Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2014., 20:01   #21
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Čuo sam za jedan stari lijek protiv toga. Možda će zvučati čudno no te stare nardone mudrosti nisu bez vraga. PRvo je da se stavi neki oštri predmet u ključaonicu, e sad, uglavnom sada imamo moderna vrata pa to ne možemo izvesti. Poanta je da se svaki otvor u sobi zaštiti oštrim i metalnim predmetom
Moja baba je tako nešto radila nekad kad sam bila kod njih i imala neki ružan san. Naveče je stavila neki nož ne znam gdje i morala sam spavati sa djedom. Ne sjećam se baš detaljno šta je uradila, imala sam 5-6 godina. Inače je puna takvih bisera.
ilijanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 02:00   #22
Quote:
Fuseli kaže: Pogledaj post
Danas negdje oko 4 ujutro u snu me baš napalo slično takvo đubre.Ali u tom snu-paralizi sam dozivao svoje ime sam sebe ili svoje više jastvo i nije imao snage odhrvao sam mu se.
Nekada sam vjerovao da su to demoni.No više nisam siguran.Možda su to duhovi ljudi mrtvih ili živih koji kao da su između dvaju svjetova..Inače oni koji su imali i seksualni odnos s tim bićima nakon odnosa ta bića bi rekli žrtvi, kako će ga vjerojatno ubiti i njegovu dušu pretvoriti u Inkuba ili Sukuba kako bi vječno bili s njim.-to ponavljaju uvijek.Postavlja se pitanje zašto skrivaju lice?

Jedan tip kojeg sam poznavao (iako mu ne vjerujem) pričao mi je da on može izvršiti ritual, kontrole misli i energije i imati i ako treba sex odnos s nekom ženom na daljinu-kad upadne u tzv, trans.Možda se i takvi mogu predstavljati kao demoni.?
Mislim, nije mi padalo na pamet da bi ta bica zeljela sex sa osobom koju tlace, mene je pritiskalo, gusilo opcenito uzelo mi svu snagu..mislio sam da je to krajnji cilj tih bica, dobro izgnjavit covjeka na sex nisam ni pomisljao to je valjda zadnja stvar koje bi se sjetio..nije bilo nikakve uzbudjenosti ni erotskog naboja u tim nocnim napadima..
kako se netko moze dobrovoljno sexati s takvim bicima?
tongaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 16:27   #23
Meninse jednom dogodilo da sam se probudila i nisam do zraka mogla doci a na prozoru se pojavila muska silueta kako ćući..
Brat moj je s tim imao velikih problema i jednom mu je baba rekla kad ti se to desi uhvati je rukom i nakon sto promini sest puta lice sedmi put ces znati tko je, u momentu kad je uhvatio tu siluetu zena mu je skocila i pocela vikati kakvo im je to dijete kraj kreveta i tako par puta dok brat nije pustio siluetu, u tom momentu kad ju je pustio zena mu je samo nastavila normalno spavati...
Lolita_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 16:39   #24
A kako izgledaju ti demoni što vas napadaju ? Jel to samo crna sjena ili ima oči, zube šta ja znam ?
zagors is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 17:01   #25
Quote:
tongaa kaže: Pogledaj post
Mislim, nije mi padalo na pamet da bi ta bica zeljela sex sa osobom koju tlace, mene je pritiskalo, gusilo opcenito uzelo mi svu snagu..mislio sam da je to krajnji cilj tih bica, dobro izgnjavit covjeka na sex nisam ni pomisljao to je valjda zadnja stvar koje bi se sjetio..nije bilo nikakve uzbudjenosti ni erotskog naboja u tim nocnim napadima..
kako se netko moze dobrovoljno sexati s takvim bicima?
Neki kažu da im je to bio najbolji "horror sex" u životu.Čitam po raznim forumima iskustva.Možda svaki nema volju za sexom!Možda mu treba samo malo energije pa ju "isisa" iz žrtve.
Neki čarobnjaci imaju i vlastitog "sex servitora" - kojeg su sami stvorili ritualno problem je samo kad se odmetne kad zadobije vlastitu volju, i život pa krene kinjiti svog tvorca.
Ali nemora značiti da je baš svaka paraliza u snu napad nekog entiteta.
Fuseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 17:03   #26
Quote:
zagors kaže: Pogledaj post
A kako izgledaju ti demoni što vas napadaju ? Jel to samo crna sjena ili ima oči, zube šta ja znam ?
To sam najbolje naslikao u prošlom životu ; http://dreamcurrents.com/what-causes-nightmares/
Fuseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 17:04   #27
Quote:
Fuseli kaže: Pogledaj post
To sam najbolje naslikao u prošlom životu ; http://dreamcurrents.com/what-causes-nightmares/

