Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2009., 17:28   #41
ona mi je odlična, i bez šminke izgleda super (ima lijepo i čisto lice)
naravno da sa šminkom izgleda bolje, zato šminka i služi


odlična mi je jer je tak tamnoputa, slatka, predivne oči, dobro tjelo, sve baš taman, a i draga mi je jer nije stavljala silikone ko većina nego korsti ono što ima
mishamu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 23:59   #42
Ima urodjeni seksipil, lijepo izgleda bez šminke, onako čisto, ima lijepe crte lica, neku nevinost u licu i to je ono što je čini posebnom i privlačnom u očima muškaraca. Ima izgled nevine zavodnice. I meni je prirodno lijepa i slatka a ruku na srce nema puno takvih žena i cura.
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 11:32   #43
Ženskica je slatka i sexy...ali ništa ono VAU kao što to ostavlja za sobom Angelina...Fali neka karizma...
September rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 12:52   #44
mislim da mi je poslje angie definitivno najljepsa

ima tu genijalnu boju koze i super crte lica, velike oci. yes, she's very pretty.
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 14:44   #45
meni je ona bolja od angeline
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 00:58   #46
Alba je meni prekrasna!! Vauu, fakat dobra ženskica!
Satis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 18:00   #47
Ma Jessica je meni pre sweet....baš je draga i simpatična....haha ipak je meni najdraža Megan Fox....a slatka je i ona Mila Kunis....pozz svima...
MeganX is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 20:00   #48
Meni ona nikada nije bila nešto preposebno.
Mislim, simpa je i slatka, ali takvih Latinoamerikanki ima koliko hoćeš. Nije ništa ekstra specijalno.
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 01:20   #49
Meni je Jessica među top pet najljepših poznatih cura koje sam vidjela. Sviđa mi se njezino lice, put, kosa, usne, zubi... sva mi je divna e da, i lijepo se smije, gledala sam ju u par nekih emisija gdje su radili s njom interviju, i kad se smije, vidi se da je od srca.... Možda ne ostavlja dojam nekakve famme fatale, ali ja ionako više volim ovakav tip cura ko ona prirodno lijepe i vesele. I čini mi se kao dobra majka malenoj Honor... sve u svemu,Jessica
Jadnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 04:45   #50
Jess je meni žena No.1 danas a u današnje vrijeme vidjeti tak nešto je rijetkost...

a po čemu je toliko očaravajuća? ...

ako zaboravimo crte lica,godine,kilograme,sve stavljam na stranu al osmijeh ostaje vječno i ništa drugo mi ne treba...jedno divno nježno stvorenje...a ako ću gledat i sa erotske strane onda me više pali neka lepršava haljina ( a to joj je style ) nego vruće hlačice i dekoltei do bradavica (a to je onda predmet za uporabu )...

kišobran sam otvorio i sad možete počet pljuvat
__________________
Stil unbroken
simpleman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 12:57   #51
Takvih cura poput Jessice ima na kilometar..
Marlene Favela, Sandra echeverria,i ima jos jedna koja je( kao i one ) identicna kao i J.AL.
__________________
Jednom kad se vratis,sve ce biti deo proslosti!
Alicia1122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 13:46   #52
na ovim slikama je bez šminke

http://www.facebook.com/photo.php?fb...6940107&type=3

http://www.facebook.com/photo.php?fb...6940107&type=3
majica17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 15:44   #53
i prezgodna je i tu.....
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 16:17   #54
svejedno je lijepa
Katherine Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 18:58   #55
jako lijepa ženskica. znala sam naletjeti na te njene slike bez šminke i zbilja mi ni na jednom nije ispala ružno.
izgleda da je i jako dobra mama, dosta vremena provodi s djecom (ali o tome nemam pojma, tako izgleda po slikama)

jedino, loša je glumica. zbilja ne zna glumiti, ali nitko od nje ni ne očekuje da bude nova meryl streep.
moyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 00:44   #56
Dijelim mišljenje sa onima koji su izjavili da nije nešto posebno.
OK - lijepa je, mršavica, simpatična i sl. Ali prosječno, meni nema nešto zbilja posebno.
Ima stvarno prelijep taman ten, čisto lice a što se tiče osmjeha i zubi i štajaznam čega, svaka poznata ličnost ima sređene zube do savršenstva - samo nekome to ljepše stoji kao što je slučaj sa njom. Također, većina ima operisan nos i druge nesavršenosti na tijelu. Sa svim tim novcima nije ni teško biti lijep. I nekako meni ne paše taj nevini, "glupi" pogled, a još kakve gluposti sam čitala po njenoj stranici, ne znam. Vjerojatno ima i do toga što stvarno haos liče Alba i M. Favela a ova druga mi se zgadila nakon onih sapunica.
tobleronicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 23:33   #57
Ona je stvarno prelijepa i slatka,neznam da se po mom misljenju i jedna moze snjom mjerit,Angie mi je ruzna nevolim onakve face isto alien .
Alba ima lijep osmjeh iza kojeg se kriju lijepi zubi,u tijelu je prosjecna nista specijalno,ali sto ce joj tijelo neznam kakvo kad ima lijepo lice..
Imamo isti stil oblacenja
sama i sretna:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 11:28   #58
Jako lijepa, moj dragi je smrtno zaljubljen u nju već godinama

Ok, malo pretjerujem, ali svaki put kad je vidi u nekom filmu iskopa onaj slinavi izraz lica, još ako joj koji guz ispadne, ajme sreće

Premda, glumiti ne zna da je ubiješ. Uvijek me zanimalo što se s takvim kalibrom glumica događa kad ostare i prestanu biti atraktivne, a nekog glumačkog dara objektivno nemaju.
Caprice is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 18:31   #59
Quote:
Caprice kaže: Pogledaj post
Uvijek me zanimalo što se s takvim kalibrom glumica događa kad ostare i prestanu biti atraktivne, a nekog glumačkog dara objektivno nemaju.
nista. natuku se para dok su jako zgodne i ostatak zivota - laganini dalje...
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 18:37   #60
Ako se ne varam, ona se udala za producenta, tako da nema straha za nju
Come undone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.