Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2010., 21:15   #81
ja mislim da bi im najbolji potez bio kada bi prenosili koncert od one anahi 19og prosinca ljepo nedilja spada ono navečer i taman će odma pridobiti sve rebelde fanove... još snimu koji prilog s njom ona pozdravi gledatelje da gledaju rebelde na domi i kud ćeš bolje... samo da se razumimo ne volim rebelde ali ima puuuno ljudi koji vole pogledajte samo face grupu ...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 21:59   #82
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
ok.. a sad ti ja priložim dokument na kojem jasno pište Ponuditelj: Nova Tv d.d. Naziv programa: DOMA TV Opis: Zabavni program
evo link i molim te pročitaj taj dokumetn strpljivo, polako... jer na njemu nigdi ne piše specijaliziran za žene...
http://www.e-mediji.hr/files/novosti...cajima_344.pdf
Pa naravno da neće napisati zabavni program specijaliziran za žene. Svaki program je zabavan osim političkih kanala. Tako da je bilo dovoljno stavit zabavan program.

Kanal specijaliziran za žene je također zabavan.
U tom dokumentu piše zabavan program, što je istina.

Kad su krenili na natječaj, Nova tv je morala iznijeti vjeću cijelu hrpu raznih dokumenata, kakav će im bit plan i koji tip emisija i seria će se emitirati na tom predloženom kanalu.

DOMA TV ne smije mjenjati koncept, jer pod ovim konceptom pod kojim su se prijevili su i dobili natječaj.
Fufica69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 22:04   #83
here we go again
masukipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 22:13   #84
e nećemo... eli ko ima kakvih novosti što se tiče datuma početka emitiranja...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 22:18   #85
@vox Nova TV će imati razgovor s Anahi za IN Magazin, ali neće prenositi koncert.

Još emisija Doma TV-a:

* Dom iz snova (Fantasy Homes by the Sea), lifestyle emisija
Voditeljica: Catherine Gee

Tko nije sanjao o savršenom domu uz more budeći se uz šum valova? Deset parova nada se da će im se ovaj san ostvariti!

Ono što ovi parovi zapravo žele, njihova očekivanja i kako ispuniti sve želje i uskladiti ih s realnim stanjem na tržištu nekretnina na obali bit će prepušteno u ruke stručnjaka.

Show donosi pregršt emocija prateći razne parove u potrazi za savršenim domom. Gledatelji postaju svjedocima njihovih reakcija kada postanu svjesni visokih cijena.

Stručnjakinja za nekretnine upoznaje gledatelje s obiteljima različitih financijskih mogućnosti koje su spremne svoje živote promijeniti iz temelja samo kako bi živjele u kući na obali o kakvoj su oduvijek maštale.

* Mamin svijet

* Doma In (ovo bi mogao biti onaj dnevni talk-show?)
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 22:34   #86
zabava je preširok pojam, doma tv je zabavni kanal, i na njemu ce biti nesto zabavno za svakoga
a sad... žao mi nisam vidjela da u popisu telenovela stoji el fantasma de elena, znam da je očajna sapunjara i SF al bas mi treba nesto za mozak na pašu, ono totalno klon i heridas de amor me smaraju
kaj nije simpak to što se glavni pretvori u konja, pa s ekobila oždrijebi
__________________
ser, o no ser, y yo soy :D
justina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 22:48   #87
Doma In... priglup naziv što god da je... ono imaju IN Magazin... sad će sve počet nazivati IN...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 23:08   #88
Televizija za zene? Ma sta zene uopce tribaju gledat televiziju?! One tribaju bit u kuzini, fregat i kuvat. Jedino ako u kuzini imaju televiziju onda moze, ili ako sa vrata mozda mogu vidit televiziju ali ni onda ne puno!
mate_34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 23:17   #89
slažem se s matom,
kuhinja je za žene, a muški trebaju gledat tv dok mi peglamo šistimo i peremo,
i njim atrebaju prijatelji dolazit na čaj da gledaju zajedno svoju najdražu sapunicu
bravo mate pametno zboriš bravo
__________________
ser, o no ser, y yo soy :D
justina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 23:17   #90
Quote:
mate_34 kaže: Pogledaj post
Televizija za zene? Ma sta zene uopce tribaju gledat televiziju?! One tribaju bit u kuzini, fregat i kuvat. Jedino ako u kuzini imaju televiziju onda moze, ili ako sa vrata mozda mogu vidit televiziju ali ni onda ne puno!
Baš bezobrazan komentar

