Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2010., 15:46   #81
Quote:
night dream kaže: Pogledaj post
pa sve vise tu citam o takvim iskustvim i ne vjerujem.
nekako mi je za muske to jos i donekle razumljivo,ali zenske...
onda po tome(kako se meni cini) vise je negativnih iskustava nego pozitivnih
zakljucak : nema se od lezbi sta nauciti
Ja nisam imala takva iskustva.
Nikad dosad nisam doživjela takvih grubosti i izdrkotina (ne znam kako bih to nazvala drugačije) od nijedne žene.
Majke mi, ne znam gdje nailaze na takve.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 19.03.2010., 15:50   #82
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Ja nisam imala takva iskustva.
Nikad dosad nisam doživjela takvih grubosti i izdrkotina (ne znam kako bih to nazvala drugačije) od nijedne žene.
Majke mi, ne znam gdje nailaze na takve.
lijecenje kompleksa!
a nekako mi to nema bas smisla...
nije li zenski rod njezniji,leprsaviji...
mislim-ovo kako neke opisuju iskustva-ko da su sa drvosjecama!
__________________
Nesreca je kad ti sreca kuca na vrata a ti nisi kod kuce!
night dream is offline  
Old 19.03.2010., 15:53   #83
Quote:
night dream kaže: Pogledaj post
lijecenje kompleksa!
a nekako mi to nema bas smisla...
nije li zenski rod njezniji,leprsaviji...
mislim-ovo kako neke opisuju iskustva-ko da su sa drvosjecama!
Ne znam.. trebaš nju pitati, kao što rekoh, ja, srećom, nisam imala takvih iskustava.

Druga stvar je kad ponekad u seksu poželiš malo grublje, ono, jelte.. ali da mi neka onako navali ko krkan zadnji, frcala bi ko ispljuvak.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 19.03.2010., 19:21   #84
Quote:
denisv kaže: Pogledaj post
Bez uvrede, ne pričam o pojedinačnim slučajevima nego čisto statistički.
Aha, ako je "statisticki", onda je sigurno tacno...

link, please...
el-ing is offline  
Old 19.03.2010., 22:46   #85
Quote:
night dream kaže: Pogledaj post
nije li zenski rod njezniji,leprsaviji...
mislim-ovo kako neke opisuju iskustva-ko da su sa drvosjecama!
Patiš od stereotipa. Ne, ženski rod nije po defaultu nježniji i lepršaviji. Žene isto mogu biti grube jedna prema drugoj. Jesi li ikad čula za lezbijsko silovanje? Da, i to se događa, vjerovala ili ne (Srećom, nisam to doživjela) So cut the crap (ovo ne ide direktno tebi). Nisu svi muškarci šovinističke siledžije niti su sve žene nježne, romantične duše, čak ni ako su lezbijke .

A ovaj komentar da gdje nailazimo na takve... valjda bi to trebalo implicirati da smo mi u neku ruku "krive" za to što smo imale loša iskustva, ili što??
beryozinka is offline  
Old 20.03.2010., 08:32   #86
Quote:
beryozinka kaže: Pogledaj post
Patiš od stereotipa. Ne, ženski rod nije po defaultu nježniji i lepršaviji. Žene isto mogu biti grube jedna prema drugoj. Jesi li ikad čula za lezbijsko silovanje? Da, i to se događa, vjerovala ili ne (Srećom, nisam to doživjela) So cut the crap (ovo ne ide direktno tebi). Nisu svi muškarci šovinističke siledžije niti su sve žene nježne, romantične duše, čak ni ako su lezbijke .

A ovaj komentar da gdje nailazimo na takve... valjda bi to trebalo implicirati da smo mi u neku ruku "krive" za to što smo imale loša iskustva, ili što??
ne "patim" od stereotipa.ravnam se prema vlastitim iskustvima.
i jasno mi je da mogu biti takve kako si opisala,ali mi to i dalje nije prirodno,pogotovo ako naginju zenskom rodu...
a ovo:
Quote:
beryozinka kaže: Pogledaj post
A ovaj komentar da gdje nailazimo na takve... valjda bi to trebalo implicirati da smo mi u neku ruku "krive" za to što smo imale loša iskustva, ili što??
nije bio moj komentar,ali glupo je uopce raspravljati o tome da postoji mogucnost da je netko kriv sto nije na prvu procitao karakter onog drugog...
__________________
Nesreca je kad ti sreca kuca na vrata a ti nisi kod kuce!
night dream is offline  
Old 20.03.2010., 09:34   #87
Quote:
beryozinka kaže: Pogledaj post

A ovaj komentar da gdje nailazimo na takve... valjda bi to trebalo implicirati da smo mi u neku ruku "krive" za to što smo imale loša iskustva, ili što??
Nikako.
Ali onako kako je ona opisala, stekla sam dojam kao da želi reći su lezbe pretežno takve.

