Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2017., 16:41   #8801
Bio sam cijeli dan u šumi s pesicom, ja zadovoljan.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Old 17.04.2017., 16:56   #8802
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
http://imgur.com/HMuInaX
Jutros na Jadran TV, neki iz HOS-a. Pitam se ko mu je uzor.
Zanima me sto mu zena kaze na stajling
__________________
I have seen the whole of the Internet
Ingrein is offline  
Old 17.04.2017., 19:24   #8803
Sretan Uskrs svima!
Ja se bome nisam prejedala,oporavljam se od Slavonije i radim na ispuhavanju stomka uz pomoć psylliuma....

Ostalo mi je masu kuhanih jaja, stavila sam u fridge pa ću ih svaki dan za doručak jest, znate li koliko dugo mogu stati, 10tak dn zar ne?

meni ne ide ništa vezano za balans,strah me napravit i zvijezdu a kamoli stoj... jedino ljeti u moru...
ali čini mi se da je to generalno lakše ide niskim ljudima,bar su gimnastičari svi odreda metar i žilet....

Lizzy D ,ne radi ti (više) link?
Dubrovcanka_25 is offline  
Old 17.04.2017., 21:16   #8804
Dubrovčanka, visoka si? Ne vidi se sa slike
Meni ide balans, ali nemam hrabrosti za, navodno, jednostavne stvari kao zvijezda i stoj

Mislim da mi je pokvaren centar za umor. Odradila trening, a kao da i nisam
Dobro da sam se predbilježila za još jedan termin...
Ipak sam se nagradila kolačima (kćeri rade protiv mene i uopće nisu lude za kolačima)

Guglala sada psylium. Vjerujem jedino u post
Notfunny is offline  
Old 17.04.2017., 22:02   #8805
Quote:
Ingrein kaže: Pogledaj post
Zanima me sto mu zena kaze na stajling
Ili

a) nema pravo glasa

ili

b) ona mu je stilist
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Old 17.04.2017., 23:30   #8806
Lokalne televizije u Hrvatskoj su redom okupljališta huškačkih voditelja i bizarnih gostiju.
Prime materijal im je show koji za nešto uspije optužiti ili Srbe, ili "ljevičare" aka Domaće Srbe.
"Politika i istina" u deset inačica. Samo se naglasak promijeni...


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 17.04.2017., 23:59   #8807
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Ili

a) nema pravo glasa

ili

b) ona mu je stilist
c) napravljena je od gume, ili mozda ako je novijeg datuma od neke vrste silikona.
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Old 18.04.2017., 05:34   #8808
Jutro
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Old 18.04.2017., 08:45   #8809
Quote:
Arash's friend kaže: Pogledaj post
c) napravljena je od gume, ili mozda ako je novijeg datuma od neke vrste silikona.
__________________
I have seen the whole of the Internet
Ingrein is offline  
Old 18.04.2017., 08:51   #8810
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Lokalne televizije u Hrvatskoj su redom okupljališta huškačkih voditelja i bizarnih gostiju.
Prime materijal im je show koji za nešto uspije optužiti ili Srbe, ili "ljevičare" aka Domaće Srbe.
"Politika i istina" u deset inačica. Samo se naglasak promijeni...


-Stipe
Pojednostavila bih : okupljalista su bizarnih ljudi
Covjece onaj lik sa Jabuke TV koji vodi Štalicu.. Ispalo je da je pokupio poticaje za drzanje konja i onda ih pustio da crkavaju od gladi. Ono, zesci horor od maltretiranja zivotinja. Onda ona zenska s Vitadu...
Ko da su ih svijecom trazili. U Vrapcu.
__________________
I have seen the whole of the Internet
Ingrein is offline  
Old 18.04.2017., 08:55   #8811
Jutro!

Provedoh noć na wcu, nadam se da je najgore prošlo.

Neki ljudi ne znaju dobro iskoristiti svojih pet minuta slave.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Old 18.04.2017., 09:12   #8812
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
A inace, za arm balance je naravno bitno pogodit tocku balansa. Al da ti ne triba snage nije istina. Ja ih npr. radim bez problema, a velika vecina zena im ne moze ni prismrdit.
Joj, Ayine...

Moja instruktorka joge koja jedva odradi 20 sklekova moze puno arm balances koje ja ne mogu bez obzira na mojih 100+ sklekova dnevno +min. 50 zgibova 3x tjedno, tako da mi upper body snage ne fali (mislim da se to npr i ovdje fino vidi).

