Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 16:58   #261
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
U tome i je paradoks.
Njegov "oprez" je prvenstveno bježanje, a onda...
Bolje castan uzmak nego necastan poraz!!

Ne sekiraj se ...on je ionako tu samo da bi cure bile one koje na palubi imaju muda.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 17:10   #262
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Bolje castan uzmak nego necastan poraz!!
Ne sekiraj se ...on je ionako tu samo da bi cure bile one koje na palubi imaju muda.
Zato mi i smješno.
Misliš da su mu ubacili neku tintu da može bježati bez da ga se vidi kuda briše?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 22:51   #263
PM sve nek mačo menovi

Rekab čovik da ste svaki po jedno groblje napunili
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 23:01   #264
Quote:
Arseface kaže: Pogledaj post
PM sve nek mačo menovi
Rekab čovik da ste svaki po jedno groblje napunili
Kakav machizam je u tome kaj ti se ne da gledat prestrašenu lignju na telki ?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 06:16   #265
Quote:
Arseface kaže: Pogledaj post
PM sve nek mačo menovi

Rekab čovik da ste svaki po jedno groblje napunili
Ozbiljno, ti ocekujes da ce bilo koji strasljivac i neodlucan tip napredovati na lestvici bilo koje organizacije, a narocito vojne ???

Ne moze to tako (ko sto je neki bivsi Yu rocker pevao).

Do duse, jos uvek smo na pocetku, tako da stvarno ne znamo kako ce se razvijati karakter svih likova u seriji.
__________________
" Tonemo sve dublje , moral nam je na visini " - izvod iz istoriskog filma " Dobrovoljci "
trpe grozni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:04   #266
Onda logika nalaže da nije takva strašljiva pičkica kakvom ga smatrate
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:33   #267
Quote:
Arseface kaže: Pogledaj post
Onda logika nalaže da nije takva strašljiva pičkica kakvom ga smatrate
Vidjet ćemo
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:54   #268
Quote:
trpe grozni kaže: Pogledaj post
Ozbiljno, ti ocekujes da ce bilo koji strasljivac i neodlucan tip napredovati na lestvici bilo koje organizacije, a narocito vojne ???
Trpe...neznaboravi da je ovaj novi ST napravljen za milenijce koji nisu ni vidjeli vojske...
Naravno da oni misle da je defetizam i pozeljna karakteristika i preduvjet za napredovanje u vojnoj hijerarhiji jer su i sami takvi.


Zapravo je kada malo razmislim....ST oduvijek bio svjedok svog vremena...pa ni ovaj nije nista drugaciji.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.

Zadnje uređivanje u prolazu : 05.10.2017. at 10:04.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 10:09   #269
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Trpe...neznaboravi da je ovaj novi ST napravljen za milenijce koji nisu ni vidjeli vojske...
Naravno da oni misle da je defetizam i pozeljna karakteristika i preduvjet za napredovanje u vojnoj hijerarhiji jer su i sami takvi.
Zapravo je kada malo razmislim....ST oduvijek bio svjedok svog vremena...pa ni ovaj nije nista drugaciji.
Lignja-army, general Pir ?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 11:28   #270
Nego jel možda može objašnjenje za treću epizodu:


Koji vrag su kornjačogla- ovaj "novi" klingonci radili na drugom brodu? Kako su došli tamo - di im je šatl i di im je brod koji ih je dofurao? Jel sam ja neš propustio, mislim, ak su znali da su drugi brod napali klingonci zakaj su samo šatl poslali?

BTW, novi klingonci su očajni - dizajn odijela je ko negativci iz drugog Riddicka, a o mrtvim kornjačama na tintarama neću pričat. Vidi se na glumcima da se muče s maskama, izrazi lica nula bodova.

Kakav je opće timeline, 2255 ili 2256 (ak je 10 godina prije Kirka). Nije li dotad već završio 4-year war s klingoncima? Uvodni fajt u drugoj epizodi je bio masovniji nego valjda sve bitke s klingoncima dotad?
__________________
"The truth is usually just an excuse for a lack of imagination." -- Garak
Gul Remal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 11:50   #271
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Trpe...neznaboravi da je ovaj novi ST napravljen za milenijce koji nisu ni vidjeli vojske...
Naravno da oni misle da je defetizam i pozeljna karakteristika i preduvjet za napredovanje u vojnoj hijerarhiji jer su i sami takvi.


Zapravo je kada malo razmislim....ST oduvijek bio svjedok svog vremena...pa ni ovaj nije nista drugaciji.
Jeb ga ne volimo svi mačo muškarce same na brodu mjesecima izolirane u svemiru i koji vole napadat s leđa

Razumi da je nama nekima drago vidit i ženske
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 12:09   #272
Quote:
Arseface kaže: Pogledaj post
Jeb ga ne volimo svi mačo muškarce same na brodu mjesecima izolirane u svemiru i koji vole napadat s leđa

Razumi da je nama nekima drago vidit i ženske
A zar sam nesto drugo kazao?
Lignja je lik sa kojim se mogu poistovjetiti svi moderni muskarci..

