Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2015., 21:33   #3901
-svidjelo mi se lijepo lice za vrijeme hladnijeg vremena/nošenja odjeće- u kafiću sam shvatio da ima male sise
Miriam Bucknell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 22:24   #3902
nisam sitnicav;

no kad sam shvatio da je lezba bilo je prekasno
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 22:26   #3903
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
nisam sitnicav;

no kad sam shvatio da je lezba bilo je prekasno


Bas lezba il bi?
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 23:59   #3904
Ono kad ima petu parmezanku, to mi je totalni turn off....
artard is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 21:09   #3905
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post


Bas lezba il bi?


izgubio sam interes za trazenje tog odgovora ..
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 21:10   #3906
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post


izgubio sam interes za trazenje tog odgovora ..
ali mene sada zanima a ne znam odgovor
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 22:37   #3907
Quote:
artard kaže: Pogledaj post
Ono kad ima petu parmezanku, to mi je totalni turn off....
može pojašnjenje ovoga?
__________________
There's only one instant, and it's right now.
AnimusVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 06:44   #3908
Quote:
AnimusVox kaže: Pogledaj post
može pojašnjenje ovoga?

Peta koja te grebe u krevetu,peta na koju ti se zeludac okrece,naslage suhe koze,po mogucnosti i cila ispucana,zuta.....
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 10:06   #3909
zubi su bili najčešći razlog hlađenja..mogu bit svakakvi al žučkaste zube il vidljivi manjak prednjih zubiju jednostavno nemogu tolerirat.

jedna mi je došla bez dvije dvice na spoj.

drugoj sam tek kasnije skužil da joj jedinica ima nekakvu diskoloraciju (ovo sam primjetil kod dost ženski, ne znam do čeg je), ovo jako bode u oči, šteta zgodne face
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 10:58   #3910
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
zubi su bili najčešći razlog hlađenja..mogu bit svakakvi al žučkaste zube il vidljivi manjak prednjih zubiju jednostavno nemogu tolerirat.

jedna mi je došla bez dvije dvice na spoj.

drugoj sam tek kasnije skužil da joj jedinica ima nekakvu diskoloraciju (ovo sam primjetil kod dost ženski, ne znam do čeg je), ovo jako bode u oči, šteta zgodne face
Ovo sam i ja primijetio i kod jedne ženske koju znam sam povezao to (pitanje doduše koliko je to točno) s ispijanjem coca cole. Žena pije to svaki dan i ja sam to protumačio da kod pijenja cole (a i ostalih napitaka) ti mlaz tekućine prilikom ulaska u usta prolazi baš najviše po gornjim jedinicama i one se onda samim time najviše kvare. Ista stvar je bila i kod jednog tipa kojeg sam upoznao.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 13:59   #3911
To je pucanje cakline. Prednji zubi su najopterećeniji pa dolazi do mikropukotina u njima pa promijene boju. Ako je nosila aparatić isto se događa. To mogu skoro svi očekivati prije ili kasnije.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 14:04   #3912
Eh da ta crna diskoloracija..Da se to popravit bez beda.Bez dvije dvice?? Aaa zečica mala
Peta parmezanka-Kad se čini da ima dovoljno debele siraste kože na peti za naribat na tjesteninu.
Bestboy Lowlife is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2022., 12:39   #3913
Quote:
rosa linda kaže: Pogledaj post
Ali kad upoznas osobu bolje i zavolis ju onda izgled stvarno gubi "tu svoju moc" jer volis i druge stvari kod te osobe
Je, ali ljudi se masovno razilaze jer je nestalo te privlačnosti prema partneru. Po mom mišljenju je privlačnost/seksipil/nazovitokakogod teško održavati čak i kad obje strane paze da budu u svom najboljem izdanju, a pogotovo ako se netko od njih poružni (u očima druge strane).

Ljubav je jedna stvar, privlačnost druga. Znam maaaaaaaasu parova koji su nakon x ili xy godina postali isključivo jako bliski prijatelji, dok je ta seksualna strana potpuno zanemarena. I tako klapaju jer je to to, valjda do kad netko ne prevari drugu stranu ili se toliko prebace u tu ulogu prijatelja da zaborave da su nekad bili i više od toga.

I za kraj jedno ekstra nepopularno mišljenje - znam i žene koje su se u trudnoći udebljale i nikad se nisu vratile na (približno) istu kilažu kao prije poroda. One očekuju da će i daje biti privlačne svojim muževima jer su valjda kile od trudnoće imune na to da čine osobu debelom. Isto vrijedi i za muškarce koji su se prije bavili sportom, zanemarili to u nekom periodu života i sad čohaju dlakavi pupak pitajući se zašto ženu tako često boli glava.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2022., 12:47   #3914
Ovdje mozemo nastaviti o povrsnostima
__________________
I know what you'd pay to feel.
Swithin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2022., 14:45   #3915
Sve se ne odnose od istu osobu, vec na nekoliko njih...

- Konstantne promjene raspolozenja na tjednoj bazi (very high highs & very low lows)
- Napila se na prvom dejtu
- Sebicnost u krevetu
- Pretjerana dlakavost
- Uplitanje njene matere i/ili prijateljica u vezu
- Generalna ne briga za fizicki izgled
- Podjela i klasificiranje ljudi na kaste (i.e. Opel je radnicki auto, etc.)
- Rjecnik bogat psovkama
- Mentalna neuravnotezenost i psiholoska cjepanja (dodged a comet there)

JorgeXY is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2022., 15:34   #3916
Ubacivanje stranih riječi/fraza u razgovoru.
nexst is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2022., 17:02   #3917
Quote:
JorgeXY kaže: Pogledaj post
- Pretjerana dlakavost
Je li se ovo odnosi na osobu zenskog spola? Pitam jer takvu jos nisam srela.

Dealbreaker mi je kad je pretjerano povucen, neotesan, osudjivacki nastrojen iz cista mira ili kad mi pretjerano podilazi u startu koristeci epitete 'divna, prekrasna' (jer me navodi na pomisao da mu je to modus operandi).

Ovo mi trenutno pada na pamet, sigurno se sjetim jos necega.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2022., 17:37   #3918
loše poznavanje engleskog jezika, loše poznavanje tema iz opšte kulture, cajke u favoritima i bilo šta vezano za to, oholost prema drugima ili siromašnima, vidljive gold diggerske tendencije ima toga još, ali trenutno se ne mogu setiti
IandeX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2022., 17:41   #3919
Nepismenost.

Slušanje cajki.

Opća kultura-na niskim granama
__________________
There' s no going back!
Mother Of Pearl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2022., 17:44   #3920
Glazbeni snobizam. "Slusanje cajki je fuj" kao kriterij mi moze proci eventualno u petom osnovne. Sve nakon toga pokazuje samo koliko je osoba iskljuciva, nezrela i nespremna na ikakav kompromis.
notneven is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger