Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2017., 03:56   #2101
Ako ima neka cura koja za sebe misli da je dobra i simpatična i da dobro izgleda (više padam na slatke nego na zgodne), može mi se javit, i ako se voliš dosta smijat je plus, što se tiče izgleda da si niža od mene, u principu što niža to bolje (ja sam 181 cm), i preferiram mlađe cure ili koje izgledaju mlado.
Inače sam ovako intelektualan tip i mogu i volim pričat o dosta stvari, tako da ako i ti voliš to mi je kao neki bonus, ali nije mi uvjet, najbitnija je kemija.
Slično je i što se tiče interesa, donekle je bitno ali nije presudno. Volim vožnju biciklom, gledanje filmova itd., ima toga.
Ne smeta mi ako si malo povučena ili sramežljiva, dapače to mi je slatko, ali mi se sviđa i kad cura dosta priča.
E sad budući da situacija zahtijeva da napišem nešto o sebi, iz Zg sam, dobrog sam fizičkog izgleda i u dobroj fiz. kondiciji, u ranim tridesetim (ali izgledam dosta mlađe), živim solo, bavim se nečim u životu i imam određene planove koje namjeravam ostvarit, i usput se dobro zabavit. Pitaj slobodno ako te još nešto zanima, makar nisam za neka jako dugačka dopisivanja, draže mi je uživo.
mammoth is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 08:43   #2102
muškarac (50+) traži ženu bez obaveza i s voljom za ugodna prijateljska druženja u Maksimiru, izlete na Sljeme, pješačenja po Trgu, Tkalči, Zrinjevcu... izlaske u kino, kazalište, neograničena brbljanja i sve što nam padne na pamet...
uvjet: da si 40+, nižeg rasta (do 1.65m), vitka, slobodna, sama, vedra i pozitivna

nisam za beskonačna online dopisivanja, radije bih odmah na kavicu, pa ako kliknemo… da zgrabimo te male, velike sitnice koje život čine ljepšim i sadržajnijim i zbog kojih nam izazovu jutarnji smiješak
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 16:25   #2103
Neko drukciji, decko, 31 godina i Splita, koji vise voli prirodu i otvoren prostor od zadimljenih klubova trazi istu takvu curu. Savrseno nesvrsenu strebericu koja voli prirodu, dobar film, umjetnost. Nekog ko voli otic na izlet i s kime se moze smijat kako sebi tako i drugima. Sve u svemu savrseno nesavrsenu osobu sa zlicicom simpaticnosti

Ako imas 26-36g i prepoznajes se u oglasu cekam tvoju porukicu u inboxu :cererk:
chuspy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 17:43   #2104
Ja sam musko s upravo navrsenih 30 god. Imam cca 183 cm, i na to nosim cca 70 kg. (Serem, manje je, al meni neugodno...)
U potrazi sam za zivotnom druzicom mladjom od mene iz razloga drustvenih normi, a i da ga jebes, dusa boli.
Pisao vec par oglasa do sad, nisi se jos ni jednom javila. A bas tebe trazim... Pa da ovaj put budem malo precizniji, pa kud puko da puklo.
Trazim zensko bice ugodnog stasa, nize od mog stasa cca 10 centi. (Obuces pete pa ja nizak,ne)
Mrsaviju. Moze i anoreskicnu koju cu s vremenom naucit da je spek ukusan 24/7 i da se ne mrzimo medjusobno. Sam necu visu i vecu od sebe. Bumo se dog.
Volim mrzit. Brijem da bi eng. naziv za to bio hejtat. Ne znam dal je to mizantropija, bezvoljnost, il opcenito ne zadovoljnost vlastitim zivotom al tu je.
Smatram to vlastitim smislom za humor. Ima notu.
Volim cut njezan glas. Volim zenstvenost.

Ovaj oglas pisem iz razloga jer sam danas planirao trcat, a posto sam ocekivao kisu sam poceo pit. U 5 skuzio sa sam pijan i da mi propao dan.
Trebam pozitivan mood swing.
Ovaj oglas pisem jer nisam savrsen, nit cu bit. Jer mi pun kuki ekipe s dejting stranica, koji, kak da to kazem, seru.

Ukratko, 30 god, iz Zg. Trazim djevojku 23-29 cca. Zaposlenu, il nezaposlenu al da trazi poso, koja oce djecu jednog dana, penziju, zajednicko grobno mjesto na mirosevcu (jebes ga mirogoj sumnjam da si mozemo priustit)...

Sanducic otvoren.

Edit;
Ja iz Zg , ti iz Zg.