Vec sam rekla da me koci psiholoski strah i da sam t kod nekih poza rijesila jer sam uspjela naci balance point (koji nema veze sa stiskanjem kolina nego sa koliko se trbea nagnuti naprijed i da treba istegnuti vrat sto ima veze sa center of gravity position za zene).

Kod crow nije bitan upper body strength koliko naci balance point i donekle core strength. Ima arm balances kod kojih upper body strength igra bitnu ulogu, ali crow nije medju njima.

Takodje je bitna razlika izmedju muskaraca i zena za arm balances polozaj center of gravity. Za zene je taj polozaj nize pa je drugaciji balance point i to otezava arm balances.
alek is offline  
Old 18.04.2017., 09:52   #8813
Quote:
alek kaže: Pogledaj post
Moja instruktorka joge koja jedva odradi 20 sklekova moze puno arm balances koje ja ne mogu bez obzira na mojih 100+ sklekova dnevno
Meni na sat dodju ljudi sa jiu jitse i sa capoeire koji su brutalno jaki, a muce se na pozdravima suncu kad dodju do downward facing dog. Zasto? Zato jer je specifican pokret, tijelo se adaptira na taj pokret, ako si ti izvjezban za neke druge, ne mora znacit da ces i taj radit bez imalo muke.

Quote:
alek kaže: Pogledaj post
koji nema veze sa stiskanjem kolina nego sa koliko se trbea nagnuti naprijed i da treba istegnuti vrat sto ima veze sa center of gravity position za zene
Da si probala, vidila bi da stiskanjem kolina se dize guzica i lagano se naginje naprid, cime se cila stvar olaksava sa stajalista tocke balansa, al i sa tocke snage.

U dosta slucajeva, male modifikacije tehnike izvodjenja puno olaksavaju sam polozaj.

Quote:
alek kaže: Pogledaj post
Kod crow nije bitan upper body strength koliko naci balance point i donekle core strength. Ima arm balances kod kojih upper body strength igra bitnu ulogu, ali crow nije medju njima.
S obzirom da cilu svoju tezinu drzis na rukama, naravno da ti je potrebna snaga. Jebi ga, ali je, ne levitiras, nego te drze misici. Ako si nasla tocku balansa, cila stvar ce ti bit puno laksa, al daleko od toga da ti ne triba snage u tocki balansa.

Quote:
alek kaže: Pogledaj post
Za zene je taj polozaj nize
Ovisi kolike sise imaju.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Old 18.04.2017., 09:53   #8814
Jutro.

Jeste se kaj rekreirali ili samo tovljenje na najjače?



Ja sam jučer strusio oko 3 i pol soma kalorija, tako da i danas idemo jako s hranom, nema restrikcija.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 18.04.2017., 10:07   #8815
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
S obzirom da cilu svoju tezinu drzis na rukama, naravno da ti je potrebna snaga. Jebi ga, ali je, ne levitiras, nego te drze misici. Ako si nasla tocku balansa, cila stvar ce ti bit puno laksa, al daleko od toga da ti ne triba snage u tocki balansa.
Ne levitiras, naravno, ali balance point je kljucna stvar. Ili drugim rijecima za ovo nti treba puno manje snage nego za ovo.
alek is offline  
Old 18.04.2017., 10:13   #8816
Quote:
alek kaže: Pogledaj post
Ne levitiras, naravno, ali balance point je kljucna stvar. Ili drugim rijecima za ovo nti treba puno manje snage nego za ovo.
Ali to nije ista stvar
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Old 18.04.2017., 10:19   #8817
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Ali to nije ista stvar
Nije, niti tvrdim da jeste. Tvrdim da je kod yoga poze bitniji balance point i core strength nego upper body strength, dok je kod ovog drugog bitniji upper body strength s tim sto ti naravno treba i core strength.
alek is offline  
Old 18.04.2017., 10:20   #8818
Dobro jutro ljudi, imam osjećaj kao da je težak i loš ponedjeljak.
__________________
💪One day you may 💪
➢ My Facebook Page: 👌 | | YouTube kanal: 👌
➢ Instagram: @marina_lifts
marina101 is offline  
Old 18.04.2017., 10:35   #8819
Quote:
alek kaže: Pogledaj post
Tvrdim da je kod yoga poze bitniji balance point i core strength nego upper body strength
Kako onda objasnjavas da snazni muskarci arm balanse odma naprave, a slabije zene ih godinama ne mogu napraviti?
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Old 18.04.2017., 10:37   #8820
Quote:
marina101 kaže: Pogledaj post
Dobro jutro ljudi, imam osjećaj kao da je težak i loš ponedjeljak.
Tako nekako se i ja osjecan
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:11.