Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2014., 15:03   #81
Quote:
BrianJohnson kaže: Pogledaj post
Koliko je zahtjevna igra. Imam računalo staro par godina. Quad core procesor i 4 gb rama. Grafika HD Radeon 5670. Nedavno sam imao problema s Divinityjem. Štekalo je dosta.
trebao bi na medium igrat sa nekim opcijama isključenim. ja imam isto slab pc pa mi je većina toga postavljena na high/ultra, osim tekstura koje su na medium

1080p rezolucija
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 15:21   #82
Ok, hvala. Definitivno ću odigrat.
BrianJohnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 19:26   #83
ma meni je nesto cudno. ubio sam jednog kapetana koji me ubio barem 5 puta dok nisam igru malo skuzio. 100% sam siguran da sam ga ubio pomocu njegove slaboti i opet doleti ni od kud i ubije me
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 19:34   #84
Zekan, bilo je o tome pa procitaj. https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...4&postcount=46
nowhere is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 20:24   #85
a u klinac
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 20:39   #86
Samo nek raste, bacit će bolje rune.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 07:09   #87
Kakva igra, majke ti priznajte da ste ludi
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 11:39   #88
Rijetko koja igra me uspjela toliko zadržati uz komp svake večeri/noći.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 12:13   #89
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
Kakva igra, majke ti priznajte da ste ludi
Mene malo razocarao onaj prvi Black captain, doslovce - iako me okinuo par puta, nije se dogodilo nista, kao da su namjerno nerfali damage za taj dio.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 00:10   #90
To je istina, s onakvim legendarnim oružjem bi trebao biti poguban, a ne malo buffani Captain...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 02:39   #91
igra je jebeno zanimljiva osim price koja je dosad nis posebno

jednog lika sam ubio valjda 10 puta u sat vremena i iznova nikne iz zemlje svaki put kad udjem u veci fajt a onaj lik koji me ubio dva puta na samom pocetku narastao jebeno u medjuvremenu na lvl 18 i jedva sam ga uspio dobit, imun je na jebeno sve sto sam ja spec-ao, morao sam grajndat da dignem ranged combat abilitiiese inace ga ne bi mogao ni ogrebat

svidja mi se sto te igra prakticki forcea s vremena na vrijeme da potpuno mijenjas taktiku i stil borbe inace bi ranged+stealth bio op posebice kad otkljucas chained shadow shot i onaj ultimate dagger ability

melee combat daleko najzanimljiviji ali daje i najmanje nagrade u vidu experiencea i prilicno je riskantan pogotovo u strongholdima

p.s nabijem ghoulove na kurac
anati is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 09:22   #92
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
To je istina, s onakvim legendarnim oružjem bi trebao biti poguban, a ne malo buffani Captain...
meni to ok, nek se vidi da smo ljuti i da meljemo sve pred sobom, pogotovo tog lika. taj je zaslužio brzi pad
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 17:08   #93
Meni je ovo bilo jako fora igrati u početku, ali jednom kada sam shvatio kako stvari funkcioniraju sve je postalo nekako previše lagano.
__________________
e ljudi kako cuu stavit da se na laptopu touch ima ono udubljenje samo kad to stisnem necce da se zakljuca kako popravit to?:P (c) simlenavi
sckzr is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 15:37   #94
predlazem ti da doslovce namjerno pogines al ne ono debilno da pustis prvom orku da te ubije neg se zaleti u stronghold i okupi jedno 5 captaina i nemoj koristit ultimate i pofajtaj se i jednostavno kad ti dosadi pustis da te kapetan ubije i tak jedno dva tri puta, vjeruj mi da ce postat zanimljivije

meni je isto brzo dosadilo pogotovo jer sam tezi grajnder po vokaciji pa sam odmah isao prvo okolo skupljat stvari i ubijat i vec imam sva 3 ultimatea a nisam zavrsio 50% main story

ak dozvolis kapetanima da malo ojacaju ili kroz advance time ili jos bolje ak ubiju tebe igra postane neizmjerno zanimljivija i teza i naci ces se u situaciji da nekad moras i pobjec od borbe ili spasavat se sa last chance i na kraju ces cak i koji put izginut fair and square kad te lik 2-shota

ps stealth je OP, a i melee combat je mnogo zanimljiviji
anati is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 18:08   #95
Sad je kasno jer sam prošao igru.

Velim, prvi dio mi je bio odličan, ali čim dobiš par jačih skillova i ohrabriš se... Doslovno uletiš u najveći Stronghold, opališ šamarčinu Warchiefu i izađeš van kao da se ništa nije dogodilo.

Primjerice - melee combat protiv 3 najobičnija šmrkavca je isti kao i protiv njih 30 samo što fajt traje dulje. Stealth je toliko glup da doslovno možeš preko savršeno preglednog polja trčati prema Uruku i svejedno okinuti stealth kill jer ovome još nije došlo iz guzice u glavu i natrag da frajer s jasno vidljivim mačem u ruci koji juriša prema njemu sigurno nema dobre namjere.

Čak i lvl 20 Captain koji se jedino boji vatre (a nema je u blizini) uz poslani Death Threat nije problem. I da, borba protiv Black Handa je totalni antiklimaks.

Ovo bi bila vrhunska igra da nema toliko OP skillova i da se brute force pristup penalizira, a inteligencija i sama težina protivnika pred kraj igre bi trebala biti puno veća.
__________________
e ljudi kako cuu stavit da se na laptopu touch ima ono udubljenje samo kad to stisnem necce da se zakljuca kako popravit to?:P (c) simlenavi
sckzr is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 19:40   #96
u opcijama ima za isključit promptove u borbi da ti bude teže
League of LOL is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 20:55   #97
Je, fala, samo me čudi kaj nema nikakav difficulty setting.
__________________
e ljudi kako cuu stavit da se na laptopu touch ima ono udubljenje samo kad to stisnem necce da se zakljuca kako popravit to?:P (c) simlenavi
sckzr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 21:35   #98
odigrao sam onaj dio di se ubije 4 warchiefa, kolko još igre ima do brendiranja podanika?

btw meni nije prelaka igra, ne mogu ni stisnut space kad treba
League of LOL is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 22:38   #99
Malo, pogotovo ako ćeš na drugoj mapi odmah početi rješavati main questline.
__________________
e ljudi kako cuu stavit da se na laptopu touch ima ono udubljenje samo kad to stisnem necce da se zakljuca kako popravit to?:P (c) simlenavi
sckzr is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 15:43   #100
33% sa 14 sati igre, e to je igrica
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.