Zadnje uređivanje Zeggrez : 17.04.2017. at 17:48. Reason: Fulah definiciju lokacije, zamalo bilo bejala, ne
Zeggrez is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 20:08   #2105
Vrijeme je za novo oglašavanje

Pokušavam pronaći djevojku za nešto istinski "pravo",pišem ovdje oglase iz razloga što u "stvarnom" životu rijetko upoznajem nove ljude jer sam povučen pa se moja druženja uglavnom svode na društvo sa samim sobom
Nije da mi je toliko loše ali fali mi ljubavi,onaj neki oslonac u životu..treba mi cura sa kojom cu biti najbolji prijatelj i ono nešto više što se zove ljubav.
Curu koja nije površna nego zna što želi i traži da ju netko voli istinski iz dubine srca.

Nešto o meni: 30godina,volim PC igre,SF,fantasy,serije/filmove,provoditi vrijeme negdje na osami u prirodi,kratke vožnje na biciklu,maštati o nekim nestvarnim izmišljenim svjetovima
Također volim životinje,rock/metal glazbu..nordijsku mitologiju itd..ponekad znam biti i dosadan pogotovo onome tko nevoli šutljive ljude...

Eto, ukoliko se pronalaziš u ovome napisanome a žensko si između 24-30god slobodno se javi,ako je bitno iz središnje Hrvatske sam.



Volio bi da mi se ne javljaju cure iz dosade ili one koje se jave na svaki oglas
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 17:44   #2106
Volio bih upoznati biseksualnu ženu :klap::klap:
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 15:00   #2107
Tražim žensku osobu iz Zagreba koja ne koristi neki od oblika sarkazma i paradoksa u svakodnevnoj komunikaciji.

*1950 u mom podnicku ne označava godinu mog rođenja
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 16:43   #2108
Quote:
Elisea kaže: Pogledaj post
Hey ho let's go!

Odlučila sam staviti oglas i biti što preciznija:

Dakle, jako visoka cura (oko 180 cm), navodno oku i uhu ugodna, koja obitava u Zagrebu, nije tipična naprlitana cura koja u tramvaju grebe umjetnim noktima po zadnjem iPhone-u, već sluša dobru glazbu i razmišlja kako bi bilo dobro sad u proljeće otići na kavu s mužjakom svoje dobi, šetati, voziti bajk ili čak se držati za ruke , traži sljedeće:
jako visokog mužjaka (preko 185 cm, no ne žali se ako je i više, dapače ), koji obitava isto tako u Zagrebu, ima od 26-7-8 do 30-1-2 godine i sluša isto tako dobru muziku, a sigurna sam da nema umjetne nokte.
Osim tih vrlina, ok je i ako je dotični mužjak pametan, sposoban, nije pi*čka, ne voli preduga dopisivanja, igrice, varanja, natezanja, istovremena dopisivanja s 10 osoba, i naravno pazi na svoje zdravlje, ugled i izgled , voli se kretati, izići negdje, biti među ljudima i dobro se i zezati te uživati u životu.



Sve jasno
Inbox je tu
Dig in!



Malo sam zaboravila na Forum, ali oglas i dalje stoji
PS. Oni koji su se već javili, neka se ne javljaju ponovo.
PS2. Ako vam ne odgovorim na poruku, ne znači da nisam pročitala niti da mi trebate poslati još 4 iste, već me niste ničim zainteresirali u prvoj poruci.
Cilj mi je da se javi neka "odgovarajuća" osoba, a ne vas 300 "očajnih" s upitom "Ja imam 170 cm, zašto baš ne ja?"
__________________
To bring the pieces back together rediscover communication.
Elisea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 04:45   #2109
Tražim osobu koja osjeća život na način na koji ga ja osjećam.

Tražim curu koja hoda kroz život sa određenom dozom melankolije, sjete. Koja gleda u oblačno nebo i divi se prizoru, no u isto vrijeme osjeća neku vrstu čežnje. Ne nužno tuge, već pozitivne melankolije. Tražim onu koja će ove riječi razumjeti, koliko god se pretenciozne možda one na prvi pogled činile, jer se u njima pronalazi.

Tražim ženu koja se ne srami svoje seksualnosti, i koju nije briga za društveno nametnute norme koje joj govore kako bi se ona trebala ponašati. Ženu koja je senzualna i strastvena na sebi svojstven, pomalo mračan način. Koja bi radije ostala pod toplim plahtama sa posebnom osobom tijekom hladnog kišnog dana, nego partijala vani u fensi klubovima sa glasnom, zatupljujućom i uvijek istom glazbom. Onu kojoj pjesme slične ovoj približno dočaravaju što ovdje pokušavam izraziti, ili u najmanju ruku ju ne čine ravnodušnom. Tražim onu koja cinično odbacuje koncept romantike i srodne duše, no duboko u sebi želi da ju pronađe. Tražim puno znam, a za uzvrat dajem cijelog sebe, sa svim svojim manama i vrlinama.