Šejtane jedan gdje si se izvero
zagors is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 17:11   #28
Quote:
zagors kaže: Pogledaj post
Šejtane jedan gdje si se izvero
Hehe ova je još bolja; http://fineartamerica.com/featured/f...1-granger.html
Fuseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 14:57   #29
Noćas se i meni dogodilo nešto takvo i dotični iscjelitelj, nakon mog opisa tog događaja, rekao je da se sigurno radi o Mori. Ali odlična stvar je ta da sam se uspjela obraniti. Vjerojatno zbog njegovih čestih seansi nad mojim mužem, a kako muž i ja spavamo u istom krevetu, ta energija i štit prelazi i na mene po noći.

Ovako je to noćas bilo. Ležala sam na lijevom boku, tako najčešće i spavam jer mi je ostala navika još od trudnoće. Sanjala sam da me neki crni oblak napada i pokušava mi ući u uho. Znamo da demoni najčešće probaju ući kroz otvore na tijelu. Tog trena osjetila sam drhtavicu, tutnjanje i jake vibracije tik do desnog uha, baš kao da nešto glasno ulazi u njega. To je trajalo nekoliko sekundi, ili mi se barem tako činilo u snu, a nakon što sam se naglo probudila doslovno sam osjetila dašak nećega kako odlazi i vibracija je prestala, a cijela desna polovica tijela mi se strašno naježila. I prestalo je.

Zadnje uređivanje Klonchica : 21.07.2014. at 15:33.
Klonchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 16:45   #30
Question

Imala sam nekoliko različitih napada ove vrste još kao dete i tinejđerka. Tada nisam imala pojma o čemu je reč, naravno, niti kako se to u narodu zove...Nisam čitala, niti slušala o tome ranije, da bi rekli da sam umislila. Pa ipak, i moje i većina iskustava različitih ljudi, tako su slična međusobom.
1) Naime,u jednom od najstrašniih noćnih napada, crna ženska kreatura, uskog lica, oštrih zuba, puna mržnje, popela mi se na grudi, od nogu na gore se uspuzala, dok sam u sobi osim nje, osetila i neke muške koji su se smejali... Elelm, u tom stanju ukapiram da hoće da me ujede za lice recimo, te podignem ruku i zaklonim lice podlakticom. Za koju me je onda i ujela. Odmah se budim, i osećam užasan bol i pečenje na tom delu. Ne utrnulost, već upravo kao ujed od oštrih zuba.

2) Drugo iskustvo, opet ista spodoba, ISTA, ali je ne poznam iz života (?), pokušava nanovo napad ka licu. Ja se nešto izderem i opsujem, i ona me ljutito ošamari ( tako jako, da sam se probudila, potpuno ukočenog vrata, na levo, kako mi je glava od udarca odletela u stranu), te u tom položaju i kuknjavi čekala majku da dođe sa posla, i spusti me sa kreveta na sprat, a potom sam išla na fizikalnu terapiju dve nedelje sa sve kragnom oko vrata (!). Kakav "san", ha??

Bilo je još, ne mogu se sad u trenutku setiti svih. Usvakom slučaju, iako je 21,vek ( ha, pa šta?) iako imam fakultet , ipak verujem u "nešto"...

Često mi se dešavalo da mi neki "vidoviti" kažu da imam "ono nešto", navodno nasleđeno po majčinoj liniji, i jedna numerologica je posle susreta sa mnmom doslovno zbrisala, i prestala mi se javljati na mob. Svašta
kokobeba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:35.