Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2015., 09:53   #181
Quote:
Debela Panda kaže: Pogledaj post
Sta da mu kazem? xD
https://www.youtube.com/watch?v=48t4_kkoRZk
__________________
danas sam ,
uostalom kao i svakoga dana
ostavio malo vremena nizašto
untitled is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 14:43   #182
Hahaha to bi sigurno upalilo! Mucki provokator :P
Debela Panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 15:42   #183
cujem i ja krckanje,ali ja to smatram energijom koja se krece svugdje oko nas,i kad se mi umirimo ili krecemo,tako se i ta energija krece oko nas,kroz nas,kroz ostale stvari..sve je to dio prirode i njenih cuda,kao sto znamo sve je prepuno elektriciteta i to bi moglo biti to, ne bojim se uopce
subclavia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 12:39   #184
Neću o sebi niti kako i zašto ovo pišem. Ima jedna situacija koja se ponovila dva puta i potpuno jednako je ispričana od strane različitih bliskih mi ljudi. U jednom od navedenih bila sam prisutna i nisam vidjela niti čula ništa (zabuljila sam se u tv).
Situacija je - nekakva svjetlost perifernim vidom, potom zvuk prelijetanja (kao sove možda) i više ništa.
Zanima me ima li tko išta za reči o nečemu takvom.
Sekmet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 20:23   #185
Quote:
Sekmet kaže: Pogledaj post
Neću o sebi niti kako i zašto ovo pišem. Ima jedna situacija koja se ponovila dva puta i potpuno jednako je ispričana od strane različitih bliskih mi ljudi. U jednom od navedenih bila sam prisutna i nisam vidjela niti čula ništa (zabuljila sam se u tv).
Situacija je - nekakva svjetlost perifernim vidom, potom zvuk prelijetanja (kao sove možda) i više ništa.
Zanima me ima li tko išta za reči o nečemu takvom.
Meni se znalo desiti - pogotovo kad sam bio jako umoran. Upravo to, perifernim vidom vidis nesto sto nije uobicajeno. A kad upadam u san znam i cuti neke zvukove, medjutim, cim se probudim vise nista ne cujem - obican san!

A ovo prvo mi se posebno znalo desiti kada legnem u krevet pijan - u polumraku perifernim vidom vidim kako se majica sa kauca dize do plafona, ili kako se svjetlo upali. Al to kad bih se bas jako napio
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 21:00   #186
Quote:
radoznala82 kaže: Pogledaj post
Cao svima..naime,potrebna mi je pomoc..imam izuzetno realne snove od svoje 13 godine..kazu da ljudi retko sanjaju u boji,a moji su svi snovi bas takvi. Cesto sanjam prave horor price i cudno je ako se desi da jednom u 3 meseca ne sanjam nista ili da ipak sanjam san koji mi nece slediti krv u zilama..Pre par meseci mi se dogodilo da sam sanjala jedan takav san,koji mi je ostao u sasvim jasnom secanju gde mi je pred samo budjenje demon pruzio ruku i rekao mi svoje ime i to da sad kad sam mu pruzila ruku vise nemam kuda da pobegnem..Od onda,tu i tamo sanjam pse(koje inace mnogo volim) ali svi su crni i svi su krvolocni..ne diraju me ali im je pogled preteci.. NOCAS sam oko pola 2 legla spavati.vrtela sam se po krevetu prilicno dugo,cas mi je bilo toplo cas hladno da bi jednog momenta u stanju kada me hvata san osetila sa desne strane nekoga kao da je prisao.Moj verenik je spavao sa leve strane i cula sam mu disanje.Medjutim od jednom je pocelo neko jezivo rezanje i ne znam kako objasniti,kao u astralnoj projekciji,kada se dusa odvaja od tela,tako je nesto pocelo da me grize,kao pit bul kad ujede pa ne pusta,i da mi kida dusu od tela..rezanje nije prestajalo,jasno sam cula sebe kako disem,cula sam verenika kako dise a ja sam bila u sredini izmedju sebe same i njega i pokusala da se pomerim..da pozovem pomoc,da kazem bilo sta ali nisam imala glasa.Pocela sam da citam oce nas mislima,ali bl nije nestajao to nesto me je grizlo i vuklo..ne znam koliko puta sam ponovila molitvu u sebi kada me je to nesto pustilo,kao da sam sama u sebe pala(ne znam kako da objasnim) kada sam skocila.Pogledala sam na sat i bilo je tek nesto malo vise od 02h posle ponoci..Inace,astrolozi mi godinama unazad pricaju da imam da kazem dar za parapsihologiju i te stvari a ja to niti volim,niti zelim da mi se desava..ne znam sta je ovo nocas bilo,samo znam da me nista do sada nije uplasilo tako i molim nekoga da mi da makar kakav odgovor..Inace,desilo mi se u zadnjih mesec dana da sanjam mrtve koliko nisam nikada do sada,da mi je krstic koji sam nosila oko vrata(koji je iz ostroga) samo pukao.. Treba mi pomoc..nisam na nikakvim lekovima,nisam narkomanka,nemam ludaka u porodici pa da mogu sve ovo da povezem sa makar necime. Nadam se da ce mi makar neko odgovoriti,ko ce me shvatiti za ozbiljno jer ono jezivo rezanje od nocas jos uvek odzvanja u glavi
Obican san. Mozda si cula sebe i verenika ali definitivno nisi videla-jer si sanjala. To je takav san koji imitira stvarnost ali ako se malo bolje koncentriras naci ces neku gresku i vidjeti da je sve to san a ne java. Nisu bez veze Indijanci koristili Hvatac snova!

Ocito si pod stresom ili nekim problemom, nemirom...tada organizam nikada ne moze u potpunosti uroniti u san vec je stalno u stanju pripravnosti ako se nesto lose desi da se odmah mozes probuditi!
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 13:06   #187
@ Vilijam,

Mislim da znaš da svako pitanje ima bar jedan odgovor.
I svaka nejasnost se može logikom razjasniti ako to stvarno želiš.
Ja ne želim. Ne odgovor, ne objašnjenje.
Samo još sličnih i opširnijih iskustava.
Sekmet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:47.