Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 19:36   #1
MG Movie Generation

Prošli mjesec je novi domaći filmski kanal dobio dopuštenje za start - MG Movie Generation. Kanal starta večeras u 20h ekskluzivno na EVO TV-u no vjerojatno će uskoro krenuti i na drugim platformama.



Quote:
U ponudi buketa Film i djeca od četvrtka, 21. rujna, od 20 sati potraži novi, 24-satni filmski kanal Movie Generation. Movie Generation stvoren je za sve generacije filmoljubaca i trenutno je dostupan ekskluzivno na evotv-u. Na tebe čekaju komedije i akcijski filmovi, trileri, drama i serije!

Iz bogate ponude filmova izdvajamo akcijsku komediju 'Malativa' redatelja Luca Bessona s Robert de Nirom i Michelle Pfeiffer u glavnim ulogama koja priča o bivšem mafijaškom šefu koji, nakon svjedočenja protiv zločinačke organizacije, u okviru programa zaštite svjedoka zajedno sa svojom obitelji biva premješten u uspavani francuski gradić. 'Vožnja' s Ryan Goslingom prozor je u uzbudljivi svijet vrhunskog vozača, hollywoodskog kaskadera i usamljenika po prirodi koji dodatno zarađuje kao vozač za bijeg, odrađujući prljave poslove za kriminalno podzemlje. 'Imaginarij Dr. Parnassusa' legendarnog Terry Gillama posljednja je uloga Heatha Ledgera koja će gledatelje odvesti na nezaboravnu pustolovinu. Najurnebesniju i najbezobrazniju komediju godine donosi ekipa glumačkih zvijezda; Emma Stone, Gerard Butler, Halle Berry, Uma Thurman i Richard Gere u 'Film 43: Prosto, da ne povjeruješ'
evotv.hr

Dokumentacija sa stranica Vijeća za elektroničke medije:




Više na stranicama Vijeća za elektroničke medije - link

Web stranica koja još uvijek ne radi: http://www.movie-generation.tv

Promo kanala: https://vimeo.com/201684609

A po vlasnicima reklo bi se da iza svega stoji Kinematograf: http://www.kinematograf.hr/en/
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 19:40   #2
Na mjestu CBS Drame na EVO TV-u već su krenule najave:

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 20:24   #3
Krenuli su

Prvi film - komedija, Malavita













soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 23:16   #4
Je li u pitanju HD ili ipak SD?
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 23:43   #5
SD je, ipak je to EVO TV i ne može stati HD kanal u mux, no vjerujem da kad dođe u kabli da će izaći i HD verziji.

SD slika je vrlo dobra no imaju problem sa zvukom, dosta je tiši od ostalih filmskih kanala na EVO TV-u. Nadam se da će to popraviti
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 11:18   #6
Evo rasporeda za iduća 24h što se može izvući preko EPG-a (nigdje drugdje ga ne pronalazim na internetu). Sviđaju mi se ovi hororci navečer samo što su malo prekasno a na EVO TV-u ne možeš premotavat

Quote:
10:00 - Čudovište i ja, obiteljski film
11:30 - Svingerski klub, američka drama
13:15 - Poker ubojica, američki film
14:45 - Kraljevi plaže, američka komedija
16:30 - Drug i užina: Ustanak igrača, američki pustolovni
18:15 - Defendor, američka/britanska/kandadska akcijska komedija
20:00 - Film 43: Prosto, Da Ne Povjeruješ, američka komedija
21:45 - Moja mama je luda, američki film
23:15 - Podjela - američki/njemački/kanadski SF
01:15 - Film 43: Prosto, Da Ne Povjeruješ, američka komedija (R)
03:00 - Grad Zombija, američki horor
04:35 - Krivnja, španjolski horor
06:00 - Noćno nebo, američki horor
07:30 - Avanture na Grizlijevoj planini, animirani film
10:40 - Jack iz džungle, danski animirani
12:00 - Školske detektivke, američki pustolovni
13:30 - Otac protv sina, američka romantična komedija
15:15 - Na sto muka, američka komedija
16:45 - Moj pas je mafijaš, kanadska komedija
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 17:35   #7
Hoće li ga i drugi davatelji usluga televizije ponuditi?
matteo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 16:54   #8
Evo upravo na ovom programu ide prva epizoda druge sezone PBSove serije Mercy Street. Serija izgleda jako dobro a snimljena je 2016/2017 no nigdje nisam vidio na ovom programu neki promo za nju niti na webu imaju neke informacije, nemaju niti fb. Stranicu. Inace na kanalu me jako zivciraju boldani titlovi koji izgledaju uzasno. Ima dosta cini mi se i nekih B filmova ali cesto budu nelosi...

