Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2007., 16:42   #21
veterinarska ambulanta MORNA, Donje Svetice, odlični su.Vodim tamo svoju pudlu već 8 godina i stvarno nemam niti jednu zamjerku, a tamo i šišam psa i liječim, da ne govorim da ih se može nazvati u bilo koje doba.
aleggra is offline  
Old 31.10.2007., 14:10   #22
Meni je super ambulanta Petit u Zaprešiću. Super je doktor a i ima masu aparata tak da se skoro sve može obavit kod njega u ambulanti.
__________________
Pes mater kosti oglabal!
idy is offline  
Old 31.10.2007., 14:19   #23
Slično je kod ovog mog na Sveticama, samo što nema slikanje pa moraš ići na veterinarski faks, sva sreća da nije daleko, a ponekada ide i on sa tobom ak si sama pa ti je nezgodno.
aleggra is offline  
Old 31.10.2007., 15:59   #24
Mislim da niti jedna ambulanta nema rengen osim veterinarskog faks. Ipak to zrači pa ga se, pretpostavljam, niti nemre stavit svuda.
__________________
Pes mater kosti oglabal!
idy is offline  
Old 31.10.2007., 16:08   #25
Quote:
idy kaže: Pogledaj post
Mislim da niti jedna ambulanta nema rengen osim veterinarskog faks. Ipak to zrači pa ga se, pretpostavljam, niti nemre stavit svuda.
ima nas veterinar - Marković. Znam da smo kod njega morali ici slikati kad rendgen na veterini nije radio a bilo je hitno
dorothy is offline  
Old 31.10.2007., 20:12   #26
Vet - specijalist za oči

Molim vas da mi preporučite veterinara u Zagrebu koji bi pregledao oči moje maltezerice i odredio odgovarajuću terapiju.

Čula sam za dr. Piričića na fakultetu. Ima li još koji?

Zahvaljujem na svakom savjetu.
fermina-daza is offline  
Old 31.10.2007., 21:51   #27
kastor i dar

ZOE
hm..hm is offline  
Old 01.11.2007., 12:31   #28
Quote:
Fleur Delacour kaže: Pogledaj post

Na 2 pitanja koja sam veterinarki (mlađa, plava, simpatična) postavila dobila sam odgovor "Ne znam"
A ja izuzetno cijenim ovakav odgovor. Pošten mi je. Imala sam iskustva s dosta vetova koji ne znaju, ali ne žele priznati i pas mi je radi toga patio. Ako mi kaže da ne zna, ja se raspitam tko bi mogao znati i odem na drugo mjesto.

Quote:
Molim vas da mi preporučite veterinara u Zagrebu koji bi pregledao oči moje maltezerice i odredio odgovarajuću terapiju.

Čula sam za dr. Piričića na fakultetu. Ima li još koji?
Doktor na faksu se zove Pirkić i mislim da ti je on najbolji izbor.
Čini mi se da su se u ambulanti Ljubimac u Kustošiji specijalizirali za oči, ali nisam sigurna. U svakoj slučaju ja bih išla kod doktora Pirkića.

Quote:
Mislim da niti jedna ambulanta nema rengen osim veterinarskog faks. Ipak to zrači pa ga se, pretpostavljam, niti nemre stavit svuda.
A ja pak mislim da previše ambulanti ima RTG aparate sumnjive kvalitete i ispravnosti što za posljedicu ima previše pogrešnih dijagnoza. Pisala sam već o tome na forumu, a dobila sam i potvrdu od profesora s faksa.
lea_li is offline  
Old 01.11.2007., 13:50   #29
Hvala Lea Li i na savjetu i na ispravku imena. Dali su mi ispravno ime, ali ne'š ti pamćenja...
fermina-daza is offline  
Old 01.11.2007., 22:53   #30
BUBA! U ove tri godine koliko svog mopsa vodim kod njih nikada nismo imali problema... za sada smo prezadovoljni!!
leagnr is offline  
Old 03.11.2007., 10:39   #31
ovak.. za Bubu sam čula sve najbolje.. do sad samo jedan jedini lošiji komentar (osim ovog što je tu) i to jer je radila cura na praksi, bez iskustva.. iskreno, moj idući psa će tam ić.. a vjerujte mi kad ja to kažem to nešto znači..

prošla sam barem 10 veterinara u životu mog psa, a još sam nevjerojatno zaštitnički raspoložena bila prema njemu i nabrijana na veterinare.. svaki moj posjet je započinjao rečenicom 'pas ne grize al gazdarica zna ugrist' s tim da sam obavezno bila prisutna i snimala kaj mu i kako rade..

zato - Marković - NE!!!! on mi je psa izvukao od štenećaka kad je bio beba i tim zaradio moju vječnu zahvalnost i odanost.. i nakon 12 godina mog psa, s tim da čovjeka znam i privatno (družio se s mojim tatom) , što smo kod njega išli, mom psu krenu problemi s bubrezima i on mi kaže (nakon što sam platila 3500kn za čišćenje zuba i bubrežne probe) da će mi pas uskoro 'riknut'.. tim rječima.. mama me zadržala da ga ne zviznem.. na pitanja o liječenju bilo je 'a kaj ja znam, ma oćete vi to uopće liječit?'.. nakon tog bez riječi sam uzela svog psa, rekla doviđenja i otišla.. pas poživio još dvije godina.. da, i, tek sam kasnije saznala da je praksa da njegovi izmasakrirani psi idu na veterinu na krpanje.. on krene sa sterilizacijom npr i sve 'piiiiiiiip' i onda šalje pse na spašavanje na veterinarski faks.. i skup je do bola..

