Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2015., 20:00   #141
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Da, ima i muških vičkraftova, ali ne zovu se 'vještice' nego 'magovi', oni u vičkraftu imaju veću moć od standardnih vještica.
I nije baš nešto za počuditi se jer muški inače prednjače u svijetu po svim pitanjima.

Kakve su to standarne a kakve nestandardne vještice/vješci ?

Nekoliko puta do sada sam čuo kako je ovaj ili onaj spol jači moćniji itd.. no ja ne mislim tako.
Smatram da sve ovisi o tome koliko osoba uloži rada na sebi po tom pitanju i uz to sve ulogu igraju i prirodne "performanse".
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 22:22   #142
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Kakve su to standarne a kakve nestandardne vještice/vješci ?

Nekoliko puta do sada sam čuo kako je ovaj ili onaj spol jači moćniji itd.. no ja ne mislim tako.
Smatram da sve ovisi o tome koliko osoba uloži rada na sebi po tom pitanju i uz to sve ulogu igraju i prirodne "performanse".
Niko ne misli tako dok se bolje ne informira. Primjerice, kad je aids došo na snagu, u startu, oboljeli koji su imali prednost eventualnog izlječenja su bili muškarci, što naravno, kad se pročulo, izazvalo je sveopći revolt u ljudi koji su takav princip medicinarenja osudili ko vještičarenjem, jer i istina, iza tog pokušaja su stajali 'magovi'. Niko ne bi ni pomislio o tom pokušaju 'perfomansa', ha? A vidiš, bile su stvarne kako su stvarni i magovi čija moć je ipak ograničena, valjda ih zato niko ne doživljava ozbiljno premda fokus po svijetu stalno sprebacuju s jedne na drugu sferu, u svijetu su najpoznatiji bajači i sl. čije usluge koriste parlamenti svijeta, ali o tome se ne priča.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 07:08   #143
hmm, ne znam baš, zvuči mi kao još jedna od teorija zavjera ipak
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 12:14   #144
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
hmm, ne znam baš, zvuči mi kao još jedna od teorija zavjera ipak
Ah, kako sam znala, reći će baš to... Sva povijest čovječanstva je ispisana urotama, zavjerama, ali mondeni svijet svejedno ne želi povjerovati.
Nevjerovati u nešto ne znači da to nešto ne postoji.

Toliko.
Pozdrav.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 13:45   #145
Witchcraft za mene osobno ne predstavlja samo sredstvo za uništavanje i nanošenje zla nekome.. kako se obično on stavlja u taj kontekst
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 16:47   #146
Naleteh na ovaj forum i registrovao sam se i bukmarkovao ga,zanimljiva tema,ja sam inace iz Sapca i pored Sapca je reka Sava,he he to svi znaju,medjutim sta hocu da kazem ,neki poznanik je ronio jednom prilikom u blizini mosta i video je gomile katanaca sa zavezanim koncima raznih boja,rekli su mu da ih ne dira niposto,jer kako neko rece postoje dobri rituali i oni losi e sad znati sta je sta
uglavnom pozz svima na forumu
tartek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 07:06   #147
Pozdrav i tebi

Ne diraju se takve stvari osim ako nisu pronađene na tvojem zemljištu, tvojoj kući i slično..čisto zato jer te se ne tiću
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:10.