Ja sa druge strane osobno mozda najvise volim originalnog Kirka...cak vise i od Picarda......onog sto pleska po guzi svaku damu koja mu se pribilizi....a one onako zaljubljeno trepere okicama cim ga vide.
Staromodan coek...staces.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.

Zadnje uređivanje u prolazu : 05.10.2017. at 12:26.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 13:25   #273
Prikriveni gey koji pretjeruje glumeć mačoa

Totalno vidim kak se poistovjećuješs takvim likom
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 13:28   #274
Serija nema puno starog Star Treka iz 60-ih, gdje je Kirk pročistio sve strance - to je moderna verzija Star Treka s više ženskih uloga. Izgleda da je ovaj pristup uzbudljiv!
Kretskir is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 13:29   #275
Quote:
Arseface kaže: Pogledaj post
Prikriveni gey koji pretjeruje glumeć mačoa
Totalno vidim kak se poistovjećuješs takvim likom
Ovaj tvoj nije prikriven....i totalno vidim zasto se ti poistovjecujes sa takvim likom.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 13:36   #276
Quote:
Kretskir kaže: Pogledaj post
Serija nema puno starog Star Treka iz 60-ih, gdje je Kirk pročistio sve strance - to je moderna verzija Star Treka s više ženskih uloga. Izgleda da je ovaj pristup uzbudljiv!
Nebi ovo nazvao modernom verzijom Star Treka...osim sto se jeli nalazi u ST svemiru Discovery zapravo ima malo veze sa Star Trekom.


Ako bi htjeli opisati samu srz Star Treka i sto iste cini razlicitim od npr. Star Warsa to bi stalo u recenicu "to boldly go where no man has gone before."
Dakle to je pustolovna serija u kojoj se putuje svemirom i istrazuju nepoznati planeti i vrste te interakcije medju istima. A sve kroz prizmu dnevne politike.


Discovery nazalost to nije..osim dnevne politike.....mislim da su ga neki kriticari opisali kao vise Battlestar Galactiva u Star Trek universumu...ali ja nisam nikada bio ljubitelj BSG pa nebi to mogao potvrditi.


edit: malo zdravog skepticizma......postoji naravno i mogucnost da je zakljucak preuranjen, mozda ce nakon nekoliko epizoda D ipak upasti u ST tracnice....ja cu mu svakako dati jos nekoliko sansi.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 14:27   #277
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Nebi ovo nazvao modernom verzijom Star Treka...osim sto se jeli nalazi u ST svemiru Discovery zapravo ima malo veze sa Star Trekom.
Ako bi htjeli opisati samu srz Star Treka i sto iste cini razlicitim od npr. Star Warsa to bi stalo u recenicu "to boldly go where no man has gone before."
Dakle to je pustolovna serija u kojoj se putuje svemirom i istrazuju nepoznati planeti i vrste te interakcije medju istima. A sve kroz prizmu dnevne politike.
Valjda; "to boldly go where no person has gone before."
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Discovery nazalost to nije..osim dnevne politike.....mislim da su ga neki kriticari opisali kao vise Battlestar Galactiva u Star Trek universumu...ali ja nisam nikada bio ljubitelj BSG pa nebi to mogao potvrditi.
edit: malo zdravog skepticizma......postoji naravno i mogucnost da je zakljucak preuranjen, mozda ce nakon nekoliko epizoda D ipak upasti u ST tracnice....ja cu mu svakako dati jos nekoliko sansi.
Ne znam, tek su 3 epizode bile, prve 2 mi nisu nešto, 3. mi je bolja (iako mi neke stvari više na igricu vuku).
Mislim da je još prerano za bilo kakvu konačnu ocjenu.
Načelno sam sretan kaj je došao novi ST, makar i ovo kornjačoglavo-klingonsko čudovište
No opet, meni je i prva sezona (a možda i druga, ne sjećam se više, nije da sam nekaj posebno gledao) enterprise bila za kuki.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 14:54   #278
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Ovaj tvoj nije prikriven....i totalno vidim zasto se ti poistovjecujes sa takvim likom.
Nisam ja taj koji plače za više muških
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 17:58   #279
Quote:
Arseface kaže: Pogledaj post
Nisam ja taj koji plače za više muških



Uznemiri se na pojavu žena na mostu. Identificira se sa Kirkom

Zvuči kao internet meme.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 22:10   #280
Koja je fora s tim poistovjećavanjem? Ja se s nikim ne mogu poistovjetiti jer sam jedina i neoinivljiva. Steši mi uvijek sviđao mr. Spock.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:33.