Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2015., 23:14   #1
Nudim jako profesionalno horarno tumacenje u zamenu za tarot tumacenje

Pozdravi

nisam sigurna da li je ovo pravi nacin ali evo. Nudim jedno jako profesionalno horarno tumacenje jer sam se u proslosti bavila horarnom astrologijom profesionalno, u zamenu za jedni jako detaljno profesionalno tarot tumacenje vezano za jedan problem koji me dosta muci a ne mogu ga sama sagledati.

Ukoliko se nadje taj sazdruznik iz tarota koji bi mi bio voljan detaljno pogledati nesto,rado cu uzvratiti detaljnim horar tumacenjem,specijalnost su mi ljubavni horari
Zira is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 08:13   #2
Nisam ni ja siguran da li da pustim temu jer imamo i horarnu temu na astrologiji i ovdje tarot

Ali ako se obje analize rastumače bilo bi zgodno imati temu sa razmjenama tumačenja
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 14:14   #3
E hvala ti Baphomet koji nick lol

ja nisam htela da postavim temu kod horara jer tamo ne bi se nasao neki tarot tumac a ovako mi je lakse pa eto ako ima koji voljan za tarot rado cu javno rastumaciti njihovo horarno pitanje.

hvala sto pustas da tema stoji
Zira is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2018., 10:00   #4
Znam da je tema stara, ali eto ako kojim slucajem Zira ovo čita,i ima neko pitanje koje ju zanima slobodno neka mi se javi.
emocija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2020., 10:27   #5
Je,moja tema

Ako neko hoce tumacenja, neka postavljala pitanja pa cu se truditi da ih rastumacim, imala bih i ja pitanja. :-)
Zira is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:32.