EDIT: Lipsi su im titlovi u promosima

Zadnje uređivanje vox : 16.01.2018. at 17:15.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 21:27   #9
Takve titlove imaju i SPI kanali (primjer FilmBox Extra HD), no ne sviđaju se niti meni. Općenito danas imamo masu kanala koji imaju ružne titlove (ružan font. prevelike, premale itd), trebali smo ostati na TTX titlovima što se davno koristilo za lokalizaciju kanala pa si sam mogao podešavati izgled preko receivera (kad nisu bili zalijepljeni naravno), ovaj džumbus od titlova sa kojima nas danas (očito slijepi) vlasnici vlasnici kanala siluju je užas
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 22:55   #10
Ovo na Filmboxu je meni čak i dobro kakvih ima. Meni se još manje sviđa izgled titlova na Cinestaru (koji ima premali font koji još ima tanak outline pa se često na "svjetlijim" scenama slabo vidi) ili pogotovo kad je u pitanju neki HD kanal, a titlovi nekako "mutni" u odnosu na sliku.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 23:23   #11
Meni su najljepši titlovi ovi kakve ima Nova/Doma/OYO Cinema .. crna prozirna podloga ispod i gore titlovi. Takve titlove je nekoć imao i History HD a slične njima danas još ima i masa skandinavskih lokaliziranih kanala, Pickbox TV, Netflix i Amazon (defaultni) i sl. Font Arial, ispod crna podloga na nekih 50% osvjetljenja i to je to, apsolutno ništa više ne treba kemijati - tako jednostavno a najljepše izgleda i za oko "najčitkije". Nisu loši ni ovi RTL-ovi titlovi, ali Nova ipak ima bolje (naravno na HD kanalima ih možda mrvicu smanjiti). No na žalost kanali ne vode računa o tome, operateri još manje. Budi sretan da imaš ikakav i da ne žuri ili kasni.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2021., 18:38   #12
MG se širi na nove kanale, dobio dopuštenje za 4 nova kanala. Planirani datum starta 15.3.

MG Series

Quote:
MG Series svoju programsku osnovu bazira na filmskom programu prvenstveno kroz kvalitetne serije. Program obuhvaća filmske naslove različitih svjetskih produkcija, a uključen je i veći broj naslova europske filmske produkcije. Na godišnjoj razini bit će više regionalnih premijera nikad prikazanih serija, od kojih je značajan udio također europske produkcije. Uz navedeni sadržaj iz područja kulture i umjetnosti, kanal uključuje i audiovizualnu komunikaciju za promociju i najavu vlastitog sadržaja.
MG Series2

Quote:
Programska osnova MG Series2 kanala zasniva se na serijskom sadržaju. Ovaj novi TV kanal bit će zabavnog karaktera. Većina emitiranja su serije koje će biti prikazivane nakon premijernog prikazivanja na MG TV, MG Chill i MG Series kanalima. Uz navedeni sadržaj, kanal će prikazivati i određene filmove koji su povezani sa serijskim sadržajem, a kanal uključuje i audiovizuainu komunikaciju za promociju i najavu vlastitog sadržaja.
MG Binge

Quote:
MG Binge svoju programsku osnovu bazira na mješavini filmskog i serijskog sadržaja, a inspiriran je globalnim fenomenom - bingeanjem. Ovaj novi TV kanal donosi sasvim novo iskustvo gledanja TV kanala, jer će korisnicima ponuditi gledanje po nekoliko uzastopnih epizoda serije (po uzoru na trend gledanja preko streaming servisa), ili po nekoliko filmova u nizu (naslovi od istog redatelja, naslovi iste tematike, naslovi s istom ili sličnom glumačkom postavom, poznati filmski nastavci u nizu itd). Uz navedeni sadržaj iz područja kulture i umjetnosti, kanal uključuje i audiovizuainu komunikaciju za promociju i najavu viastitog sadržaja.
MG Chill

Quote:
MG Chill svoju programsku osnovu bazira na filmskom programu prvenstveno kroz kvalitetne filmske naslove svjetskih etabliranih TV studija. Ovaj komercijaini TV kanal zanimijiv je za sve generacije, a namijenjen prvenstveno za gledatelje koji se pred TV ekranom žele opustiti i zabaviti. Program će uz filmski sadržaj emitirati sitcome i zabavne obiteljske serije sa većim brojem epizoda i sezona, a sadržajno će nuditi najviše zabavnog sadržaja i naslova za sve generacije. 15 % sadržaja na kanalu bit će ranije najave programa sa TV kanala i sličan sadržaj za samopromociju.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2023., 01:36   #13
movie g

I što je sa tim novim kanalima ?
Jesu li negdje krenuli?
Gledao sam par serija na ovom kanalu.
Nisu loše sasvim solidne,
komunistaJozo3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:14.