I može li napokon završiti rasprava o tome je li ovo zabavni kanal, ženski kanal ili zabavni ženski kanal?
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 23:26   #91
^ja se nadam da je to iza nas... bilo kako bilo novi program dolazi jako brzo... gdje je sad andy kad nan tribaju insajderske informacije...
adriane znaš li ti još nešto? I znm. da neće prenosti anahin koncert ali to bi im bio odličan potez...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 23:29   #92
Ima civjek pravo svaka cast. Sad ti prereži žicu od interneta, uzmi kramp i natrag na posao. Na nama muskarcima je da ih uzdržavamo znaci nema suefanja netom.
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 23:30   #93
Vjerojatno bi oni željeli prenositi ali nisu u mogućnosti. Nije to samo tako lako...
Znam samo da je sutra predstavljanje Doma TV-a za novinare i onda će vjerojatno svi pisati o tome već u petak.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 23:37   #94
Quote:
deni44 kaže: Pogledaj post
Ima civjek pravo svaka cast. Sad ti prereži žicu od interneta, uzmi kramp i natrag na posao. Na nama muskarcima je da ih uzdržavamo znaci nema suefanja netom.
bravo deni, ljubim te u čelo
a andy, pa i ja sam se bas zapitala gdje je on nestao
nedavno sam mu čak napisala privatnu poruku pa mi je odgovorio tek za nekoliko dana, nesto se opako dešava s njim
__________________
ser, o no ser, y yo soy :D
justina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 23:39   #95
Ja ću reći samo jednu stvar:
bit će Ok ako:
ne bude sapunica i programa za penziće kakvi su na HRT-u
Z_interactive is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 23:41   #96
Bilo bi OK da kad uđeš u temu malo baciš oko na prethodne postove Bit će sapunica, i to za početak tri: dvije meksičke i jedna njemačka (ako ne računamo tursku seriju). Programa za penziće neće biti.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 23:49   #97
ma ko će čitat 5 stranica...al da se ne ljutite uopće ovdje neću više upadati.....koje smeće će bit ovi novi programi...aj bar nek bude sajnfeld to je uvijek dobro
Z_interactive is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 23:51   #98
Quote:
Vjerojatno bi oni željeli prenositi ali nisu u mogućnosti. Nije to samo tako lako...
Znam samo da je sutra predstavljanje Doma TV-a za novinare i onda će vjerojatno svi pisati o tome već u petak.
oho onda znači da se strpim do sutra... hoćeš li onda sutra saznati i kad počinje program...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 23:54   #99
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
oho onda znači da se strpim do sutra... hoćeš li onda sutra saznati i kad počinje program...
Da.
OFF: (ne moraš odgovoriti) Mogu li te zamoliti da koristiš opciju Quote tako da znamo na čiji post odgovaraš?
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 23:54   #100
Quote:
justina kaže: Pogledaj post
slažem se s matom,
kuhinja je za žene, a muški trebaju gledat tv dok mi peglamo šistimo i peremo,
i njim atrebaju prijatelji dolazit na čaj da gledaju zajedno svoju najdražu sapunicu
bravo mate pametno zboriš bravo
Sry, ovaj moj komentar je bio neka vrsta sarkazma. Citao sam cijelu ovu temu, netko je tvrdio da je ovaj program specijaliziran za zene i da je kao takav dobio koncesiju. Pa to bi bila diskriminacija da je tako. Znaci ako je netko zenskog spola to automatski znaci da treba gledati sapunice? Da sam zena nebi mi bilo drago da mi netko namece nesto i da je to navodno za zene. Isto kao i kuhinja u onom mojem postu. A kanal se jos zove "Doma TV", mogli su ga nazvat "Kuzina TV" lol.
mate_34 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:25.