Ali vidiš, zanimljiva je tema. Znamo, pa barem se nadam da svi znaju, da na takvo nešto možeš naići uvijek i svugdje i u bilo kojem spolu, ali ipak mi je to totalno strano kod žena.
Evo, stvarno, nijedna žena (lezba) koju znam nije doživjela takvo nešto, uključujući mene, ne mislim sad baš na silovanje, već na tu neku grubost pri prvom "kontaktu".
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 20.03.2010., 09:50   #88
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Nikako.
Ali onako kako je ona opisala, stekla sam dojam kao da želi reći su lezbe pretežno takve.
upravo to.
__________________
Nesreca je kad ti sreca kuca na vrata a ti nisi kod kuce!
night dream is offline  
Old 20.03.2010., 14:26   #89
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Evo, stvarno, nijedna žena (lezba) koju znam nije doživjela takvo nešto, uključujući mene, ne mislim sad baš na silovanje, već na tu neku grubost pri prvom "kontaktu".
Hmm, mogli mi to i malo konkretnije opisat da ne bude zabune. Mislim da nema ništa neprirodno u grubijanstvu ilitiga lezbijskom seksu koji je lišen nježnih, romantičnih, leptirić emocija i dodira. Jednostavno postoje lezbe koje se vole fukat ko i mačo muški pederi žestoki hardcore action unutra-van. Dobro, ovo zvuči malo drvo na drvo, ali otprilike, voli čisti seks, bez emocija, žestoka fizička radnja popaljivanja sa žestokim svršavanjem. Mislim da takvih lezbi ima i više nego što se streotipno misli. Stereotip je da je sve žensko do defalutu nježno i mekano i flufasto, pa da su i takvi lezbijski odnosi, vraga! Žene su vrlo okrutna i agesivna bića, pogotovo lezbe koje vješto manipuliraju sa svojim gender bender igricama.
haligali is offline  
Old 20.03.2010., 20:41   #90
mogla bih pisati romane, ali ne da mi se..
vrapčićka is offline  
Old 20.03.2010., 22:02   #91
Quote:
vrapčićka kaže: Pogledaj post
mogla bih pisati romane, ali ne da mi se..
ajde, podijeli svoje bogato iskustvo, educiranje je plemenita stvar.
Ne moraš roman, za početak daj par rečenica. ali par konkretnih vrapčićka
haligali is offline  
Old 22.03.2010., 12:41   #92
Quote:
haligali kaže: Pogledaj post
Hmm, mogli mi to i malo konkretnije opisat da ne bude zabune. Mislim da nema ništa neprirodno u grubijanstvu ilitiga lezbijskom seksu koji je lišen nježnih, romantičnih, leptirić emocija i dodira. Jednostavno postoje lezbe koje se vole fukat ko i mačo muški pederi žestoki hardcore action unutra-van. Dobro, ovo zvuči malo drvo na drvo, ali otprilike, voli čisti seks, bez emocija, žestoka fizička radnja popaljivanja sa žestokim svršavanjem. Mislim da takvih lezbi ima i više nego što se streotipno misli. Stereotip je da je sve žensko do defalutu nježno i mekano i flufasto, pa da su i takvi lezbijski odnosi, vraga! Žene su vrlo okrutna i agesivna bića, pogotovo lezbe koje vješto manipuliraju sa svojim gender bender igricama.
Ja sam zapravo uvijek očekivala kako će "butch" lezbe biti puno grublje nego one "femme" (ili bipsićke). Ispalo je da sam jako, jako u krivu.
Najgrublja od svih žena s kojima sam bila je bila jedna bipsićka, a najnježnija baš ta taf luk buč lezba.

Nikad ne znaš.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 22.03.2010., 12:50   #93
mozda nije mjesto,ali mi se cini da je trenutak-je mi moze netko definirati-onak po seljacki koje su karakteristike koje krase "butch"?
__________________
Nesreca je kad ti sreca kuca na vrata a ti nisi kod kuce!
night dream is offline  
Old 22.03.2010., 12:55   #94
Quote:
night dream kaže: Pogledaj post
mozda nije mjesto,ali mi se cini da je trenutak-je mi moze netko definirati-onak po seljacki koje su karakteristike koje krase "butch"?
Misliš, naravno, na vanjske karakteristike?

