Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2012., 12:34   #401
Quote:
Mare1983 kaže: Pogledaj post
Ja sam bila par puta kod njega i nisam bas odusevljena....
Ni ja...samo šta sam ja bila godinama u njega i ne znam zašto ga nisam prominila nakon par puta sad sam u Šparca u Cita i jako sam zadovoljna..
nolalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 22:50   #402
Quote:
elektrodalmacij kaže: Pogledaj post
studiran u splitu i tribala bi ode nać nekoga ginekologa, pa ako mi možete preporučit kojega na PM, po mogućnosti da se ne plaća uzv i ostalo (osin papa testa i tih nekih pretraga), jbg studentski život hvala puno
A kod svih ovih malo "boljih" ginekologa, i koji su sami kupovali bolje aparate ti se placa 50kn. BAr sam ja toliko placala. Mozda je negdi cak i vise, ne znam.
Papu ne moras platit osim ako ne zelis cekat nalaz oko 4mjeseca....

Quote:
nolalu kaže: Pogledaj post
Ni ja...samo šta sam ja bila godinama u njega i ne znam zašto ga nisam prominila nakon par puta sad sam u Šparca u Cita i jako sam zadovoljna..
A zato sta smo mi zene blesave. Ja sam bila kod njega dok nisam imala problema a nije mi se svidilo kako ih je on rijesavao. Prijateljica mi je imala spontani a on joj je bez ikakvih pretraga, icega preporucio da odma ide na drugu trudnocu. To uopce ne zelim komentirati...
__________________
moje najvece blago je stiglo 13.12. ♥
Mare1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 18:30   #403
Nikom ne preporučam dr Djirlić

Quote:
ttea1975 kaže: Pogledaj post
Meni dr. Djirlić ultrazvukom par minuta nije mogla pronaći jedan jajnik. Moram napomenuti da niti jedan ginekolog prije ni nakon nje nije imao takvih problema. Teško bi se odlučila na vođenje trudnoće kod nekog tko tako loše vlada ultrazvukom.




Cijena pregleda i ultrazvuka je 250 kuna
Ja sam bila kod dr Dirlić i dočekala da prođe god dana da se mogu prebacit kod drugog, osim što je bila škrta za dat uputnicu( preporučila mi analizu privatnika umisto uputnice) jos nije znala ni gledat na ultrazvuk. uzas
novanova9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 01:15   #404
Quote:
novanova9 kaže: Pogledaj post
Ja sam bila kod dr Dirlić i dočekala da prođe god dana da se mogu prebacit kod drugog, osim što je bila škrta za dat uputnicu( preporučila mi analizu privatnika umisto uputnice) jos nije znala ni gledat na ultrazvuk. uzas
ne znam za ultrazvuk al meni je dala uputnice za sve šta mi je trebalo bez problema.a trebalo mi ih je na žalost jako jako puno.

meni ona super
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 23:15   #405
evo citala sam par stranica, zanima me malo detaljnije ako ko ima iskustva sa dr. Dominikom Najev.
jeli njena ordinacija na Brdima? i koliko otprilike triban u nje cekat?
prvi put mi je da iden u ginekologa, a iden iskljucivo jer triban pregled zbog kontracepcijskih pilula.
jos ako mi neko zna reć kakve su cijene pilula otprilike ode po Splitu ?
eeh jos moran i skupit hrabrosti za otic..
hvalaa
dianas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 01:10   #406
Quote:
novanova9 kaže: Pogledaj post
Ja sam bila kod dr Dirlić i dočekala da prođe god dana da se mogu prebacit kod drugog, osim što je bila škrta za dat uputnicu( preporučila mi analizu privatnika umisto uputnice) jos nije znala ni gledat na ultrazvuk. uzas
šta ti nije znala pogledat???

meni je recimo ona njena med.sestra ono

i potpisujem miseducatu-ona je meni isto super.
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 02:15   #407
U kojeg ginekologa ić?