Ja sam muškarac/dečko/momak iz istočnog dijela zemlje, u srednjim dvadesetima. Neću se ograničavati na lokaciju i godine, iako je dakako blizina meni u objema prednost, stoga ako smatraš da sam sa ovime opisao upravo tebe, javi se. Nisam ovdje da ubijam vašu dosadu, niti sam ovdje za beskonačno dopisivanje bez granica. Izmjena riječi je super, ali dokle god ona ima svrhu. Konačni cilj je ipak upoznavanje, ako si kliknemo. Također nisam od onih koji traže esej od osobe u početnoj poruci, javi se kako želiš, dokle god znaš što želiš. Više informacija o meni ćeš naravno saznati razgovorom, jer mislim da sam rekao ono što je stvarno bitno najbolje kako sam mogao. Nikad nije lako izraziti osjećaje putem riječi, a da to nešto znači. Ako tebi nešto znači, javi se.
TheRevenant is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 12:11   #2110
Većina muškaraca na ovoj stranici izričito traži mršaviju djevojku, ali ne dam se obeshrabriti!

Ja sam jedna plus-size damica (Lucija Lugomer tip, da se poslužim primjerom našeg prvog plus size modela) iz Zagreba, ostvarena koliko jedna uskoro 30-godišnjakinja može biti. Volim knjige, dobre filmove, dobro društvo, dobar razgovor. Umjetnička duša u poslovnom kompletiću.

Tražim prijateljstvo. Dobar sam slušač, a i sama imam zanimljive priče.

Od tebe očekujem da si dobro društvo, otvoren, prijateljski raspoložen i općenito dobra i topla osoba. Ne mogu se zamisliti u razgovoru s nekim tipičnim malicioznim forumskim trolom, pa molim da se takvi negativci ni ne javljaju.

Pozitivna sam osoba, dobar prijatelj, mogu biti rame za plakanje, uho za slušanje, društvo za razgovor i smijanje, sve što tražim je ono što i sama pružam.
Ar1st0cr4t is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 12:44   #2111
Tražim žensku osobu za dopisivanje ,a možda i nešto više ako kliknemo.Ja sam iz Zg,istočni dio,27 god, 193 cm,svjetlo plave oči, zaposlen,slobodno vrijeme najvise provodim u vožnji biciklom,igranjem kosarke,slušanjem muzike praćenjem sporta,ponekad plivanje, nisam baš lud za izlascima, više volim prošetati, otići u kino,pogledati neku predstavu i slično, ako mi je baš jako dosadno onda maltretiram buraze ;-) sve ostalo na PM.

Poslano sa mog C6603 koristeći Tapatalk
TonyZg12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 18:28   #2112
Smile 40+

tražim muško društvo za potencijalnu vezu
ne zanimaju me plitki i površni odnosi bazirani na povremenom seksu

ako si stariji od 40 godina (do 55), visine iznad 185cm, solo, nepušač, sportski tip i optimist, iz Zg ili okolice, čekam tvoju poruku

visina mi je bitna jer sam visoka 180 i ne volem gledat muško prema dolje

vodim zdrav život (bez fanatizma, pojedem i junk food ponekad, popijem čašu vina...), redovno sam u teretani i na biciklu, volim vrijeme provoditi u prirodi a ne po klubovima
pušenje ne podnosim

optimizam sam navela jer na žalost primjećujem da je puno ljudi koji su zašli u četrdesete nekako istrošeno, ogorčeno, pesimistično, bez volje i inicijative, kako je to Kekin lijepo opisao u "Roštilju"
a ja sam pozitivna, imam jako puno energije, optimistična i još uvijek ima toliko toga što želim istražit u životu
vječna klasa optimist
pa bi nekog sličnog pored sebe

također je bitno da radiš (po mogućnosti ne u državnoj službi) i imaš normalne prihode - ne tražim sponzora, nego nekog sebi ravnopravnog

i da, jako mi je bitno da si solo.
molim sve nesretno oženjene, one koji su neshvaćeni/usamljeni/ne znam kaj sve ne u svojoj vezi/braku da me zaobiđu.
kad sam prije nekoliko godina stavila oglas na forum, unatoč ovoj istoj molbi masovno su se javljali upravo oženjeni i većina je lagala da su solo. fakat mi se ne da opet prolazit kroz te gluposti...

eto... čekam
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba

Zadnje uređivanje sunce : 21.04.2017. at 18:56.
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 20:39   #2113
Tražim žensku osobu za bacanje diska i igranje ping ponga. Moraš bit ispod 27 godina starosti, viša od 175cm te imati između 200-1000 postova na forumu.
Ne tražim veze niti nekoga za pričati o svakodnevnim stvarima, jednostavno druženje i rekreacija na otvorenom. Lokacija Zagreb zapad.
Bugsy93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:02   #2114
Trazim zensku osobu za dopisivanje i dijeljenje iskustava. Imam 30 godina, starije zene dobrodosle.
__________________
Ljubav je za mlade.
flečer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:15   #2115
Nakon uspjesnog oglasa otprije mjesec dana,ali koji nije rezultirao nicim previse spektakularnim (sto je najvjerojatnije i ocito jer se opet pise oglas), eto me opet

Ukratko:27 g, 194 cm, ZG,tamnosmeđa kosa,plave oci.U slobodno vrijeme pokoje pivo, u zadnje vrijeme pub kvizovi,a osobito volim promatrati bicikl u uglu stana prekriven prašinom kojeg sam kupio za rekreaciju po nasipu i put na posao.