A šta se tu ima filozofirati.. "butch" su prozvane one lezbe koje su poprilično muževne.
Na engl. butch = muškobanjast.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 22.03.2010., 12:59   #95
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Misliš, naravno, na vanjske karakteristike?

A šta se tu ima filozofirati.. "butch" su prozvane one lezbe koje su poprilično muževne.
Na engl. butch = muškobanjast.
pa nagadjam da unutrasnje variraju i predstavljaju element iznenadenja ( ko sto si samo spomenula).
tako sam i mislila-to su one koje prepoznas cim vidis
hvala
__________________
Nesreca je kad ti sreca kuca na vrata a ti nisi kod kuce!
night dream is offline  
Old 22.03.2010., 13:07   #96
iznjeo bi ovde jedno opazanje
najbolji seksualni edukator muskarcima bi trebale biti lezbe
koliko sam uspio procitati
zene su u biti nezadovoljne muskim nacinom izrazavanja u seksu
valjda im je mnogo privlacniji nacin na koji to cine lezbe
i nema nam druge nego nagovoriti nase drage lezbe da nam drze tecaj
ili bi trebalo muskarce educirati da budu slobodniji u izrazavanju svoje seksualnosti
edi_bosanceros is offline  
Old 22.03.2010., 13:49   #97
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
zene su u biti nezadovoljne muskim nacinom izrazavanja u seksu

A šta ti je to majke ti, izrazilo te skroz, hehe.
Ma muškarci često ne prate ženino nutarnje stanje i fizičko i psihičko i duševno i ovakoonako, nego više osluškuju svoje i eto ti vraga. Tako da tu nema neke izmjene energije, nego muško uzima, a ženi se baš uvijek ne daje. Uvijek iste priče da je seks samo čin, čak i u isključio u seksualnim vezama. Ma nije i gotovo. Seks je odnos, kakav god da on bio. A žene vole osjetit pravu potpunu povezanost na svim razinama, hmmm, barem ja.
haligali is offline  
Old 22.03.2010., 14:01   #98
Quote:
haligali kaže: Pogledaj post



A šta ti je to majke ti, izrazilo te skroz, hehe.
Ma muškarci često ne prate ženino nutarnje stanje i fizičko i psihičko i duševno i ovakoonako, nego više osluškuju svoje i eto ti vraga. Tako da tu nema neke izmjene energije, nego muško uzima, a ženi se baš uvijek ne daje. Uvijek iste priče da je seks samo čin, čak i u isključio u seksualnim vezama. Ma nije i gotovo. Seks je odnos, kakav god da on bio. A žene vole osjetit pravu potpunu povezanost na svim razinama, hmmm, barem ja.
da me pogresno ne razumijes ali imam osjecaj kako se sve vrti oko toga sto zene zele
ono kako njima nesto treba
kako ih muskarci ne razumiju
kako se one osjecaju ovako ili onako
i biva sad suvremeni muskarac treba da sve to svari
da zeni zivot ucini zanimljivim
ali ne lezi vraze
u svemu tome muskarci gube sebe
postaju blijede slike
i eto ti opet zenskog nezadovoljstva
kao ne treba im takav muskarac ovo ili ono
i sve tako u krug
edi_bosanceros is offline  
Old 22.03.2010., 14:08   #99
Quote:
night dream kaže: Pogledaj post
mozda nije mjesto,ali mi se cini da je trenutak-je mi moze netko definirati-onak po seljacki koje su karakteristike koje krase "butch"?

Mislim da butchice zaslužuju malo pohvale.
Evo pogledaj ovu stranicu, reprezentativna je

http://www.afterellen.com/people/2007/7/topbutches
haligali is offline  
Old 22.03.2010., 14:13   #100
Quote:
haligali kaže: Pogledaj post
Mislim da butchice zaslužuju malo pohvale.
Evo pogledaj ovu stranicu, reprezentativna je

http://www.afterellen.com/people/2007/7/topbutches
bome je!
Ellen Degeneves-genijalan smisao za humor.
A Katherine Moennig-mmmmmmmmmmmmmm divotica!
Ipak mi je slika u glavi za pojam "butch" bila najslicnija Jenny Shmizu!
__________________
Nesreca je kad ti sreca kuca na vrata a ti nisi kod kuce!
night dream is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger