Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2017., 16:35   #2021
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Ajme, da! Ja sam jednom gledala neki tutorial o korektoru za podočnjake, nekako mi se činilo da ih nikad skroz ne zakamufliram. Kad je ženska istisnula količinu koju ja potrošim u tjedan dana, sve mi je bilo jasno
Daaa...baš. Ma i više od tjedan dana. Meni tekući puder traje nedopustivo dugo, moram uzet novi. I mogu one govorit šta hoće, ne vidim kako se TOLIKA količina podloge može zblendat na razuman sloj. Koža nije materijal koji može primit beskonačno gleta, kao, recimo, zid, a bez da to bude too much.

Is it just me, ili su stvarno dosadili ovi make-up tutoriali sa TOLIKO konturiranja i ekstrema i svega i svačega. Ombre lips. Pazi ti to, ombre lips. Radi si usta 20 minuta, nijansira, blenda, stavlja preko njih zlatne pomade koje onda blenda pa ljubičaste šljokice, pa preko toga tri sloja boje raznih crnih vina. Šta ona može s tim ustima osim sjedit i buljit? Ako pričaš, sve će se raspast, ako piješ i jedeš izgledat ćeš kao Jocker u manje od minuta, ako se ljubiš, moš mislit šta ćeš se ljubit, o blowjobu ne treba ni počinjat. Koliko je zabavna točno večer sa ombre lips?

Da se razumijemo, volim se naravno nekad baš fashion našminkat, jer je zabavno i fora. Nekad. Za nešto.

Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Imam kolekcijicu tih kistova i od svega koristim onaj za rumenilo (i to samo katkad), te jedan malo širi za blendanje sjenila, isto samo katkad. Uglavnom sjenila nanosim također prstima i spužvastim aplikatorima. Najveći problem kod nanošenja sjenila kistom mi je što mi se sjenilo onda osipa ispod oka i moram ga jako oprezno poslije skidati nekim širim kistom da se još i ne razmaže. Gnjavaža. Prsti su najbolji.
I ja isto najčešće koristim prste. Slavni i neprevaziđeni Kevin Aucoin je tvrdio da koristi uglavnom prste. Imao je sve palete kistova, ali je često govorio da su prsti vrhunski make up tool. Koža na kožu, najbolje.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 18:26   #2022
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Is it just me, ili su stvarno dosadili ovi make-up tutoriali sa TOLIKO konturiranja i ekstrema i svega i svačega. Ombre lips. Pazi ti to, ombre lips. Radi si usta 20 minuta, nijansira, blenda, stavlja preko njih zlatne pomade koje onda blenda pa ljubičaste šljokice, pa preko toga tri sloja boje raznih crnih vina. Šta ona može s tim ustima osim sjedit i buljit? Ako pričaš, sve će se raspast, ako piješ i jedeš izgledat ćeš kao Jocker u manje od minuta, ako se ljubiš, moš mislit šta ćeš se ljubit, o blowjobu ne treba ni počinjat. Koliko je zabavna točno večer sa ombre lips? .
A i ti padaš s Marsa. Pa to je za slikanje. Kakav crni izlazak van?
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 18:31   #2023
Meni su prsti prenespretni za te sitnice na kapku. Nikad ih ne pogodim jednako, a da ne pricam o kutu oka.
Da,prije su dolazili sa sjenilima, sad ih ima za kupit same. I,nije mi ih steta. Nisu skupi...
Odlicno funkcioniraju i u onom wet&dry use. Odn.namocim ga u kap vode, da ju upije, pa visak utisnem u papir (wc), i onda u sjenilo. Boja je vidljivo intenzivnija i svilenija.
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 18:33   #2024
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Ma ne mogu prihvatit da netko to kupuje. Bira, daje novac za to.

Uvjerena sam da idu linijom manjeg otpora i da nekako imaju doma tih spužvica jer su nekad davno dolazile uz sjenila.
Da, i meni je to apsolutni uzas i nicemu ne sluzi. Ili iz prilozenog, meni nicemu ne sluzi.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 18:39   #2025
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
A i ti padaš s Marsa. Pa to je za slikanje. Kakav crni izlazak van?
Jel? :/ Ja znam površno par tih tu lokalnih mejkap artistica i uvijek su u punoj ratnoj spremi. Ne vidim ih ikad da jedu ili rade išta osim šta stoje i pričaju ili sjede.
Možda ne provodim dovoljno vremena s njima. :/
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 18:41   #2026
Haha, eto sto zena...

