Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2005., 07:31   #21
Re: rijetko dolazim...

Quote:
tryn kaže:
.uostalom, koliko cesto i koje informativne emisije pratite?
Nijednu baš redovito ali kad uzmem daljinski u ruke napravim đir HTV-Nova-RTL-talijanski kanali-Sky News-CNN-njemački kanali, onako na brzinu 15-20 minuta. Najprije malo gledam voditeljice a onda pročitam vijesti na teletekstu.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2005., 13:03   #22
Re: skoro sve

Quote:
zamiel kaže:
zbog više sile, ah. Tako da držim da kužim neke stvari, čisto onako potrošački. I da, čini mi se da sam čuo o nekome tko svoje zapise počinje točkom, ako si ti to, moj duboki naklon i ljubav



.puno ti toga znas cujem okolo..



.hvala na naklonu
__________________
.i mucno i tuzno i nema kom ruku da das u satima dusevne sjete .
tryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2005., 14:35   #23
jeste čuli da če Sopekica najesen možda počet vodit vijesti na RTL-u?!
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2005., 14:44   #24
htv je nekad imao najbolju žensku ekipu, sad su im muški u studiju a žene su na terenu...
baš prava stvar....izgleda svjetski trend... muški u studio a žene na teren u opasne krajeve...
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2005., 14:54   #25
Quote:
Dunj@ kaže:
htv je nekad imao najbolju žensku ekipu, sad su im muški u studiju a žene su na terenu...
baš prava stvar....izgleda svjetski trend... muški u studio a žene na teren u opasne krajeve...
na jesen dolazi nova ženska - ana jelinić... jel ta ženska bila na RTL-u?
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2005., 16:07   #26
dug put

.nije bila na rtl-u, ali je pocela na otv-u..nasljedila je hloverku u nekoj emisiji...dugo se trudi...mislim da je dobar odabir
__________________
.i mucno i tuzno i nema kom ruku da das u satima dusevne sjete .
tryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2005., 16:08   #27
mislim da ne

Quote:
maaarin kaže:
jeste čuli da če Sopekica najesen možda počet vodit vijesti na RTL-u?!

.hm, ona moze ocito sve, ipak zna ona sto moze, a sto ne....
__________________
.i mucno i tuzno i nema kom ruku da das u satima dusevne sjete .
tryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2005., 16:30   #28
da

Baš bi bilo cool da ova dodje voditi vijesti, ha, bar bi imao opravdanje da cijelo vrijeme buljim u cice. Ipak je potrebno pozorno pratiti informativne emsijie
__________________
Some men you just can't reach. So you get what we had here last week, which is the way he wants it... well, he gets it. I don't like it any more than you men.
zamiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2005., 16:33   #29
onda da

.da sam poslodavac na nekoj tv zbog ovog tvog bi posta zaposlila renatu pa čak i na vijestima...porast gledanosti uvijek dobro dosao, samo na koliko?
__________________
.i mucno i tuzno i nema kom ruku da das u satima dusevne sjete .
tryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2005., 16:40   #30
kaj se...

... mene tiče zauvjek, ali ja i nisam neko mjerilo, jel' tako? Pogledaj PM mlada gospodična, da te još jednom pozdravim...
__________________
Some men you just can't reach. So you get what we had here last week, which is the way he wants it... well, he gets it. I don't like it any more than you men.
zamiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2005., 08:36   #31
Quote:
maaarin kaže:
na jesen dolazi nova ženska - ana jelinić... jel ta ženska bila na RTL-u?
nije bitno

sve je to stara hateve-ovska škola
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 13:28   #32
gledam maju sever i nemrem vjerovat da postoji nesto tako netalentirano i to na HRT-u. oci joj bjeze, faca bezvezna a dikcija ko na kavi..."ej, znas kaj se desilo jucer".
katastrofa!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2005., 05:08   #33
Question

Quote:
maaarin kaže:
na jesen dolazi nova ženska - ana jelinić... jel ta ženska bila na RTL-u?

Po čemu je ona nova?! Pa ona je već stoljećima na HTV-u.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2005., 06:58   #34
Quote:
Billi kaže:
gledam maju sever i nemrem vjerovat da postoji nesto tako netalentirano i to na HRT-u. oci joj bjeze, faca bezvezna a dikcija ko na kavi..."ej, znas kaj se desilo jucer".
katastrofa!

nju je početkom 90-tih ireklamirao denis latin mislim da su tada radili zajedno u sisku u programu za slobodu...


valjda nije još napravila veći kiks pa pliva na starim zaslugama...
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2005., 10:47   #35
Jučer sam, inače to ne činim, gledala na Novoj 24 sata. Voditelji: Mirjana Hrga i Saša Kopljar.
Ne znam da li je netko već o tome pisao, ali mene je užasno iziritiralo njihovo komentiranje svake vijesti. Katastrofa. Kakvo je to vodjenje informativne emisije a la Dnevnik?? Mislim, nivo komentiranja je

Npr. prilog o Jovićevom Olimpic centru na Pagu. Puste izjavu jedne od stanarki koje tamo stanuju i koja sto puta naglasi da njima ne smetaju dnevne aktivnosti centra već buka noću na koju oni, kad se centar otvarao, nisu pristali. I tako bla bla bla.

I na kraju priloga, kaže Hrga nešto u stilu: "pa kakva smo mi to zemlja koja se bavi turizmom kad nam smeta malo buke???" i onda okrenuta prema kolegi "turistička zemlja...pih"...

Ok, u načelu bih se mogla i složiti s njome u jednom dijelu, ali ne može to izgovoriti kao voditeljica dnevnika...meni je to užasno ispalo.

I Milić komentira kad vodi nedjeljni HTV dnevnik, ali nikad tako sirovo...
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2005., 08:05   #36
Quote:
Kyra kaže:
Jučer sam, inače to ne činim, gledala na Novoj 24 sata. Voditelji: Mirjana Hrga i Saša Kopljar.
Ne znam da li je netko već o tome pisao, ali mene je užasno iziritiralo njihovo komentiranje svake vijesti. Katastrofa. Kakvo je to vodjenje informativne emisije a la Dnevnik?? Mislim, nivo komentiranja je

Npr. prilog o Jovićevom Olimpic centru na Pagu. Puste izjavu jedne od stanarki koje tamo stanuju i koja sto puta naglasi da njima ne smetaju dnevne aktivnosti centra već buka noću na koju oni, kad se centar otvarao, nisu pristali. I tako bla bla bla.

I na kraju priloga, kaže Hrga nešto u stilu: "pa kakva smo mi to zemlja koja se bavi turizmom kad nam smeta malo buke???" i onda okrenuta prema kolegi "turistička zemlja...pih"...

Ok, u načelu bih se mogla i složiti s njome u jednom dijelu, ali ne može to izgovoriti kao voditeljica dnevnika...meni je to užasno ispalo.
Jednom rječju: preseravanje. Kao da netko drži do njihovog mišljenja.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 16:12   #37
Marta Šimić Mrzlečki, vodi Dnevnik na HRT-u. Moram reći da je baš dobra.
Wilhelm II is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 15:57   #38
Meni je romina i dalje najbolja.ugodna i oku i uhu.jos me nikad nije izivcirala.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:53.