Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2013., 20:34   #4481
Ma Michela nije ubio osobno...nego je naručio da podmetnu eksploziv na brod ili kako već? Znate da je bila scena iz Damianovih flashbackova da su njih dvojica bili u moru i onda da je naišao morski pas i da je stari rekao malom da pliva što dalje a on je ostao kao "mamac" za psa
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 20:43   #4482
kak je prema njemu bila oštra kad joj je govorio da se ne petlja u njegove probleme : tvornica je moja briga, a vi ste dio tvornice tako da.. i onda se onako umiljato okrene prema policajcu
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 20:46   #4483
Ono pusti idiota šta trabunja...to ću ja riješiti
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 20:50   #4484
baš to! i još se pita : šta je ova sirovina sad napravila?!
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 21:00   #4485
medeni medeni

claudijeve face i predivan osmijeh para na drugoj

claudio i magy, xime je malo zamišljena ovdje hm

koji stav

claudio zabavlja dvojnicu dok je par u nekoj svojoj priči
__________________
Emma & Hook || I miss you - AU
uckvondy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 21:04   #4486
Slažem se @Nato, prezabavni su

Popaj Olivi: Nadam se da čitate bolje nego što plivate

Oliva: Gospodine Fabre!
Popaj: Kapetan Fabre za vas.
Oliva: U redu. Ako hoćete, mogu vas zvati i general.
Popaj: Kapetan Fabre će biti dovoljno

Oliva: Dovoljno ste me već osramotili.
Popaj: Nisam ja, sami se sramotite

I kad mu je poderala ugovor i rekla kako na brodu zapovjeda on, a u tvornici ona i stala brojati. Jedva je stigla do jedan, a Popaj je već napustio sastanak sa svom svojom gardom hehe. Ma obožavam ih

Popaju odmah nestao osmijeh s lica kad mu je Oliva rekla da bi mogao ostati bez svog brodića. Trenutno njegova mala barka doista tone na sve strane

Daniela ima lijep glas, ali ova pjesma Pensando en ti je totalno krivi odabir, ubija atmosferu.

Fulgi vs Popaj Koji pogledi puni ljubavi Ovaj Fulgi se uvijek nekako napali u Popajevoj blizini hahaha.

Pijavica pokupila dva dobra šamara od svog dragog oca Ajd barem je priznala pravoj osobi da ju naš dragi Popaj nije silovao, nego ju je nježno osakatio
__________________
❤️❤️❤️ Iker Casillas ❤️❤️❤️Serhat Teoman ❤️❤️❤️ William Levy ❤️❤️❤️
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 21:04   #4487
Par je vrlo sumljiv . Nešto su se uhvatili i ne puštaju se ni kad se ne snima . Sigurno je netko prosuo Moment ljepilo između njih pa jadni ne mogu se odljepiti jedno od drugoga

I nekako što više gledam i razmišljam nije mi legao Rene Casados u ovoj seriji i ovoj ulozi. Puno, puno, puno bolji mi je bio u CME-u
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 21:06   #4488
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Je ovaj producent možda radio Maričujku?
Fabre po onom selu hoda ko da je modna pista.Podsjeća me na onog lika iz Zoolandera samo sam čekala kad će se okrenut i nabacit jedno poziranje za kameru.
Sviđa mi se pjesma i...to je to.Navarete mi nije toliko loša glumica,mislim nije nešto ali nisu je trebali niti okrivljavati za propast serije.Lijepo je oblače ali mi je premršava,nema ni guzica ni cica
Sanchezu svako malo pobjegne Španjolski naglasak:Jel on glumi Meksikanca ili doseljenika iz Španjolske?
Romo je uspjela, ne jednu nego dve kćeri izgubiti.
mora da sam ćorava ,al meni ej savršena i vidim i guzice i sise...cura ima mjere 89-60-90

Quote:
leksonaze kaže: Pogledaj post
zamjerka je bila upravo to što je Meija odabrao neiskusnu glumicu, samo zato jer je zgođušna, a pored toliko i zgodnih i dobrih glumica Televise...i nedostatku kemije glavnih protagonista...
ništa gluplje od ovoga nisam čula...dalje neću ni komentirati
__________________
Emma & Hook || I miss you - AU
uckvondy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 21:15   #4489
A vidiš Nato, ja inače nisam ljubitelj Renea, a ovdje mi je baš sjeo
Moment ljepilo baš, umirem Ma sumnjivi par je maksimalno iskoristio svaki trenutak i tko smo mi da im zamjeramo Možda je Ely i tražila manje ljubavnih scena u telenoveli, ali kada snimanje završi, sve se mjenja Ma stvarno su med medeni, to treba iskoristiti do krajnih granica

Čekaj , pa starog Michela su na kraju i pojeli tiburonesi jel?