Ne znam u koje bi gin. išla?

Mislim da su za tu profesiju bitne i emocije a ne samo
rutina i gledat pacijentice kao brojeve.

Kakva su vaša iskustva?
Sandrija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 13:11   #408
Ima priličan broj topica o gin preporukama. Bilo bi lijepo kad bi navela grad, županiju; privatnik ili hzzo itd.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 22:42   #409
Split.

Ali tu su sve neki loši ginekolozi.
Ne znaju prepoznat simptome i sl.
Sandrija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 19:22   #410
Quote:
Sandrija kaže: Pogledaj post
Split.

Ali tu su sve neki loši ginekolozi.
Ne znaju prepoznat simptome i sl.
ovo me oduševilo , zar si prošla svih 30 ginekologa preko hzzo ili isto tako privatnih kad se može ovako nešto napisati, sorry ali ovaj mi komentar nije jasan
anamilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 20:07   #411
ima li netko preporuku za privatnu ginekologicu?
*SpHeRe* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 17:36   #412
Quote:
*SpHeRe* kaže: Pogledaj post
ima li netko preporuku za privatnu ginekologicu?
jedina čista privatnica , koliko znam je dr. aračić u splitu, i ona je u cita , a ostale večina su zapravo privatnici koji imaju ugovor sa hzzo-om, pa mogu i primati privatne pacijente,
kao npr dr. jurić- na meje
dr. najev- brda
dr. postrak- plava orina zgrada
dr.petrović - omiška
dr.praprotnik- zgrada škvera
dr. divić- školska poliklinika
dr.deković- staro rodilište

a dr. gjirlić, i dr.vrcić su ti mislim ginekologice doma zdravlja i nisam sigurna smiju li primati privatne pacijentice...
mislim da sam sve nabrojila osim dr. talajić, ali ti nju ne preporučujem....
ako sam šta pogriješila nek me cure iz splita isprave
anamilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 19:29   #413
ajme poliklinike iz nekih razloga želim izbjeći...
a kod ovih ugovornih djelatnica bih morala duže čekati na termin, jel tako?

nemam iskustava s ginekolozima koji tako rade, ali imam sa stomatolozima. uglavnom su prekrcani pacijentima, bez obzira što sam im ja privatni pacijent.
*SpHeRe* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 01:06   #414
Quote:
anamilan kaže: Pogledaj post
ovo me oduševilo , zar si prošla svih 30 ginekologa preko hzzo ili isto tako privatnih kad se može ovako nešto napisati, sorry ali ovaj mi komentar nije jasan
Smatram da žene koje imaju neki specifični problem nebi smjele mijenjat
stalno ginića, jer tako nece nikad riješit problem.
Ic kod jednog te istog. I to je to.

Quote:
Ni ja...samo šta sam ja bila godinama u njega i ne znam zašto ga nisam prominila nakon par puta sad sam u Šparca u Cita i jako sam zadovoljna..
Meni je on iskreno rečeno šarmantan, zgodan i sve sl.
ali loš ginekolog.
Imala sam ciste na jajniku a on rekao da nemam.
Ja kasnije na UZV-u vidila da ima cistica i to više.
I ima lijepu ordinaciju.
Ali kod njega na OP idu samo ove koje on dobro zna ili koje su rođene u Sloveniji.

Po meni je nekako bolje ovo osoblje do 2. ordinacije.
Sandrija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 01:11   #415
Quote:
anamilan kaže: Pogledaj post
jedina čista privatnica , koliko znam je dr. aračić u splitu, i ona je u cita , a ostale večina su zapravo privatnici koji imaju ugovor sa hzzo-om, pa mogu i primati privatne pacijente,
kao npr dr. jurić- na meje
dr. najev- brda
dr. postrak- plava orina zgrada
dr.petrović - omiška
dr.praprotnik- zgrada škvera
dr. divić- školska poliklinika
dr.deković- staro rodilište

a dr. gjirlić, i dr.vrcić su ti mislim ginekologice doma zdravlja i nisam sigurna smiju li primati privatne pacijentice...
mislim da sam sve nabrojila osim dr. talajić, ali ti nju ne preporučujem....
ako sam šta pogriješila nek me cure iz splita isprave
meni triba ginekolog preko hzzo-a, po mogućnosti da ima i privatni praksu (čisto jer onda smatram da su im ordinacije malo modernije i urednije). može i kroz kaštela. ko od ovih navedenih je ok? znam da je dr. najev puna i ne prima više pacijente.
Ladovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 15:30   #416
Mislim da je po mom razmišljanju, puno bolje ic u žene ginekolog.
Ovi muški ginići ili zanemare tegobe ili su površni tako da.
Sandrija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 18:34   #417
Quote:
Ladovina kaže: Pogledaj post
meni triba ginekolog preko hzzo-a, po mogućnosti da ima i privatni praksu (čisto jer onda smatram da su im ordinacije malo modernije i urednije). može i kroz kaštela. ko od ovih navedenih je ok? znam da je dr. najev puna i ne prima više pacijente.
Na ovo pitanje je tesko odgovorit, nekome je jedna doktorica dobra, a drugome ne odgovara, tako da u ovom slucaju ne mogu pomoci,imas u kastela dr. Zanchi i dr, čerškov,
anamilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 18:42   #418
Question

Quote:
Sandrija kaže: Pogledaj post
Smatram da žene koje imaju neki specifični problem nebi smjele mijenjat
stalno ginića, jer tako nece nikad riješit problem.
Ic kod jednog te istog. I to je to.



Meni je on iskreno rečeno šarmantan, zgodan i sve sl.
ali loš ginekolog.
Imala sam ciste na jajniku a on rekao da nemam.
Ja kasnije na UZV-u vidila da ima cistica i to više.
I ima lijepu ordinaciju.
Ali kod njega na OP idu samo ove koje on dobro zna ili koje su rođene u Sloveniji.

Po meni je nekako bolje ovo osoblje
do 2. ordinacije.
Na prvi post moram odgovoriti, ja sam reagirala na vas komentar da u splitu nema ginekologa koji valja, pa sam zato postavila pitanje odakle takva sigurnost, misleci da ste ih sve obisli i prosli pa da znate

A sta se tice dr. Sparca, ne bi se sa vama slozila i ovdje ga je puno cura hvalilo, a i puno zena poznajem koje u njega idu bas radi policisticnih jajnika, vodjenja teudnoce, i zbog unjetne, a i masu ih ide samo zato sto im odgovara, a to upravo odgovara teoriji nekome je jedan ginekolog dobar a nekome ne.....

A bas ako vam je bitno dr. Mimica kupio novi uzv koji kosta 70 000 eurica, a on je jedan od dva ginekologa u splitu cije ce vam nalaze u zg prihvatiti bez ikakvih provjera
anamilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 19:08   #419
Quote:
anamilan kaže: Pogledaj post

A bas ako vam je bitno dr. Mimica kupio novi uzv koji kosta 70 000 eurica, a on je jedan od dva ginekologa u splitu cije ce vam nalaze u zg prihvatiti bez ikakvih provjera
A koji je drugi?
__________________
sara29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 21:56   #420
Quote:
anamilan kaže: Pogledaj post
jedina čista privatnica , koliko znam je dr. aračić u splitu, i ona je u cita , a ostale večina su zapravo privatnici koji imaju ugovor sa hzzo-om, pa mogu i primati privatne pacijente,
kao npr dr. jurić- na meje
dr. najev- brda
dr. postrak- plava orina zgrada
dr.petrović - omiška
dr.praprotnik- zgrada škvera
dr. divić- školska poliklinika
dr.deković- staro rodilište
I koju bi od ovih ti preporučila? Znam da je dojam individualan, ali eto...
Ova Praprotnik mi je u neposrednoj blizini, a opet ne bih htjela otići bilo kome.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:51.