Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2017., 21:02   #9521
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
Pa u ovom što govoriš imaš pravo, ali mislim da si ga zapravo krivo skužila. To je kolokvijalno rečeno, ono, strogo točno bi bilo "Karlovac je uvijek bio i grad punka". A to već jest istina, prvi bendovi su nastali jako jako rano, paralelno sa Zagrebom i malo nakon UK, uvijek u svakoj generaciji ima puno punk bendova, pretpostavljam da je tako nešto htio reći.
Pa hajde, krivo se izrazio mladić.
Alergična sam na generaliziranja bilo kakve vrste. Ono, ima nas svakakvih u bilo kojem gradu, i kontraproduktivno je strpati bilo koga ili bilo što u samo jednu obilježenu ladicu.
Ima svakavih ljudi u Karlovcu, a prema svemu sudeći čak mi se ljubitelji punka čine u manjini, ne većini. No nebitno, nisu jedini, niti prevladavajući glazbeni ukus niti modni/stilski izričaj.
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 13:26   #9522
Išli bismo na dane piva iz Zagreba,al ne znamo gdje se točno održavaju koncerti navečer? Kako doći do tamo i ima li u blizini mjesta za parking. Idealno bi bilo kada bi mi netko rekao adresu ili dao screenshot s Googla
jagvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 13:48   #9523
Karta - to je na ovom mjestu gdje piše "parking".
Čim prijeđeš most vidjeti ćeš šatore i gužvu

http://www.dani-piva-karlovac.com/
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 14:41   #9524
Ak se ne varam tamo se parking naplaćuje, možda vam je bolje parkirat auto negdje prije Korane ako uhvatite mjesto, kod sportske dvorane npr., a poslije nemate puno pješke.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 15:52   #9525
Hvala na karti i savjetima
jagvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 21:11   #9526
Mislim da je parking 10 kuna, nije to nesto strasno za izbjegavat.

Poslano sa mog Lenovo P1ma40 koristeći Tapatalk
fawlty82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 10:38   #9527
Da li je netko mozda upoznat sa situacijom kako se moze ostvariti sto veci popust na kupnju povratnu kartu, primjer da sad uzmem kartu Ka - Pula?
summermorning is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 16:49   #9528
Gdje ima neki Tomato centar k...c palac?
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 11:29   #9529
Quote:
volverine kaže: Pogledaj post
Gdje ima neki Tomato centar k...c palac?
nije li vip vlasnik tomato mreze? tak da sve upite za tomato mozes dobiti u vip centrima?
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 12:03   #9530
Molim preporuke za dobrog zubara u Klc. Moze u pp.
Hvala.
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 23:37   #9531
gdje na masazu u Klc? a da nije previse love.
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 20:11   #9532
pranje tepiha jel ima negdje u Karlovcu?
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 23:41   #9533
Imas u Grabriku blizu restorana Pod Svarcom, imas kod Lidla na Dubovcu i imas decka na Turnju koji ti otpelja i dopelja tepih, pere ga strojno. I bude super. Al se ne sjecam kak se zove.
fawlty82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 20:27   #9534
Kakvi su dojmovi sa adventa? Jel se isplati doci?
donjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 20:42   #9535
Quote:
donjan kaže: Pogledaj post
Kakvi su dojmovi sa adventa? Jel se isplati doci?
Ovisi odkud dolazis. Meni se svidja, ima tu jos dosta stvari za popravit, tipa jos koji stand, pa ih razvuci malo dalje od paviljona, a ne da su svi naguzvani sa ljudima. Ali vidi se da su ljudi zeljni dobrog sadrzaja, "napravi i doci ce". Sve u svemu za prvu godinu palacgore!
fawlty82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 00:47   #9536
Meni je odličan, a iako se slažem da je malo gužva, ja ga čak i ne bih previše širio. Malo da, ali ono, 2-3 kućice sa svake strane eventualno i gotovo.

Ukusi su različiti, što se vidi iz panegirika Zagrebu, ali bio sam ovaj vikend i u Zagrebu i to mi je postalo doslovno odvratno. Prije 5-6 godina kad je krenula cijela ta spika mi je bilo predivno, ona prva godina tog malo većeg adventa, pa još godinu-dvije je bilo okej...ovo sad je megalomanski kič koji veze nikakve više nema s adventom, Božićem, ničim. Ne možeš hodat normalno, na kućicama se čeka po pola sata i pola stvari nema koje su na cjeniku, apsolutno mi je sve gore i gore. Na Zrinjevcu uopće više nemam osjećaj da je Advent, milijardu kućica, tri milijarde ljudi, nekakva techno pozornica, wtf!?

Tako da ne bih volio da karlovački krene nekim tim putem velikog širenja. Ovo mi je skroz zgodno, ukrašeno je baš lijepo, malo tradicionalnog, a malo otkačenog/modernog (snjegovići od starih guma /bolje izgleda nego kaj zvuči /, veselo ofarbane bačve umjesto stolova...), ponuda taman koliko treba, program je zgodan, po meni sve 5 osim što jest malo gužva.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 09:28   #9537
Pa to sam i mislio, 2-3 standa jos. Malo jos okolo, ne do Papasa
Ukrasi su stvarno dobri, kugle su me ugodno iznenadile, izgledaju fora i po noci i po danu.
Jedino kad vidim prazan Jelacicev trg, bude mi malo zao. Koji dobar prostor zjapi prazan.
fawlty82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 12:35   #9538
Kaj ima u ponudi za pojest?
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 17:42   #9539
fawlty82 - da, žao mi je da barem doček Nove nije tamo, pogotovo ove godine kad je Neno Belan koji je iznenađujuće dobar odabir za tak neš

fairy - ja baš nisam jeo još ali navodno ima svega, mislim kobasica naravno ima, ali valjda i gulaša, sarme, slastice one sve uobičajene - fritule, germknedle...
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 19:09   #9540
Fala na odg. Te germknedle su tak razvikane i mislim da cu se razocarat kad probam. Ima ih na vise standova/kucica ili samo na jednom? I kud se sve proteze uopce nas advent? Vec duze nisam setal gradom. I do kolko sati to sve skupa dela?
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.