modni znalac, al meni ti je to super
__________________
People are strange
Aileenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 16:03   #75
aileenn, marixa, freakette, pupetta, hvala

@repti i rumpus, istina je negdje između vas dvije: čizmice nisu onako ružne kao na slici s weba, ali nisu mi uživo ovako lijepe kako su ovdje ispale (već sam rekla da su meni svi moji outfiti najljepši na slikama - imam nekakav ludi fotić koji sve smanji, suzi i da malo sjaja, pa izgleda više cool; kao ova zadnja slika, na kojoj kaput izgleda jako fora, a zapravo je vrlo običan ); naime, imaju dio svjetlih šavova i nešto sitno natpisa, što mi nije baš po volji, ali je koža jako fina i vrlo su udobne;

@delicatessen, haha, kako si samo snimila to za čizme? imaju tek nekih centimetar i pol pete, nema više
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 16:09   #76
@ xavi.. aj daj di je taj link od cizama da ih iz svih kuteva pogledam

edit: nasla..oo ima tu bar 2,5cm...to je za mene previše

Zadnje uređivanje delicatessen : 10.11.2012. at 16:14.
delicatessen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 16:18   #77
dala bih ja, ali ne znam ima li ih više igdje, jer su zaista stari model (mislim da su moje jedno 5 godina stare ) a ne mogu se sjetiti ni kako se model zove, znam samo da je nešto kratko (ako te baš zanima, bacim oko na kutiju kad dođem doma )...pa prilažem tu jednu jedinu ružnu fotku koju je repti spomenula

edit: haha ma mislim da nema - ali ću iz znatiželje premjeriti iste kad dođem doma
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 17:46   #78
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
...
Naučila sam iz komentara u zadnjih par tjedana da ovo neće biti svačija 'šalica čaja'...
Moja je! Predobro
__________________
--------------------------------
Peek-a-Boo! is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 17:50   #79
Quote:
pupetta.maresca kaže: Pogledaj post

Definitivno ne na tu jaknu, a boja čizama bi mi još bila ok da su to gležnjače, ovako je preveliki kontrast. na tu kombinaciju i tu dužinu čizama mi više leži crna boja. suknja je prekrasna i da se dobro kombinirat.
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 18:05   #80
hvala cure na komentarima
haljina je iz zare...rukavi su kožni...nosila sam ju i na grilonke i na gležnjače, ali sama po sebi mi je dovoljno zanimljiva i svaki komad nakita koji posjedujem bi mi bio suvišan...
zimi uvijek imam nešto od umjetnog krza na sebi, makar samo na rukavima...da me grije

xavi

pupetta suknja da, ali ne na ovu kombinaciju...

mff simpa zimska kombinacija

readheadlady zgodna

ne znam zašto, ali općenito su mi sve kombinacije od kad je zahladilo puno ljepše od onih ljetnih...
miss p is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:35.