P.S. Nato, sviđa mi se tvoj potpis, i ja sam pratila Rodriga i Carmen

Evo još malo slikica...
@arturo_carmona @norasalinastv Y @marianaseoane son grandes amigos en la vida real. https://pbs.twimg.com/media/BXsyysmCQAAuI7a.jpg

“@NoraSalinasFans: ¡Adiós! #Rebeca &#José ❤️ ¡Gracias! @norasalinastv & @arturo_carmona ❤️ adioooos! https://pbs.twimg.com/media/BXnwwleCMAA7xWL.jpg:large

“@XimenaNvr:elenco de #LaTempestad detras de camaras en @programa_hoy @ximenaNR @arturo_carmona y @norasalinastv https://pbs.twimg.com/media/BXu-IgbCAAAnOS3.jpg:large
__________________
❤️❤️❤️ Iker Casillas ❤️❤️❤️Serhat Teoman ❤️❤️❤️ William Levy ❤️❤️❤️

Zadnje uređivanje marimar : 30.10.2013. at 21:26.
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 21:16   #4490
kad se Nora Salinas pojavljuje u seriji?
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 21:18   #4491
Još malo, samo što nije
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 21:18   #4492
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Par je vrlo sumljiv . Nešto su se uhvatili i ne puštaju se ni kad se ne snima Sigurno je netko prosuo Moment ljepilo između njih pa jadni ne mogu se odljepiti jedno od drugoga

I nekako što više gledam i razmišljam nije mi legao Rene Casados u ovoj seriji i ovoj ulozi. Puno, puno, puno bolji mi je bio u CME-u
pravo su me naljutile ove na drugoj temi.... kao xime nema sise nema guzicu..ima razmak među očima....koji je njima...ne vide il šta.... vrhunac svega je da will i xime nemaju kemiju
__________________
Emma & Hook || I miss you - AU
uckvondy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 21:20   #4493
Ma nisam ni ja neki njegov pretjerani fan ali me u CME-u oduševio i ova uloga je išla nekako u tom smjeru ali opet mi nije sjeo kao tamo.

Tko sam ja da ti sudim tj. tko smo mi da ih sudimo a ni oni da nas iz zlatnih snova o njima bude

Ucky i meni se tlak diže ali se pokušavam kontrolirati
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 21:26   #4494
evo da i ja nabacim koji komentar
Ajme što volim ovakve odnose među gl. glumcima, a Marina i Damian su savršeni savršeeeni
Xime je svaku epizodu sve bolja i bolja a to da je prezgodna i lijepa necu ni komentirat :P

Ma sad mi se ne da na dugo i široko pisat, ugl. baš mi je drago da imamo priliku gledat ovu telenovelu i uživat u njoj
Nadam se da je DOMA zadovoljna gledanoscu.
LMDV-fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 21:33   #4495
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Još malo, samo što nije
očekivala sam da je ona ta na kraju koja je zvjezda kabareta kad ono Romica

za Cesara se slažem PamSwynford@ ja bi ga ljutila svaki dan a baš me pošteno nasmijala scena kad se ove njegove bogomoljke mole doma a on iza njih onako se prišuljava i kad krene njegovo "agrrrrrr"
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 21:35   #4496
Nije, nije. Nora je Marinina tetka. Mislim to se smije reći, nije spoiler.
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 21:36   #4497
@Nato, malo su me zbunili tvoji stihovi, ali nadošla sam

@uckvondy, nemoj da se živciraš, ljudi ne vide najbolje, treba ih Ma Xime je presavršena štogod drugi rekli o tome Bome se i ja "napalim" na negativne komentare, pogotovo kad stanu pljuvati po glumcima, a da im nisu ni dali pravu priliku

Kad smo kod Xime, mene se posebno dojmio njezin rad s očima, ti njezini tikovi su posebni, kao i pogledi. Očima otkriva sve
__________________
❤️❤️❤️ Iker Casillas ❤️❤️❤️Serhat Teoman ❤️❤️❤️ William Levy ❤️❤️❤️
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 21:50   #4498
Smiješ to reći Nato

Ma o Evori smo već sve rekle. Što je stariji, brkatiji i širi, tim je više privlačniji i šarmantniji i ima glaščinu od koje mi dlake skaču
__________________
❤️❤️❤️ Iker Casillas ❤️❤️❤️Serhat Teoman ❤️❤️❤️ William Levy ❤️❤️❤️
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 21:53   #4499
evo da i ja natipkam svoj cijenjeni komentar...za početak pozdrav mojoj omiljenoj posadi...znaju one koje su
pjesma mi je cijeli dan mi se vrti po glavi...predivna,predivna
što se same serije tiče-ne gledam baš od početka do kraja,ali Damian i Marina mi se sviđaju..nisam mogla vjerovati kad ju je bacio u more i prejak mi je on bio kad ju je prstom bockao u rame i govorio-a ja sam rekao da se izgubiš
zanima me kako će se stvari između njih dvoje razvijati
ostatak baš i ne doživljavam,uglavnom gledam njihove scene
što se Levija tiče,nije mi toliko kriminalna ta frizura...sasvim je ok
__________________
...a kada odu svi,mi ostat ćemo sami, samo ja i ti i pogledi u tami....
GričkaVještica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 22:03   #4500
Dobro nam došla draga podkapetanice @Grička, lijepo te je vidjeti i na ovoj temi
Da, pjesma je stvarno posebna, i danas ju slušam kao da mi je prvi put

Ja se sjećam da je William i prije nego što je sama serija krenila stalno isticao taj njihov prvi susret, kako je to nešto što još nismo vidjeli i da obvezno gledamo I imao je pravo, takvi susreti se pamte

Nastavi gledati pa ćeš vidjeti kako će se njihov odnos razvijati Bit će tu još svega i svačega.

Jel' da da mu friz nije toliko kriminalan? Ima svojih svjetlih trenutaka i čini ga to što je: un salvaje, un patan y un capitan
__________________
❤️❤️❤️ Iker Casillas ❤️❤️❤️Serhat Teoman ❤️❤️❤️ William Levy ❤️❤️❤️

Zadnje uređivanje marimar : 30.10.2013. at 22:09.
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:04.