Meni su jedini prakticni i jedino se s njima znam nasminkat
No, cak bih se nekak i prije uspjela namazat prstom, nego kistom.
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 18:43   #2027
Ma karikiram. Ali imam jednu frendicu, bavi se šminkanjem mladenki. Znam da se ona tako nažbuka, poslika, stavi na fejs, instagram itd. skine sve i ide na kavu.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 18:44   #2028
Quote:
rosenkreuz kaže: Pogledaj post
No, cak bih se nekak i prije uspjela namazat prstom, nego kistom.




;triggered:
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 18:47   #2029
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
A i ti padaš s Marsa. Pa to je za slikanje. Kakav crni izlazak van?
Za cije slikanje?
Pogledaj bilo koji casopis, evo sad imam tu bipin s trendovima sminkanja- i "apsolutni must have ovog proljeca je ombre na usnama"
S bezbroj savjeta kak napravit savrseni ombre...
Ides...
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 18:48   #2030
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post


;triggered:
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 18:51   #2031
Kujac, ja ne znam sto je ombre. Ovaj topic me frustrira.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 19:11   #2032
ja stavljam tuš i nemam baš sjenila. nisam znala da sam prekršila neko pravilo : cipela bečka..:
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 19:48   #2033
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Kujac, ja ne znam sto je ombre. Ovaj topic me frustrira.
Meksički muškarac, naravno. H je nečujno.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 21:36   #2034
Quote:
rosenkreuz kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovorima... trebala su mi objasnjenja o svim tim silnim kistovima, jer vidim da je trend opceg bombardiranje njima, a u ducanu blejim ko koza u njih i ne znam koji bi cemu trebao sluziti...
Rekla sam, imam dva ona velika,klasicna za rumenila, i nist vise.
Sto se tekuceg pudera tice, imam osjecaj da mi na prstima ne ostane gotovo nista od tekuceg pudera, a da bi na kistu ostalo sve. Osim toga, pod prstima kao da imam bolji osjecaj koliko ga doziram na kozu, preko kista mi je to nesigurno.
Sjenilo ne znam nanjeti prstima, tu su mi one klasicne stare spuzvaste cetkice zakon, a ruzeve imam normalne i normalno se namazem njima. Ne vidim potrebu mackanja ruza na kist da bi se onda njim namazala
Ev.nekad prvo stavim olovku, i onda ruz super sjedne unutar nje. Ali,ni to mi se ne da cesto, tak da se mazem samo ruzem.
I, gledajuci te jutub tutorijake pocne me boljet lice od onolko pudera i tapkanja... To je mozda ok za neku tv.sminku, ali u obicnom zivotu, pa cak nema ni veze jel dnevna ili za izlazak, meni je to skroz nepotrebno i apsolutno previse.

No,dobro, lakse mi je kad vidim da isto niste na 100 kistova...
kak ti onda blendas sjenilo? prstom?
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 21:55   #2035
...ono, kad u svakom postu govoris da se ne znas koristit prstom u upotrebi sjenila...

Drugo, ne znam kaj znaci "blendanje", osim kad mi vozaci blendaju da je tam negdje policija
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 01:56   #2036
Quote:
rosenkreuz kaže: Pogledaj post
...ono, kad u svakom postu govoris da se ne znas koristit prstom u upotrebi sjenila...

Drugo, ne znam kaj znaci "blendanje", osim kad mi vozaci blendaju da je tam negdje policija
pitam jer nemrem zamislit neizblendan look na ocima blendanje je ono kad kao nemas ociti prijelaz izmedju razlicitih sjenila. zguglaj. ne mislim da se sa spuzvicom moze zblendat?
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 08:46   #2037
Ma kaj se ne bi moglo. Stvar prakse. Dok nismo imale sva ta čudesa, snalazile smo se bez čudesa.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 08:49   #2038
A možeš imati i samo jedno sjenilo
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 08:51   #2039
Ja ih imam more. I paletu cijelu onu s 12 nijansi. Ma kaj paletu, dvije. Pogodi koliko ih koristim?
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 08:53   #2040
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Meksički muškarac, naravno. H je nečujno.

Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
A možeš imati i samo jedno sjenilo
ovo.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:45.