Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Pogledaj rezultate ankete: Dali znate da postoje prirodni lijekovi za sve bolesti?
Znam 4 100.00%
Nesto sam cula/cuo 0 0%
Nisam znala/znao za sve bolesti 0 0%
Ne, koristim samo sluzbenu medicinu 0 0%
Glasovatelji: 4. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2009., 13:43   #101
Kod jedne poznanice je upravo dijagnoisticiran rak dojke.Sprema se za operaciju...
Čitajući sve ovo (otvorila sam sve linkove na ove 3 stranice),pomalo sam zbunjena.Htjela bih joj savjetovati da ipak pokuša sa ovim uljem od konoplje,ali kako da dođe do njeg?A sama praviti se ne bih usudila...
Mammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 14:02   #102
Quote:
Mammi kaže: Pogledaj post
Htjela bih joj savjetovati da ipak pokuša sa ovim uljem od konoplje,ali kako da dođe do njeg?A sama praviti se ne bih usudila...
Sirovina od koje se dobiva ulje je ilegalna u Hrvatskoj, kao i samo ulje. Tako da je kupovina ulja krivično djelo...
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 16:57   #103
Quote:
ashwinikumaras kaže: Pogledaj post
Sirovina od koje se dobiva ulje je ilegalna u Hrvatskoj, kao i samo ulje. Tako da je kupovina ulja krivično djelo...
ako to ulje zaista može pomoći, zašto je krivično djelo kupiti ulje i pomoći si?
čemu onda služe zakoni? koga oni štite?
zašto nije u interesu zakonodavaca zdravlje stanovnika? što jest onda interes?
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 20:55   #104
Znači ulje,koje bi eventualno moglo pomoći u ozdravljenju,je ilegalno i nemoguće ga je nabaviti (ukoliko si želimo ušparati neugodne situacije)?Onda jadnim ljudima preostaje samo da se spreme i preko granice,do Nizozemske npr.
Ili?

Zbilja,ukoliko je ono stvarno toliko zdravo,a nije na raspolaganju tim bolesnim ljudima-gdje je tu pravda?!?!
Mammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 21:27   #105
Da je ova zemlja imalo normalna, to bi se odavno legaliziralo, ili dekriminaliziralo barem. Oces benefita u zdravlju, a o turizmu da ne govorim...
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 01:45   #106
Češka legalizira kanabis i sl...

ima još i ovdje
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 07:39   #107
Dobro, a kakve veze Češka ima s nama? Osim kaj nam dođu na more?
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 21:33   #108
Quote:
plavva kaže: Pogledaj post
Dobro, a kakve veze Češka ima s nama? Osim kaj nam dođu na more?
možda ćemo moći u češku na tretmane uljima, i tako poraditi i na njihovom turizmu i državnom proračunu.

no mene zanima kakve veze tvoje pitanje ima sa temom?
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 12:24   #109
Quote:
luiz kaže: Pogledaj post
možda ćemo moći u češku na tretmane uljima, i tako poraditi i na njihovom turizmu i državnom proračunu.

no mene zanima kakve veze tvoje pitanje ima sa temom?
Svakakve. Dekriminalizacija lakih droga pitanje je koje svaka država rješava zasebno i nismo nazadni ili kakvi već jer nismo dekriminalizirali marihuanu e da bi netko mogao koristiti kanabisovo ulje za liječenje. A o turizmu i proračunu nizozemska bi vrlo rado ugasila TAJ izvor turizma.
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 13:08   #110
Quote:
instant madness kaže: Pogledaj post
da. samo ako je uzimaju pacijenti i na načine kao u knjizi "Marihuana - zabranjeni lijek".
inače je zabava.
Šta znači zabava? Ljudi vi nemate pojma šta pričate ovde. Ovaj se štiti medicinom, ovaj puši svaki dan pa mislio ovak onako. Neki pričaju kako su svi počeli sa marihuanom pa prešli na jače droge?

Marihuana kao konzument je isključivo za duhovnjake i alternativce, za nikakve zabave, umišljanja, filmove, glume i to je sve.
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 16:07   #111
moj tata je imao karcinom bubrega i u rujnu 2008. mu je izvađen taj isti bubreg. odmah nakon operacije otkrivene su mu metastaze na plućima i počeo je terapiju šugavim SUTENTOM koja je trajala sve do studenog 2009. kad mu je otkrivena metastaza na mozgu a sumnjaju i na kosti. istodobno, negdje u listopadu 2009. počeo je imat i problema s nakupljanjem vode u plućima. prvi put su mu izvadili oko 2-3 l vode i stavili neki talk u njega koji je trebao spriječiti daljnje nakupljanje vode s tima da im to takliranje kao nije skroz uspjelo. za mjesec dana nakon toga opet mu se je nakupilo vode u plućima, no ovaj put oko 4-5 l. opet su mu to izvadili i opet napravili to talkiranje koje je tada već drugi put kao uspjelo. no, opet za manje od mjesec dana, dakle u prosincu 2009., nije mogao normalno disati i naravno opet voda koja je ovaj puta pregusta i neda se izvadit nikako osim operativnim zahvatom, za što je njegov organizam preslab. ja mislim da je ta voda koja mu se po 3. put nakupila pregusta zato jer su natrpali tolko toga u njega s čime se je ona sad pomiješela. od tada, on je postepeno sve više gubio apetit, gubio na težini, sve više vremena je morao disati sa kisikom što je dovelo do toga da je sada doma, 24h na kisiku, ne jede gotovo ništa, izgleda ko kostur, a doktori su mu prije mjesec dana daliu 2 tj života jer oni ništa više nemogu napravit.
nažalost, tek sam sad otkrio ulje od konoplje i u hitnoj sam potrazi ili za uljem ili za konopljom pa ćemo to radit. misli li itko da bi mu to moglo pomoći?

Zadnje uređivanje Mlaen : 10.02.2010. at 16:53.
Mlaen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 23:19   #112
Dali se može pomocu nekog aparata za destilaciju napraviti to ulje umjesto na ovaj način opisan u videu?

Dajte ljudi, vrlo zanimljiva tema a nitko ništa ne raspravlja.
__________________
!!!
bobaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 23:22   #113
Đizs Krajst, baš sam prije minutu čitao o marihuani i krenem vidjeti ima li koja tema o njoj na forumu, kad ono...
__________________
"Tko visoko leti, štedi gorivo."
Shamrock_One is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 01:01   #114
Rick Simpson - predavanje Opatiji

Rick Simpson drži predavanje o lijeku za rak i ostale teže bolesti krajem mjeseca u Opatiji o lijeku dobivenom iz konoplje:

http://speechevents.com/?page_id=20

Mišljenja?
Da li se itko susreo sa lijekom prije, i da li netko ima iskustva u vezi djelovanja tog lijeka???
traveller78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 14:02   #115
Imaš temu: https://www.forum.hr/showthread.php?t=440766&page=1
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 02:37   #116
evo, ja sam se upravo vratila sa predavanja o kanabisovom ulju i mogu reći da sam jako ugodno iznenađena. Rick Simpson je iznimno zanimljiv čovjek, predavanje je bilo jako informativno te mislim da je većina ljudi u dvorani otišla sa mišlju u glavi kako što prije moraju nabaviti pola kilograma marihuane kako bi si doma napravili to čudotvorno ulje. Rick je sam sebi izliječio rak kože i artritis no navodi kako ulje konoplje pomaže kod gotovo svih psihičkih i fizičkih oboljenja (artritis, dijabetes, psorijaza, kronova bolest, sve vrste raka, šizofrenija, alergije, depresije...popis je podugačak). mene je definitivno uvjerio tako da se bacam u daljnja istraživanja (iako nisam bolesna). savjetujem svima da se informiraju na njegovim službenim stranicama. ljudi koji su ga doveli su napravili pravu stvar. bravo!
Aiko22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 10:01   #117
http://www.24sata.hr/sudbine/djecak-...ihuanom-219591
http://www.dailymail.co.uk/news/arti...ur-battle.html
__________________
Comprehension would blow your mind!
r1chard is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 21:15   #118
Sutra 6/7 Svibnja. oko ponoć na HRT2, emisija Na rubu znanosti, tema Priča o Konoplji
Glavni gost: Rick Simpson
__________________
Comprehension would blow your mind!
r1chard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 20:07   #119
Kako doći do Marte Gold?

Naime, upravo sam na Dnevniku vidio i čuo za Martu Gold, djevojku koja se bori da se Hrvatskim bolesnicima omogući liječenje marihuanom. Zašto želim doći do kontakta... Već skoro pola života bolujem o Hepatitisa C i moja sestra od Multiple Skleroze nešto kraće, ali nebitno... Želim se priključiti borbi jer je meni marihuana puno pomogla u tih 14 godina psihičkih i fizičkih problema! Ako netko zna kako doći do njenog kontakta, bio bih vam vrlo zahvalan!
Tizhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 20:18   #120
stranica koju je ona otvorila

http://www.medicinski-kanabis.com/kontakt.htm
Twingley is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:43.