Trazim zensku osobu od 20 do 30 g za druzenja raznih vrsta, od biranja orašastih proizvoda u Konzumu i zajedničkog naručivanja usb-a preko ebaya pa nadalje (mozemo ponekad i nesto drugo narucit,ionak su mi najnarucivaniji proizvodi ogrlice za sestru).

Eto,ak je neka spremna riskirat,nek se javi.

PS:naucio sam kuvati!!!
Baraba12321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 09:39   #2116
Wink Potražujem

Pozdrav svima!

Muškarac iz Zagreba (40 godina), visok 194 cm i težak nekih 110 kg, skroz kratka crna kosa. Otvorena uma, uvijek velim sve kaj mi je na pameti, volim puno klafrati. Tražim slobodoumnu žensku osobu isključivo iz Zagreba, poradi ugodnih druženja. Ono kaj mi je bitno da si otvorena po svim pitanjima, godine nevažne, da isto voliš reći sve kaj misliš i da voliš puno klafrat poput mene! Ne očekujem ništa prek noći, neg želim da se prvo putem tipkanja probamo skužit, da li si odgovaramo ili ne. Tek onda može kava i molio bih da mi se ne javljaju osobe koje nisu u stanju složit, dvije suvisle rečenice! Zahvaljujem na čitanju!
Spliff is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 16:38   #2117
Da li bi netko bio voljan mi pokazati zg, onako turistički. Bio sam u zg milijun puta, nikada grad nisam doživio kako spada, uvijek bilo moram biti u 14h kod točke A, nakon toga idem doma.

Ako sam i nekada s nekim bio čisto u nekoj šetnji gradom, to je bilo brzinski, ta osoba je morala negdje ići. Ne mislim ja na nešto spektakularno, već čisto jedan vikend, prošetati lagano gornjim gradom, otići na vidikovac u ranim jutarnjim satima, neki đir po Jarunu napraviti, otići u Maksimir, na Medvedgrad u botanički. Mislim da bi za vikend za to bio dosta nego dovoljan. Prijedloge slušam.

Normalno izgledam, tako da vas ne bi sramotio rekao bi da imam i dovoljno tema za neki normalan razgovor, volim putovanja, biciklirati, prirodu, pogledati neki dobar film, tako da mislim da bi imao dovoljno tema za razgovor s većinom ljudi, pogotovo što se ne poznamo. Barem na početku čovjek ima dovoljno tema za razgovor. Ovo sam mislio kada malo zatopli, jedan vikend u 6 mjesecu.

Jasno je meni da nitko svoje vrijeme ne bi trošio tek tako, zato što je dobar, da meni pokaže grad , pravi društvu i ispuni mi želju. Kao što ništa u životu nije besplatno, tako niti ovo, spreman sam platiti tu uslugu. Sada koliko ? ne znam, nije da sam ovo ikada radio, ako je netko zainteresiran, neka se javi, kaže svoju cijenu, pa ćemo se dogovoriti. Imam 31 godinu
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 20:18   #2118
Ima li tu koja slobodna ili nesretno zauzeta cura/žena pa da bacimo malo chata i druženja i poznanstva?
Nije valjda da su sve uredne domaćice i happy u životu
Mislim...bilo bi lijepo, al kako je danas to u životu sve blesavo eto i blesava oglasa
Dečko u 30-ima, normalna izgleda, dobre duše...traži isto tako iskrenu curu/ženu za poznanstvo bilo kakvo. Godine ne igraju ulogu ako je osoba normalna za razgovore i dogovore
momakman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 20:28   #2119
Šarmantan momak star 27 godina traži još šarmantniju curu iz Zagreba Stariju od 18 a mlađu od 32. Da ne puši cigarete te da nema problema što sam visok 175. Sve ostalo na pm!
__________________
Poskočica
.. i neznam kako razum može ljubavi odoljeti ...
earl Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 17:02   #2120
33 godine, zavrsen faks, radim u struci, 185 cm visok, trcim, setam, vozim bicikl, idem na kavu i kino . Curu slicnih godina iz Splita ili okolice za malo dopisivanja i neku kavu
longfield is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.