Pezo, ok, al kad s psom rade žene iz ambulante ne sam Pezo ili onaj klipan mladi.. frendica mi je bila na praksi kod Peze, kaže da je jednom rukom sterilzirao kuju (u drugoj je bio senvič), prerezo joj neku žilu, bacio škare i reko 'ak hoćete krpajte ju, ak ne, ko ju 'piiiiip''.. s curama tam imam divna iskustva.. jedna je onak nježna a druga realna, obje imaju znanje.. s tim da sam, po prvom dolasku kod Peze, snimila situaciju kad mi je on primio psa za 'koljena' prednjih šapa i tak ga digo.. reko, a ne ne.. od tad sam zvala te cure i obje su mi bile super.. pogotovo ta crna kratkokosa..

da, i veterina je ok, veterinarski faks, ne ona ambulanta prek puta.. ali ak znate ljude.. i kod koga treba ić.. sam na preporuku.. ja išla kod tog nekog nalickanog idiota.. joooj.. neću se ni prisjećat.. a onda kad sam krenula tam volontirat skužila sam da ima stvarno dobrih veterinara.. ali ne očekujte suosjećanje.. tam vam je ko na pokretnoj traci, u većini slučajeva.. ali ako odete kod dobrog čovjeka, pas će bit super riješen..
hella is offline  
Old 03.11.2007., 19:54   #32
ok, procitala sam da je netko spomenuo Mornu, hm,da, dosla sam s skotnom kujicom,tad joj je bio negdje pedeseti dan da nosi bebace, uglavnom,nisu tocno dijagnosticirali(imala neki tamni iscjedak),kao dali lijek pa kaj bude, al bitno sto sam htjela reci,da mi je ta mlada veterinarka rekla da ak se okoti ranije buju mali uginuli,kao mora bit bas 63 dan, jer im se zadnja 3 dasna razvijaju pluca.moja mala okotila 6 preslatkih buca 59 dan, eno ih koprcaju se.al mozete mislit moju brigu kad se pocela kotit,misla sam gotovi su.fala ti Boze pa je sve ok,u Mornu, hvala, ne hvala
marta26 is offline  
Old 03.11.2007., 20:03   #33
Nisam baš shvatila u kojoj vet stanici radi Buba? Može mi netko objasnit?
Hamacama is offline  
Old 03.11.2007., 20:15   #34
Ambulanta se zove Buba. Mislim da je u Selskoj (ljudi ispravite me ako sam fulala).
lea_li is offline  
Old 03.11.2007., 21:07   #35
buba, dr.bruno ljolje, selska 92d
Rosie-Posie is offline  
Old 04.11.2007., 14:17   #36
TIna Vuković, "Gračani".
dolazi i na drugi kraj grada ako treba (nama dolazi u jankomir.......) i fakat je JAKO JAKO dobra i pažljiva i super!
__________________
...ja sam samo slijepi putnik koji nema ime ni adrese......
mišel is offline  
Old 07.11.2007., 09:24   #37
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Molim vas da mi preporučite veterinara u Zagrebu koji bi pregledao oči moje maltezerice i odredio odgovarajuću terapiju.

Čula sam za dr. Piričića na fakultetu. Ima li još koji?

Zahvaljujem na svakom savjetu.
Imaš tam i dr. Pirkića.Pretpostavljam da ti je taj Pirčić=Pirkić.
Nina-01 is offline  
Old 07.11.2007., 09:27   #38
Definitivno Bruno Ljolje-"Buba"
Nina-01 is offline  
Old 07.11.2007., 12:53   #39
Thumbs up

Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Molim vas da mi preporučite veterinara u Zagrebu koji bi pregledao oči moje maltezerice i odredio odgovarajuću terapiju.

Čula sam za dr. Piričića na fakultetu. Ima li još koji?

Zahvaljujem na svakom savjetu.

Preporucam dr.sc. Borisa Pirkića i Hrvoja Borošak, dr. vet. med. Svaka pohvala i za jednog i drugog.

http://www.vef.hr/org/surg/osoblje.html
malav is offline  
Old 07.11.2007., 14:43   #40
Quote:
malav kaže: Pogledaj post
Preporucam dr.sc. Borisa Pirkića i Hrvoja Borošak, dr. vet. med. Svaka pohvala i za jednog i drugog.

http://www.vef.hr/org/surg/osoblje.html
Već sam dobila preporuke na pp i za dr. Pirkića i za dr. Borošaka.

Ali ti, Malavi, ipak, puno hvala! Dobro je čuti preporuke s više strana.
fermina-daza is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:00.